|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
4.11.2013 14:09:35   
Trcosava
user posted image Ispade da ni nemam toliki problem kad vas čitam

Meni je samo interesantno da se to pojavilo u poslednjih pola godine. Isti depilator, iste moje noge iste dlake user posted image

Jedino objašnjenje mi je da je motor oslabio ili da su pincete/diskovi otupeli.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Depilacija vs brijanje
4.11.2013 14:13:56   
nata11
Mojoj sestri se povlace tek posle 5 dana, posebno na rukama. Stvarno neznam sta tu pomaze.
Meni su toliko jake dlake da sam na depilaciji prepona cela u kapljicama krvi.

< Poruku je uredio nata11 -- 4.11.2013 14:17:07 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Depilacija vs brijanje
4.11.2013 14:31:14   
vikiveki
Imam i ja problem sa pojavom crvenila ali i sa urastanjem dlaka,to mi se redovno dešava posle svakog brijanja ili depilacije ne prođe 1 dan a već osetim kad počnu da me bole mesta gde mi dlake urastaju ili iz jedne rastu dve.Probala sam dosta proizvoda protiv urastanja dlaka ali ništa nije urodilo plodomuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Depilacija vs brijanje
5.11.2013 15:13:08   
Misha i Ljisha
jao pre trudnoce bih rekla depilacija a sad definitivno brijanje. U trudnoci sam se dva puta izdepilirala i komplet koza buknula. Ne znam sta se desilo. Kanim se sad da odem do kozmeticarke opet na depilaciju sva sam zarasla imam cak i brkoveuser posted image (bojim se da mi opet hormoni nisu odlepili)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Depilacija vs brijanje
5.11.2013 19:36:28   
nata11

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Imam i ja problem sa pojavom crvenila ali i sa urastanjem dlaka,to mi se redovno dešava posle svakog brijanja ili depilacije ne prođe 1 dan a već osetim kad počnu da me bole mesta gde mi dlake urastaju ili iz jedne rastu dve.Probala sam dosta proizvoda protiv urastanja dlaka ali ništa nije urodilo plodomuser posted image


Probaj piling od taloga kafe i maslinovog ulja.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Depilacija vs brijanje
5.11.2013 20:08:39   
isidora88
ja koristim samo brijac, brkove nemam, a ruke ne brijem jer nema potrebe.
inace su mi svetle dlake i nisu nesto jake osim na preponama, tu mi rastu po 2 iz jedne pore, ali nemam problem sa njim, svaka 2,3 dana to resim za 15 minuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Depilacija vs brijanje
5.11.2013 20:24:22   
pocahontas
ja se samo brijem, dlake su mi tanke i svetle pa nema potrebe za depilacijom.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Depilacija vs brijanje
6.11.2013 7:28:14   
Misha i Ljisha
joj ma moje dlake su sve bile kao paperje. Kad sam odlazila kod kozmeticarke ona je uvek govorila "daj da sredimo to tvoje paperje". Od kad imam problema sa hormonima dlake su mi jace i tamnije. Ludim. Uzas jedan. Da ne kazem da do pre 4 godine nisam cak ni obrve cupala.

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Depilacija vs brijanje
6.11.2013 7:50:30   
vikiveki
Ni ja nisam nikad depilirala ruke jer tu i nemam ništauser posted image ,ali zato su mi dlake koje često brijem ili depiliram jake i što je najgore urastajuuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Depilacija vs brijanje
6.11.2013 8:03:32   
Alexxa
Ja zbog hormona imam haos. Dlake na licu i stomaku depiliram, a noge i pazuh brijem. Nekada sam išla na depilaciju redovno, sad nemam vremena, niti mogu da se organizujem, jer je moja žabica jedna zahtevna beba, ljubi je majka, najviše na svetu!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Depilacija vs brijanje
7.11.2013 17:43:28   
nata11
Mene depilacija nervira jer su mi dlake u roku od 5- 7 dana vec vidljive. Oduvek mi tako brzo rastu, pa mi se i ne isplati da idem redovno na depilaciju ali sam cvrsto resila da idem samo na depilaciju prepona. Mozda malo oslabe, ovako su nepodnosljive.

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Depilacija vs brijanje
8.9.2014 17:14:36   
Anck Su Nmaun
Prvi put sam isla na depilaciju toplim voskom pre 20 tak dana pre mora ...i jos se nisam ni brijala posle toga user posted image
Izrasle su al jako slabo, jos ja pocrnela na moru ni ne vide se !

Inace depilacija nogu mi je ok, al ko ce bre iscekati da izrastu ... jos leti treba da nosim pantalone zbog toga, uistinu nosila sam samo poslednjih 4-5 dana pre dep, al opet mi je tesko palo

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Depilacija vs brijanje
9.9.2014 22:18:56   
Mala Elena
Vise sam za delilaciju, mnogo je urednije (iako mi je nakon same depilacije kupatilo u haosu) user posted image
Duze traje, nezno na dodir, kao da si na sebe obukao svilu. Noge da, ruke da, Braun-ovim epilatorom , pazuh i bikini zonu nikako! Oci ispadaju! Brijac to resi o’cas posla , bezbolno user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Depilacija vs brijanje
10.9.2014 11:41:40   
anita
Ruke depiliram a za ostalo koristim brijac.
Dlake na nogama nakon depilacije mi urastaju i koza ne moze par dana da mi se smiri, iritirana je od voska.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Depilacija vs brijanje
10.9.2014 11:44:07   
jabudic
Ja se brijem, jer su mi dlake jadne i tanke, i nevidljive, mogu da porastu do maksimalne duzine, a da ne budu mogo primjetne.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Depilacija vs brijanje
10.9.2014 11:46:03   
mali_mis
Brijanje i to onim brijacima sto se zileti menjaju, pa kad se iskasapim, sledeci put pazim user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Depilacija vs brijanje
8.12.2014 19:18:52   
mama krava
Blago si ga vama koje imate "paperije"...

Meni je depilacija zakon! Ne boli, mogla bih da kazem da mi cak i prija!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Depilacija vs brijanje
9.12.2014 0:18:21   
vikiveki
Ja se brijem

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Depilacija vs brijanje
9.12.2014 8:18:38   
Anck Su Nmaun
Brijanje ali sad planiram da uzmem jedan dobar Braunov epilator, dosta vise user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Depilacija vs brijanje
9.12.2014 8:22:09   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

user posted image Ispade da ni nemam toliki problem kad vas čitam

Meni je samo interesantno da se to pojavilo u poslednjih pola godine. Isti depilator, iste moje noge iste dlake user posted image

Jedino objašnjenje mi je da je motor oslabio ili da su pincete/diskovi otupeli.


Samocitiraću se i reći da se problem manje više smanjio. Defitnitvno ima veze sa motorom, jer sad ovaj koji imam ima opciju bez kabla, pa kako oslabi baterija, tako slabije čupa i onda se opet pojave ti plihovi. Kad je pun, odnosno tek skinut sa punjača nema tih plihova.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Depilacija vs brijanje
16.3.2015 4:22:35   
Ana RR
Evo žene, birajte user posted image

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Depilacija vs brijanje
16.3.2015 14:32:09   
choopa choops
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Depilacija vs brijanje
16.3.2015 14:50:49   
jess021
user posted image user posted image
Ja u sredu na depilaciju, konacno. Posle vise od dva meseca, jedva cekamuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Depilacija vs brijanje
17.3.2015 1:10:20   
Ana RR
Inače, ovo nije neka fora sa neta, ovo sam slikala pre neki dan u gradu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Depilacija vs brijanje
17.3.2015 7:55:56   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Brijanje ali sad planiram da uzmem jedan dobar Braunov epilator, dosta vise user posted image

Otkad ga imam Rodila sam se ponovo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Isprobani recept mladolikih mama!
Odmor, hidriranost i adekvatna svakodnevna nega kože bi bili dobitna kombinacija za mladolikost! Međutim, nije uvek lako...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Na odmor sa detetom
Admin

Kuda najčešće idete na odmor sa decom?

na more (46%)

u planine (15%)

u banju (15%)

na selo (15%)

ostalo (8%)


Ukupan broj glasova: 13

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here