|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 8:51:53   
MicinaMama
Jojj ja se osipam od svih brijaca dole po user posted image ,da izvinete...ali bas se mnogo osipam.

Samo se ne osipam od boljih brijaca,imam od mm-a stariji brijac gilletov,ali posto trebaju drugaciji zileti (glave) nemam vajde od njega jer je paketic od 4 zileta 25 eura.

Kupicu sebi ovaj venus da probam.

Imam ovaj ali se takodje osipam,a tri ostrice su mi malo,sporije ide brijanje i brzo otupi.....valja sve pokositi i ne otupileuser posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 8:51:58   
minna
Ja se nikad ne brijem, uvek sve skidam voskom, ne ja sama nego idem na depilaciju, a ponekad depilatorom skinem ove spoljne sto kaze Alex. A sve cesce razmisljam o trajnoj epilaciji i nadam se da cu se uskoro smisliti i otici da ih skinem

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 8:52:50   
Anoniman
Alex, isto i ja!!!!! user posted image
Ali sad ni to ne vidim, tako da ću da se prepustim vosku, pa šta mi Bog da!

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 8:57:22   
MicinaMama
Ja voskom depiliram ruke.Dva puta sam noge depilirala voskom u salonu pa se ceo salon tresao od moje cike i dreke...uzas,bas me bolelooooo...valda imam jak koren dlake na nogama pa hocu da crknem to iskljucivo brijem i naravno ispod pazuha.Bikini zonu depiliram obicno ali kada nisam trudna,sada u trudnoci to mogu da zaboravim.A ostatak sam uvek brijala...dako da je pola-pola

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:01:19   
*Alexx*
A kakva su iskustva sa depilacijom pazuha? Da li iko praktikuje?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:04:38   
Anoniman
Ja se nisam usudila pod pazuhom depilirati nikad! Sve te žlezde, ne daj bože nešto da se upali, pa krene naopako user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:07:38   
minna

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

A kakva su iskustva sa depilacijom pazuha? Da li iko praktikuje?


Ja nisam i ne bih, jedino to brijem...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:10:22   
Snelle
Ja depilirams sve - ruke, noge, prepone, ali pazuh ne bih dirala. Mada su mi par puta nedovoljno stručna lica depilirala prepone, pa sam posle mučila muku sa Bartolinijevom žlezdom.
Minna, a šta radiš kad nakon depilacije krenu dlake, ali nisu dovoljno duge za ponovnu depilaciju? Meni ovo baš pravi problem, pa moram da se brijem, a pošto mi je koža užasno osetljiva....uh, muke žive. I da, i ja moram da koristim muške brijače, mnogo su bolji nego ženski, manje se isečem njima.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:11:01   
MicinaMama
Ja bih depilirala pazuh - sve mi se cini NIKADA!Radije bih imala siske ispod miske kao na ovim gore navedenim slikamauser posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:12:24   
Anoniman
Snelle, ja imam i onaj Braunov depilator, pa tako kad mi po koja izraste, a nisam još zrela za novu depilaciju, ja tom mašinicom pretrčim noge. Baš izbegavam brijač, jer me uvek skupo košta ta muka

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:15:25   
minna

IZVORNA PORUKA: n i n a

Snelle, ja imam i onaj Braunov depilator, pa tako kad mi po koja izraste, a nisam još zrela za novu depilaciju, ja tom mašinicom pretrčim noge. Baš izbegavam brijač, jer me uvek skupo košta ta muka


Snelle evo isto ovako, kad malo porastu a leto je ja skinem depilatorom, zimi uglavnom docekam depilacijuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:18:53   
Snelle
Imam i ja Braunov depilator, ali mi nakon svake depilacije urastaju dlake, pa ih ne mogu Braunom izdepilirati user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:19:07   
Anoniman
Ih, zimi mogu da me sređuju kosilicom user posted image

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:20:49   
MicinaMama
i ja imam problem sa urastanjem dlaka i ne volim to,odmah mi se na mestu urasle dlake upali koza pa bude kao plik.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:22:58   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Snelle

Imam i ja Braunov depilator, ali mi nakon svake depilacije urastaju dlake, pa ih ne mogu Braunom izdepilirati user posted image


Ovo se meni dešava. Depiliram 2x, pa krenu da urastaju, pa brijem dok te urasle ne sredim, pa jovo nanovo user posted image I mažem onom kremom protiv urastanja i trljam peškirom i džabe.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:24:07   
Anoniman
Meni više urastaju od depilatora nego od voska... Možda zavisi i kakvim voskom vam rade depilaciju. Meni najviše prija neki na bazi maslinovog ulja, dlake posle sporo rastu, mekane su i ne urastaju...

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:40:08   
Snelle
Urastaju i od depilatora, i od voska, ma kakav bio. Samo da skupim pare pa na trajnu epilaciju, nema meni drugog spasa!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:42:19   
Anoniman
Snelle ja sa 18 godina probala trajnu, i to nije naravno jedan tretman, nego se ide cele godine... Znam da je to bilo davno, ali za mene su to tako zalud bačene pare... Samo na dva mesta (oko cevanica) su nestale, ostalo i dalje raste...user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:45:04   
Snelle
Nina, pa majku mu, valjda se nešto promenilo za ovih 14 godina od kad si radila epilaciju user posted image
Ovamo gde ja planiram da idem, cena obuhvata od 4-6 tretmana, i nastavlja se nakon toga besplatno, ako ima potrebe.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:50:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *Alexx*


IZVORNA PORUKA: Tash

Ja inace brijem prepone. Par puta sam probala voskom, bezala bih bukvalno sa stola. Danas sa ih izdepilirala el.depilatorom. probala, bio podnosljiv bol, i ja prionula. Boooooli, peceeeee... ali proci ce valjda do jutra jer ne znam kako cu inace gace da obucem.


Ja depilatorom mogu samo one "spoljne", koje su napred i sa strane (baš sam ga objasnila). Dalje od toga - ni makac! Ne mogu da dohvatim lepo one unutrašnje, između nogu, pa boli kao sam đavo. To brijem.


Ja sam skinula do gaćica, da tako nekako definišem, možda malo dublje. Ostalo ću da brijem.


IZVORNA PORUKA: *Alexx*

A kakva su iskustva sa depilacijom pazuha? Da li iko praktikuje?


Moja drugarica je sve, pa i pazuh do nedavno radila el.depilatorom, ja bih tačno umrla.
Sada je nešto spominjala, nisam baš slušala, epilaciju, mislim da reče da je radila nausnice, pazuh i prepone.


pa sam posle mučila muku sa Bartolinijevom žlezdom.


Misliš da je povezano?

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:55:17   
minavb

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: *Alexx*


IZVORNA PORUKA: Tash

Ja inace brijem prepone. Par puta sam probala voskom, bezala bih bukvalno sa stola. Danas sa ih izdepilirala el.depilatorom. probala, bio podnosljiv bol, i ja prionula. Boooooli, peceeeee... ali proci ce valjda do jutra jer ne znam kako cu inace gace da obucem.


Ja depilatorom mogu samo one "spoljne", koje su napred i sa strane (baš sam ga objasnila). Dalje od toga - ni makac! Ne mogu da dohvatim lepo one unutrašnje, između nogu, pa boli kao sam đavo. To brijem.


Ja sam skinula do gaćica, da tako nekako definišem, možda malo dublje. Ostalo ću da brijem.



Ja skidam sve ili voskom ili epilatorom. Više me ne boli, ali prvih par puta je gadno. Naviknete se vremenom.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 9:59:46   
Snelle
Tasho, Bartolinijeva žlezda mi se javljala jedino i neposredno nakon nestručnih depilacija prepona.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 10:04:37   
Anoniman
I ja to kontam Mina. Sećam se kada sam prvi put radila listove, imala sam peškir u zubima, i suze su mi išle. Sada više ni ne osetim. Zato sam i odlučila da počnem da radim i prepone jer mislim da već nakon nekoliko puta biti mnogo manje bolno. Možda se onda usudim da krenem i ruke, ali lagano. Sa pazuhom se neću igrati.

Snelle, ja uopšte ne mogu da se setim da li sam se u vreme problema sa Bartolinijevom žlezdom depilirala ili brijala. user posted image Povezujem sa kim sam se tada zabavljala, a tog istog sam odvela kod moje kozmetičarke na depilaciju, i nekako kroz maglu se sećam i sebe na tom stolu za depilaciju, ali, ja sam se sa tim tipom zabavljala skoro dve godine, kada sam se depilirala a kada se komplikovala bartolinijeva to već ne znam.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 10:15:04   
Snelle
Tasho, ne kažem da je depilacija jedini uzrok problema sa tom žlezdom, ali kod mene se to definitivno pokazalo kao jedini uzrok. Mislim da i od običnog brijanja može da se zakomplikuje. Meni se od brijanja pazuha desi, doduše jako retko, možda dva-tri puta za sve ove godine, da mi je na pazuhu iskočila žlezda, ali to je sve zato što dođe do njihovog zapušenja, pa oteknu. Inače, ono što obavezno radim, a verujem i mnoge od vas, je da odmah nakon brijanja stavim stik, a to nikako nije dobro.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Depilacija vs brijanje
9.8.2012 10:17:47   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Snelle

Meni se od brijanja pazuha desi, doduše jako retko, možda dva-tri puta za sve ove godine, da mi je na pazuhu iskočila žlezda, ali to je sve zato što dođe do njihovog zapušenja, pa oteknu. Inače, ono što obavezno radim, a verujem i mnoge od vas, je da odmah nakon brijanja stavim stik, a to nikako nije dobro.


Isto se i meni dešava. Par puta godišnje mi otekne neka žlezda pod pazuhom, a taj deo isključivo brijem. Prođe samo od sebe, nakon par dana.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here