|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
17.3.2015 12:01:21   
Brand new mama
Ana,sto bi rekla moja kuma-Kakvo depiliranje zimi,prirodno krzno grije,stedim na carapamauser posted image Moje dlake su prolupale,to raste ko ludo;) I sa depilacijom-mogla bi se depilirati svaka tri dana(a tek sto urastaju) Od kako sam se porodila,kosa mi je potamnila i ojacala(i to bas,bas;od njezne plavuse do brinete,mada mi kaze friterka da se jos vodim pod plavusama),ali noge-uzas.kada su mi provjeravali Hormone-sve je OK.
Ali da se vratim temi-brijanje.Nemam vremena da se sama mucim, epilator me unisti-imam bubuljice bar 7 dana,a dobar je.Tako da-brijac u ruke i kroz pustinju i prasumuuser posted image . Inace Hawaiianuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Depilacija vs brijanje
17.3.2015 16:13:45   
choopa choops
Bnm meni se najbolje pokazala depilacija šećernom pastom. Imam iste problem, meni urastaju dlake od svega, od epilatora, depilacije, brijača...Ma svega! A nekako najmanje sa šećernom pastom...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Depilacija vs brijanje
17.3.2015 16:22:05   
serpica
Ja sam isla na depilaciju jer drugacije nisam mogla nikako da se sredim,medjutim sad nisam isla duze vreme,obrijam se koliko mogu,nego me zanima da li one kreme za depilaciju ne stete ako njima skidam prepone,ne mislim bas unutru da stavljam nego sa strane i odozgo malo,sta mislite?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Depilacija vs brijanje
17.3.2015 17:02:21   
choopa choops
serpice ja lično ne bih, mada znam dosta žene koje su koristile...

Ima i vodje nešto o tome KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Depilacija vs brijanje
17.3.2015 17:07:05   
serpica
Ne znam Chupa ne nadjoh odgovor,pitacu dr sutra kad idem na pregled

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Depilacija vs brijanje
17.3.2015 17:12:37   
choopa choops
Pazi što sam gore napisala "vodje" user posted image

serpice na ovaj sam odgovor mislila, ali bolje da pitaš ti svog doktora ;-)

IZVORNA PORUKA: gagana83

Cipi evo nasla sam na jednom sajtu odgovor lekara u vezi krema za depilaciju u trudnoci:


Kako stoje stvari sa depilacijom kremama (npr. Veet)? Može li imati štetnog utjecaja na bebu, je li bolje izbjegavati?

Nažalost, točni podatci o utjecaju depilacije depilacijskim kremama u trudnoći nisu poznati. Ono što je poznato je, da je koža organ ogromne površine i odlične prokrvljenosti i da se gotovo sve što se nanosi na kožu ujedno i resorbira. Koliko se od depilacijske kreme resorbira, te kakav je utjecaj ovih tvari na trudnoću, nažalost nitko vam ne može sa sigurnošću reći.




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Depilacija vs brijanje
27.5.2016 15:15:08   
choopa choops
Da li neka od vas depilira pazuhe? user posted image

Nosim se mišlju već neko vrijeme da počnem sa tim, jer su mi dlake tu baš ojačale i oštre su i moram svaku noć da ih obrijem. To ne bi bio problem, da mi se tako koža ne iziritira i onda nastane haos user posted image Kreme za depilaciju mi ne odgovaraju, pa ne bih sa njima. Pa se razmišljam da li da probam sa depilacijom?! user posted image probala sam sinoć da nađem da li je štetno, s obzirom da tu ima i žlijezdi nekakvih ako sam u pravu, ali nisam našla na neke "kontraindikacije". Šta mislite?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Depilacija vs brijanje
27.5.2016 16:07:47   
mama krava
Jaoooo, meni je to frka! Baš me interesuju iskustva!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Depilacija vs brijanje
27.5.2016 16:35:30   
emicaa
Choopa moja kuma godinama sredjuje pazuhe sa epilatorom i nema nikakvih problema,i ja sam jedno vrijeme ali sam ipak odustala jer su mi urastale dlačice.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Depilacija vs brijanje
27.5.2016 20:14:23   
nata11
Ja nikako nisam za depilaciju tog podrucja. To je osetljiv deo. Ako mozes odvoji novac za epilaciju.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Depilacija vs brijanje
27.5.2016 21:30:50   
Mala Elena
Choopo, a da probas vosak ?
Ja koristim i epilator i brijac ali za pazuh, ne hvala! Samo sam jednom i nikad vise! Boliiii...za lepotu mora da boli ali ne mora toliko.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Depilacija vs brijanje
27.5.2016 21:33:41   
emicaa
Elena ma nije strašno user posted image prvi put boli a posle ne toliko user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Depilacija vs brijanje
27.5.2016 21:59:41   
Mala Elena
Ne ne, nikako, neces me ubediti.user posted image
Salim se, verovatno dok se navikne taj deo koze kao i svaki drugi deo koji se depilira...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Depilacija vs brijanje
27.5.2016 22:15:00   
suzi kju
Jao pazuh, ne hvala , boli ubija, probala jednom, više JOK!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Depilacija vs brijanje
27.5.2016 22:29:40   
choopa choops
Eh da imam para, rpvo bi na red došle vene (operacija), pa tek onda ostalo.

Ma nisam ni mislila sa epilatorom, mene od njega boli i kad po nogama čupam. Mislila sam baš na vosak. Najvjerovatnije ću sutra probat, nisam se sinoć i noćas brijala da mi porastu još jedan milimetar user posted image pa ako se sutra odlučim. Meni je tu koža baš nekako gruba, da li od tog silnog brijanja ne znam. Ali mislim da ne bi trebalo da boli?! Vidjećemo! user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 27.5.2016 22:30:12 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Depilacija vs brijanje
27.5.2016 23:36:56   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Jao pazuh, ne hvala , boli ubija, probala jednom, više JOK!!!


user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Depilacija vs brijanje
28.5.2016 11:34:03   
suzi kju
Choopa javi molim te utiske user posted image
Meni je to stvarno jedno ružno iskustvo!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Depilacija vs brijanje
28.5.2016 15:57:02   
bebilule
Choopo, ja sam par puta depilirala pazuh. Mislila sam opet ovi ljeto. Moja ti je preporuka topli vosak i da ne radis sama. Tu su dlake jake, pa je potrebno da neko dobro i strucno trzne kako se ne bi polomile i urastale.
Sto se depilacije tice meni je najdraza secerna pasta. Pravim je sama i sama se i depiliram. Onda se ulijenim, pa idem u salon na vosak. Kada je bas vruce ne mogu jer se topi.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Depilacija vs brijanje
28.5.2016 17:38:32   
emicaa
Bebi kako raviš tu šećernu pastu i kako koristiš?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Depilacija vs brijanje
28.5.2016 18:09:27   
amelia
Emice i ja isto pravim pastu kao bebilule ja je pravim ovako primer 2 solje secera (400 g odprilike) i jednu cetvrtinu case vode i limuna da bude ista kolicina koliko vode toliko limuna. Stavis na sporetu i mesas ono se rastopi bude kao sirup onda mesas i cekas sve dok ne dodze braon boje. Ovo je najtezi deo posla trebas potrefiti tacnu cvrstinu da nebude posle tanka ni gusta prvi put sigurno ne mozes potrefiti ali svremenom naucis user posted image . Ja licno pravim cvrstiju pastu onda je stavim malo u toplu vodu ili u talasnoj i razradim prstima i onda se depiliram.. e to je bio gadan bol kad sam se prvi put depilirala, ispod pazuha i dole jojjjj kad se samo setim plakala sam kao kisa user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2016 0:37:18   
choopa choops
Dakle, operacija uspjela-pacijent umro user posted image

Šalim se. Evo probala sam noćas. Imam neki očajan vosak za depilaciju lica (Čupko, nekada je bio baš dobar, ali posljednjih par puta kad sam ga kupila nije nešto). tako da ako neko ima da preporuči voak za depilaciju, neka napiše. Elem, skoro da me uopšte nije boljelo. Još sam i dobila danas pa je to ja msilim uticalo na tu "bol". Ali sve u svemu, mene to ne boli. Mnoooogo manje nego prepone. E sad, pošto je kažem neki bzvz vosak, koji kad je dovoljno tečan je mnogo vruć, a kad se ohladi onda se brzo stisne i baš ne valja. Uspjela sam da skinem baš fino, mada je ostalo malo, ali neću da se igram sad da potežem da ne iziritairam previše, pa ću kasnije ili ujutru to malo što je ostalo. Namazala sam poslije domaćim maslinovim uljem i odmah je crvenilo splasnulo.
Vidjećemo kako će se koža dalje ponašat i da li će mi urastata dlake, jer sam sklona tome nažalost user posted image

I ja se depiliram sa šećernom pastom kad god stignem i od nje mi po nogama najmanje urastaju dlake. Ali ovo ne bih mogla da uhvatim, trebalo bi ih dobrano pustiuser posted image t za šećernu pastu. Drugačije je sa nogama.

Javljam dalje kako bude išlo sa depilacijom.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2016 12:29:38   
Mala Elena
Izvestavaj nas user posted image
Javicu ti ja za naziv tog voska, samo dok saznam tacno sve detalje user posted image
Treba da depiliram ruke, mrzi me jer sam sama sa decom pa znam da cu.morati bar jednom da prekinem.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2016 14:38:42   
Mala Elena
Ej Choopo, Unidepil krem 75 g u apotekama pogledaj.

UNIDEPIL efikasno uklanja malje sa lica ili tela, osvežava kožno tkivo, postepeno ga stimuliše i jača, kožu čini elastičnom, glatkom i lepom, zateže mišiće, lagano sužava pore i pospešuje funkciju lojnih žlezdi.

UNIDEPIL usporava ponovni rast dlaka.

Način primene:
UNIDEPIL se rastopi u svojoj posudi na slabom izvoru toplote, a zatim se ostavi da se malo ohladi. UNIDEPIL nanositi dugim uzanim trakama, debelim 3 mm u pravcu rasta malja sa priloženom lopaticom. Čim se UNIDEPIL stvrdne na koži, skinuti ga jednim hitrim potezom ruke u suprotnom smeru od rasta malja.

Sasta: pčelinji vosak i kolofonijum

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2016 15:16:36   
bebilule
Emice, Amelija ti je sve objasnila. Pravim isti omjer kao i ona. Samo dodam kasikicu meda kada skinem sa sporeta. Bude mi bolja pasta, ne lijepi se za kozu. Treba malo vremena da skontas koja je to prava gustina. Ja licno dok kuham uzmem malo kasikicom i pod hladnu vodu. Tteba da bude malo tvrdje od zvake. Onda uzimam kuglicu, razradim je rukama i skidam. Imas na youtube milion snimaka.

< Poruku je uredio bebilule -- 29.5.2016 15:17:43 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2016 16:19:17   
suzi kju
Eto a ja nisam imala pojma za tu šećernu pastu a deluje ok.
Možda probam.
Ja najradije odem kod drugarice u salon, doduše malo je dalje pa sad sve ređe idem, i ona me komplet sredi voskom, to mi je najbolje i najlakše user posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here