|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li znate da šijete?
19.7.2010 15:57:55   
Nena81
popunila user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li znate da šijete?
19.7.2010 16:13:06   
SUPER MAMA
I ja popunila anketu.
Evo sta sam zadnje sila pre par godina, od tad nisam nista radila mada sad imam jedan materijal crn sa bele tufne pa onda mogu napraviti neku suknju.
user posted image
Ova je od surove svile

user posted image


(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li znate da šijete?
19.7.2010 16:29:15   
draganica
Jao, ja obožavam šivenje! Učila me žena koja je predavala šivenje u tekstilnoj školi, profi nema šta. Od tad stalno nešto šijem. Nisam baš proporcionalno građena pa ne mogu samo da kupim recimo pantalone i nosim, moram da skraćujem ili sužavam, pa što onda da ne šijem. Ne krojim mnogo, šijem iz Burde, suknje, pantalone, sakoe. I savet, nema tu straha. Kupujte jeftine materijale na kilo i probajte, ako pogrešite samo bacite i gotovo. Tako se uči.
P.S. Hvala za časopis, kupovaću ga sigurno!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li znate da šijete?
19.7.2010 22:59:22   
Anoniman
Polako ucim...
A znam i da pletem,heklam... samo ne znam da vezem tj.nikad probala nisam! user posted image

Ispunila anketu i EXTRA je ideja! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li znate da šijete?
20.7.2010 9:48:23   
LillyT
Hvala vam drage moje

Dunja i Guppy user posted image user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 15:01:32   
Lilly*
Da vidite šta sam sada "smlatila" na brzinu user posted image Jednu beby torbicu "za svaki dan" bez džepića i komplikacija, samo da mi stane pelenica, flašica, maramice... to najosnovnije
user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 15:05:55   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: LillyT

Hvala vam drage moje

Dunja i Guppy user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 15:06:03   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Da vidite šta sam sada "smlatila" na brzinu user posted image Jednu beby torbicu "za svaki dan" bez džepića i komplikacija, samo da mi stane pelenica, flašica, maramice... to najosnovnije
user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 15:36:10   
Didy
Bravo žene!user posted image
Ja nemam pojma, a mislim da nikad neću ni naučiti. Jednom sam svom mužu htela da ušijem dugme, a on kad je video kako to izgleda, ostao u čudu. "Nemoj da se ljutiš, ali ja ću ovo skinuti i ušiti ponovo, ne mogu ovakav na posao".user posted image Posle mi je rekao da i nas žene treba poslati u vojsku da ponešto naučimo tamo.user posted image I onda je rekao: "Zašto sam se ja oženio - pravim sok, perem suđe, ušivam dugmad... Drugi muškarci se ožene da to sve ne bi morali raditi".user posted image Stvarno je to veče hteo da napravi neku orandžadu u skokovniku, pa oprao lepo sve za sobom, pa onda još seo da ušiva dok sam ja sedela za kompjuterom.user posted image
Elem, moja baka je baš dobro šila, vezla, heklala, štrikala, tkala... Šta sve ne... Bila je pravi umetnik sa svim tim, a u kuhinji da ne spominjem... I moja mama isto, s tim što je baka bila domaćica, pa je mogla, a mama je već super mama, na sto strana, pa koliko stigne. Kad bolje razmislim, dobijem komplekse manje vrednosti razmišljajući o njima dvema...user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 15:40:07   
Ana RR
Svaka čast Lilika user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 15:48:27   
Suncicabg
Nemam pojma, ali jako zelim da naucim. Predpostavljam da postoje kursevi neki user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 15:50:30   
Suncicabg
Bravo Lilly za torbu user posted image
Jos malo ce i  user posted image   user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 15:56:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Nemam pojma, ali jako zelim da naucim. Predpostavljam da postoje kursevi neki user posted image


Postoje..Ja sam htela da idem prosle godine, ali je kurs od mesec dana (tri puta nedeljno) bio 200evra...Odustala sam...A drugu alternativu nisam nasla..Al' volela bih da znam..Imam toliko ideja u glavi...

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 15:57:57   
Suncicabg
[Odgovori na poruku] Stranica: << < Prethodna stranica 1 2 [3]


Dakle ako neko zna "jeftiniji" kurs neka nam javi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 15:59:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

[Odgovori na poruku] Stranica: << < Prethodna stranica 1 2 [3]


Dakle ako neko zna "jeftiniji" kurs neka nam javi



user posted image user posted image user posted image Ja imam dve masine kuci, elektricnu i papucharu, a ne znam ni sav da porubimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 18:52:04   
Verus
Bravo Lilly!  Ja umem al me mrzi...mislim, znam da zasijem rupu na carapiuser posted image   al mi se ni to ne da.  Divim se svima koji umeju da sijuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li znate da šijete?
14.8.2010 21:57:29   
Lu
Lilly svaka čast za trud a i predivna je torbicauser posted image
Ih kad mala djevojčica bude pričala, to je meni moja mama sašila dok sam još bila u pupiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li znate da šijete?
15.8.2010 13:44:01   
Lilly*
user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li znate da šijete?
18.11.2010 17:18:36   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: LillyT

Potrebna mi je mala pomoc od vas koje znate ili vas zanima sivenje. Molim vas da samo odgovorite na anketu, ne oduzima puno vremena, a nama ce mnogo znaciti.
Hvala

ANKETA


Lilly kako napredujete?

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li znate da šijete?
18.11.2010 17:22:12   
Anoniman
Jao, žene, ja sam sašila Neši posteljinu Pepa Praseuser posted image
To je prva stvar u životu  koju sam sašila, i to bez mašine, radila sam pooolako, ručno. Mašinu nikad nisam imala ni koristila, a ovako sam dosad samo zašivala kad nešto pukne ili prišivala dugmad.
Naravno, kad se gleda izbliza, kao da je dete radilo, ali sa pristojne razdaljine deluje savršeno, a znam da se Neša neće bunitiuser posted image
Vrlo sam ponosna pa sam morala malo da vam se pohvalimuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li znate da šijete?
18.11.2010 17:26:45   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Nedja

Jao, žene, ja sam sašila Neši posteljinu Pepa Praseuser posted image
To je prva stvar u životu  koju sam sašila, i to bez mašine, radila sam pooolako, ručno. Mašinu nikad nisam imala ni koristila, a ovako sam dosad samo zašivala kad nešto pukne ili prišivala dugmad.
Naravno, kad se gleda izbliza, kao da je dete radilo, ali sa pristojne razdaljine deluje savršeno, a znam da se Neša neće bunitiuser posted image
Vrlo sam ponosna pa sam morala malo da vam se pohvalimuser posted image



user posted image

ajde slikaj i stavi OVDE

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.11.2010 17:27:52 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li znate da šijete?
18.11.2010 17:30:32   
Anoniman
Hoću dunja, čim se osuši, stavljam na krevet i slikamuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li znate da šijete?
18.11.2010 20:05:10   
Lilly*
Neđo što si se patila, mogla si doći na kaficu i da ti ja prozvrndam user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li znate da šijete?
18.11.2010 20:10:14   
Anoniman
user posted image Hvala draga, upamtiću ponuduuser posted image Mene to toliko smiruje, da ti ne mogu opisati. Nisam nešto ovih dana ok, i dok je Neša u vrtiću ja ležim u krevetu i šijem, malo po malo...a mozak na pašuuser posted image Mada ne znam da li ću se opet upuštati u tako neštouser posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li znate da šijete?
30.1.2011 12:11:07   
Shishica
Haljina za devojcice od jastucnice :)

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here