|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
14.3.2018 20:57:58   
mama Jo
Kobasice nikako, virsle jos i boze pomozi, sve zavisi i od proizvodjaca

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
14.3.2018 21:57:47   
madre
Ja ih bas jutros doruckovala i to sa majonezomuser posted image
Jedemo ih jakooo retko, ali ih deca obozavaju!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
15.3.2018 7:51:40   
vocicana
Madre jos sa majonezomuser posted image
Ja cu bas malisi da ponudim, malo cu ih prznuti na ulju, da vidim kako ce biti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
15.3.2018 8:53:59   
IvanaSK RR
Voci, ja ih nekad iseckam i isprzim sa jajima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
15.3.2018 9:30:38   
mama Jo
Samo jos u kombinaciji sa necim, ili na sendvic ili tako sa jajima sto kaze Ivana...
J smo par puta kupili one male junior, vidjali ste ih sigurno, te su joj kao zanimljive... ali nikada bas nije sama pozelela da ih jede...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
15.3.2018 11:33:01   
emicaa
Ja sam prosle sedmuce spremala Dori virsle posle duzeg vremena.Dala i srecku da proba,gade mu se naravno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
15.3.2018 11:35:54   
Duškić
Ja sinoc gledam neku reklamu. Hot dog nisam jela ne pamtim.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
15.3.2018 12:37:55   
Queen Lady
Ja ih iskreno volim (iako znam da nisu zdrave). Moje dete cini mi se da bi samo njoh jelo. Izbegavamo da ih uzimamo, ali moramo i da gledamo da budu svinjske, posto pilece meso ne sme da jede. Jednom je sveki kupila neke svinjske, meni se povracalo kada sam ih rasekla na pola (mislim da je nasla neke najjeftinije). Imamo komsiju koji susi meso, pa uglavnom od njega uzimamo suvo meso, pauflek, kobasice i slaninu (jedno vreme je S samo te domace kobasice jeo, sad nece uvek). I slaninu ne odbija, a ja je ne volim.... I cajnu voli da jede... Salame i mi izbegavamo, nekad uzimamo, a za S ako kupimo, kupimo 50-100 gr sunke, i na kraju je opet mi pojedemo, on pojede dva, tri koluta.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
15.3.2018 12:42:07   
jess021
Ne zelim da sad zvucim kao najveci snob, ali ja deci jos nijednom nisam davala ni virsle ni salame ni pastete, a ni ne planiram. Nije da one sad jedu samo organsko, ali mislim da za tim stvarno nema potrebe. Slanina i sunka super, ali ovo jok.
A mm i ja ih jedemo s vremena na vreme.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
15.3.2018 12:52:58   
Queen Lady
Ja do skoro nisam davala S virsle, mada izbegavamo. Vise gledamo da kupujemo ovo domace suvo meso. Pastetu je juce probao jer je video mene da jedem i rekao ukusno, ali je bukvalno dva zalogaja pojeo. Za pastete moram da nadjem neki recept, pa da pocnem da pravim kuci i da kupovne izbacim skroz iz upotrebe.
Mozda cu da odem u off, ali moram da kazem nesto. Pre dve god smo bili na Kopaoniku sa prijateljima (razlika izmedju njihovog i naseg deteta 2 meseca). Ja ponela supu iz kesice (iako izbegavam da mu dajem, retko kad je kuvam, jednom u 3,4,meseca, ako bas zurim ili mi nije dobro, vise kuvam sa svezim povrcem). I kazem ja toj drugarici da sam ponela supu iz kesie (i iz razloga da se ne mlatim mnogo oko kuvanja), a ona ce na to da ne daje detetui supu iz kesice. A dorucak joj je dete pojelo celu pastetu (tad su nam deca imala oko 1.5 dana). Za rucak sarma (ponela ona od kuce). I kaze ona muzu, odvojoj joj kupus, nemoj slucajno da joj dajes kupus, ni ti ga ne jedes. Ja se zaprepastila. Nemam nista protiv roditelja koji daju deci pastetu (znam ih mnogo u okruzenju, iako ja mom ne dajem), ali da ne dajes detetu kupus i supu iz kesice koji su zdraviji milion puta od pastete i to sa takvim stavom je rekla muzu za kupus, kao da je najotrovnija stvar.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
15.3.2018 12:59:22   
Sarav
Vrlo retko kupujem jer ih mm i ja ne volimo. S jede u vrtiću pa ponekad potraži i kući.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
15.3.2018 13:40:17   
vocicana
Ipak je doruckovao musli sa jogurtom, nije bilo vremena za vrisleuser posted image .
Salu na stranu, da znas Queen, mogla bi I ja malo domace pastete da napravi, pa to nije tesko, a zdravije je I lepse I moze biti I ukusnije nego emulgator pakovanje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
17.3.2018 7:28:26   
Queen Lady
Moja majka je spremala jednom domacu pastetu, bas je bila ukusna. Jedino sto mora da se pazi na kolicinu, jer mislim da ne valja vise od 3 dana da stoje. Ja trazila po netu neke recepte, ali nikako da uzmem da spremim...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
28.4.2018 23:24:55   
MimaKos
Ja dajem Wudi i voli da ih jede cerkica, ne tako cesto ali rucka

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
29.4.2018 1:32:14   
Anck Su Nmaun
Po nekad bas po nekad ih uzmem lad se.dobro zazele.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
29.4.2018 3:17:25   
mama Jo
Isto. Bas kad jako zatrazi aj' eto ponekad moze

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
29.4.2018 4:54:57   
MimaKos
Onw mi jedine imaju ukus na meso, one iz mesare vise ne kupujem nikad

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 92
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here