|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
25.12.2010 12:52:30   
dunja RR
majared svašta, kako je mogla to da ti kaže???

user posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
25.12.2010 12:56:28   
majared
 Ma nije ona loša žena i nema zlu nameru, ali ton kojim je to rekla me je porazio.  Istina je da nam ne ide baš sve glatko pa me valjda zbog toga više i boli.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
25.12.2010 12:57:34   
indy_25
Danas moj muz prica na skyp sa kumom i pita ga kad ce te vi djete vidite kako je lijepo imati dijete. A oni su 1 g u braku i zabavljali su se 5 g i znam da mi je kuma pricala da ima problema da ima endometriozu. Kad je zavrsio razgovor rekla sam da nikad to vise nikog ne pita jer je bas nekulturno i da je meni smetalo kad mene neko pita a kad ce te vi djete. Bas sam ga nalijepila i rekla mu svasta.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
28.12.2010 21:02:31   
sandrina 85
user posted image To je dokaz da ljudi nemaju lose namere, ali ja isto to ne podnosim...
Imala sam za ovih godinu i nesto dana vise "bliskih sustreta" ali sam uvek kulirala. E sinoc nisam mogla, pitala me jedna klasicna glupaca, kaze sta cekam, kad cu itd... E kada sam ja nju pocela da ispitujem, pukla je. Ima dete od dve ipo godine, pitala sam je sto ne radi negde, i koliko je ona bila u braku pa je zatrudnela (isto godinu i nesto dana), onda sam je pitala a zasto niste odmah imali dete, sta ste radili...???
"Docarala" sam joj kako smo mm i ja za godinu dana sredili potkrovlje koje je bilo nezavrseno, tj ni ploca nije bila gore, samo pregradni zidovi i stolarija, sve smo mi to sami uradili. Kako sad zivimo sami, uzivamo... imamo para, ma bila sam pukla, cak mislim da sam bila zlobna, svasta sam joj rekla, sto je znak da pucam polako...
Ona je ostala bez teksta...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
28.12.2010 22:56:36   
Anoniman
verovatno je i zasluzila da ostane bez teksta user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
28.12.2010 23:08:33   
sandrina 85
Jeste, ali ne mogu da verujem da sam tako reagovala! Ranije nisam nikad, klonila sam se ljudi koji me to stalno pitaju, a to je od mm rodbina, kume, kumovi... prelazila sam na drugu stranu ulice kad ih vidim, kontala sam da me nece to pitati dovikujuci od prekoputa, ali ipak jedna jeste, e ja mislim da mi je td puko film... user posted image
Iako me mm hrabri i govori da ne obracam paznju, mene ipak pogadja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.12.2010 23:46:04   
eni26

IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Jeste, ali ne mogu da verujem da sam tako reagovala! Ranije nisam nikad, klonila sam se ljudi koji me to stalno pitaju, a to je od mm rodbina, kume, kumovi... prelazila sam na drugu stranu ulice kad ih vidim, kontala sam da me nece to pitati dovikujuci od prekoputa, ali ipak jedna jeste, e ja mislim da mi je td puko film... user posted image
Iako me mm hrabri i govori da ne obracam paznju, mene ipak pogadja.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.1.2011 15:40:16   
njokica
Prvo sam kroz sestrin primjer gledala kakvog uticaja takvo pitanje moze da ima na nju, a 10 godina je u braku i jos nema djece...
Ja sam se zabavljala sa momkom 8 godina i sada evo 2 godine zivimo zajedno. Prvo su bila skoro svakodnevno pitanja- kada cemo se vise uzimati, prolaze godine, bla, bla, bla... a sad je to pitanje – kada ce vise bebica... Ali ja apsolutno nemam „dlake na jeziku“ kada se neko usudi da postavi takvo pitanje, tako da sam mnoooogo reducirala broj osoba koje pricaju samnom
Trudim se da i sestru „naucim“ da to ne prima toliko k’srcu i da ne mora da bude uvidjavna prema takvim ljudima, ali je bas los djak u tom poledu

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.1.2011 14:42:04 >


_____________________________

"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
26.2.2011 22:39:32   
Mikado
Prica je veoma poucna. Kada zelis bebu,i radis na tome da je dobijes,svaki dan iscekivanja je jedna nada manje i jako se tesko podnose reci:"A kada ces ti?" A tek one:"Pa vreme ti je!" Molim dobre i one manje dobre ljude da iz razgovora izbace takva pitanja i komentare!!! Unapred hvala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
2.3.2011 22:49:10   
GRGA
user posted image Nina prikljucujem vam se u vas razgovor,i zaista takvih ljudi je jako mnogo koji su eto znatizeljni pa ih interesuje sve.Isto tako imene jedna dosadna komsika stalno ispituje kada cemo ia tako ali smo mi par godina sredjivali kucu ,i i savki put kada ima kazes ima vremena oni svi kao pa kada za kucu uvek ima vremena a ustvari ne razmisljeju da li tu ima jos nesto

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
11.3.2011 17:01:55   
bebica30
ufff meni je jako tesko sve to iz prostog razloga sto se borim sa ne plodnoscu vec godinama (nije nadjen razllog) u tom periodu sam od muke upisala univerzitet (u 28 oj) i posto mi jako dobro ide svi misle da ne zelim dete trenutno...a ja trcim izmedju predavanja na folikumetrije i inekcije....muka mi je od osudjivanja i smatram takve razgovore mesanjem drugih u tudju intimu...

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
12.3.2011 22:18:45   
GRGA
STRES ,BRZ ZIVOT,MUKE PROBLEMI.......mislim da sve to ima velikog uzroka neplodnosti,za bebu treba opustenost i mir i kako?Kako mir i strpljenje kada se sto kazes borimo sa tim godinama!!!

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
12.3.2011 22:30:24   
bebica30
jako tesko je opustiti se ...kako i KADA da se opustim?izmedju inekcije i tablete?ili folikumetrije i vaginalete?i kao bodem se u stomak i razmisljam o zelenoj salati, glupost...ne moguce je ne misliti na to...ali mozda je moguce ublaziti stres...meditacija nije losa.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
12.3.2011 23:26:19   
GRGA
pRIRODA ZELENILO....KOLIKO STE RADILI IUI?

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
12.3.2011 23:43:26   
bebica30
i meni priroda pomaze....prolece me bas lepo razveseli...ja sam inace GREEN i ECO  pa mi tesko ne pada
mi smo tek na drugoj...a vec 4.5 godine pokusavamo

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
12.3.2011 23:48:37   
GRGA
user posted image Bar ste do nekle dosli i malo se pomakli pa sce biti i uspeha mi vec 4 trupkamo u emsto i sada resavamo bakterije i krecemo na iui

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.3.2011 0:05:22   
bebica30
joj bakterije su haos nadam se da cete ih se resiti brzo....ja sam muku mucila skoro 1.5 dana sa ureaplazmom...stalno se vracala i to samo meni muz je bio ok...sad smo mrdnuli i ne odustajem dok imam zivaca....user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.3.2011 0:08:37   
GRGA
MM STAFILOKOKE VEC 4 GODINE!!!Uz to i kandida eserihija koja se vraca i sve ostale pratece-ja nista ureoplazma samo ali sam je izlecila nadam se da se nece vratiti:))

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
9.4.2011 16:40:32   
Anoniman
Epa da vam se pridruzim i ovde. Morala sam sve da iščitam. Imate lep smisao za humor. Izgleda da sve prolazimo kroz slicne situacije.user posted image

(odgovor članu GRGA)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
9.4.2011 18:16:30   
Anoniman
Mene jedino moja snajka od rodjenog brata ne iznervira sa tim pitanjem jer je stvarno divna zenica. Uz to je i ona imala par godina probleme pa sve to razume. U decembru je dobila malu cerkicu, al je stvarno nezna i osecajna zena.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
9.4.2011 19:10:32   
Anoniman
A tetke, babe, ujne, strine kuliram sa ima vremena i bice. Inace retko me izbace iz takta, i kad to urade vise me iznerviraju i skoro nikad rasplacu. Valjda nisam bas toliko osetljiva. A imam jednu posebnu toticnu koja me tolko izludjuje da mi dodje da je pridavim. Kad pocne pa kad cemo vise, pa sta cekamo, pa ona ima jednu tetku koja radi u visegratskoj, a uz to zena se ne bavi sterilitetom, vec je ginekolog akuser. Pa ona je eto rodila dvoje i izmedju imala jedan spontani (sve u roku od 2.5godine). user posted image . E, a onda dodje pa mom muzu kaze kako je verovatno, odnosno 90% do mene, i kako ja necu nista da radim od analiza.user posted image user posted image user posted image user posted image . Ma ja bi njoj sve ovo strpala, al ne ide, zivimo u istoj kuci, doduse mi u prizemlju, a oni na spratu; a i pada mi se jetrva.user posted image . Ona pa zna dal' ja radim analize i dal' je do mene! P.joj m.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
9.4.2011 19:35:30   
GRGA
Vestica!!!!Jaoooooooooo ma to je da se obeses sa njima-sta ako neko eto hoce da 5 godina uziva i jednostvano nece decu-Sta atda ma ne ti njima nikako ne mzes objasniti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
9.4.2011 22:56:35   
Anoniman
To ti je kad zena hoce da zabada nos tamo gde joj nije mesto. Meni dodje da je pitam kad treba da vodimo ljubav po njoj, posto hoce da bude u toku.

(odgovor članu GRGA)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
12.4.2011 23:47:59   
lidija 011
Grrrrrr, sreca pa niste pod istim krovom...Ja imam problem sa komsijom koji obozava da zabada nos u tudje poslove...A meni da postavlja ovakva pitanja...Ali, jednom sam mu vala rekla: sta ce mi djeca(iako sam se ugrizla za jezik, jer ih jaaako zelim), pa da zivim kao tvoja zena, jadnica, sa dvoje djece, tobom, svekrom i svekrvom u 30 kvadrata-ja u svojih 60 uzivam sa muzem i dobrom svekrvomuser posted image ...Od tada mi vise ne postavlja takva pitanjauser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.4.2011 1:46:45   
liliana
Lidija, negde sam pisala o tome kako me je pre  nekog vremena srela žena koja je večito pitala:"Ima li šta novo? Kad če više ta beba..." i tome slično.  Idem ja sa bebom u kolicima, kad naletim na dotičnu, a ona sva zabezeknuta:"Jao! Pa ti imaš bebu???" Malo je falilo da joj kažem:"Imam-crkni od muke!!!"

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Devojčica rođena iz embriona zamrznutog 27...
Porodica iz Tenesija se godinama borila sa neplodnošću, a onda se povezala sa Nacionalnim centrom za donaciju embriona (...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here