|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.8.2010 13:29:45   
vukosava
IZVORNA PORUKA: dunja RR
ja sam tada još bila malaksala od anestezije, onako trudila sam se da u glavi ostanem pribrana, pa kad izađem videću šta dalje....
mm krenuo kući zajedno sa tetkom, pošto smo i mi blizu bolnice i kada su silazili niz stepenice kaže mu moja tetka:
"ne brini kod nas u porodici ne može da omane, evo ovde -i pokaže mu prstom na prvi sprat bolnice-sam ja abortirala ihahaj puta, ma kažem ti, to kod nas ne može da omane"....


user posted image ajooojjjj, cega se pametan covek stidi .... secam se moje tetke kad je dosla jednom kod mene posle abortusa, nije mi rekla kog... treba da putuje vozom pola sata pa peske 45 min do kuce... imala je tad decu staru 16 i 12 godina... dosla je kod mene u moj studentski grad, sva polomljena i izmucena, legla na krevet. Meni se srce steglo... Secam se tog dana kao da je bio juce. Kasnije sam vrtela taj momenat u glavi kao kosmar. I sa svojih 19 godina (tek sam tad pocinjala da stupam u veze) sam se istripovala i nikad nisam kasnije radila one stvari bez zastite. Mehanicke plus neke druge cak cesto...
A posto sam uvek bila krupnije gradje, izludjivali su me komentari na pijacu i svuda, gospodjo kad ce beba. Ludela sam od toga. Samo sam razmisljala ljudi gde vam je pristojnost... I bila sam ubedjena da mozda i ne mogu da imam decu, pa sam se svakom prilikom objasnjavala i upadala u vatru boreci se za neka prava...
Jednom mi je koleginica moje mame drzala predavanje kako treba da vidim da li nesto nije u redu sa mnom, da idem kod ginekologa da proverim kad ne mogu da zatrdunim itd. A ja sam je gledala onako sat vremena i nisam joj rekla da koristim kontracepciju i da to nisu njena posla. Al znala sam da je ona abortirala kao mlada i da ne moze da ima dece pa sam cutala.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.8.2010 13:34:16   
vukosava
IZVORNA PORUKA: mr75

dunja, uskoro punim 35...
ni mnogo... ni malo...
:)

i da dodam - dokoni ce uvek da pitaju nesto sto ih se ne tice... dok se ne udamo - kad cemo da se udamo/ozenimo... kad se udamo - kad ce beba... kad dodje prva beba - kad ce druga... i tako u krug... sve to treba na IGNORE!


E vrsnjakinjo moja, ja sam ludela od toga i dalje ludim i mislim da cu ceo zivot da penim na te komentare.... Pazi kad sam i muza sama zaprosila jer nisam mogla vise da ga cekam kad ce da se smilsli jer mi je bilo vise dosadno da bar na to prvo pitanje govorim u subotu u subotu.
I te kritike vise vi zene ovako vi zene onako, pa kad se setim pre 10 godina sam bila spremna za sav taj san o porodici i svemu, al muski oko mene ne... Al ne, uvek smo mi krive za sve... Kao da je to sve odes u supermarket i narucis...

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.8.2010 13:35:59   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: mr75

dunja, uskoro punim 35...
ni mnogo... ni malo...
:)

i da dodam - dokoni ce uvek da pitaju nesto sto ih se ne tice... dok se ne udamo - kad cemo da se udamo/ozenimo... kad se udamo - kad ce beba... kad dodje prva beba - kad ce druga... i tako u krug... sve to treba na IGNORE!


E vrsnjakinjo moja, ja sam ludela od toga i dalje ludim i mislim da cu ceo zivot da penim na te komentare.... Pazi kad sam i muza sama zaprosila jer nisam mogla vise da ga cekam kad ce da se smilsli jer mi je bilo vise dosadno da bar na to prvo pitanje govorim u subotu u subotu.
I te kritike vise vi zene ovako vi zene onako, pa kad se setim pre 10 godina sam bila spremna za sav taj san o porodici i svemu, al muski oko mene ne... Al ne, uvek smo mi krive za sve... Kao da je to sve odes u supermarket i narucis...


BRAVO!!!!!

mi od 34-35 sve isto razmišljamo, nema šta user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.8.2010 13:58:45   
vukosava
Bila sam na intervjuu za posao, strava posao, ogromna plata. Trajao je dva dana... I na jednom intervjuu me pita jedna zena iz komsijske nam drzave, zasto nemam dece, pa sad mi je najbolje vreme da imam dete (posto je ona bila u slicnoj situaciji pre par godina i rodila dete). Jedva sam izdrzala do kraja intervjua i otisla da se isplacem u wc. Zovite me blesavom... Nisam mogla da verujem sta me pita a tema razgovora nesto pedeset_o... Zena zeni moze da bude najgori neprijatelj ponekad pogotovu sa ovakvim komentarima...

< Poruku je uredio vukosava -- 22.8.2010 14:02:43 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
26.9.2010 22:25:28   
LunaLu
Sad cu nesto reci, ali ova serija sto ide na cuvenom Javnom servisu, Selo gori... odrazava nas mentalitet u potpnosti, jer takvi smo mi ne gledamo u svoj tanjir i u svoje dvoriste, mnogo nam je vaznije sta se desava u tudjem. 
Zato ma koliko bilo lepo sto smo bliski sa rodbinom, prijateljima, komsijama, kolegama, u nekim situacijama licne prirode, kao sto je pitanje dece, bolje je ziveti na zapadu, gde je sve nekako na distanci, i malo je teze da se izgovori, slucajno ili namerno pitanje " I kad planirate decu?'

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
27.9.2010 14:01:41   
liliana
Ne mogu da verujem što mi se desilo!!!
Sretnem danas jednu od tih što ih je uvek zanimalo Kad čemo, kako čemo, što nismo, da l" se mi , uopšte...... itd... i zamislite što mi je rekla: "Ene, pa ti imaš dete!?!" user posted image user posted image
Da! Imam ga, konačno!!! I crkni ti i tebi slični!!!!!!!!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu LunaLu)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
27.9.2010 14:07:31   
liliana
A, da, od besa zaboravih da napišem još nešto:
kao , nije znala da imam dete, a brže-bolje me je pitala :"A što ti je bilo sa onom drugom bebom? A ti, beše nosila trojke?"user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
27.9.2010 21:06:26   
jance
IZVORNA PORUKA: LunaLu

Sad cu nesto reci, ali ova serija sto ide na cuvenom Javnom servisu, Selo gori... odrazava nas mentalitet u potpnosti, jer takvi smo mi ne gledamo u svoj tanjir i u svoje dvoriste, mnogo nam je vaznije sta se desava u tudjem. 
Zato ma koliko bilo lepo sto smo bliski sa rodbinom, prijateljima, komsijama, kolegama, u nekim situacijama licne prirode, kao sto je pitanje dece, bolje je ziveti na zapadu, gde je sve nekako na distanci, i malo je teze da se izgovori, slucajno ili namerno pitanje " I kad planirate decu?'


e samo zbog toga jaako volim grad. manje vremena, pa i manje zabadanja nosa u tudje zivote! al onda kad treba da dodjem kod mojih na selo, psihicka priprema traje 2 sata. najbolje mi dosad funkcionise kad u glavi imam unapred smisljene odgovore na "beba" pitanja.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu LunaLu)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.10.2010 0:30:50   
Alexis79
Odem ja kod moje dobre drugarice na kafu ,a tamo kod nje neka komsinica -baba od 70 godina.
Koju ja vidjam samo kad odem kod nje posto im zena ne izlazi iz kuce ,ali to je druga prica.

Ona me nesto zagleda kako sam krocila u prostoriju i mrtva ladna mi kaze;"Sledeci put kad dodjes necu vise da te vidim takvu.Znas ti vec kakva treba da dodjes -trudna .Sta ti mislis ?Pa koliko bese ti ono imas godina?"

Moja drugarica se zbunila jer zna kroz sta prolazim pa joj je glupo,a meni mozak radi 300 na sat.
Vec me je jednom baba-komsinica stavila u slicnu situaciju a ja sam resila ovog puta da joj odgovorim.
Dokle god sam ja fina ona me kljuca.

Nasmesim se ja na njenu provokaciju pa joj kazem da sam 3 godine mladja od njene unuke koja nema ni momka i da cu prvo nju da obavestim kad mm i ja budemo pravili user posted image .I da ako ima neko pristojno pitanje da slobodno moze da me pita jer na nekulturna pitanja ne odgovaram.

I od tad mi se vise i ne javlja.Mission accomplished !!!



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.10.2010 0:32:52   
Mivica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti si moj idol!!!


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.10.2010 0:38:21   
Alexis79
Pa jednom moras da pokazes zube.

Za ove 4 godine isplakala sam suza za pun kamio na to pitanje  A kad cete ?
Sad boga mi na to pitanje lajem i ujed i sto bi rekao moj zmu.
I mnooogo mi je lakse.

Pa kad  su neke osobe dovoljno nekulturne da to pitanje postave sto je moram da fina.
Raspalim pa kud puklo da puklo.

< Poruku je uredio Alexis79 -- 5.10.2010 0:39:00 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.10.2010 1:16:20   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Pa jednom moras da pokazes zube.

Za ove 4 godine isplakala sam suza za pun kamio na to pitanje  A kad cete ?
Sad boga mi na to pitanje lajem i ujed i sto bi rekao moj zmu.
I mnooogo mi je lakse.

Pa kad  su neke osobe dovoljno nekulturne da to pitanje postave sto je moram da fina.
Raspalim pa kud puklo da puklo.



takođe, eh na žalost - iskustvo, na sreću nas ojačalouser posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.10.2010 16:18:48   
enigmaa

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Pa jednom moras da pokazes zube.

Za ove 4 godine isplakala sam suza za pun kamio na to pitanje  A kad cete ?
Sad boga mi na to pitanje lajem i ujed i sto bi rekao moj zmu.
I mnooogo mi je lakse.

Pa kad  su neke osobe dovoljno nekulturne da to pitanje postave sto je moram da fina.
Raspalim pa kud puklo da puklo.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
7.10.2010 8:34:16   
iris_m
jas dolgo go imav ovoj "problem"da odgovoram na vakvoto prasanje na seergiiite i zlonamernite luge,toa se luge ni dve minuti sto ne ni se zadrzal muabetot osven edno "zdravo",a sega koga me prasuvaat odgovaram:bidejki jas i mm ne znaeme pravilno da pravime deca,barame potecijalni kanditati za "taa rabota",dali mm da pravi na nekoja deca ili pak nekoj tug maz mene, ne e bitno, dvete raboti pagaat vo taa kombinacija,samo potencijalnite kanditati pozelno e da imaat iskustvo na toa pole(familijarni luge)user posted image user posted image user posted image ...
pretezno ovoj odgovor im go davam na mladi bracni parovi sto se pravat deka se mnogu iskusni na toa pole,a sepak fakaat seir....
p.s(se nadevav deka nema da vi bide problem sto pisuvam na makedonskiuser posted image user posted image )

< Poruku je uredio iris_m -- 7.10.2010 8:38:44 >

(odgovor članu enigmaa)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
7.10.2010 9:28:05   
viking
Ja moram da priznam da i dalje ne kapiram oko čega se diže baš tolika frka. Jeste malo neprijatno pitanje (pogotovo za mene koja imam 34 godinei sa mužem sam 13 godina), nekulturno je svakako, ali (bar mene) to pitaju ljudi za koje znam da nemaju nikakve zle namere i koji bi se iskreno obradovali kada bih bila trudna... Ne znam, ja ne vidim razloga da se bilo kome kopaju oči zbog toga, sigurno i mi nekada nekoga pitamo nešto što ne bismo smeli i što drugome nije prijatno, a da nismo ni svesni toga.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu iris_m)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
7.10.2010 9:49:39   
iris_m
ne ne ne,jas nemam problem na prasanjeto na civilizirani kulturni luge,na moi ptijateli,na familijata koga ke me prasaat do kaj sme???jas imam problem so luge seergii,sto ziveat za rekla-kazala,sto prevrtuvaat zborovi,muabeti,sto sekogas koga ke gi sretnes si davaat za pravo ostro da te iskritikuvaat"iskusnite" so muabetite"pa sto mislite na toj plan,sto cekate da ne ste premnogu mladi,pa godinite vi pominuvaat bla bla bla...i red drugi raboti....ko eve nie veke imame dve-tri deca a vie?????a pritoa delumno nesto znaat sto vo izminative godini ni se slucuvase...user posted image za vakvite luge rekov deka go najdov lekot za da se "zastitam"samata sebe....

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
7.10.2010 9:52:33   
viking
Draga Iris, nisam mislila na tebe, u stvari, nisam mislila ni koga konkretno, nego uopšteno vidim da svima jako smeta.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu iris_m)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
7.10.2010 10:00:33   
iris_m
IZVORNA PORUKA: viking RR

Draga Iris, nisam mislila na tebe, u stvari, nisam mislila ni koga konkretno, nego uopšteno vidim da svima jako smeta.


znam, draga,user posted image user posted image znam deka bese opst odgovorot,jas samo sakav da dadam moe obrazlozenie

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.10.2010 11:12:46   
LunaLu
Odem ja kod moje dobre drugarice na kafu ,a tamo kod nje neka komsinica -baba od 70 godina.
Koju ja vidjam samo kad odem kod nje posto im zena ne izlazi iz kuce ,ali to je druga prica.

Ona me nesto zagleda kako sam krocila u prostoriju i mrtva ladna mi kaze;"Sledeci put kad dodjes necu vise da te vidim takvu.Znas ti vec kakva treba da dodjes -trudna .Sta ti mislis ?Pa koliko bese ti ono imas godina?"

Moja drugarica se zbunila jer zna kroz sta prolazim pa joj je glupo,a meni mozak radi 300 na sat.
Vec me je jednom baba-komsinica stavila u slicnu situaciju a ja sam resila ovog puta da joj odgovorim.
Dokle god sam ja fina ona me kljuca.

Nasmesim se ja na njenu provokaciju pa joj kazem da sam 3 godine mladja od njene unuke koja nema ni momka i da cu prvo nju da obavestim kad mm i ja budemo pravili .I da ako ima neko pristojno pitanje da slobodno moze da me pita jer na nekulturna pitanja ne odgovaram.

I od tad mi se vise i ne javlja.Mission accomplished !!!

SVAKA TI CAST!user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.10.2010 13:32:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja moram da priznam da i dalje ne kapiram oko čega se diže baš tolika frka. Jeste malo neprijatno pitanje (pogotovo za mene koja imam 34 godinei sa mužem sam 13 godina), nekulturno je svakako, ali (bar mene) to pitaju ljudi za koje znam da nemaju nikakve zle namere i koji bi se iskreno obradovali kada bih bila trudna... Ne znam, ja ne vidim razloga da se bilo kome kopaju oči zbog toga, sigurno i mi nekada nekoga pitamo nešto što ne bismo smeli i što drugome nije prijatno, a da nismo ni svesni toga.


ne mogu da pricam za sve, nego samo u svoje ime, ali mislim da je tu najveci problem nacin na koji pitaju i cinjenica da to pitanje postavljaju beskonacno mnogo puta i cesto to pitaju i nebitni ljudi sa nekim stavom ne bas simpaticnim. mislim ponekad stvarno kad neka babuskara zabode nos i pita "pa kad cete? pa vreme vam je!" bilo da se to odnosi na sklapanje braka ili radjanje dece, mislim da zasluzuju da im se uzvrati pitanjem "pa kad cete vi da umrete? mislim, vreme vam je, sve vase drugarice su to vec odradile"...

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
12.10.2010 14:43:21   
enigmaa

IZVORNA PORUKA: ksena

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja moram da priznam da i dalje ne kapiram oko čega se diže baš tolika frka. Jeste malo neprijatno pitanje (pogotovo za mene koja imam 34 godinei sa mužem sam 13 godina), nekulturno je svakako, ali (bar mene) to pitaju ljudi za koje znam da nemaju nikakve zle namere i koji bi se iskreno obradovali kada bih bila trudna... Ne znam, ja ne vidim razloga da se bilo kome kopaju oči zbog toga, sigurno i mi nekada nekoga pitamo nešto što ne bismo smeli i što drugome nije prijatno, a da nismo ni svesni toga.


ne mogu da pricam za sve, nego samo u svoje ime, ali mislim da je tu najveci problem nacin na koji pitaju i cinjenica da to pitanje postavljaju beskonacno mnogo puta i cesto to pitaju i nebitni ljudi sa nekim stavom ne bas simpaticnim. mislim ponekad stvarno kad neka babuskara zabode nos i pita "pa kad cete? pa vreme vam je!" bilo da se to odnosi na sklapanje braka ili radjanje dece, mislim da zasluzuju da im se uzvrati pitanjem "pa kad cete vi da umrete? mislim, vreme vam je, sve vase drugarice su to vec odradile"...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.10.2010 14:14:51   
LunaLu
Ja moram da priznam da i dalje ne kapiram oko čega se diže baš tolika frka. Jeste malo neprijatno pitanje (pogotovo za mene koja imam 34 godinei sa
ne mogu da pricam za sve, nego samo u svoje ime, ali mislim da je tu najveci problem nacin na koji pitaju i cinjenica da to pitanje postavljaju beskonacno mnogo puta i cesto to pitaju i nebitni ljudi sa nekim stavom ne bas simpaticnim. mislim ponekad stvarno kad neka babuskara zabode nos i pita "pa kad cete? pa vreme vam je!" bilo da se to odnosi na sklapanje braka ili radjanje dece, mislim da zasluzuju da im se uzvrati pitanjem "pa kad cete vi da umrete? mislim, vreme vam je, sve vase drugarice su to vec odradile"...

user posted image  SVAKA TI CAST

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
25.11.2010 14:52:00   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Odem ja kod moje dobre drugarice na kafu ,a tamo kod nje neka komsinica -baba od 70 godina.
Koju ja vidjam samo kad odem kod nje posto im zena ne izlazi iz kuce ,ali to je druga prica.

Ona me nesto zagleda kako sam krocila u prostoriju i mrtva ladna mi kaze;"Sledeci put kad dodjes necu vise da te vidim takvu.Znas ti vec kakva treba da dodjes -trudna .Sta ti mislis ?Pa koliko bese ti ono imas godina?"

Moja drugarica se zbunila jer zna kroz sta prolazim pa joj je glupo,a meni mozak radi 300 na sat.
Vec me je jednom baba-komsinica stavila u slicnu situaciju a ja sam resila ovog puta da joj odgovorim.
Dokle god sam ja fina ona me kljuca.

Nasmesim se ja na njenu provokaciju pa joj kazem da sam 3 godine mladja od njene unuke koja nema ni momka i da cu prvo nju da obavestim kad mm i ja budemo pravili user posted image .I da ako ima neko pristojno pitanje da slobodno moze da me pita jer na nekulturna pitanja ne odgovaram.

I od tad mi se vise i ne javlja.Mission accomplished !!!




koji si ti car user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
25.11.2010 23:33:27   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: ksena

mislim ponekad stvarno kad neka babuskara zabode nos i pita "pa kad cete? pa vreme vam je!" bilo da se to odnosi na sklapanje braka ili radjanje dece, mislim da zasluzuju da im se uzvrati pitanjem "pa kad cete vi da umrete? mislim, vreme vam je, sve vase drugarice su to vec odradile"...


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
25.12.2010 12:47:39   
majared
Uhhhh, malopre mi kaže sveki još ništa novo, znaš li ti kad je bio avgust (kada sam imala pobačaj). I kako ti da objaniš polupismenoj ženi da mi do oktobra nismo ni radili na bebi. Sledeći put ću joj reći da je preporuka lekara da ništa ne radimo šest meseci pa nek proguta to. Grrrrrrrr, user posted image user posted image user posted image podigla mi pritisak 200 iz mesta, sad me boli glava.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here