|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:12:29   
JULIE
user posted image Svasta,bre pa i sveki ti je zena treba da te razume i da ti neku podrsku..bas me zanima da li bi tako cerku zezala

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:16:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sandrina 85


IZVORNA PORUKA: JULIE

IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Ladno me danas komsiniicna sestra pitala kako mi je beba???user posted image user posted image
A ja nemam bebu...user posted image user posted image user posted image

ljudi bez mozgauser posted image

Prvo sam bila trudna, zato se i udajem user posted image user posted image kao da sam gabor. Onda sam imala pobacaj, pa nisam nego sam nosila sina... Pa onda sam se porodila i rodila devojcicu a ne sina, greska, sledece je najgore ----> ne zelim decu jer sam sebicna, i na kraju sto je nazalost i donekle istina : ne mogu da imam deceuser posted image
A nikome nismo rekli, sredjujemo potkrovlje i stvarno nemamo uslova za dete (ali ga ipak zelimo i pravimo), svima pricamo tu pricu oko izgradnje... ali NE, oni seru li seru!!! Nemam lepe reci osim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sandrina, cile mojuser posted image
Mene je to do pre dva meseca pogadjalo..Vishe ne..Sad me pogadja sopstvene tuga i tuga moga muzza, jer imamo toliko ljubavi da damo, ali nas nece. Medjutim, ako se nista ne desi, krajem septembra idemo na bebu iz epruvete.

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:18:19   
dunja RR
mr 75 kao da sam ja pisala ovo user posted image
već sam te jednom pitala, koliko ti je godina?

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:20:30   
aleksandrova
nece zena da razume jedva ceka da nadje nesto da te podjuser posted image i uziva kad me vidi kako user posted image i kako se nerviram kad sam srecna i nasmejana ona piuser posted image kad mi je muz tu ona je super ma naj naj sverkva kakvu biste svi pozeleli imati...licemerniju zenu u zivotu nisam videla a dok smo se zabavljali i prvih mesec dana volela sam je skoro isto ko i moju mamu sve sam joj pricala verovala joj koja sam glupaca bila ah! dobro to je vec druga tema

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:26:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aleksandrova

nece zena da razume jedva ceka da nadje nesto da te podjuser posted image i uziva kad me vidi kako user posted image i kako se nerviram kad sam srecna i nasmejana ona piuser posted image kad mi je muz tu ona je super ma naj naj sverkva kakvu biste svi pozeleli imati...licemerniju zenu u zivotu nisam videla a dok smo se zabavljali i prvih mesec dana volela sam je skoro isto ko i moju mamu sve sam joj pricala verovala joj koja sam glupaca bila ah! dobro to je vec druga tema


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  strasno...Pa ja ne razumem..i ona je zena..Sram je bilouser posted image

(odgovor članu aleksandrova)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:29:12   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: JULIE

user posted image Svasta,bre pa i sveki ti je zena treba da te razume i da ti neku podrsku..bas me zanima da li bi tako cerku zezala

Nikad... ali BAS nikad nisam donosila ishitrene odluke o ljudima i ko je kakav, cak i kad mi se ukaze da je neko djubre, ja opet okrenem na pozitivu i pomislim ko znam sta je, mozda im samo nije dan. A ovo... e za to postoji vise zivopisnih izraza od koji su svi user posted image user posted image user posted image
Ovi moji nemaju cerku, svekrva abortirala 10-tak puta "hvalila " mi se! E tu mi se zgadila, muka mi je bilo danima od toga!
user posted image
Veki moja... trudim se da me ne dotice... Vidim koliko si puna ljubavi i radosti pored svega sto ti se desavauser posted image Zelim ti svu srecu i svima nama mucenicama zenskog roda!!!!!!

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:33:14   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: aleksandrova

nece zena da razume jedva ceka da nadje nesto da te podjuser posted image i uziva kad me vidi kako user posted image i kako se nerviram kad sam srecna i nasmejana ona piuser posted image kad mi je muz tu ona je super ma naj naj sverkva kakvu biste svi pozeleli imati...licemerniju zenu u zivotu nisam videla a dok smo se zabavljali i prvih mesec dana volela sam je skoro isto ko i moju mamu sve sam joj pricala verovala joj koja sam glupaca bila ah! dobro to je vec druga tema

Ma uverila sam se da nema vise toliko zenske solidarnosti, zavist i ljubomora ce nas sjebuser posted image
Tipicno za "mamicu" , ljubomorno djubre, uzele smo im sinove! A uradice sve da tm okrivi tebe za nesto, jer je ona pred njim mila i slatka. Napisala sam sta ces uraditi, nemoj da se zalis muzu, nego uloske van kuce-u kontenjer a ona neka se pita sta je, ti budi mudra i cuti.

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:35:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sandrina 85


IZVORNA PORUKA: JULIE

user posted image Svasta,bre pa i sveki ti je zena treba da te razume i da ti neku podrsku..bas me zanima da li bi tako cerku zezala

Nikad... ali BAS nikad nisam donosila ishitrene odluke o ljudima i ko je kakav, cak i kad mi se ukaze da je neko djubre, ja opet okrenem na pozitivu i pomislim ko znam sta je, mozda im samo nije dan. A ovo... e za to postoji vise zivopisnih izraza od koji su svi user posted image user posted image user posted image
Ovi moji nemaju cerku, svekrva abortirala 10-tak puta "hvalila " mi se! E tu mi se zgadila, muka mi je bilo danima od toga!
user posted image
Veki moja... trudim se da me ne dotice... Vidim koliko si puna ljubavi i radosti pored svega sto ti se desavauser posted image Zelim ti svu srecu i svima nama mucenicama zenskog roda!!!!!!



Pa sta ces...Ona je stigla i deset puta da abortira, a ti ni jednom da rodish..To ti razmisljanje..Jaoj, ne smem ponovo o ovoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:38:50   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: sandrina 85


IZVORNA PORUKA: JULIE

user posted image Svasta,bre pa i sveki ti je zena treba da te razume i da ti neku podrsku..bas me zanima da li bi tako cerku zezala

Nikad... ali BAS nikad nisam donosila ishitrene odluke o ljudima i ko je kakav, cak i kad mi se ukaze da je neko djubre, ja opet okrenem na pozitivu i pomislim ko znam sta je, mozda im samo nije dan. A ovo... e za to postoji vise zivopisnih izraza od koji su svi user posted image user posted image user posted image
Ovi moji nemaju cerku, svekrva abortirala 10-tak puta "hvalila " mi se! E tu mi se zgadila, muka mi je bilo danima od toga!
user posted image
Veki moja... trudim se da me ne dotice... Vidim koliko si puna ljubavi i radosti pored svega sto ti se desavauser posted image Zelim ti svu srecu i svima nama mucenicama zenskog roda!!!!!!



Evo imam ja anegdotu za povraćanje:

Prošle godine sam operisana, izvadili mi jajovode, težak slučaj endometrioze, bla, bla.....

Dolazi muž da me obiđe, dr mu rekao šta je bilo, mm u šoku, pobeleo, posle pola sata došla tetka( naravno tetki nismo rekli šta je bilo na operaciji), pošto živi tu pored bolnice, donela neki sok...
ja sam tada još bila malaksala od anestezije, onako trudila sam se da u glavi ostanem pribrana, pa kad izađem videću šta dalje....
mm krenuo kući zajedno sa tetkom, pošto smo i mi blizu bolnice i kada su silazili niz stepenice kaže mu moja tetka:
"ne brini kod nas u porodici ne može da omane, evo ovde -i pokaže mu prstom na prvi sprat bolnice-sam ja abortirala ihahaj puta, ma kažem ti, to kod nas ne može da omane"....

mm ZGRANUT !!!!!!!!!
ali šta ćemo, ljudska glupost nema granica,
ja volim moju tetku i dalje, ali nikada je nisam smatrala pametnom .....samo ja potrvdila.....
nije zlonamerna ali nije ni pametna.....

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.8.2010 23:40:07 >

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:38:51   
sandrina 85


[/quote]

Pa sta ces...Ona je stigla i deset puta da abortira, a ti ni jednom da rodish..To ti razmisljanje..Jaoj, ne smem ponovo o ovoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image
[/quote]
Iskreno ne znam ni zasto mi je to reklauser posted image i dan danas se pitam koja je bila tema na "meniju" tog dana, ne znam koji joj je bio cilj, mozda samo da mi vidi facu? "Bdw" ima dva sina a nema cerku, i toliko je drvena i nekako kalastura vise. Ma....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:42:08   
sandrina 85
Dunja draga jako mi je zao, nisam ni ja znala (jos uvek se upoznajem sa svima)! Ali stvarno je uzasno to sto je tetka rekla, ja ne znam kako bi joj to ikada oprostila ma koliko glupava bila. Mada user posted image jao stvarno je katastrofa user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
11.8.2010 0:09:19   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Dunja draga jako mi je zao, nisam ni ja znala (jos uvek se upoznajem sa svima)! Ali stvarno je uzasno to sto je tetka rekla, ja ne znam kako bi joj to ikada oprostila ma koliko glupava bila. Mada user posted image jao stvarno je katastrofa user posted image


ma znam da ne misli zlo, ali NE RAZMIŠLJA.....

da je neko drugi, ne bi me interesovao u životu, pa mnoge budale sam u sekundi izbrisala, nemam taj broblem....

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
11.8.2010 0:10:42   
mr75
dunja, uskoro punim 35...
ni mnogo... ni malo...
:)

i da dodam - dokoni ce uvek da pitaju nesto sto ih se ne tice... dok se ne udamo - kad cemo da se udamo/ozenimo... kad se udamo - kad ce beba... kad dodje prva beba - kad ce druga... i tako u krug... sve to treba na IGNORE!

< Poruku je uredio mr75 -- 11.8.2010 0:17:30 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
11.8.2010 0:36:24   
liliana
Dunja, user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
11.8.2010 0:40:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mr75



i da dodam - dokoni ce uvek da pitaju nesto sto ih se ne tice... dok se ne udamo - kad cemo da se udamo/ozenimo... kad se udamo - kad ce beba... kad dodje prva beba - kad ce druga... i tako u krug... sve to treba na IGNORE!


user posted image

Držite se ženice... user posted image

(odgovor članu mr75)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
11.8.2010 0:51:52   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: mr75

dunja, uskoro punim 35...
ni mnogo... ni malo...
:)

i da dodam - dokoni ce uvek da pitaju nesto sto ih se ne tice... dok se ne udamo - kad cemo da se udamo/ozenimo... kad se udamo - kad ce beba... kad dodje prva beba - kad ce druga... i tako u krug... sve to treba na IGNORE!


tu smo, skoro vršnjakinje, zato i kažem, ti pišeš kao da ja pišem user posted image

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
11.8.2010 2:14:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mr75

i da dodam - dokoni ce uvek da pitaju nesto sto ih se ne tice... dok se ne udamo - kad cemo da se udamo/ozenimo... kad se udamo - kad ce beba... kad dodje prva beba - kad ce druga... i tako u krug... sve to treba na IGNORE!


Jaoj, ovo je toliko tacno da BOLIIIIIIIIIIIIIuser posted image

(odgovor članu mr75)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
11.8.2010 20:41:58   
ishler
Moj suprug i ja smo tri godine u braku,ali nismo hteli odmah decu pa smo se prestali cuvati pre nekih 5 meseci,ali sada ne mogu da ostanem trudna.
Za ove tri godine naslusala sam se svega,i shvatila sam,da ljudi koji preziru svoj sopstveni zivot,postavljaju takva pitanja.Svaki covek koji je makar malo srecan nece postavljati takva pitanja,znam po sebi,nikada nisam nikoga pitala kada ce imati decu,a kada bih cula da je neko trudan bila sam srecna,jer nama nije bilo na kraj pameti tada da pravimo decu....I danas mi je naravno drago,iskreno se obradujem....jedino mi smeta kada me moje prijateljice pitaju takva pitanja iz pakosti....kao da ja ne bih volela.....Ali  prestala sam se toliko nervirati jer znam da  iako nemam decu,srecnija sam od njih bar 1000 puta........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
11.8.2010 23:53:20   
mr75
kod moje sestre obrnuta situacija - zatrudnela iznenada, nije bila ni u braku, ni u zvanicnoj vezi, duga prica... uglavnom, imala je igrom slucaja jedan seks u 3 meseca i zatrudnelaaa jeee (zamislite tu srecu)... nju su svi pitali "pa kako odjednom trudna?", "pa neces valjda da rodis?" i slicna glupa pitanja... posto je rodila divnu zdravu bebu, i zivi sa njenim ocem, ucutali su se... verovatno se spremaju da pitaju kad ce drugo, sta cekaju... hahahahaha :)

_____________________________

jedva cekam da se preselim na forum TRUDNOCA i povedem sve vas sa sobom :)

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
12.8.2010 9:19:02   
ishler
Obicno tako bude,iznenada,i to je super,a mi koji hocemo da se femkamo,posle se nacekamo........user posted image

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.8.2010 13:35:37   
mr75
juce sam srela rodjaku koja me je na sred ulice pitala "sta ima novo, sta cekate, kad ce beba?"
odgovorila sam joj "beba ce kad zatrudnim!"
e da, a kad sam se udavala, ista persona je pitala da li sam trudna i kad je cula da nisam, komentar je bio "svasta, pa sto se udaje ako nije trudna?!"
uzas, uzas, uzas...

_____________________________

jedva cekam da se preselim na forum TRUDNOCA i povedem sve vas sa sobom :)

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.8.2010 13:43:55   
bluka
mene ne pitaju ništa. meni bliski ljudi znaju da imam problema sa štitnom žlijezdom pa pretpostavljam da znaju da je to povezano (ili su stvarno fini user posted image ).
imam neke rođake koji se međusobno raspituju ali mene ne pitaju ništa.
jedino me sestrična od 7 godina s vremena na vrijeme upita al' njeni motivi su sasvim drugačiji. user posted image

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.8.2010 21:45:19   
oljaa
Mene obicno ljudi pitaju: Jel ima sta novo?A ja se pravim mutava kao ne znam na sta misle i pocnem da im pricam nesto bezveze.Kad mi pogledaju u stomak ja kao tek tad skontam sta su mislili pod tim "novo".Obizno kazem: Nema nista, bice kad Bog da, a ako i ne da hvala Bogu treba i sa tim zivjeti...Samo ja znam koliko mi je ovo tesko izgovoriti,ali necu da im dam do znanja da patim zbog toga....

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.8.2010 12:23:48   
jance
danas je bio valjda vrhunac svih onih meni dragih pitanja: a jesi ti trudna? kada me je jedna poznanica, koja me jedno vreme nije videla, pitala: a gde ti je dete? user posted image  ljudi stvarno....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu oljaa)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.8.2010 13:12:47   
Natalie018
Nikad mi nece biti jasno zasto ljudi imaju tu potrebu da zapitkuju takve stvari.. Kakav je to osecaj u njima, toliko snazan da ne mogu da se obuzdaju i da ne naruse granice pristojnosti i time povrede diskreciju drugih? Verujem da vecina i ne zna gde su te granice pristojnosti, i ne vode racuna o tudjim osecanjima i privatnosti. Na svojoj kozi smo i suprug i ja vise puta iskusili ovakva pitanja ili bolje da kazem provokacije.. Sva ta pitanja smo vrlo uspesno kulirali.. ali kad se u ovu tematiku umesa priprosta rodbina, e onda coveku stvarno prekipi..
Toliko neprijatnosti smo doziveli, uzas.. pocevsi od rodjake koja je sama vec u glavi smislila da mi moramo na VTO, i "ljubazno" se ponudila da nam preko veze sredi da sto pre upadnemo u program za isti.. A nekom drugom prilikom, tj na jednoj slavi, (na svu srecu ja nisam prisustvovala) je jedan drugi rodjak mog supruga savetovao sta treba da radimo i kako treba mene pod hitno da vodi kod lekara da me pregledaju.. Suprug se jedva uzdrzao da istog trenutka ne napusti slavu.. Da nije gnusno, bilo bi smesno..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here