|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 12:34:00   
eni26
IZVORNA PORUKA: pepino

Ma kreteni obicni,mene je skoro jedna cura pitala sta cekate!!!????user posted image
A znaju svi da otpocetka zelimo bebu i da sam imala 2 spontana,mali je grad,svi znaju a pogotovo oni koje poznajem!!
To su najgori ljudi,koji se prave ludi,ja se sa takvim ne svadjam,kazem bice,polako,mlada sam,nigdje ne zurim,kad Bog odluci imacu djecu!user posted image


Kretenka

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 12:34:14   
pepino
Choopa sve si u pravu,jedna zenica koja je zavrsila Arhitekturu,imala je dugu vezu,prvo zivjeli zajedno,pa tek onda vjencanje,pa beba,a stalno su je pitali kad cete se uzeti,kada ce beba,sto ona kaze kad rodim jedno pitace kad ce drugo,to je u ljudskoj prirodi,moraju nesto pitati,pricati,a ne znaju izgleda sta!user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 12:55:12   
choopa choops
pepino moje iskustvo je do sada takvo user posted image Sad cu da vidim kad rodim drugo dijete da li ce se nastavit po ovom obrascu, a nekako mi se vec cini da hoce user posted image

A sto se tice spontanog i ja sam dobijala takva pitanja..Jos ja ostanem trudna u roku od mjesec dana poslije svadbe (znaci po obrascu user posted image ), pa onda nakon tri mjesec spontani user posted image , pa onda pauza 6mjeseci i tek onda krenemo opet da radimo na bebi. A u medjuvremenu sam se naslusala svakavih pitanja, a da ne pricam o odmjeravanju od glave do pete koncentracijom na stomak (fali mi onaj smajli sto prevrce ocima) user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 13:12:29   
Ana RR
Juče dolazi jedan matori smarač u firmu, donosi neke papire i pita me kad će raspust (odmor).
Ja kažem, evo za koji dan.
A on meni, super, biće dečica srećna što im je mamica kući!

Ja user posted image

Kažem, koja dečica?
On, pa zar nemate decu???

Pukne mi film i kažem : šta će mi deca???

On me pogleda zbunjeno, nešto promrmljao i pobegao.

Pa da ti jeuser posted image em sve po spisku, koji si mi ti faktor u životu da mi se tu isčuđavaš???

A skoro me kolega pita koliko dugo sam u braku, ja kažem 3 godine, a on zaprepašćeno "I za 3 godine nisi ni jednom zakačila????"

user posted image user posted image user posted image

Niko nema obzira i niko se ne zapita da li tu možda postoji problem..



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 13:14:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR


Niko nema obzira i niko se ne zapita da li tu možda postoji problem..




E, Anchi, Anchi..Pa mi u takvom svetu zivimo, a zeni je data primarna uloga reprodukcije i varjace.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 13:15:04   
pepino
Pitace te za trece,vidjeces!user posted image
A i mene prije koji dan u prodavnici mjerkaju 2 mamine komsinice,pa pitaju jesam li se udebljala,a gledaju u stomak,a ja smrsala malouser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 13:15:15   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Ana RR

A skoro me kolega pita koliko dugo sam u braku, ja kažem 3 godine, a on zaprepašćeno "I za 3 godine nisi ni jednom zakačila????"

user posted image user posted image user posted image



Ovo je stvarno user posted image user posted image user posted image user posted image Da ostanes bez teksta...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 13:16:16   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Ana RR


Niko nema obzira i niko se ne zapita da li tu možda postoji problem..




E, Anchi, Anchi..Pa mi u takvom svetu zivimo, a zeni je data primarna uloga reprodukcije i varjace.user posted image


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 13:18:25   
pepino
Ljudi koji nemaju takve vrste problema u uzoj porodici,nemaju pojma sta je to,jednostavno ne shvataju,ja kako sad znam sta je to i kako je tesko sve pazim sta i koga pitam!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 13:18:42   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Ana RR

A skoro me kolega pita koliko dugo sam u braku, ja kažem 3 godine, a on zaprepašćeno "I za 3 godine nisi ni jednom zakačila????"

user posted image user posted image user posted image



Ovo je stvarno user posted image user posted image user posted image user posted image Da ostanes bez teksta...



Joj svašta sam mu htela reći, ali on je stvarno super lik, samo što mu je jezik UVEK brži od pameti..

Odgovorila sam mu "Nije sve uvek tako kako izgleda.."

Više me nije ništa pitao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 14:15:18   
smeško
Bez komentara na izjave koje ste napisale! user posted image
Nevolja jeste sto smo postali samozivi, neuljudni i zlobni. Nema sanse da mi objasne kako nisu mislili nista lose, oni koji znaju da se neko muci sa bilo cim, a on ga za....va! Ja sam od moje majke naucila da se smejem samo lose osisanim, ruzno obucenim ljudima i sl.(ako vec moram), ali NIKAKO ljudima koji imaju bilo koji zdravstveni problem ili bilo koji drugi, koji ne zavisi od njih samih. Ja se nikome ne mesam u zivot, mrzim prepricavanje tudjih nevolja i sa mnom se zna da nema nasladjivanja tudjim problemima! To odmh prekidam!

< Poruku je uredio smeško -- 3.8.2010 14:16:58 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 14:22:23   
enigmaa
E drage moje mene vise posle osam godina braka vise niko nista ne pita,valjda im dosadilo viseuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 14:22:44   
Mivica
Joj, Anči, carice, nek´ si mu rekla! user posted image





< Poruku je uredio Mivica -- 3.8.2010 14:23:25 >


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 14:23:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: smeško

Bez komentara na izjave koje ste napisale! user posted image
Nevolja jeste sto smo postali samozivi, neuljudni i zlobni. Nema sanse da mi objasne kako nisu mislili nista lose, oni koji znaju da se neko muci sa bilo cim, a on ga za....va! Ja sam od moje majke naucila da se smejem samo lose osisanim, ruzno obucenim ljudima i sl.(ako vec moram), ali NIKAKO ljudima koji imaju bilo koji zdravstveni problem ili bilo koji drugi, koji ne zavisi od njih samih. Ja se nikome ne mesam u zivot, mrzim prepricavanje tudjih nevolja i sa mnom se zna da nema nasladjivanja tudjim problemima! To odmh prekidam!


Mene nerviraju plitka i glupa misljenja..Ja imam 29 godina, MM 37...Svi su automatski pretpostavili da je problem u njemu..Mediokritetska psiha..Istina, ni ja nikome nisam rekla za pobacaj, sem ovde, pa su i dalje u razmisljanju-proslo je godinu dana...WoW...Sto se ne ispita Milosh...A Milosh ima sjajan spermogram, samo sto ja necu da se nastavljam pa samo odgovorim, kad bude, BICE....

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.8.2010 12:07:21   
kika7
Kad smo se venčali svi, ali svi su mislili da sam trudna. Još ja imala široku venčanicu, koji kg viška. Ljudi su bili uvereni da sam trudna. A ja imam problem da ostanem trudna. Lečila sterilitet 2 godine. Bilo je za tih tri godine, jednu godinu pauzirali, raznih pitanja a kada ćete i šta čekate. Svako to pitanje je ostavilo ožiljke na mojoj duši. A najgore mi je bilo kad me moja mama pita da li nešto ima novo. To kad me pita ko nož u srce da mi zabije. Njoj nisam govorila da imam problema iz zdrastvenih razloga. Imala je šlog i nije smela da se nervira. I zamislite mene, koja se borim da ostanem u drugom stanju, a nosim mami pelene u bolnicu. Pa umesto da kupujem pampers ja kupujem pelene za odrasle. I sad me duša boli. A sad imam jedno dete. I opet se borim da rodim drugo. A želja je jednako jaka kako za prvim tako i za drugim detetom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.8.2010 12:10:36   
Anoniman
Kika7user posted image user posted image user posted image Zao mi je zbog tvoje majke..Ali pomisli, ti si borac i ako si se prvi put izborila, izborices se i drugi i treci...
Pridruzi nam se na crticama..Tamo svi caskamo u ocekivanju trudnoce...

(odgovor članu kika7)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.8.2010 12:31:10   
kika7
Okej, samo da se snađem. A rešila sam dobrano da moj ViniPuv ne ostane jedinac

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.8.2010 12:49:53   
caca81
Iskreno, dok se nisam ovde učlanila i pročitala postove u "zatrudnjivanju", o problemima i brigama, i ja sam bila "od tih ljudi", koji se čude što nema bebe kod dvoje tek venčanih, mladih, zaposlenih...Sad su mi mnoge stvari jasnije i naše prijatelje, koji su više od godinu dana u braku bez dece, više ništa ne pitam na tu temu, jer shvatam, kad bude bilo, sa ponosom će to objaviti, tako da sa nestrpljenjem iščekujem taj dan...user posted image

(odgovor članu kika7)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
9.8.2010 16:14:42   
mr75
tema kao stvorena da dam svoj doprinos :)
mi smo godinu i 3 meseca u braku, a ne pazimo se vec dve godine, i nema rezultata... pokusavacemo jos dva meseca, a onda krecemo "po lekarima"...
u pocetku sam bila ponosna sto mogu da kazem da se ne udajem zato sto sam trudna...i nisam se opterecivala misljenjem okoline dok mi jednog dana rodjena majka nije zaprepasceno rekla " OPET si dobila..?" e tada sam pobesnela za sve pare!! dreknula sam na nju "a ko je tebi uopste rekao da mi pravimo bebu?", na sta je ona rekla "dobro sine, ja se svakog meseca nadam da ces mi reci da si trudna..." to mi je bio prvi udarac, od rodjene majke... vise ne pominje, i ne sme.
odmah posle toga, svekrva, koja je i ranije izokola govorila "pitaju me koleginice i komsiluk kad ce unuce, a ja ne znam sta da kazem..." grrrrrrrr!!
stupa ona na scenu sa komentarom kako je svekar besan sto smo neozibiljni i kad mi mislimo da sirimo porodicu!? sto je najgore, primetila sam da je svekar promenio ponasanje prema nama, nekako je hladan, iako nista ne pita, ali prosto mogu da oset_im da je "ljut"... covek misli da smo previse urbani i da ne zelimo jos uvek obavezu oko dece...
imam srecu da me na poslu nista ne pitaju, osim kad se pozalim da se ne osecam dobro, jedan kolega uvek onako u polusali kaze "e, pa da nisi trudna..?", na sta mu ja uvek kazem nesto u fazonu "pa jedino ako mi je poslednja menstruacija koja je trajala do juce, bila lazna"... onda on ucuti...
prvi put sam se zaplakala oko svega kad mi je mama javila da je verenica jednog mog rodjaka trudna... zato sto se znaju tek nekoliko meseci, verili se pre dva meseca, i ona je vec trudna! mozete misliti! pritom je ona dijabeticarka... a ja zdrava k''o dren... i nece, pa nece... taj moj rodjak me je jednom pitao kad ce beba, a kad sam rekla nemam pojma, on je nastavio "pa kako nemas pojma, jel se sexate ili ne?" a onda mi se pohvalio kako on "bogami svaki dan, nekad i dva puta dnevno"... super, aj sad idi...
imam sa muzeve strane devera i jetrvu koji su nedavno dobili bebu posle 3 godine pokusavanja... cim se macka porodila odmah je krenula sa pitanjima "a sta vi cekate?"... dok joj nisam rekla "pa i vama je trebalo tri godine, niste ni vi iz prve uspeli"...
sve u svemu, pronasla sam se u vecini vasih poruka, sve mi mucimo istu muku, retko ko razume i nece da nam sipa so na ranu, vise je onih koji su bezosecajni ili neumesni, a malo je i onih koji to iz najbolje namere, kao moja mama...
ja im generalno kad me pitaju "kad ce beba" kazem " i ja bih to volela da znam, ali ne znam" i tu stavljam tacku na dalju pricu... a slican problem imam i zbog viska kg, oduvek sam bila vitka, i svi koji me znaju kao mrsavu, sada kada me vide sa 10kg viska prvo sto izjave je "sto si se tako ugojila?", na sta ja kazem "muz me kljuka cokoladicama svaki dan" :)))
jednom kretenu sam rekla " a sto si ti tako mrsav, pogledaj se, sve visi na tebi, nemas ni dupe, ni ramena, na sta to licis?" hahahahahah
e, tu sam najvise uzivala!
mislim da je najgore nekome objasnjavati svoje probleme, najbolje je ili ignorisati ili udariti kontra napadom :) nikako se truditi da objasnite ljudima zasto nemate decu jos uvek... ko ih sisa!!

< Poruku je uredio mr75 -- 9.8.2010 16:17:05 >

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
9.8.2010 16:54:45   
Anoniman
mi kad smo se vencali, ja nisam htela da pravimo dete bar godinu dana, ali sam nakon 4 meseca promenila misljenje. onda sam dva meseca lecila neke ciste i odmah posle toga ostala u drugom stanju. reakcija jedne moje tetke kad sam rekla da sam trudna je bila "iju, a vec sam pomislila nije valjda da nece moci da  ostane u drugom stanju"???!!!! hellooooo! ko je ovde lud? i jos smo saznala da je mama mm u crkvi palila svece za nas?! nazalost, ta trudnoca je zavrsila spontanim. nije proslo ni dva meseca od spontanog pocela su pitanja "kad cete opet pokusati", a rodjena baba (koja mi je daleko) kad me je videla pita "pa jel ima nesto novo" i kad me je peti put pitala to isto, planula sam i svasta rekla, u stilu "sta, jel treba da se zurim da prezivim opet ono isto" kad ona kaze "pa ti si to stvarno bila trudna? ja mislila to ti samo kasnilo par dana.." mislim, stvarno...sta reci na to! da, kasnilo mi je dva dana pa sam odlucila to svima da objavim...

(odgovor članu mr75)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 22:24:29   
sandrina 85
Ladno me danas komsiniicna sestra pitala kako mi je beba???user posted image user posted image
A ja nemam bebu...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 22:36:13   
JULIE
IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Ladno me danas komsiniicna sestra pitala kako mi je beba???user posted image user posted image
A ja nemam bebu...user posted image user posted image user posted image

ljudi bez mozgauser posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 22:40:40   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: JULIE

IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Ladno me danas komsiniicna sestra pitala kako mi je beba???user posted image user posted image
A ja nemam bebu...user posted image user posted image user posted image

ljudi bez mozgauser posted image

Prvo sam bila trudna, zato se i udajem user posted image user posted image kao da sam gabor. Onda sam imala pobacaj, pa nisam nego sam nosila sina... Pa onda sam se porodila i rodila devojcicu a ne sina, greska, sledece je najgore ----> ne zelim decu jer sam sebicna, i na kraju sto je nazalost i donekle istina : ne mogu da imam deceuser posted image
A nikome nismo rekli, sredjujemo potkrovlje i stvarno nemamo uslova za dete (ali ga ipak zelimo i pravimo), svima pricamo tu pricu oko izgradnje... ali NE, oni seru li seru!!! Nemam lepe reci osim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 22:55:30   
aleksandrova
ah...posto imam svekrvu kakvu imam doznam od ljudi da se pozalila zaovi zaova njenoj zaovi i svekrvi i sve tako redom pocne i svi znaju da "nesto nije u redu"...prvo je samo moja svekrva znala pa zahvaljujuci njoj  svi suskaju gledaju me i zapitkuju dobronamerno cestitaju muzu rodjendan sa recima "ajde pa dogodine DA TI ZENA RODI (ovo naglaseno) jedno musko" a znaju da godinu dana zivimo zajedno da smo vise od 2 zajedno da smo u pocetku pricali na tu temu i rekli cim se uzmemo odma cemo bebu ne cekamo nista...moj muz se neobazire i ne shvata da oni nas juser posted image u zdrav mozak podsecajuci me na muku koju imam a svesna sam da znaju i oni...on jos uvek nece ili ne zeli da me shvati kad placem kad me povrede njihovim komentarima i pitanjima pa i savetima...ja samo klimam i kazem bice sve ima vremena mladi smo a da kazem pravo mi se nikada nismo ni cuvali samo prva dva tri meseca veze prvo nisam obracala paznju na to sto nisam zakacila al posle je postalo jasno da ima neki kuser posted image sto nece da se zakaci.sve me vise boli kad me pitaju i blagosiljaju zeljama za bebu...sve vise umirem u sebi kad oh cujem e ona je trudna sta cekas ti.pa zamislite moja svekrva kad god cuje da je neka trudna cak i neka koju ne znam i nije ni njoj bliska ni meni ona mi to nabije na nos uz pricu a moj muz tu ne vidi nista lose ona ironicno to naglasava da to ubija...a inace je pred svima "najbolja svekrva koja postoji" samu sebe hvali kolko je divna svekrva.prosli menzis mi sa smeskom na licu komentarise "opet si dobila vidim uloske u kupatilu" te dobrodusnike cak ni ove kucne moj muz ne primecuje...ne podrzava sto siktim na njih misli da je normalno sto pitaju "kada cete i sta cekate" pred njim svekrva place i on je pita sta ti je kevo ona mu kaze eto zena ti se nervira opet dobila a meni se kezi sto sam opet dobila i sve tako.ja ludim puser posted image i nista ne mogukad me on ne podrzava sto se ove teme tice iako za sve ostalo ima razumevanja za ovo nema.user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2010 23:05:07   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: aleksandrova

ah...posto imam svekrvu kakvu imam doznam od ljudi da se pozalila zaovi zaova njenoj zaovi i svekrvi i sve tako redom pocne i svi znaju da "nesto nije u redu"...prvo je samo moja svekrva znala pa zahvaljujuci njoj  svi suskaju gledaju me i zapitkuju dobronamerno cestitaju muzu rodjendan sa recima "ajde pa dogodine DA TI ZENA RODI (ovo naglaseno) jedno musko" a znaju da godinu dana zivimo zajedno da smo vise od 2 zajedno da smo u pocetku pricali na tu temu i rekli cim se uzmemo odma cemo bebu ne cekamo nista...moj muz se neobazire i ne shvata da oni nas juser posted image u zdrav mozak podsecajuci me na muku koju imam a svesna sam da znaju i oni...on jos uvek nece ili ne zeli da me shvati kad placem kad me povrede njihovim komentarima i pitanjima pa i savetima...ja samo klimam i kazem bice sve ima vremena mladi smo a da kazem pravo mi se nikada nismo ni cuvali samo prva dva tri meseca veze prvo nisam obracala paznju na to sto nisam zakacila al posle je postalo jasno da ima neki kuser posted image sto nece da se zakaci.sve me vise boli kad me pitaju i blagosiljaju zeljama za bebu...sve vise umirem u sebi kad oh cujem e ona je trudna sta cekas ti.pa zamislite moja svekrva kad god cuje da je neka trudna cak i neka koju ne znam i nije ni njoj bliska ni meni ona mi to nabije na nos uz pricu a moj muz tu ne vidi nista lose ona ironicno to naglasava da to ubija...a inace je pred svima "najbolja svekrva koja postoji" samu sebe hvali kolko je divna svekrva.prosli menzis mi sa smeskom na licu komentarise "opet si dobila vidim uloske u kupatilu" te dobrodusnike cak ni ove kucne moj muz ne primecuje...ne podrzava sto siktim na njih misli da je normalno sto pitaju "kada cete i sta cekate" pred njim svekrva place i on je pita sta ti je kevo ona mu kaze eto zena ti se nervira opet dobila a meni se kezi sto sam opet dobila i sve tako.ja ludim puser posted image i nista ne mogukad me on ne podrzava sto se ove teme tice iako za sve ostalo ima razumevanja za ovo nema.user posted image

Ej, ma to je uzasno... A ti bar znas sta ti misli svekrva (sreca u nesreci) user posted image
Mene su moji svekar i svekrva totalno oladili, ima jos neki sitni razlog (sto smo se ja i mm nesto posvadjali a oni to culi pa popizdeli) ali kontam da su besni zato sto nemamo dece i verovatno misle da samnom nesto nije u redu, i da nije uredu samnom pa treba valjda da me podrzavaju i hrabre, govna jedna! A ti draga posto znas na cemu si sa njima, nemoj da vise bilo sta polemises o tome, kad dobijes sledeci put nemoj bacati uloske u kuoatilo, bacaj u kesu pa u kontenjer usput negde. E a kad te onda bude pitala nesto, reci joj da je se netice a ona neka se pusi, ko joj klacka koske bre! Ko zna sta ti matorci misle o nama, sigurno kao sta smo to radile kad sad nesto nije u redu, zatucane budale!!!


SORRY NA DUGOM POSTU, ALI SAM DUBOKO POGODJENA!

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here