|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
12.5.2019 14:39:30   
Filadendronka
Maslacak, ti vrv bolje znas posto zivis duze tamo. Meni je takav utisak ostao, a drugarica koja tamo radi u DM-u mi je isto potvrdila. Kazu da se masovno ljudi sa naseg prostora “lepe” za Niveu, a da ona tamo uospte nije nesto postovana. Ipak, bilo kako bilo kremu bas treba pogoditi u skladu da stanjem svoje koze koje se menja svakodnevno pod  uticajem mnogih faktora. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Kreme za lice
12.5.2019 14:50:34   
nata11
Ovih dana planiram sredjivanje kupatila pa cu slikati silne kreme koje imam po pola kutije.  Ja sam voljna odvojiti 50 e za kremu 35+ ali ne nalazim odgovorajucu. Jednostavno ne znam koju vise probati. Nemam ideje.


Jedina odgovarajuca kombinacija mi je:Umivanje- nivea gel sa plavim zrncimaPiling- 3u1 garnierKrema- nivea obicna plava
Svesna sam i sama da je vreme za pravu kremu ali je ne nalazim. 

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Kreme za lice
12.5.2019 15:04:27   
Maslacak15
Clinique...na primer. Odlicni Su. Ja koristim lancome vec 15 ak godina. Hydra Zen dugo vremena. Poslednjih Par Sam presla na renergie lift ili kako se vec zove...to to prva linija protiv Bora. Otkako Sam presla 40. Pre toga samo hidrantnu. Inace Sam nanpocetku probala Bas svasta, otkako Sam uplovila U svet skuplje kozmetike. I meni najvise odgovara lancome. Iako je i clinique OK ( oni Su za nijansu jeftiniji).  Sminku koristim samo  c Dior Ali njihovim kremama nisam nikad bila odusevljena. Nisam neki Snob i sminkam se vrlo Malo Ali sam msljenja da postoji razlika U kvalitetu. I posto Sam unpoziciji da mogu da priustim to i cinim.


Filadendronka Balea ima neki aranzman sa niveom Pa se ljudi tripuju da je to isto samo Po nizim cenama Ali ja ne verujem da je skroz tako. Ko sto rekoh ja Bas ne volim sto nemci umeju da budu strahovite stipse za neke stvari, mislim na primer da se lose hrane za nivo primanja Koje imaju, Ali im je zato jko bitno kakav Auto voze i da imaju komoletnu opremu kad idu na hajking. Kreme za lice Su svakako individualna stvar i sigurno se i placa "ime" Ali nije Bas da je Cena potpuno irelevantna. Naravno da moze da se desi da Vam nesto papreno uopste neodgovara, ja sam jednom planula od Chanel kreme ko tinejdzerka, Ali to ne znaci da ce Balea da Mi zameni lancome.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Kreme za lice
12.5.2019 17:03:28   
kamičak
Probacu Nivea cf

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Kreme za lice
21.7.2019 11:36:45   
MimaKos
Dr Haushcka krema od ruze, weleda nar i hada labo kremu ponekad, ne kupujte natura siberika, bacen novac!


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 16:07:38   
pari
Ja već danima gledam šta da kupim...a u Americi ima strašno mnogo brendova i proizvoda ...

Gledam nešto za depigmentaciju kože jer imam fleke od sunca plus hidrataciju...Sad sam našla neki Murad set_ koji se reklamira baš za to, e sad, sve jw marketing tako da ne znam da li je dobar i da li vredi dati pare za to.  Gledala sam i lancome i clinique i neke brendove za koje ja nisam nikad čula a ovde ih ima. Ne znam više ni sama...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 16:16:32   
emicaa
Pari sto sto se tice tih pigment fleka ja tu samo vjerujem u ono sto mi dermstolog preporuci.Imam i ja te fleke,propisao mi je neku kremu bas za to.Ne nanosi se na cijelo lice nego samo kriticno mjesto.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 16:26:08   
pari
Da,to je tačno.. 

Ja ustvari najviše verujem kozmetičkim tretmanima ali ne verujem da ću moći da idem...možda u okt...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 16:28:51   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: pari

Ja već danima gledam šta da kupim...a u Americi ima strašno mnogo brendova i proizvoda ...

Gledam nešto za depigmentaciju kože jer imam fleke od sunca plus hidrataciju...Sad sam našla neki Murad set__ koji se reklamira baš za to, e sad, sve jw marketing tako da ne znam da li je dobar i da li vredi dati pare za to.  Gledala sam i lancome i clinique i neke brendove za koje ja nisam nikad čula a ovde ih ima. Ne znam više ni sama...
pari , za pigment fleke samo vitamin c, imas prah The Ordinary koji muckas u bilo.koju kremu koju stvaljas na.lice, najstabilniji oblik vitamina C. To je za fleke zakon.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 16:30:18   
pari
Da da, to znam, to je dobro...jedino što to ne sme na suncu...jedino zimi



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 19:58:59   
MimaKos
Nije fotosenzitivno, ja sad koristim LRP redermic C sa cistim C vitaminom i nema veze, samo spf na lice, za svaki slucaj. Ali cuda cini.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 20:21:01   
pari
Aha, ja htela da uzmem La Roche-Posay Toleriane Double Repair Face Moisturizer UV - SPF 30 najviše zbog faktora i hidratacije...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 20:22:57   
MimaKos
Iskreno, slabe su to kremice... nisu lose ali ne vrede te pare, sem ako ti lice nije baaas oset___ljivo, ja sam koristila toleriane kremu i gel.i to je bas slaba i hidratacija i sastav.
I jos da dodam, vecina tih skupih krema poput lancone i dior su ti vise marketing nego sto ima realno ucinka, na bilo sta, o La meru da ne pricam. Ako hoces rezultate , moras da uvedes aktivne supstance i negu, u zavisnosti sta zelis da.postignes. Ja sam pored Hauschka ruze koja je najbolja krema za hidrataciju, ali je teska, uvela retinol prvo, sada vet i cist tretinoin) cist vitamin C i hemijske pilinge sa kombinacijom aha i bha kiselina, kao i mehanicko,-hemiski pilig sa glikolnom. Uz to imam i korejske serume koji su peptidni i Missha probio ampoule koji je cudo jedno! Sve to mozes i odavde, ne bacaj 100 e na marku i pakovanje jer ces bolji reculata i sa obicnim hijaluron +b serumom od Ordinaryj amnogo da postignes, o niacinamidu i da ne govorim



< Poruku je uredio MimaKos -- 15.8.2019 20:30:25 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 20:46:39   
pari
Ti se izgleda baš razumeš u materiju 🙂 svaka čast! Ja nisam baš stručna iako sam godinama radila u kozmetičkoj kući...

Ja imam 40+, normalnu kožu, poneku pigmentaciju flekicu i bore koje se produbljuju sve više...Tražim nešto da malo nahranim kožu, da je negujem jer joj se nisam posvetila proteklih dve godine...jedino što čistim lice sa micelarnom vodom i nanosim Nuxe serum koji sam dobila od rr 🙂 ako imaš preporuku, značilo bi mi 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 21:09:14   
MimaKos
Pari, pustila sam ti privatnu.poruku.pa.pogledaj u vezi kozmetike.u Americi, sa malom.molbom :))


Da ne bi previse opteretila lice odjednom, moja savet ti je da ODMAH uvedes retinol 0,5 % u skvalanu od The Ordinary brenda, koristis ga samo nocu na cisto suvo lice, kreces prvo svaku drugu noc, pa svaku, i gradis toleranciju. Jedina naucno dokazana supstanca koja smanjuje bore, genijano, a kosta 5 evra! Imas i u Bgu u Metropolitan pafimeriji. Nakon njega mozes hidrantnu kremu, ja licno volim Haushka ruzuni weleda iris, ako ti je koza masnija ili ne volis teze kreme, onda hada labo skin plumping gel kremu koja je sjajna!


Ujutru na lice kreni sa vitaminom C u prahu (ali samo u prahu) isto The ordinary koji mozes da mesas sa recimo hada labo kremom, i to pocinjes sa mrvicom i onda povecavas polako. 
Takodje, savetujem ti da uzmes Noreva facial scrub sa 10 % glikolne kiseline koju koza najbolje podnosi i odgovara vecini, a odlicna je za pocetnike, rezultate ces videti odmah! Koristis je jednom nedeljno, uvece, na suvo lice, ima cestice pa malo protrljas, i ostavis na licu 10 minuta da glikolna deluje,i isperes. Benefita je bezbroj, da ne davim, nadji za glikolnuni videces. Te veceri kada radis piling ne stavljas nista na lice sem kreme za hidrataciju. Spf je obavezan i uzmi neki koji je specijalno za lice, ne mora da bude skup, u nasem DM u imas kremu sa faktorom 50 sensitive za lice, i odlicna je. Ja sam i Dior koristila za lice, ova je bolja, veruj.

< Poruku je uredio MimaKos -- 15.8.2019 21:19:34 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 21:55:05   
Filadendronka

Mima, odusevila si me, a to se retko desava! Bravo koliko si informisana! Moja koza je potpuno ista kao kod Pari, jedino imam 10ak godina manje od nje.  Gde nabavljas sve ovo, koliko novca je otpilike? Ja obozavam sminku, ali uskoro moram menjati prioritete.

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Pari, pustila sam ti privatnu.poruku.pa.pogledaj u vezi kozmetike.u Americi, sa malom.molbom :))


Da ne bi previse opteretila lice odjednom, moja savet ti je da ODMAH uvedes retinol 0,5 % u skvalanu od The Ordinary brenda, koristis ga samo nocu na cisto suvo lice, kreces prvo svaku drugu noc, pa svaku, i gradis toleranciju. Jedina naucno dokazana supstanca koja smanjuje bore, genijano, a kosta 5 evra! Imas i u Bgu u Metropolitan pafimeriji. Nakon njega mozes hidrantnu kremu, ja licno volim Haushka ruzuni weleda iris, ako ti je koza masnija ili ne volis teze kreme, onda hada labo skin plumping gel kremu koja je sjajna!


Ujutru na lice kreni sa vitaminom C u prahu (ali samo u prahu) isto The ordinary koji mozes da mesas sa recimo hada labo kremom, i to pocinjes sa mrvicom i onda povecavas polako. 
Takodje, savetujem ti da uzmes Noreva facial scrub sa 10 % glikolne kiseline koju koza najbolje podnosi i odgovara vecini, a odlicna je za pocetnike, rezultate ces videti odmah! Koristis je jednom nedeljno, uvece, na suvo lice, ima cestice pa malo protrljas, i ostavis na licu 10 minuta da glikolna deluje,i isperes. Benefita je bezbroj, da ne davim, nadji za glikolnuni videces. Te veceri kada radis piling ne stavljas nista na lice sem kreme za hidrataciju. Spf je obavezan i uzmi neki koji je specijalno za lice, ne mora da bude skup, u nasem DM u imas kremu sa faktorom 50 sensitive za lice, i odlicna je. Ja sam i Dior koristila za lice, ova je bolja, veruj.



(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 22:04:46   
pari
Hvala Mima puno! Probaću po tvojim savetima 🙂

Odgovorila sam ti na poruku...nije mi problem ništa 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Kreme za lice
15.8.2019 22:18:08   
Ana RR
Noreva je odlična, ja koristim njihovu toniranu kremu. U Kanadi je nisam nalazila pa sam poručivala iz Evrope.

Meni odgovara Avene koju koristim već godinama, ima i spf u sebi. Za suvlju, osetljivu kožu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Kreme za lice
16.8.2019 0:35:52   
MimaKos
Filanderonka, hvala, pokusavam da se informisem na nacin fa mi ne prodaju maglu u teglici a da za to dajem mnogo para ;)   ceo program The Ordinary imate u Metropolitan drogeriji u Bg, i moze da se naruci sa njihovog sajta cene sbega su od 5 do 11 eura. Norevu drze i apoteke i jako je dobar brend, narocito za masnokozce. Hada labo skin plumping sa 3 mol hijaluronske kiseline imate u DM u oko 1500 din je, gel krema koja je jako lagana a efikasna, za one koji ne vole masnije. Korejsku kozmetiku narucujem sa Jolse sajta jer je besplatna dostava, a cene su 5 puta manje nego u Srbiji, i imate moju toplu preporuku za cosrx advansed snail 92 all in one kremu jer je genijalna za sve tipove koze, formulisana sjajno! Nista od ovoga nije skupo preterano, a to su stvari koje zaista naprave razliku na licu i to jako brzo. 
Ana sto se tonirane kreme tice, imas moju najiskreniju preporuku za mishha perfect cover bb kremu , antiage je, sastojci fenomenalni i ima spf 42 :) to je najprpdavanija bb krema na svetu, samo sto je u evropi prodaju za 30 eura, a ja je sa jolse sajta kupujem za 8 :)) i to 50 ml. Nadji na netu recenzije, bolje nema! Ako si svetla uzimas nijansu 23, ako si malo tamnija 27. Ja imam obe pa ih mesam :)

< Poruku je uredio MimaKos -- 16.8.2019 0:43:28 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Kreme za lice
16.8.2019 4:07:20   
pari
Super Mima, baš si detaljno sve napisala i objasnila! Super i za bb, uzeću je taman da probam 🙂 do sad sam koristila Buodermu Photoderm 50+ i super mi je, ali volim da probam i druge...

Uzeću i ove The Ordinary proizvode isto da probam. 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Kreme za lice
16.8.2019 5:47:03   
Duškić
Stvarno si lepo objasnila, pogledacu i ja sta ima .

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Kreme za lice
16.8.2019 6:07:13   
MimaKos
Bioderma je isto super, ali je mishha sa razlogom toliko hvaljena. Samo je ne kupujte po drogerijama jer nisu normalni, cak i na e bay moze da se nadje za 8,9 dolara


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Kreme za lice
16.8.2019 8:08:02   
gagana83
Ja kremu sa retinolom ne mazem leti. Inace je mazem uvece, a ujutru obavezno neku sa faktorom. Preporucujem Redermic R kao prvu kremu sa retinolom,posebno za one sa oset_ljivom kozom.

Leti koristim samo hidratantnu sa hijaluronom, najvise volim LRP hydraphase intense legere. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Kreme za lice
16.8.2019 8:42:28   
MimaKos
Gagana, leti svakako treba nanostiti spf jer boljeg antiage proizvoda od njega nema :) ali nema razloga da bezis od retinola leti, veruj, nije fotosenzitivan narocito u tako maloj koncentraciji kao u redermic R LRP. Takodje, po meni ROC ima odlicne formulacije sa retinolom za pocetnike jer su razvili (i medju prvima i uveli) potpuno stabilan oblik koji moze i danju da se koristi, plus ima hijalurosku kiselinu a daje fenomenalne rezultate, ROC pro corect. Meni je generalno ROC mnogo bolji od La Roche Posey, a dosta sam toga koristila. Sada Koristim LRP redermic C jer je jedini za jako oset_ljivu kozu, mada se i tu nisu nesto pokazali..


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Kreme za lice
16.8.2019 9:53:07   
gagana83
Ima u planu ROC da probam. Mozda sledeci put. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here