|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
20.8.2019 6:25:35   
Duškić

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ma to je katastrofa jedna, plus sto one i ne stavljaju hijalurom jer je skuplji i apsorbuje se pa.mora non stop da se dopunjava, a to kosta, nego polimer koji je jeftiniji, a koji se vremenom pomera i izvan linije usana jagodica i sl. Plus sto stvarno odvratno izgleda, cak su i zene po svetu pocele masovno da vade to, samo se ove nase dopumpavaju :) samo Bugari i mi (i nase i njihove pevaljke) mislimo kako je to lepo... 🤢



Bas si upucena, auu.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Kreme za lice
20.8.2019 8:23:08   
MimaKos
Duskic, nazalost, za ovaj zadnji deo znam jer je gomila mojih drugarica (pa.cak i normalnih, obicnih devojaka) odlucila da bar malo dopumpa, kod nekih se bas vidi.kod nekih ne toliko. Meni je licno to odvratno, kao i tetovirane obrve i ove nadogradjene trepavice, koje sada svi nose, od doktorki do kasirki i bankarki, sestara u bolnici....


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Kreme za lice
20.8.2019 9:14:44   
Maslacak15
i ja imam utisak da je bas rasprostranjeno i da odavno nije vise rezervisano samo za splavove, sponzoruse i estradu. Nego i bas ima svugde- i patkastih njuski i tetoviranih obrva. A sto je jos najgore mnoge od jih i nisu nesto negovane inace i onda to deluje ekstra neprirodno i nakaradno. Puno bi bolje bilo kad bi se malo vise paznje posvetilo onome sa cime si rodjen, evo Mima deli besplatne saveteuser posted image

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 20.8.2019 9:23:02 >

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Kreme za lice
20.8.2019 10:41:33   
Filadendronka
Kupio mi mm korejsku emulziju Aeri korean beauty u DM-u, krecem sa tim jutro/vece. I jos da uzmem sad pred more Sundance kremu spf 30 da stavljam preko dana. Posle mora cu morati i nesto za fleke na obrazima koje sam dobila sad u trudnoci i nikako da se povuku. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Kreme za lice
20.8.2019 11:23:03   
Duškić
Meni se lice umasti od ovih krema za suncanje.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Kreme za lice
20.8.2019 12:06:27   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Kupio mi mm korejsku emulziju Aeri korean beauty u DM-u, krecem sa tim jutro/vece. I jos da uzmem sad pred more Sundance kremu spf 30 da stavljam preko dana. Posle mora cu morati i nesto za fleke na obrazima koje sam dobila sad u trudnoci i nikako da se povuku. 
  filanderonka, ta emulzija je jako dobrog sastava, javi kako ti prija. Za fleke.posle mora (i fleke inace) je vitamin C zakon, izmedju ostalog za sta je dobar. Ne treba ni preterivati i natrpavati lice previse. 

Maslacak, tu sam za ono sto znam :) Za masnu kozu sa aknama i bubuljicama nisam jer sa tim bas nemam iskustva i ne bih smela da recimo tu nekome nesto preporucujem.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Kreme za lice
20.8.2019 13:18:50   
Axi87
Devojke, koja obicna dnevna krema ima bas jak faktor, a da nije skupa? Ova za suncanje mi napravi lice kao da cu jaja na njemu da przim. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Kreme za lice
20.8.2019 13:34:59   
Duškić
Sundance su jAko pristupacne.

(odgovor članu Axi87)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Kreme za lice
20.8.2019 16:00:37   
Maraj
MK danas sam uplatila onu moju porudzbinu pa se nadam da ce uskoro poslati...
Bila sam i do lily_ja. Kupih onu zlaja kremu pd krastavca. Jos je akcija 1+1 gratisuser posted image tako da za manje od 500din uzeh 2 kreme. Stavila sam je odmah.bas lepo mirise. Osvezavajuce....ona nema spf faktor. Cekam taj retinol i jos ono drugo sto sam porucika(zaboravih kako se zove user posted image ) da stigne pa da javim rezultate

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Kreme za lice
20.8.2019 17:49:19   
MimaKos
Maraj, za retinol treba barem.mesec dana da se vide rezultati, ali kad krene, vide se bas :) javi utiske obavezno! Drago mi je da si ubola tu akciju :) nisam videla uopste


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Kreme za lice
20.8.2019 21:46:40   
Maraj
Potrefilo se user posted image
Ja zimi koristim tonirane kreme. Do sad sam vichy. Plavusa sam,pa jos kadje hladno pobelim u licu...zato volim zimi tonirane kreme...
Jesu one ok? Imas li preporuke za njih?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Kreme za lice
21.8.2019 9:06:17   
gocic
Ja koristim klasika neku Nivea dnevnu i nocnu, bas ne trosim puno novca na kreme, toniranu garnier bb.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Kreme za lice
21.8.2019 10:36:57   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Maraj

.zato volim zimi tonirane kreme...
Jesu one ok? Imas li preporuke za njih?


user posted image Od svih ovih, Missha je broj 1, nemam dovoljno reci da opisem.koliko je ODLICNA, em spf, em antiage, em na licu izgleda savrseno. Holikaholika je ok, bila dobra dok mishhu nisam.probala. Dr.Hauschku ne kupujte nikako, masnija je i od njihove kreme od ruze, bukvalno je koristim ko obicnu kad mi je lice bas suvo, ali ne valja, iskreno.I Mishhu samo sa Jolse sajta, vec sam rekla, u radnjama i na drugim sajtovima deru (od 30 evra pa navise) sada je na Jolse sajtu oko 7 dolara, za 50 ml! I ako ste svetle, nijansa 23, ako ste tamnije 27. Od mene svaka preporuka za nju!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Kreme za lice
21.8.2019 11:04:53   
emicaa
Meni je kuma narucila neku prirodnu kremu i ulje za lice.Posle sam na instagramu nasla da su zene odusevljene koliko im se ocisti lice.Primjetila sam da mi se miteseri polako povlace i akne manje izlaze.Jos nije to savrseno ali vidjecu.Dvije sedmice tek koristim.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Kreme za lice
21.8.2019 14:05:00   
Rosita
Emice, daj link.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Kreme za lice
21.8.2019 18:22:13   
Maraj
Mk kako porucujes porucujes tog sajta? Nesto sam na brzaka preletela...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Kreme za lice
21.8.2019 18:55:35   
MimaKos
Samo se registrujes(gornji desni ugao) i ubacis stvar koju hoces u korpu, ali samo stvar po stvar (znaci ubacis 1 stvar, platis, drugu stvar pa platis, da bi porudzbine bile stvar po stvar, jer je mene carina odrala kad sam odjednom porucila vise seruma i stvari..) . Kada ubacis stvar, ides na placanje, i kucas podatke sa kartice (izaberes opciju kartice, ali ipak placanje ide preko pay pala pa kucas podatke i dole. Kad zavrsis sve, pise ti da je placeno, stize ti mail, i stize ti za 2 nedelje otprilike. Nekad ima treba do 5 dana da posalju, da ne bude zabune, i super im je korisnicki servis pa saljite mailove slobodno.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Kreme za lice
21.8.2019 19:10:05   
Maraj
Ajd probacu....ja bih samo tu kremicu...da vidim kako "radi posao"user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Kreme za lice
21.8.2019 19:42:32   
Maraj
MK uspela sam user posted image porucih i tu kremicuuser posted image
Poslusala sam, sve tvoje savete user posted image
Sad samo da stignu one iz Metropolitena, a i ova...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Kreme za lice
21.8.2019 20:07:37   
MimaKos
Maraj, jedva cekam da je isprobas!! 🤗🤗 najvise sto volim je sto je fantastican sastav antiage kreme po sebi, a plus je i puder, plus ima spf... javi mi svoje utiske kad stigne...


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Kreme za lice
22.8.2019 9:04:47   
emicaa
Rosita poslala sam ti poruku.Jesi li je dobila,ja je vise nigdje ne mogu nadjem 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Kreme za lice
22.8.2019 10:24:06   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Maraj

MK danas sam uplatila onu moju porudzbinu pa se nadam da ce uskoro poslati...
Bila sam i do lily_ja. Kupih onu zlaja kremu pd krastavca. Jos je akcija 1+1 gratisuser posted image tako da za manje od 500din uzeh 2 kreme. Stavila sam je odmah.bas lepo mirise. Osvezavajuce....ona nema spf faktor. Cekam taj retinol i jos ono drugo sto sam porucika(zaboravih kako se zove user posted image ) da stigne pa da javim rezultate




To je ekstra cena Marsj.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Kreme za lice
22.8.2019 13:52:14   
Maraj
Stigao matrix i retinoluser posted image
Veceras krecem sa mackanjemuser posted image
Mk jel samo stavis par kapi na vrhove prstiju,i naneses na lice?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Kreme za lice
22.8.2019 18:21:38   
MimaKos
Da, matrixil ujutru posle umivanja, sacekas 5 minuta pa preko kremu. A retinol nocu, operes i obrises lice, cekas da se osusi (10 minuta) i naneses svuda sem na oci. Preko ne moras nista jer je skvalan jako masan i hranljiv, ako imas normalnu kozu, ako ti treba jos hidratacije, preko kremu. Stavis 3-4 kapi, zavisi koliko ti je lice. Matrixil mozes i na podocnjake i oko ociju, retinol ne.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Kreme za lice
22.8.2019 22:08:21   
Ana RR
Ja sam danas bila na kod dermatologa, nisam dugo bila. Već neko vreme mi se povremeno peruta koža na vratu, bude jako hrapava pod prstima ali se ne vidi. Jedino mi pantenol pomogne. Preporučila mi je Vichy neovadiol phytosculpt pa ću sutra poručiti iz srbotrade. Po potrebi kaže da mažem sinoderm. Rekla mi je i da koristim Bioderma sebium serum za lice, svako drugo veče, uglavnom u T zoni.

Pitala sam je da li ima iskustva sa korejskom kozmetikom ali nema. Mada kaže da je čula samo pohvale.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kika Woo - heklane torbe
Kika Woo je unikatni srpski brand heklanih torbi. Brand koji je nastao i raste iz ljubavi prema ručnom radu. Ono što ga ...
Bakučiol - heroj anti-age nege uzvraća uda...
NIVEA donosi odlične vesti - Cellular Expert Lift linija dopunjena je novim proizvodom koji će vas sigurno oduševiti.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here