|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Projekat kuće
7.8.2009 23:48:21   
Anoniman
Pa shta tju kad nemam pametnija posla  user posted image user posted image user posted image

Samo da ne bude sve za dzabe...da na kraju ipak kupimo gotovu kutju....e onda tju da shiznem user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Projekat kuće
7.8.2009 23:50:02   
Jeca*
Lepo ti ja rekoh smeshkice sta te sve ceka i koja je procedura!
Takodje, kao arhitekta, ne mogu da se ne slozim sa 2002m. Jednostavno, svako treba da radi svoj posao!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Projekat kuće
7.8.2009 23:51:42   
Jeca*
ne mozes ni gotovu kucu da postavis kakvu zelis. Mora da bude u skladu sa aktom! Koliko ja znam...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Projekat kuće
7.8.2009 23:52:00   
Anoniman
Ma slazem se.... upravu ste.... al shta tju kad ne mogu protiv sebe...
Ako nishta drugo...skice tje mi bar posluziti da sa dragim tachno dogovorim kakvu kutju zelimo... da se ne sporechkamo kod arhitekte user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Projekat kuće
7.8.2009 23:53:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ne mozes ni gotovu kucu da postavis kakvu zelis. Mora da bude u skladu sa aktom! Koliko ja znam...


Pod gotovu kutju sam mislila na kupovinu kutje u celosti ...ne montazne za nash plac...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Projekat kuće
2.9.2009 12:58:10   
Jelena81
Mi smo do skoro bili podstanari, živeli u stanu  sa raznim rasporedima prostorija... Sada planiramo da zidamo kuću... Ali ništa više od 80 kvm sa sve terasom... Hoću kuhinju sa trpezarijom, dve dečije i našu spavaću sobu, kupatilo, špajz, terasu i dnevni boravak.

Čim se uže u kuću, malo predsoblje iz kojeg se ulazi u mali hodnik gde će  sa leve biti kuhinja sa trpezarijom a desno  dnevni boravak, a sobe da budu izdvojene na kraju  sa kupatilom...

To je neka naša zamisao...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Projekat kuće
2.9.2009 15:13:29   
2002m
Mi za koji dan krecemo sa plocomuser posted image user posted image user posted image pa sa zidanjem drugog sprata.

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Projekat kuće
2.9.2009 15:24:40   
Jelena81
Super!!!



(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Projekat kuće
2.9.2009 15:28:27   
Anoniman
A mi od sledece plate pochinjemo da shtedimo za struju....ako posle toga budemo imali para za jednu ciglu svaka nam chast user posted image

(odgovor članu Jelena81)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Projekat kuće
2.9.2009 15:28:31   
2002m
Da......nadam se da ce mo sledece godine zavrsiti, dosta nam je jedne prosorije a dete krenulo u skolu.

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Projekat kuće
2.9.2009 15:31:16   
2002m
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

A mi od sledece plate pochinjemo da shtedimo za struju....ako posle toga budemo imali para za jednu ciglu svaka nam chast user posted image
Polako i bice, i mi smo posle sedam godina resili da je vreme za drugi deo kuceuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Projekat kuće
2.9.2009 15:40:02   
Anoniman
Joj uteshila si me user posted image Umretju do proleca...a ne za godinu dana...o 7 da i ne govorimuser posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Projekat kuće
2.9.2009 15:48:24   
2002m
hahahaa....  vidis da ima i gorih, bar sam te utesila ako nista drugouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Projekat kuće
27.2.2010 11:15:22   
Anoniman
Trebaju mi mishljenja, saveti, kritike....

Naime.... pod svetlom novih okolnosti...odluchili smo da tjemo graditi manju kutju....da bi digli manji kredit....tj da bi ono shto sagradimo bilo full gotovo...a da mi ne moramo da jurimo majstore.... znachi gradnja kljuch u ruke...s tim da smo kvadraturu smanjili...

E sad... ja sam nekako skicirala kucu kakvu bi sad pravili.... s tim da nemam pojma gde sa smestim manje stepenishte koje bi vodilo u potkrovlje...gde bi bile josh 2 sobe....

Ovaj deo sada ima povrshinu 40 kvadrata.... kuhinja i dnevna su spojene...tj kuhinja je odvojena shankom.... dole je kupatilo 2x4m , soba 3x4 m i ostaje dnevna 4x5 m

Neznam koliko prostora mi odlazi na stepenishte... ali odgovara mi i varijanta da ispod stepenishta napravim neku malu ostavu koja tje mi svakako trebati....


Helppppppppp user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Projekat kuće
27.2.2010 15:04:30   
Anoniman
Evo i skice.... biser sam za medalju...zaboravila da stavim user posted image


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Projekat kuće
27.2.2010 15:07:00   
Anoniman
...........nas to čeka za godinu dve ...   imamo samo temelj za sada ......user posted image


Smeshkice user posted image moram da primetim koliko je kupatilo veliko....user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Projekat kuće
27.2.2010 17:33:38   
Anoniman
Pa nije bash.... jer ovo su spoljne dimenzije... znachi otitje mi po 25 cm na spoljne zidove...i josh 15 cm na unutrashnje zidove... tako da unutrashnji zidovi netje biti 2x4 user posted image

Al dobro...moramo da se uklopimo u 40 kvm jer nemamo vishe para sada....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Projekat kuće
27.2.2010 23:50:39   
buhla
e ovih dana cu i ja da postavim moju skicu! bas me interesuju misljenja!
mi imamo temelj na 105kvm, s' tim da je na jednom delu podignuta kuca, koja tako ostaje a mi na drugom delu (9x6.5) treba da gradimo + sprat iznad oba dela, ali bi sredili za pocetak samo taj donji deo!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Projekat kuće
28.2.2010 0:15:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

...........nas to čeka za godinu dve ...   imamo samo temelj za sada ......user posted image


Smeshkice user posted image moram da primetim koliko je kupatilo veliko....user posted image




sestro, i ja se slazem..
smanjila bih kupatilo u korist sobe zbog ormana, kreveta.,..komoda...uvek treba mesta...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Projekat kuće
28.2.2010 12:49:43   
Anoniman
Gde da ga smanjim???? Kad oduzmem debljinu zidova kupatilo tje mi biti 1.6 metara x 3.6 metara a treba tamo da strpam ugaonu kadu, wc, lavabo, ormanic, vesh mashinu...i da imam mesta da se bar okrenem....user posted image

U sobi tje biti mesta za orman.... tamo samo treba da stane francuski lezaj i garderobni orman... to tje biti iskljuchivo spavatja soba.... znachi bez tv-a, kompjutera i sl.

Meni treba reshenje gde da stavim stepenishte u dnevnu sobu....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Projekat kuće
28.2.2010 13:41:00   
Ana RR
Mi trenutno imamo kupatilo od jedva 3,5 kvm, užas blagi!! Nikad se nisam navikla.

Kod mojih u stanu kupatilo je kao jedna manja soba, ima 9kvm.. u stanu u kom sam ja dugo živela je kupatilo imalo 8 kvm..

Da se ja pitam moje kupatilo bi imalo minimum 15 kvm, bem ti ja tri kvadrata, to samo u srbiji postoji!!!






_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Projekat kuće
28.2.2010 14:03:20   
Ana RR
Smeski, što ne potražiš ideje na nekim sajtovima za montažne kuće?

Evo primer  KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Projekat kuće
28.2.2010 14:10:39   
Anoniman
Ma gledala sam...al nisam nashla shta mi se svidja... user posted image

Ova skica koju sam nacrtala mi odgovara...i mora ovako biti jer je uzan plac i na medji ne smem da imam prozora... tako da je ova kutja i nacrtana po tome...odakle dolazi sunce..gde je ulica...a gde medja.... jedino josh nismo smislili gde da stavimo stepenice u dnevnu... user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Projekat kuće
28.2.2010 14:20:14   
Dora
Ima da se kupe one drvene već gotove stepenice pa izabereš. One zauzmu malo mesta i praktične su, ovde ih ima u duplex stanovima jer mogu da se uklope i u veoma male sobe

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Projekat kuće
28.2.2010 14:38:23   
Unica
evo ti ideja. slikano je malo ukoso, ali su stepenice skroz naslonjene na zid i ne oduzimaju prostor uopste. ovo je u nekoj polu fazi tako da ispod mogu lepe police da se stave, cak i da se zatvore. inace stepenice su na zidu dnevne sobe... ne vidi se bas najbolje ali nadam se da ce ti pomoci.

user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here