|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:27:51   
Lu
Vule kupi dijetetu traktor koji želiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:29:42   
Lu
Onaj naš motor na bateriju uglavnom stoji u graži, ja sam znala da je to bacanje novca i da smo mu trebali kupiti biciklo, obično biciklo, ali baka i tata s odlučili umjesto mene...
Sad moj Roko otima od djece biciklauser posted image
Ima on jedno ali mu je malo.
MM ne smije ni da predložiuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 19.5.2010 9:30:08 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:33:01   
Anoniman
rasplakala si me user posted image ... user posted image user posted image user posted image jer šta i ja sam sve od svoje sestre naslijedila, a brat od mene(naravno ono što je mogao i on kao muško nositi), ne zato što se nije moglo nego upravo jer je glupo baciti nešto što se može nositi 

daleko od toga nisam da se svaka želja ispuni ali zaista treba dečko da ima
nešto svoje, on čak nije ni vidio da ima taj traktor  user posted image nego od crtanog filma, traktor tom i traktor crvenko, onda njegovo oduševljenje kad vidi pravi traktor ...ti mu u onim plavim okicama vidiš  da on to voli




< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 19.5.2010 9:37:37 >

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:36:34   
NadaR
Milosu deda juce kupio traktor ali na pedale!
Ranije mu je kupio motor na bateriju koja se puni i bicikl !
Juce kaze gledao mu i onaj motor na 4 tocka ( ne znam kako se zove, znate na sta mislim)

IMamo li mi temu o tome kako babe i dede polude kad dobiju unuke??? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:38:33   
Anoniman
znači Nado ....uzeli ste traktor (pardon deda uzeo traktoruser posted image ) de ga škljocni samo da vidim kakav je jel to isto to čudo

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:42:07   
NadaR
Hocu , dok Milos doruckuje ako sidjemo odmah do garaze,vise ga u kucu necu moci uvesti!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:46:00   
prase

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Milosu deda juce kupio traktor ali na pedale!
Ranije mu je kupio motor na bateriju koja se puni i bicikl !
Juce kaze gledao mu i onaj motor na 4 tocka ( ne znam kako se zove, znate na sta mislim)

IMamo li mi temu o tome kako babe i dede polude kad dobiju unuke??? user posted image


Malo off, ali moram: Nado - vozi li on sva ta cuda? Ja silno zelim Urosu da kupim nesto za vozanje, da se ne voza (lenstina mamina) u kolicima i da ga svi gledaju kao da nesto nije u redu sa njim, kad dodje lepo vreme za setnju (tj. u njegovom slucaju vozanje)... Nista ne nalazim sto bi mu odgovaralo (OK, nisam se bas razbila, ali gde god nadjem ja pogledam i uvek nesto nedostaje: ili odmoriste za noge, ili nacin da ga ja zaustavim ako nece da se zaustavi kada mu kazem - to su one vozalice/guralice sa onim hepekom kojim u stvari roditelj upravlja a dete se tripuje da upravlja ono user posted image ).

Koliki je Milos? Ovo moje prasence ima 16-17kg i 92cm i uglavnom ne moze da odmara noge na pedalama jer je predvidjeno da se pedale okrecu a ne da se noge samo drze na njima... a nemamo dedu da nam samo kupi nesto tako, dok babe nisu ni iz daleka zainteresovane za te akcije user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:53:51   
Anoniman
Prase a možda ovako nešto

user posted image
ima odmorište za noge a ima i pedale i čudo za guranje pa kako gospodinu mladom bude odgovaralo ...a ima i korpicu z aigračke

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 19.5.2010 9:54:50 >

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:59:55   
prase

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Prase a možda ovako nešto

user posted image
ima odmorište za noge a ima i pedale i čudo za guranje pa kako gospodinu mladom bude odgovaralo ...a ima i korpicu z aigračke


To! To! To sva deca imaju a Uros ko siroce pokazuje prstom! Ali gde se to kupuje? Verovatno kod Kineza, jer ja tamo jedino ne zalazim (nisam suvise "fina" nego mi to daleko a i nije vredno puta, mrzim guzvu i mrzim one mirise).

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 10:02:16   
Anoniman
ma u ebenom Turbo Limaču, ili bilo kojoj prodavnici dječijih budalaština

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 10:03:23   
NadaR
Imamo mi ovaj biciklic po meni je najbolji!
Sve se moze skinuti , to odmoriste za noge , ta ogradica da ne padne ..
Jedino taj dio za upravljanje bas slab , njega smo morali variti jer se slomio!
Milos upravlja na jednu stranu ,ja vucem na drugu i morao je puknuti!user posted image

Prase , Milos je otpriilike nedelju dana stariji od Urosa , obozava sve vozalice!
U kolica vise nece !

Ja predlazem ovaj biciklicuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 10:04:33   
NadaR
Mi kupili u Tempu , oko 3o e

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 10:07:07   
mihi
Prase, imaš u bilo kom Pertiniju a kvalitetnije su nego one sa buvljaka imaju sve i odmorište za noge i pojas za dete sve super su 3990 din. Mi kupili Milošu.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 10:08:36   
Anoniman
evo ga iz TL-a , skuplji su, ali su zaista kvalitetniji

http://turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-13260214.aspx

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 10:08:38   
prase
Potrudicu se onda za vikend da nabavimo ovako nesto, pa taman obisla ceo Beograd (u meni najblizem i ujedno najvecem Turbo Limacu postoji samo jedna vozalica ovog tipa ali nekako mi lohotno izgleda i sva se nakrivi kada Uros sedne).

Elem, Uros hoce u kolica jer se plasi da ce opet morati dugo da hoda. Kako je on prohodao, tako sam ja spakovala kolica u plakar. Od tada je bilo pokusaja da me natera da ga nosim, ali ja ga samo uhvatim cvrsce za rucicu, podignem je uvis vise i ponavljam: "Hajde hodaj, mozes ti to". I tako je on odustao od nosanja i vozanja... dok jednom nismo poneli kolica samo da bi otspavao u njima jer smo isli na izlet u toku kojeg je vreme za njegov dnevni odmor. Kako se probudio u kolicima, tako nije hteo da izadje iz njih ni narednih 3 sata. Bilo je bas smesno, druga deca nece u kolica a Uros nece iz njih user posted image Sutra ga ja pitam: "Sine, hocemo li u setnju?". Kaze on: "Daaaa!!!" i otrca u sobu da doveze kolica. Od tad se natezemo oko setnje bez kolica, jedino ako mu pruzimo garancije da ne ide u setnju nego u zabaviste/kola/kupovinu uopste hoce da se pusti od dovratka i dozvoli da ga iznesemo iz stana... Lenstina... Lepo kaze moja sveki: kako se na kineskom kaze Licanin? Len-cu-ga.

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 10:09:14   
Anoniman
I Luka ima taj bajs, i mislim da sam mu ga kasno kupila, da ga je prerastao a kupili smo ga prošle godine. Ustvari, moje dete ne voli bicikle.

Bicikl KLIK


< Poruku je uredio Tasha RR -- 19.5.2010 10:10:37 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 10:11:55   
prase

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

evo ga iz TL-a , skuplji su, ali su zaista kvalitetniji

http://turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-13260214.aspx



Joj Vule, ja zamalo kupila taj (kosta oko 65e, a ne znam za ovu cenu u kunama koliko to dodje) - ali srecom je mm odlucio da proba kako to ide kada ga stavimo da se vozi. Prvo je otkacio i skinuo ovu zastitu da ne padne, a onda je poceo da se krivi levo-desno na sedistu a sediste skriiipiiii. Pogledacemo jos, mozda je taj samo bio malo razdrndan zato sto su ga sva deca probala (drugi koji je stajao pored njega je bio skroz nakrivljen, kao da je odrastao covek seo na njega)... Hvala svima na odgovorima!

P.S. Mihi, ja stalno vidjam to "Pertini" da negde pise ali se ne secam gde... Kazi mi, gde ima blizu BKose (nesto sam utripovala da i ti zivis na BKosi kao ja) taj Pertini? U Delta sitiju? Ma, znam da sam negde videla ali ubij me... ne znam gde...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 10:15:15   
Anoniman
Ja znam da se pertini nekad reklamirao na tv skoro pa non-stop....a neznam zashto mislim da njihovih igrachaka ima u turbo limachu user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 10:20:14   
Anoniman
to ti je ta cijena i u kunama 1marka = 3,6 kuna
                                           1 eur = 7,2 kuna

ma eto pogledaj sve te dječije radnje , merkator znam da i oni imaju a ja sam uvijek za slovence nekako od svih naših bivših sunarodnjaka oni su po najbolji u proizvodnji svih čuda

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 11:04:20   
mihi
U TL je 7000 din a nije ništa bolji ako ne i lošiji od ovog pertinijevog, sve sam pregledala pre nego što sam kupila.user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 11:05:31   
mihi
E Prase da živim na B. Kosi, imaš u Piramidi najbliži  i ti si na kosi?

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 11:48:30   
NadaR
user posted image - traktor

user posted image motor

user posted image - biciklic

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 13:16:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

user posted image - traktor 



e to je taj user posted image user posted image user posted image  
a jel ima prikolicu Nadoooo???

jesam dosadna user posted image  kao da auto kupujem  

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 13:41:36   
prase

IZVORNA PORUKA: mihi

U TL je 7000 din a nije ništa bolji ako ne i lošiji od ovog pertinijevog, sve sam pregledala pre nego što sam kupila.user posted image



E taj od skoro 7000 je meni ostavio jako bled utisak, kao da ce se lako raspasti, a dete mi nije divljak ali nije ni bubica - pri cemu je i krupan...

IZVORNA PORUKA: mihi

E Prase da živim na B. Kosi, imaš u Piramidi najbliži  i ti si na kosi?



Jesam user posted image Blizu je Piramida, mogu da skoknem tamo da vidim cak i pre vikenda, mada ne vidim cemu posto je vreme bljak, a po stanu nema mesta bas za puno vozanja.

Jos jedno pitanje - posto su Milos i Uros tu negde po uzrastu - kako Milos reaguje? Svidja mu se? Voli da vozi?


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 14:04:51   
simke
I mi imamo taj bicikluser posted image Siniša sam sedne i viče brm-brmuser posted image Još uvek ne može da dohvati pedale,ali obožava da se voza,dok ja otpadam gurajućiuser posted image
Ima da se kupi u svakoj radnji koja prodaje igračke,ima ga i u Aksiuser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here