|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 8:35:24   
Shishica
Hvala Gagana user posted image
Babby, 18. dana je povisena temperatura... sto ti to ne proveris kod doktora? Aaa sad sam videla da si betu radila..

< Poruku je uredio Shishica -- 28.8.2012 8:36:29 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 9:14:54   
Maslacak15
Jole84 meracico nasa daj taj grafik da vidimo skok user posted image Jedan pad u lutealnoj fazi, obicno po sredini ne znaci da vestica sigurno dolazi. Cak moze da se desi da je u pitanju takozvani implantacijski pad. Ponekad kada se analiziraju trudnici grafovi vidi se taj jedan dan nagli pad na 7-11 dpo i obicno temperatura posle toga bude jos visa. Veruje se da je to od skoka estrogena koji prati implantaciju. Naravno ne znaci da svaki pad znaci implantaciju niti da nisi trudna ako ga nema nego eto cisto da znas. Postoji taj fenomenuser posted image Ovo je vec visi kurs iz merenja bazalne hihihihihih Ako krene ozbiljno da pada posle 13 ili 14 og dana od ovulacije obicno je to znak vestice u najavi nazalost.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 9:17:47   
daca77
Maslacak, ocigledno je Jole pobegla sa casa, jer je nema user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 9:24:50   
Maslacak15
dada a posle ce da kaze ne razumeuser posted image Moracemo da napravimo i klupu za dopunsku nastavu user posted image user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 10:48:42   
Jole84
Izvinite učiteljice,uspavala sam se za prvi čas user posted image user posted image
Evo mog grafa konačno mi obeležilo O,i ne mogu da se načudim da je 18dc,srećom sam mućkala uredno user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Jole84 -- 28.8.2012 10:57:09 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 11:17:32   
Maslacak15
Odlicno Joleuser posted image A koliko traju tvoji ciklusi? 30 dana ?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 11:21:12   
Jole84
user posted image
U proseku 30,ali nekad 29,nekad 31.Računam od siofora da mi se malo sređuje.Pre spontanog mi je bilo tačno u sat.
Jel po ovome znači da mi je O striktno 18dc,a ne 17? Ja sam bila ubeđena da je 15,16.Ovo je stvarno otkriće user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 11:31:48   
jole82
Jole pratis li ti nastavu il pravis avioncice user posted image
Meni O varirala od 17 do 21 dana.....a kad sam user posted image O bila 14 dan...prvi put od kad pratim da je bila tad..pa eto ti sad...


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 11:34:51   
Jole84
Ma računam učiteljica trudna pa će da mi popusti malo user posted image
Aha,znači varira.Bitno da se pokrije dobro user posted image
Mene muči ona stara dilema,ako sam od 15dc počela da pokrivam,do 18dc sam možda sve spermiće istrošila.Eto,nikako da izbijem iz glave tu matematiku user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 11:35:43   
Maslacak15

Jole draga,
Ne bih rekla da je bila pre 18 og dana. Nema sanse da si ovulirala 17 og a temperatura ostala zakovana na 36,3. Odmah se to menja, bar malo. Pa ovaj mesec deluje tako. Ne mora da znaci da je svaki mesec isti dan narocito ako ti ciklusi imaju razlicitu duzinu. Obicno je duzina lutealne faze slicna a duzinu ciklusa odredjuje pomeranje ovulacije....Bila si vredna vidimuser posted image user posted image Od 10 og septembra nam slede uzbuljivi dani user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 11:38:43   
jole82
Vis' sta kaze uciteljica Jare... meni je lutealna uvek bila 14 dana ....a O je odredjivala koliko ce sve da traje....


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 11:40:30   
Jole84
Još mi 9og rođendan,pa možda mi bude talično user posted image
Bila sam vredna,učiteljice,to mi bio domaći zadatak user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 11:42:38   
Maslacak15
Spermici sacekaju i tri dana. U zesedi, smesteni u jajovodu i prave zurku. To je uciteljica eksperimentalno dokazalauser posted image user posted image user posted image A tvoj mm jole84 ima super spermiogram. Samo ti budi vredna i prati nastavu i sve ce da bude ok user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 11:43:33   
jole82
Znaci Jare...moze se desi user posted image da bude za rodjos....to bi bilo bas diiiivnoooo user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 11:46:38   
Jole84
Hvala vam user posted image
od sad ću da budem odlićan đak,evo slobodno me pitajte ko su bile dahije user posted image

Baš mi interesantno merenje,sad pratim da ne padne ispod crte a vas dve me šutirajte,udarajte i počistite odavde više user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 11:51:33   
jole82
Jare ja ako te sa svojih skoro 180 i 75 kg do'vatim...cu da napravim emulzn loushn for ojli skin...user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 14:29:19   
lalojedac
evo mog...user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
28.8.2012 17:54:33   
masa masa
Zdravo drugarice, evo i mene, nisam htela da smaram sa svojim pricama.Evo kako kod mene stoje stvari, 15 dan mi je ovulacija,tem.36,7 sada vec tri dana 36,5 , pre par dana a i sada malo desni jajnik me je tako boleo ( inace nikad me ne bole jajnici, ) pocela sam da pijem caj od virka pa neznam da li je bol u jajnicima od toga ili nesto drugo.Svaki dan muckamo pa cemo videti za 10 dana sta smo uradili

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
29.8.2012 7:44:46   
daca77
Evo mene sa bljak grafomuser posted image
user posted image
user posted image je uvek dolazila na 36,6...uh...stomak boli samo tako.

< Poruku je uredio daca77 -- 29.8.2012 7:46:32 >

(odgovor članu masa masa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
29.8.2012 8:30:09   
Zell
Daco sto bljak? tek je 7 dpo sad tek treba da pocne da raste!!!! Navijam jako, jako......... user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
29.8.2012 9:19:17   
Shishica
Nista tu jos nije bljak, a rano je to da dobijes, neces valjda 20-og dana dobiti ili pre bar 28-og..ima jos dana, cekaj malo..

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
29.8.2012 10:02:39   
daca77
Zell, Shishice user posted image
Trenutno ne boli, a plasim se user posted image ...zadnjih meseci je dolazila oko 21dcuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
29.8.2012 12:09:19   
lalojedac
evo ja je ocekujem svakog trenauser posted image user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
29.8.2012 13:48:01   
daca77
Lalo, tebi su sve prazni kruzici-ne meris u isto vreme?

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
29.8.2012 17:30:36   
lalojedac
daco zavisi kad se probudim...nisam znala da je i to bitno?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here