|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen II deo
19.2.2014 14:09:32   
mamica3
maksima18 hvala ti od user posted image želim ti da stp prije ugledas user posted image ja sam se iskreno prestala nadati jer mi se danas pojavio glavni znak nadolazece user posted image kolitis...al sta se moze

(odgovor članu Maksima18)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Klomifen II deo
20.2.2014 19:50:39   
bebica84
Molim Vas za odgovor...Ja sam prvi ciklus na klomifenu pijem ga od drugog dana ciklusa ,al brine me to sto mi je menstruacija bila normalna prva dva dana,a danas i juce je samo skroz malo brljanje,tj.treci i cetvrti dan....A inace mi menstruacija traje 5 dana.Da li je to moguce zbog klomifena?

Hvala Vam

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Klomifen II deo
21.2.2014 18:55:20   
GagaT
Cao devojke, ja sam ispila svoju turu tabletica. Danas mi je 11DC i imala sam folikumetriju.
Ima dosta folikula na oba jajnika i postoji jedan vodeci od 7mm, za njim je jdean od 6mm.
Mene zanima da li vi koje imate pozitivna iskustva sa Klomifenom mozete reci kako vam se cini ova velicina?
Ja sam totalno ne upucena, znam da je doktorka racunala naglas kad bi mogla biti ovulacija
pa sam iz toga ukapirala da folikuli rastu dnevno po 2 mm. Da li sam u pravu?
Puno pozdrava user posted image

(odgovor članu bebica84)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Klomifen II deo
24.2.2014 15:30:31   
Maksima18
Ovako, meni je u subotu došla user posted image
Doktorka mi je rekla da mi je endometrijum tanak, tako da sad krećem u stabilizaciju hormona....
nizak mi je i progesteron (po dr, moram i da uradim hormone), pa se nadam da će sve biti ok kad to regulišem
Inače, danas sam počela sa drugom turom klomifena

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Klomifen II deo
4.3.2014 15:04:15   
mirelaf
Drage moje evo mene nakn pauze od klomifena u meduvremenu sam pila vrkutu i juceuser posted image sok nazovem dr koji mi je rekao da odma dodem 06:03 na kontrolu tad ce bili abd 5 nedjelja.nikad ne odustajte

(odgovor članu Maksima18)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Klomifen II deo
5.3.2014 11:28:45   
mamica3
mirela cestitam od srce

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Klomifen II deo
5.3.2014 12:42:31   
mirelaf
Hvala puno sutra je abd prva kontrola 5 nedjelja malo mi se cini rano al vjerovatno zbog jedne vanmatericne

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Klomifen II deo
5.3.2014 16:26:05   
mamica3
bitno je da su user posted image sad ne moras zuriti kad god da odes na pregled bebica je tu i ceka...user posted image user posted image

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Klomifen II deo
14.3.2014 10:16:59   
GagaT
Evo mene opet, :)

Molim vas za komentar.

Ja sam dobila mens na 29DC (inace mi je trajao 35-37 i vise) posle prve kutije Klomifena.
Nesto mi se ceo ovaj ciklus brljavio tamni sekret a tri dana pred mens bilo je neizdrzivo mnogo gust i neprijatan osecaj u telu (ne miris).
Imala sam spotting 18DC sto sam shvatila kao OVul jer mi se nekadda desilo kada sam radila testove da bude malo krvi sa "egg" iscedkom.

Puno pozdrava svima.

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Folikuli
4.4.2014 23:43:25   
Linaaaa
Cao svima,pomno vas pratim i resila da vam se pridruzim. Imam cerkicu od 14 meseci, i nikako ne mogu da ostanem trudna vec duzi period...user posted image krenula sam sa CP jer mi je ciklus bio neredovan. Ispila sam dve kutije i prvi mesec sam imala ovulaciju vec drugi ne. Dala mi je klomifen 2x50mg tj. Na 12 sari. Sta da ocekujem 10dc kad odem na uz? A prvu trudnocu sam imala sa dva odnosa 14 i 15 dana,toliko su mi bili redovni ciklusi. Ako neka moze da mi pomogne...

< Poruku je uredio Linaaaa -- 4.4.2014 23:48:56 >

(odgovor članu louisvuitton)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Klomifen II deo
4.4.2014 23:49:22   
degu
Pa klomifen bi trebao da deluje, to je lek za stimulciju ovulacije.
S obzirom da imaš tako malu ćerkicu i nije neki dug period da pokušavate, polako bez opterećenja, biće i druga bebica.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Klomifen II deo
4.4.2014 23:56:16   
Linaaaa
Ja samo zelim iskustva sa klomifenom, prepisala mi ga je dr. Nije mi spominjala pregnyl jos... kamoli progesteron. Dali klomifen moze da me dovede do visestruke trudnoce s obzirom da sam prvo dete zacela sa dva odnosa a sada nas nece nikako...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Klomifen II deo
5.4.2014 0:01:46   
degu
Pa može se sa klomifenom desiti da bude višestruka trudnoća jer obično bude više jajnih ćelija, ali retko se to dešava, uglavnom bude jedna do dve zrele. Ja sam imala 2 čini mi se, primila sam i pregnil i posle utrogestan.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Klomifen II deo
9.4.2014 14:51:01   
GagaT
Zdravo ponovo, vidim da SKORO niko ne sisa nikog sa iskustvima te se pitam sta se to desava sa ovim svetom? user posted image Gde su nase drage drugarice sto su uspele ostati trudne uz pomoc KLOMIFENA da nam daju podrsku i misljenja jer su prosle kroz sve ovo sto neki od nas prolaze sada? :)

Evo kod mene je ovakva situacija posle druge kutije klomifena. Ocekujem drugu mens za koji dan, zvala me je juce doktorica da mi zakaze vadjenje progesterona ali je malko zakasnila jer je meni juce bio 28DC te mi je zakazala za sledeci ciklus 5. maja ako ne ostanem trudna u ovom. Grudi me jako bole ali mislim da stize mens.

Pozdrav svi vrednim radilicama.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Klomifen II deo
9.4.2014 16:01:49   
mamica3
pozdrav za sve,da vam se pridruzim na ovoj temi jer sam ovaj mjesec i ja klomifenka
danas je 8dc sinoc završila terpiju i desno 1*14 i 1*11,a lijevo 1*15 i 1*17 endometrij 5mm
u petak opet kontrola..
koliko sam ja upucena progesteron se vadi 21dc a mozda ti nece ni trebati jer nas mozda obradujes sa user posted image
drzim fige za sve

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Klomifen II deo
9.4.2014 18:35:09   
Štetica
Gago nebih da ti ubijem nadu,ali malo je klomifen-trudnica pa zato retko ko i pese na ovoj temi. Desava se naravno da poneka zatrudni na klomifenu,ali ja licno mislim da je jako mali procenat. U svakom slucaju srecno,i da nam budes trudnica.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Klomifen II deo
10.4.2014 16:56:11   
Linaaaa
Gago ja sam ispila prvu kutiju klomifena i sutra imam zakazan uz 10dc. Javljam se sa novostima. Kakva ti je bila folikulometrija, posto si vec 2 kutije popila? Posle trece se pravi pauza koliko sam ja upucena. Pozdrav svima i da sve ugledate user posted image user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Klomifen II deo
12.4.2014 21:04:27   
Linaaaa
Evo mene sa rezultatima UZ. juce 10dc dva vodeca folikula na desnom jajniku jedan 19mm a drugi 16mm. Doktorka kaze super sam odreagovala na klomifen. Danas sam radila test na ovulaciju poz je tako da sad muckamo pa u ponedeljak opet na UZ da vidimo da li su popucali. Mozda i smuckamo nesto ovaj mesecuser posted image user posted image

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Klomifen II deo
5.5.2014 12:18:14   
glukica
cao zene,ja sutra idem kod dr,trebalo bi da pocnem sa klomifenom.Znam da se pocinje 3 dc,da se pije 5 dana .. i koliko se onda ceka do ultra zvuka? i sta ide posle? ako bi mi neko objasnio preoceduru,koliko puta se ide na ultrazvuk itd.. hvala unapred

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Klomifen II deo
5.5.2014 12:29:33   
Maslacak15
Stetice nisi u pravu do kraja, nije malo klmifen trudnica nego se pripisuje pogresnim zenama. Klomifen je pre svega za anovulatorne zene sa PCOsom ali ga doktori uglavnom daju i zenama koje inace imaju problema da zatrudne a normalno ovuliraju u cilju popravljanja ovulacije. E ta druga stavka je diskutabilna, da li klomifen moze ista da popravi ako ovulacija inace postoji, a pri tome negativno deluje na endometrijum.
Klomifen je za zene ko Glukicauser posted image Nista glukice pijes pet dana isprate na ultrazvuku koliko imas folikula, tj kako rastu i onda najverovatnije normalan ciklus ciljani odnosi i cekas. Neki doktori daju i pregnil da bi folikul na vreme pukao ali mislim da je to nova moda, posto uglavnom puca sam bez pregnila kod vecine zena i cisto sumnjam da ce tvoja nemacka doktorka to da predlozi. al videcemo. mozda sam los prognozer hehe Srecno!

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Klomifen II deo
8.5.2014 20:31:27   
glukica
Sto je ovde tako pusto user posted image treba mi malo podrske :) ima li jos zenica koje su na klomifenu? Meni je treci dan na klomifenu danas, u cetvrtak ultrazvuk i dajem krv kod dr... Nista ne osecam za sad :/ ne znam ni sta bi trebali da mi se desava sad user posted image upitite me malo zene !

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Klomifen II deo
9.5.2014 12:31:50   
NoraBo
Glukice, ponašaj es skroz normalno, vidim da si u crticama pitala za bajs, naravno da smeš da voziš, klomifen je najslabija stimulacija. Kad budeš pred kraj terapije smanji malo fizičke aktivnosti, mada su meni u višegradskoj kad sam radila iui rekli potpuno normalno ponašanje, dok sam u procesu vantelesne imala zabranu vežbanja joge, zbog uvećanaih jajnika. Sledeći put kad budeš kod dr pitaj jih, a sad u početku se slobodno normalno ponašaj. što se tiče anestezije kod zube, nisam sigurna pa najbolje pitaj zubara, on će znati. Pozzz

_____________________________

mogu osvojiti svijet jednom rukom, ako me ti držiš za drugu.

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Klomifen II deo
9.5.2014 13:38:12   
glukica
vazi,NoraBo,hvala na odgovoru :*

(odgovor članu NoraBo)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Klomifen II deo
9.5.2014 17:18:38   
Maraj
Glukice, ja sam takodje na klomifenu, danas drugi dan. U utorak bi trebalo na uz.

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Klomifen II deo
9.5.2014 20:08:43   
glukica
Jel si prvi put Maraj na klomifenu? Kako se osecas? Ja sam popila cetvrtu tableticu danas, jos sutra jednu i cekam cetvrtak :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here