|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen II deo
10.1.2013 12:34:05   
Nik Name
mala_74
i kod mene je to bio slucaj, ali isto tako mi se i ovulacija pomjerila na 17 dc.

(odgovor članu mala_74)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Klomifen II deo
10.1.2013 12:51:29   
mala_74
Rekla mi je DR da jos jedan mesec uzimam klomifen pa da vidimo sta dalje..... malo sam se izbedacila ali ajde.... od subote sve ponovo, najzalije mi je sto su bili praznici ja sam morala da mirujem, bez alkohola itd.... i sada ce da me zahvati 13 jan na klomifenu i necu moci da pijem nista.... odoh sutra u provod pa sve jovo nanovo....

(odgovor članu Nik Name)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Klomifen II deo
31.1.2013 14:26:56   
milenatea
ja od danas 5 dc pijem klomifen, pa sledece nedelje na IUI.

ne znam do kada pijem, u ponedeljak idem kod dr na uz.
inace za nislijke, ima ga u jednoj apoteci preko puta doma zdravlja

(odgovor članu mala_74)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Klomifen II deo
31.1.2013 14:39:07   
Nik Name
Vjerovatno ces piti 5 dana jer u kutiji ima tableta taman za toliko.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Klomifen II deo
31.1.2013 14:53:52   
milenatea
ja pijem po jednu dnevno user posted image

(odgovor članu Nik Name)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Klomifen II deo
31.1.2013 15:33:01   
Jole84
Milenice baš sam htela da ti kažem da je meni mm nabavio u apoteku kod bolnice,al super što si našla.
Ja sam isto ranije pila 5 dana po 2 dnevno.
Držim palčeve za super folikule,ovo je tvoj mesec user posted image
p.s. jedi ananas,brazilski orah i cepaj pivo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Klomifen II deo
31.1.2013 15:40:45   
17 joka
user posted image   jako  Milenice

eto  moja  ti  Kuma  rece  sta  da  jedes  sve  st  i  ja  htedoh

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Klomifen II deo
31.1.2013 15:41:42   
Jole84
Kumo mi cepamo pivo i bez naloga user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Klomifen II deo
31.1.2013 15:45:49   
17 joka
kad  god  se  da  prilikauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Klomifen II deo
31.1.2013 23:09:08   
milenatea
Jolence, Joko user posted image user posted image

jescu to sto ste mi preporucile a pivce ne znam, ne smem alkohol uz glucophageuser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Klomifen II deo
1.2.2013 0:19:10   
17 joka
Milenice  jedna  casa  ili  jedno  pivo  nece  da  steti  ja  sam  pila  a i  gluformin 3x500

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Klomifen II deo
1.2.2013 9:59:13   
milenatea
e dobro je, taman sam se nasekirala kako cu podneti bez alkohola user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Klomifen II deo
1.2.2013 21:34:50   
Sanjicak993
Pozdrav za sve koje cekaju user posted image ... Ja se vec 2,5 godine borim za user posted image ...Ja sam na klomifenu sada mi je drugi mesec imam jedan folikul na desnom jajniku danas sam bila na UZ i sve je ok nadam se da cu uskoro ostati user posted image a to zelim i vama... Dali je neka od vas imala uspeha sa klomifenom... user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Klomifen II deo
2.2.2013 11:26:27   
mamica3
da vas pozdravim i ovdje..vjerovatno cu i ja ovak mjesec na klomifen kaže moj dr malo ćemo pogurati jer ima folikula i bez njega al eto kao malo da dodamo,sad cekam da dođe user posted image i onda kod doce po klomifen...

(odgovor članu Sanjicak993)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Klomifen II deo
2.2.2013 22:32:02   
ivekpivek
ja sam vec pisala ovdje al evo opet cu ja sam klomifen pila jedan mjesec i ostala trudna eto to je moje iskustvo sa klomifenom ,prvo djete sam zanjela normalno,drugo cisto tako mi je daouser posted image da mi poboljsa folikule ,ja mu rekla da hocu ici na drugo i da se trudimo vec tri mj i on mi dao klomifen i ja osta trudna ,

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Klomifen II deo
2.2.2013 23:26:14   
milenatea
user posted image ivek

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Klomifen II deo
3.2.2013 13:02:15   
Nik Name
I moja zaova je ovako dva puta iz prve sa klomifenom i sada ima dva djecaka. A ja ni jednom iz dva puta. Dva ciklusa sam pila klomifen bezuspjesno. Sada radim jos neke nalaze pa cemo vidjeti.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Klomifen II deo
4.2.2013 14:23:51   
Sanjicak993
Zelim vam svu srecu da uskoro vidite user posted image pa i ja... Puno srece cure user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nik Name)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Klomifen II deo
4.2.2013 22:09:43   
mamica3
pozdrav za sve,moja user posted image stigla i ja planiram počet još ovaj put klomifen,samo ne znam da li da počnem treći ili peti dan posto si mi ciklusi nesto kraci u zadnje vrijeme,,,

(odgovor članu Sanjicak993)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Klomifen II deo
4.2.2013 23:17:49   
Nik Name
mamica3 kada ces poceti piti klomifen najbolje ti je po preporuci ginekologa. Jer nekome daju od 3 dc, nekom od 5 dc ne znam od cega to zavisi.

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Klomifen II deo
4.2.2013 23:27:51   
mamica3
pa kontam pocet peti dan jos ovaj put i to je to pa sta bude

(odgovor članu Nik Name)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Klomifen II deo
8.2.2013 1:52:27   
louisvuitton
drage moje,ja sam nova ovde...evo i mog iskustva...

imala sam dva spontana pobacaja,mada nisam ni znala da sam trudna,ali to je sada manje bitno...ovog meseca sam pila klomifen,a pre 3 sam primila pregnyl,koji kaze doktorka,moze da traje i do 3 meseca u organizmu..danas sam isla na kontrolu i u levom jajniku imam cistu od 5cm...doktorka mi kaze,da bi trebalo da dobijem sledece srede,jer mi je poslednji ciklus bio 10 januara,i dala da pijem utrogestan (progesteron),a ako ne budem dobila do 20,onda se radi o trudnoci,jer mi je ta cista onda kako ona kaze ZUTO TELO,koje nastaje pri oplodnji...cista mi izaziva bolove,tj grcenje....po poslednjem ciklusu mi je kasnilo 2 nedelje i kaze da je to zbog prevelike kolicine hormona koje sam koristila..
mi smo u braku skoro godinu dana i jako zelimo user posted image .... videcemo sta ce biti...idem na kontrolu za 2 nedelje...sta ce biti ne znam...ali kako ona kaze,u oba slucaja bice dobro user posted image user posted image

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Klomifen II deo
9.2.2013 22:31:06   
buba m
I ja sam ovaj ciklus bila na Klomifenu. 13dc imala sam dva folikula od 24mm i 22mm. Mućkamo redovno ovi dana prema instrukcijama doktora. Zanima me samo da li pucaju istovremeno ili u razmaku od dan, dva?

(odgovor članu louisvuitton)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Klomifen II deo
9.2.2013 22:35:24   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: louisvuitton

a pre 3 sam primila pregnyl,koji kaze doktorka,moze da traje i do 3 meseca u organizmu..



Mislim da ovo nisi dobro razumela doktorku, jer klomifen ima produženo dejstvo i može se desiti da u naredna tri ciklusa reaguješ na njega, a pregyl se prima kada folikuli dođu do određene veličine i on je stop injekcija, folikuli onda više ne rastu već u narednih čini mi se 36 časova treba da prskaju.

Kako god, ja se nadam da neće doći veštica već dve crtice na testiću user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu louisvuitton)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Klomifen II deo
10.2.2013 2:19:15   
louisvuitton
ja se iskreno nadam,ali me grudi toliko bole,kao da cu dobiti,mada mene pred dobijanje nikada nisu bolele grudi...hmmm....komplikovana sam... user posted image ....ja klomifen pijem svakog meseca,a pregnil na svaka 3...videcemo sta smo uradili...bicete obavestene user posted image iskreno se nadam da ce biti dve crtice,ali...ne gubim nadu nikada...i malo sam opterecena sto ne valja...ali dobro..procice i to... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here