|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen II deo
7.3.2013 12:32:18   
Jole84
Gale navijam za taj od 19,za odličnu O user posted image Čuvaj se i za posle pregnila user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Klomifen II deo
8.3.2013 12:59:10   
gale77
danas sam ponovo na uz i onaj od 19 jos nije pukao porastao na 21 pa jos jednu turu pregnila (i juce i danas) pa valjda ce puci.
I rece da se javim za petnaestak dana.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Klomifen II deo
12.3.2013 13:10:32   
blum
Da vam se prijavim da i ja od ovog mjeseca koristim KLOMIFEN .
Tačnije ispila sam terapiju koja je bila od 2-7DC 2x2 .
8DC doktor je vidio jedan folikul od 10,5mm na desnov i jos dva manja i na lijevom par manjih nije njih mjerio samo ovaj vodeći. user posted image

< Poruku je uredio blum -- 12.3.2013 13:11:16 >

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Klomifen II deo
13.3.2013 14:49:57   
gale77
Ja sam se nadala da ce klomifen napraviti bar dva dobra folikula. Medjutim kod mene je samo jedan porasto.
Blum bilo bi lepo da na oba jajnika imas bar po jedan lep folikul.

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Klomifen II deo
13.3.2013 15:08:07   
milenatea
ja sam tri imala pomocu klomifena samo na desnom jajniku, a sada mesec posle klomifena imam jedan na levom

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Klomifen II deo
13.3.2013 15:18:23   
blum
Sutra mi je 11dc idem na kontrolu , nadam se da će biti vise većih folikula a ne samo taj jedan . Javiću se svakako da vas obavijestim kako je proslo user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Klomifen II deo
13.3.2013 15:20:09   
milenatea
navijamo blum

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Klomifen II deo
13.3.2013 16:20:30   
bikki
Da li neko zna da li sada ima u prodaji klomifena,prosle godine se jako tesko nalazio?

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Klomifen II deo
13.3.2013 17:24:13   
wivern
U Beogradu ga ima u apoteci Igor,oni ga uvek imaju...to je ono sto znam ako ti je od ikakve pomoci..

(odgovor članu bikki)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Klomifen II deo
13.3.2013 17:32:33   
bikki
Hvala puno,Wivern!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Klomifen II deo
14.3.2013 9:58:05   
blum
Da vam javim danasnju situaciju mojih folikula. user posted image 11DC
Na lijevom jajniku 17mm .
Na desnom 16mm i 3 manja nije njih mjerio sta mislite imali sanse jos neki da poraste i da pukne. Doca je zadovoljan dao nam terapiju subota i nedelja mućkanje . user posted image
Nadam se daćemo smućkat barem jednu user posted image

(odgovor članu bikki)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Klomifen II deo
14.3.2013 10:18:13   
degu
Blum i 2 je odlično user posted image
Navijam user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Klomifen II deo
14.3.2013 10:31:52   
blum
degu draga user posted image user posted image
Ma znam da nije malo ali od viska glava neboli user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Klomifen II deo
14.3.2013 18:39:45   
gale77
Blum ta dva ce sigurno jos malo da porastu i budu bas kako treba, a sto kaze moja dr folikuli su nepredvidivi tako da i od ovih sitnijih mogu neki dobro da narastu za pucanje. Muckajte ovog vikenda i trudite se da ne razmisljate previse (ako mozete).
Mi smo muckali prosli vikend i sad cekamo da vidimo rezultate i nikako da prodju te dve nedelje !


(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Klomifen II deo
16.3.2013 8:25:15   
blum
gale77 mućkali smo sinoć i opeet večeras danas osjećam neke simptome mislim da je O počela pa nek nam je svima bog napomoći da ubrzo budemo user posted image

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Klomifen II deo
16.3.2013 13:06:30   
blum
http://www.roditelji.hr/zelim-bebu/489-kako-nastaje-novi-zivot.html jedan interesantan članak sa nekim novim otkrićima ako nekog interesujeuser posted image user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Klomifen II deo
16.3.2013 21:01:36   
zmajče
Počela sa klomifenom od juče 1x2 i videćemo imali sanse da uspe IUI
Blum mislim draga da bi terabalo više folikula da imaš a ne znam zašto piješ 2x2 meni recimo ne odgovara kad pijem ujutru i uveče tada imam po jedan ili dva a treba da imaš 4 folikula ili 3 najmanje ako odreaguješ zato je meni prepisao 1x2 i prošli put sam fino odreagovala 3 na jednom i 2 na drugom pozz pijem inače dve tablete uveče od 2 -6 dana

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Klomifen II deo
17.3.2013 9:24:10   
gale77
Meni je moja dr rekla (pre nego sto sam zapocela sa klomifenom) da ce pokusati klomifenom da dobijemo sto vise folikula, jer se samim tim povecava i sansa za trudnocu. Od terapije 2x1 dobila sam samo jedan koji je porastao na 21mm. Na zadnjoj folikometriji mi rekla da jedan mesec pauziram ako ovaj ne uspe jer klomifen hoce nakad da ima i produzeno dejstvo i na naredni ciklus, a da tek posle drugeuser posted image zapocnem ponovo sa 2x1 klomifen. A u medjuvremenu sam srela i mog starog dr (koji sad radi samo u bolnici i ne mogu kod njega na folikumetrije) kome sam izlozila ceo problem i rekao mi da slobodno mogu da uzimam i 2x2 klomifena kada se uz prati folikuli.
Tako da sam odlucila da na svoju ruku kada sledecu turu klomifena zapocnem pojacam dozu. Jer ako 2x1 daju samo jedan vodeci valjda cu na ovaj nacin dobiti bara dva vodeca.
E sad se jos pitam ako uz klomifen dobijem samo jedan, a bez klomifena da li sam i kakve ovulacije imala, obzirom da imam redovne menstruacije?!
Bas se raspisa ali svasta mi prolazi kroz glavu ok cekam.

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Klomifen II deo
17.3.2013 22:12:04   
milenatea
gale da bi znala kakve su ovulacije, odn da li su kvalitetne najbolje je da 7 dana posle ovulacije izvadis progesteron

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 7:37:44   
zmajče
gale77 probaj sa 1x2 meni je isto sa 2x1 bio samo jedan tako da ja na to ne reagujem ali sam u sl.ciklusu imala problem i tada mi je doktor rekao da neko reaguje na 2x1 a neko na 1x2 i rekao mi da pokušam tako pa da vidim koliko ću folikula dobiti tako da sam imala 4 folikula

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 7:47:12   
blum
zmajče imam ja vise folikula po 4 na svakom ali je dr mjerio samo vodeće pa mi po njima odredio mućkanje
danas idem da vidim dali su popucali (trebali su sad za vikend) i hoćel jošš neki puć
pa ću vam javiti kasnije
juče i prekuče sam osjetila nekakvo jače stezanje u jajnicima a ta bol je prisutna i danas pa me strah da mozda nisu popucali user posted image user posted image
uhh da dodam krsta me bole strasno a pridnu stomaka steze jako kao kad trebam dobiti i grudi malo osjetim dali su to nuspojave klomifena i dali je neko još imao takve bolove

< Poruku je uredio blum -- 18.3.2013 8:00:34 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 13:09:53   
blum
bila sam kod doce i kaze ova dva folikula popucali a na lijevom jajniku ima jos folikula koji nisu pukli
ehhhhhhhhh sad nije mi rekao dali ima sta i od tih dali će pući ili samo nestati

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 15:05:35   
luda od pokušaja
pozz...prvi put sam tu i trebam pomoć....ja sam isto pila klomifen od 5-9 dana 2 tablete ujutro,menga je bila 25.2 i počela sam piti 1.3....Tablete sam popila,mjerila sam temperaturu i to me samo zbunilo i sada ne znam na čemu sam. Boli me glava,prekomjerno jedem ,stalno moram na wc,razdražljiva sam,imam mučnine,podrigujem stalno,imam žgaravicu,prsa su mi osjetljiva,i sve u svemu sam luda od svega.Nisam išla na ultrazvuk jer je dr.rekao da ne treba,u krevetu smo stvarno radili na tome i to više puta na dan user posted image . kako ste vi reagirale na klomifen? i da li je normalno da ga nakon 15 dana još osjećam u organizmu? (ja mislim da mi je to sve od tableta,jer se bojim ako umislim da sam trudna da ću se razočarat). Molim vas pomozite.....user posted image user posted image

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 15:13:47   
gale77

Hvala drage moje, da sacekam jos tri danauser posted image (valjda se nesto od klomifena ciklus nije poremetio) pa da vidimo kako cemo dalje da delujemo.
`luda od pokusaja` nije mi jasno zasto tvoj dr ti nije pratio rast folikula,jer tu ima mnogo kombinacija: mozda pucaju folikuli suvise rano, ili suvise kasno ili prerastaju u ciste ili pak ih ima mnogo a ni jedan nije dovoljno veliki i zreo za dobru jajnu celiju i sl....

(odgovor članu luda od pokušaja)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Klomifen II deo
18.3.2013 15:20:05   
gale77
Ja od klomifena 2x1 nisam imala nikakve simptome. Kada sam primila prvi pregnil isto nista , sutradan sam ponovo bila na uz i nije pukao i dobila sam jos jedan pregnil od kog je poceo da me boli stomak i sa leve i desne starane i to je trajalo celo popodne i vece. Sutradan vec nista neobicno nisam osecala. Valjda se bol oseca zbog rasta i pucanja-curenja tecnosti folikula.

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here