|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
20.9.2014 10:43:14   
Mala Elena
Mod, koliko je ona flasica gore? Vidim pise baby love, zakljucujem dm, ali cena? user posted image
Mi iz flasice . Nije znala kako se koristi pa dok je skontala ja odustah !user posted image
Plasticna ali kupujem uskoro staklenu .

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
20.9.2014 18:58:11   
Žapkić
Tina vodu pije još uvek iz one tzv. trening čaše.
Sok pije ili iz plastične flašice od mineralne vode ili iz njene nove čaše sa Pčelicom Majom

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
1.10.2014 7:19:56   
Sanjica26 RR
Iz cega vasa deca piju mleko ili sok? Sofija pije iz aventovih solja sa piskom vodu. Medjutim, one su samo za vodu. U upustvu je naglaseno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
1.10.2014 7:42:48   
Trcosava
Ani sam odavno uzela šolju plastičnu, običnu i iz nje pije. Plastična iz razloga što može to da leti i da se ne razbije.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
1.10.2014 7:57:18   
Sanjica26 RR
Trco mislim da je Sofija jos uvek mala za to. Kad budem prestala da je dojim da mogu da je prebacim na to.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
1.10.2014 16:41:27   
Trcosava
Sanjice sorry, mislila sam da misliš na stariju ćerkicu user posted image

Trebaš da mi naglasiš (jedva popamtim imena dece devojaka kojim su jedna, ako ima dvoje - ćao pameti)

Elem, sa 10 meseci je Ana čini mi se pila na onaj pipak, ono no spill aventovo
user posted image ovo samo primereno valjda za decu od 9 meseci ili kako je već išlo... to sam već pozaboravljala

Ok debilko sam, vidim da ovo ide za decu od 12 meseci user posted image

Onda moj savet - kupiš flašicu firme koja ima i druge poklopce/dude/piske i onda do 12 meseci joj daješ na cuclu na flašicu, posle ovaj neki nastavak no spill

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 1.10.2014 16:44:10 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
1.10.2014 16:44:32   
mati
Mita je poceo da pije iz rosa malih flasica.
A sok pije ili onaj mali tetrapak ili mu sipam u flasicu sa cevcicom , isto je no spill

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
1.10.2014 16:47:53   
Klarita
Bas mi ova tema trebauser posted image
presli smo na vece cucle jer koristimo Nuk, ali nisam kupila i za vodu, jer se razmisljam da mu odmah kupim tu casu sa piskom. Sigurna sam da ima 6+, ali mi treba preporuka proizvodjacauser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
1.10.2014 16:51:46   
Sanjica26 RR
Trco imam i starije dete koje pije najnormalnije iz case.
Sofija ima 10 meseci (pise na tikeru) i nikad nije htela iz flasice da pije. Videcu kad dodjem u Bg sta da joj uzmem. Koristimo no spill za vodu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
1.10.2014 16:54:16   
Sanjica26 RR
Klarita moja T je koristila nukove no spill. Njihov nastavak se menja u zavisnosti od uzrasta.
Za Sofiju sam imala aventovu koju T nije koristila. Ona je odmah prihvatila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
1.10.2014 17:07:51   
Mala Elena
Ja imam jednu nuk a jednu nip. Sad mi stao mozak, ne znam da li su cucle 0+ samo ili od 0-6meseci. Bas mi stao mozak. Ako je ovo drugo, moram joj uskoro promeniti.
Jel postoji samo 0+ ?user posted image
Ahahaaaah onda bi jednu mogla koristiti dok se ne raspadne. user posted image

< Poruku je uredio Mala Elena -- 1.10.2014 17:09:57 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
1.10.2014 17:42:43   
Trcosava
Cico, videla sam da ima 10 meseci. Vidiš da sam napisala da sam debilko i da te nospill su od 12 meseci, tj za S je prerano. Meni nešto u glavi da je bila neka ta za bebe od 9 meseci, ali sam se zeznula. Zato dole dopisah da vodu daš na flašicu koju imaš i klasičnu cuculu, pa posle samo dokupiš no spill nastavak. Pošto vidim da koristiš Aventove, možeš da nastaviš sa njihovim tim nastavcima.
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Trco imam i starije dete koje pije najnormalnije iz case.
Sofija ima 10 meseci (pise na tikeru) i nikad nije htela iz flasice da pije. Videcu kad dodjem u Bg sta da joj uzmem. Koristimo no spill za vodu.



@ Klarita - evo pisala sam gore. Bejah ubeđena da imaju ti piskovi i za manje od 12 meseci, ali na aventovom sajtu ih ne nalazim.

@ ME - ja sam sve cucle menjala na 2-3 meseca - preraslo ih dete ili ne.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
2.10.2014 15:19:46   
Mala Elena
Malecka vuce oko minut, za to vreme popije oko5 ml, jako malo, nukova je cuca. Da li da joj promenim? Onda je mali otvor .user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
5.10.2014 11:52:31   
Rosita
D nikad nije koristio flasice jer je dojena baba. Pre prvog rodjendana koristio je meki pisak za vodu, nakon toga slamku. Sok je poceo da pije posle prvog rodjendana, po malo, iz case. Sada ima godinu ipo i pre neki dan smo izbacili i bocu sa slamkom i pije iskljucivo iz solje/ case, napolju kupimo rosu. I bas mi je svanulo, ne brinem vise oko pranja boce i td. Stavim mu na njegovo mesto praznu solju i on mi donese da mu sipam kad je zedan.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
10.10.2014 9:59:00   
Klarita
Ja kupila Avent no spill za uzrast 6+. Ipak ima Trco.KLIK Samo je nasa zelena. Ta bila u apoteci i nju uzela, 860din user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
10.10.2014 10:08:58   
Modessty
Klari super su te flašice jer posle možeš umesto silikonskog mekanog piska da mu staviš onaj tvrdi. Problem je što e taj pisak brzo zaprlja ako se iz nje pije sok ine može lepo da se opere.

Nikola sad dobio od moje drugarice čašu sa poklopcem sa piskom i super je! On je obožava. A juče je pio kao Dnailo sok iz tetrapaka na cevčicu! Dali smo mu onako iz zezanja da vidimo da li ume i dete ladno pije sok! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
10.10.2014 10:12:50   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja kupila Avent no spill za uzrast 6+. Ipak ima Trco.KLIK Samo je nasa zelena. Ta bila u apoteci i nju uzela, 860din user posted image


Znači nisam odlepitis. Ali na aventovom sajtu u slo ja ne nalazim.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
10.10.2014 10:15:54   
Klarita
Ne dajem sok. Ja sam nemajkauser posted image Samo vodauser posted image
K sam dala par puta, ono na pocetku kad smo uvodili hranu, onda nisam imala gde da joj uguram i sok jer je jela kao "zmaj". Ona eto i sad ne pije sok. Zaleti se pa kupi buci buci, kad vidi neko da pije, mislim neko dete ili u prodavnici i onda cugne par puta i ostaviuser posted image Pa, bolje za nju, samo joj jos i sok fali. Cesto joj dajem cedjenu narandzu. Tokom zime obavezno svaki dan, a i letos je pila. Eto podseti me, nisam joj skoro nudila...brate, njoj nemam ni kaduser posted image Ne dajem ni N. Dala sam mu isto par puta na pocetku uvodjenja cvrste hrane i odusevljen je, ali na kasicicu. Necu ni da mu dajemuser posted image
A, znam, zalila mi se komsinica jedna, njoj se ubudjao pisak u unutrasnjostiuser posted image Mi je imamo od prosle nedelje, evo vec nedelju dana kako pije vodicu i perem je jednom dnevno, sem ako ne isprlja pisak posle hranjenja kasicom, onda ga odmah perem, sve me strah zbog tog loseg iskustva moje komsinice.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
10.10.2014 10:24:17   
Trcosava
Klarita, pisak iznutra sam ja čistila ili štapićem za uši ili sa malo vate na čačkalji'c. Drugačije ne može lepo da se opere.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
10.10.2014 10:25:41   
Klarita
Dobra ideja, Trco user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
4.1.2015 9:26:26   
mali_mis
Iz flasice od 200 i nesto ml (ona najobicnija) pije iskljucivo mleko, iz obicne od 100ml sok ili caj, a iz one sa tvrdim i mekim piskom vodu. I odbija da pije, kad mu se pomesaju flasice sa tecnostima user posted image Jogurt jedino iz case. I kad u prolazu snimi neciju solju sa kafom, bez problema hvata solju, i isprosipa se, tako da cemo solje uskoro na ormanu da drzimo user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
12.1.2015 11:29:09   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja kupila Avent no spill za uzrast 6+. Ipak ima Trco.KLIK Samo je nasa zelena. Ta bila u apoteci i nju uzela, 860din user posted image


I ja sam nju uzela, ali moja nema šanse da ukapira kako se pije iz nje. Možda je malauser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
12.1.2015 13:46:46   
superm
Voli da pije iz Avent flasice sa piskom. Ali, poceo je da pije iz solja, casa. Iskreno, to mi se vise svidja, i zdravije je. Ne volim flasice, pa ni ove sa plastičnim piskom.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
12.1.2015 17:45:31   
Mala Elena
E. slabo hoce da pije vodu ili sok iz case sa piskom ... vise je teram da stvori naviku. Nisam ni ja bila za sokice ali da ih ne pije ko zna koliko bi tek bila mrsavica. user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
20.2.2015 21:21:07   
Mariya
Ja sam uzela ovu Babylove čašu sa kljunom
[img]http://www4.slikomat.com/13/0220/ymt-casa..jpe[/img]
za H, planiram da joj iz ovoga dajem vodu/čaj kad budemo počeli sa čvrstom hranom, ali mi se ne dopada taj silikonski kljun, pa bi da ga zamenim. Negde sam pročitala ovo:Bitna napomena- Nip, Nuk, Nuby i Baby love flašice i cucle se savršeno mogu kombininovati jer ih očigledno prave u istim fabrikama a nemojte se iznenaditi ako ispod baby love pakovanja zateknete proizvod koji na sebi ima Nip ili Nuby oznaku (meni se to dogodilo kada sam kupila čašu sa piskom).
a u temi flašice sam pročitala da na babylove flašice odgovaraju aventove cucle. Ima li neko iskustvo sa ovim, koja će onda cucla ili pisak odgovarati ovoj čaši? al ga napisah, valjda ćete razumeti šta pitam...

< Poruku je uredio Mariya -- 20.2.2015 21:24:52 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vaške i svrab, kako ih prepoznati i kako i...
Ako se otkriju vaške, ne treba zaboraviti da i drugi ukućani mogu imati parazite i zaraziti druge, a pranje kose šampono...
Ako imate jako mirno dete, zabrinite se
Vest da je dvadesetjednogodišnja majka iz Kovina svojoj šestomesečnoj bebi davala lek Onzapin koji služi za lečenje šizo...



Anketa

ime za devojcicu
slla



elena (43%)

iva (45%)

marina (12%)


Ukupan broj glasova: 119

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here