|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica za blizance?
28.10.2013 13:09:50   
Milica cica
Meni danas u jednoj radnji rekoše za Peg Perego sve u kompletu oko 45 000, e sad to su sigurno ona jedno pored drugog, ova prodavačica ne zna, oni to naručuju pa morala bih da pita.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Koja kolica za blizance?
28.10.2013 13:24:13   
viking
A koji model? Imaš sliku? Peg Perego je odlična marka, sećam se da je davno mojoj drugarici ginekolog rekao "Peg Perego je Mercedes među kolicima!" user posted image

Inače, naša kolica su prošle nedelje stigla u Ljubljanu user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Koja kolica za blizance?
28.10.2013 13:39:30   
Maslacak15
Po cenu da budem neukusna, jel kolica nisu bas primerena nasem standardu ali eto da znate da postoje, posto su mene apsolutno spasila. Bugaboo donkey ja imam znaci dva sedista i jednu korpu za bebe, blizanacka varijanta (twin) ima dve korpe i dva sedista.

http://www.bugaboo.com/twin

Kolica su savrsenstvo, siroka su samo 74cm, lagana za upravljanje sve varijante su moguce, kako deca sede/ leze itd. Mogu da se transformisu u single tj mono. Imaju samo jednu veliku manu, a to je kostaju 1400 evra. I nema nigde za manje, jel holandska firma stiti svoj brand. Jasno mi je da je to za vecinu apsolutno previse, i mi smo dugo dugo razmisljali ali ja sam sebe radi odlucila. I nisam se pokajala. Imam decu od 22m i 6 meseci, ja i beba svaki dan dovozimo brata iz vrtica. Koristimo javni prevoz, idemo po prodavnicama sve radim sama, da mi pomogne nema niko, muz dolazi oko pola sedam sa posla. Uz dvoje dece sa nekim glomaznim ili neprakticnim kolicima a vecina blizanackih je takva tacno bih se ubila ko siroce. Mnogo mnogo mi znace ali jasno mi je da su za mnoge verovatno prevelika investicija.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Koja kolica za blizance?
28.10.2013 13:56:45   
viking
Odlična su, pogledala sam video, stvarno super izgledaju! Deluju kao da vrede svaki evro, a mislim da za kolica ne treba štedeti, uvek ima ko to može da plati.

Ja sam posle dugog razmišljanja odustala od tih u kojima sede jedno pored drugog, jer s njima, koliko god uska bila, ovde ne možeš da uđeš ni u jednu prodavnicu tipa Maxi ili tako nešto gde svi inače idemo (ni da uđeš ni da se krećeš između rafova), po gradu, pre svega po centru, ne možeš da ideš trotoarom jer nema mesta, o ulasku u prevoz neću ni da pričam jer se ne vozim GSP-om ali ne prolaze ni kroz jedna vrata (bus, tamvaj, trola), tako da sam ipak uzela "vozić" varijantu (mada sam mislila da nikada neću). Videćemo da li sam pametno odabrala user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Koja kolica za blizance?
28.10.2013 14:03:13   
Maslacak15
Vik verovatno si u pravu user posted image Tj znam da jesi, bili smo u septembru u Beogradu kolica included i mnogo vise ima muke, kretati se sa njima po Beogradu nego po Berlinu. Ne bas po radnjama, jer 74 cm prodje izmedju mnogih rafova, testirala sam trzni centar Usce i delta City vise puta a i raznorazne Maxije i Lillyije, uza su znatno od klasicnih blizanackih sa istim principom. Ono sto definitivno jeste problem, situacija sa trotoarima je kriminal. Tako da za provlacenje po gradu, mozda je tvoj izbor zgodnijiuser posted image .... Nemci ipak imaju malo ozbiljniju infrastrukturu. Ovde ima i liftova svugde po stanicama i slicnih stvari....

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Koja kolica za blizance?
28.10.2013 14:57:24   
viking
Tržni centri nisu problem, ali tamo ionako ne planiram da provodim mnogo vremena (užasavam se "izlazaka" po tržnim centrima, svi bleje a niko ništa ne kupuje, vukljaju decu po tim centrima sa recikliranim vazduhom i veštačkim svetlom umesto da ih vode u park), ali problem je sve ostalo - npr. apoteke, mesare i druge male radnje, kafići, restorani.... Evo, igraonica u mojoj ulici ima vrata normalne širine. Sigurno da može ponegde da se uđe, ali u većini slučajeva ne može. Ne mogu da ih ostavim ispred vrata dok kupujem user posted image
U svakom slučaju, mi smo naša naručili, sad više nema nazad, ako sam je zeznula - to mi je što mi je user posted image

< Poruku je uredio viking RR -- 28.10.2013 14:59:29 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Koja kolica za blizance?
30.10.2013 13:23:23   
cvećka
Evo i nas kako setamo, malo smo se uslikali ((: bas je bilo divno vreme ovih dana, uzivancija!
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Koja kolica za blizance?
30.10.2013 17:17:16   
viking
Joj, kakve su mrvice! Najlepša kolica su ona sa bebama unutra user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Koja kolica za blizance?
30.10.2013 17:27:59   
Ana RR
Joooj kako su slatki user posted image user posted image mrvice medene!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Koja kolica za blizance?
30.10.2013 18:51:04   
Trcosava
Cveeleeee user posted image mlogo ste mi lepi user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Koja kolica za blizance?
30.10.2013 19:02:13   
cvećka
IZVORNA PORUKA: viking RR

Joj, kakve su mrvice! Najlepša kolica su ona sa bebama unutra user posted image


Ziva istina user posted image user posted image
E, a sto se tice trznih centara, 100% si u pravu, ali kad je cica-zima, a ne mozes da izdrzis vise sa decom u kuci, gde bi drugo? Meni je jedino tada razumljivo, kada je vreme fino, uopste ne mogu da shvatim...
Drzim te za ono da nam das krug!! ((:

Hvala Ana user posted image

Maslacak, fantasticna su vam kolica! Koliko su teska? Moj brat ima slicna Peg-perego, ali za jedno dete, 15kg, sto je jaako puno...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Koja kolica za blizance?
30.10.2013 19:06:31   
Milica cica
Cvećka premedeni su <3
Ja imam trip da neću moći ući u lift sa kolicimauser posted image cvećka koliko su ova široka?
PS. Piši nam malo kako se snalaziš, kakve su bebice, čekamo da čujemo user posted image

< Poruku je uredio Milica cica -- 30.10.2013 19:10:25 >

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Koja kolica za blizance?
30.10.2013 19:08:23   
Milica cica

IZVORNA PORUKA: viking RR

A koji model? Imaš sliku? Peg Perego je odlična marka, sećam se da je davno mojoj drugarici ginekolog rekao "Peg Perego je Mercedes među kolicima!" user posted image

Inače, naša kolica su prošle nedelje stigla u Ljubljanu user posted image

Ma ne zna ni ona koji je model, kaže moralal bi da nazove da pita, ali ja sve što sam viđala od te marke su preko 50 000, a ona kao vozić imaju volan pa ne znam koliko su zgodna za upravljanje....

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Koja kolica za blizance?
30.10.2013 19:19:31   
madre
cvecka, lepa su vam kolica, a za bebe nemam reciuser posted image
a zapazila sam da tata kada slika, slika vas sve zajedno, a ti kad slikas uhvatis mu samo patikeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Koja kolica za blizance?
1.11.2013 12:37:19   
Dani.kv
Da li se neko sretao sa markom kolica luix for kids? Mom muzu se svidjaju a ja nisam cula za tu marku

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Koja kolica za blizance?
1.11.2013 13:28:44   
viking
Ja nisam nikada. Jesi li sigurna da se tako piše, sad sam ukucala u google, htela sam da pogledam ali mi niišta ne izbacuje.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Koja kolica za blizance?
1.11.2013 14:26:05   
Trcosava
Lux4kids su kolica

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Koja kolica za blizance?
1.11.2013 14:37:07   
Dani.kv
Trco pogledaj zivotati sta je to. Strah me da ovaj moj ne zalepi se za nesto jeftino i bez veze a ja na tel ne mogu da se snadjem. Slovenac je to. Stipsa

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Koja kolica za blizance?
1.11.2013 14:38:17   
viking
Hvala Trco, sad sam ih našla user posted image Joj, mnogo sam dokona user posted image

Dani, lepa su, dobro izgledaju baš user posted image
Ako su to ta, evo ga link

http://www.lux4kids.si/otroski-vozicek-za-dvojcke-cas_tor-twist-twins

< Poruku je uredio viking RR -- 1.11.2013 14:39:07 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Koja kolica za blizance?
1.11.2013 17:57:48   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Trco pogledaj zivotati sta je to. Strah me da ovaj moj ne zalepi se za nesto jeftino i bez veze a ja na tel ne mogu da se snadjem. Slovenac je to. Stipsa

Samo ako je iz Gorenjske regije je stipsa user posted image , a link ti dala Vik

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Koja kolica za blizance?
1.11.2013 18:22:58   
Maslacak15
Cvele preslatke su bebiceuser posted image . Drago mi je da ste vec u akciji i setkate se. Tako i trebauser posted image .
Za blizanacka kolica nisu teska 15 kg. I fenomenalna su za upravljanje- lagana. Do skoro se bebac vozio u svojoj ravnoj korpi dobro ususkan i zasticen a bata je sedeo. To je bilo mnogo slatko kad sam nedavno prebacila mladjeg isto u sediste pa smo dosli u vrtic a stariji sin sav odusevljen sto sad brat sedi direkt pored njega i moze da ga cacka tokom voznjeuser posted image . Jako jako su prakticna. Ja sam sve sumnje razresila u prodavnici kada sam probala par drugih modela. U poredjenju sa njima su kao ladje ili sklopocije. Ma prolaze kroz svaka vrata i na malim mesarama ja potpisujem.user posted image Jel nema standardnih vrata koja su uza od 80 cm. Papreno skupa jesu al ko sto rekoh, ja svaki dan imam program sa obojicom po celom gradu idemo gradskim prevozom u nabavke itd. Prezadovoljna sam bas, uvek bi ih preporucila. Za mene vrede svaki cent.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Koja kolica za blizance?
2.11.2013 0:10:12   
Milica cica
Lepa su jako kolicauser posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Koja kolica za blizance?
3.11.2013 0:37:05   
Štetica
Dani meni ova kolica lice na Kunert kolica,ista fora,isti dezeni,ma meni su ista. Pisala je Jole82 o njima na temi o kolicima.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Koja kolica za blizance?
3.11.2013 17:39:30   
Milica cica
To su ova samo što se meni ne sviđaju mali točkovi, strah me kako to funkcioniše.
Peg Perego

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Koja kolica za blizance?
11.11.2013 13:09:02   
viking
Milice, malo pre je na blizanačkoj temi na FB jedna mama rekla da joj je na Peg Perego kolicima (nije rekla koji model) pucala sajla, otpadao točak i sl.... Meni su ova tvoja kolica baš lepa, ali eto, raspitaj se malo podrobnije o iskustvima drugih mama.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here