|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica za blizance?
12.2.2014 13:18:42   
Anhelito
Ja nisam pametna sta uraditi sa tim kolicima, zivim u centru grada i jedva prolazim trotoarom sa onim obicnim kolicima kada setam klinca. Nama bi igralo samo da uzmemo ona kao vozic a opet nisam videla nesto sto izgleda koliko toliko kvalitetno a da nije skupo. I pritom mi se ne svidja kod tih kolica sto se blzanci ne vide niti imaju ikakvu interakciju izmedju sebe. Imam naravno celu trudnocu vremena da razmisljam ( tek sam deveta nedelja) ali eto vec sad vidim da cu dugo traziti ono sto ce zadovoljiti sve kriterijume user posted image

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Koja kolica za blizance?
23.2.2014 14:47:47   
Jole84
Duplice da podelim s vama,slučajno nađoh ova kolica,deluje mi pristojna cena od 320e,za blizance,možda nekoj posluži KLIK

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Koja kolica za blizance?
23.2.2014 14:57:13   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Anhelito

Ja nisam pametna sta uraditi sa tim kolicima, zivim u centru grada i jedva prolazim trotoarom sa onim obicnim kolicima kada setam klinca. Nama bi igralo samo da uzmemo ona kao vozic a opet nisam videla nesto sto izgleda koliko toliko kvalitetno a da nije skupo. I pritom mi se ne svidja kod tih kolica sto se blzanci ne vide niti imaju ikakvu interakciju izmedju sebe. Imam naravno celu trudnocu vremena da razmisljam ( tek sam deveta nedelja) ali eto vec sad vidim da cu dugo traziti ono sto ce zadovoljiti sve kriterijume user posted image


Evo ja nađoh ova, koja mogu da se kombinuju i kada postoji i razlika između dece KLIK

Evo i slike kako izgledaju
user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Koja kolica za blizance?
23.2.2014 15:53:21   
anajid
Anhelito mi imamo ABC Design Zoom,ja sam prezadovoljna.Jesu skupa,ali pokusaj naci polovna.Moji su uvijek voze okrenuti jedan prema drugom i to im je zanimljivije.Meni su ta kolica zaista broj 1 za blizance,svuda mozes proci,uci bez problema.Mi jos nismo naisli ni na jednu prepreku.Cvrsta su,stabilna,sve pohvale.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Koja kolica za blizance?
23.2.2014 16:06:17   
Lepterija
ABC jesu najbolja, ali su jednostavno preskupa za nas standart, sto jest jest. Imaju jedna na oglasima za 380evra, deluju ocuvana. I ja se razmisljam za ova Buggy sto postavi Jole!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Koja kolica za blizance?
23.2.2014 20:00:28   
Jole84
Lepto baš sam na tebe pomislila,poslala sam i Mici Cici,s obzirom koliko stvari treba,ovo je baš pristojna cena a i lepa su. Kolko sam razumela i auto sedišta su uračunata u tu cenu user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Koja kolica za blizance?
25.2.2014 15:49:22   
Anhelito

IZVORNA PORUKA: anajid

Anhelito mi imamo ABC Design Zoom,ja sam prezadovoljna.Jesu skupa,ali pokusaj naci polovna.Moji su uvijek voze okrenuti jedan prema drugom i to im je zanimljivije.Meni su ta kolica zaista broj 1 za blizance,svuda mozes proci,uci bez problema.Mi jos nismo naisli ni na jednu prepreku.Cvrsta su,stabilna,sve pohvale.

Videla sam danas jednu mamau kako seta bebe u bas tim kolicima, stvarno izgledaju odlično, ali da skupa su user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Koja kolica za blizance?
25.2.2014 18:28:39   
anajid
Jesu boga mi bas skupa,za nase uslove nazalost preskupa.user posted image

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Koja kolica za blizance?
26.2.2014 9:50:58   
Lepterija
Ha Jole, ja sam od MC i cula. Upratila sam kad si joj pisala. Mislim da ne ide uz njih AS, jer pise 2 u 1. meni i ne trebaju jer sam nasla od koga da pozajmim.
Zene, koga interesuju peg perego aria, pre neki dan sam saznala foru na koji nacin im se moze spustiti naslon pa da mogu od pocetka da se koriste. Ja sam se i oko njih dvoumila...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Koja kolica za blizance?
18.3.2014 13:07:39   
viking
Evo ih naša ABC Zoom, stavljena u pogon. Mi smo prezadovoljni, toliko su laka za upravljanje da je to čudo, fantastična su!

user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Koja kolica za blizance?
18.3.2014 13:29:28   
degu
Fenomenalno Vik user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Koja kolica za blizance?
18.3.2014 14:35:34   
Jole84
Vik baš baš lepa kolica a naročito zamotuljci user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Koja kolica za blizance?
19.3.2014 10:29:37   
Dani.kv
Evo i nas. Mi smo juce imali puno srece. Burazeru dosao poznanik koji ima velike bliznakinje. Kad je cuo da imamo blizance a nemamo kolica nova hauchova prodao nam za 100€. Ljudi kupili teget-svetlo plava a dobili dve devojcice pa kupili druga

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Koja kolica za blizance?
19.3.2014 11:00:08   
Jole84
Ooo Dani pa baš ste super prošli user posted image čekamo slike iz šetnje user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Koja kolica za blizance?
24.3.2014 9:56:44   
Anhelito
Viking jel se uz ova Zoom kolica dobijaju one korpe ravne i autoseditsa, jel to spada pod istu cenu ili se dodatno kupuje?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Koja kolica za blizance?
17.4.2014 20:18:11   
Lepterija
Anhelito, sve se dodatno kupuje. Ja vec dugo pratim oglase i u Srbiji i u okolnim zemljama i konacno kupih pre neki dan ABC za samo 160 evra u Hrvatskoj. Doduse nemaju AS (zena ih nije htela prodati, cuva ih sestarma) niti prve korpe, tako da cemo se morati snaci za prvih par meseci, ali bitnije mi je da ih imam za kasnije.

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Koja kolica za blizance?
18.4.2014 11:10:54   
Anhelito
I ja bih da nadjem za tako male pare pa mi ne bi bilo problem da dokupim ostalo, ali ovako em puna cena kolica em to da dokupim, suvise je user posted image dzabe sam se nadala user posted image

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Koja kolica za blizance?
18.4.2014 11:51:39   
Lepterija
Prati oglase, pojave se i brzo odu. Pre neki dan na kupujem prodajem su mi izmakla za 32000 sve sa AS. A ni ona ni korpe nisu jeftini, preko 100evra po komadu. Gledaj u Hrvatskoj oglase na sajtu Njuškalo. Kod njih su popularna kolica spanske marke JANE, isto mogu da se kupe do 200€.

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Koja kolica za blizance?
28.4.2014 11:41:46   
Jole84
Lepto super ste prošli user posted image oćemo slikice user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Koja kolica za blizance?
30.6.2014 12:26:51   
viking
Ženice, ima li neko iskustva sa Esprit Sun Duo kišobran kolicima za blizance?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Koja kolica za blizance?
15.11.2014 16:23:05   
Sanjalica1980
Drugarice, ako cujete da neko prodaje kolica za blizance vi mi javite. Ne smeju biti sira od 78 cm user posted image

Jako bi htela ABC Design zoom. Nasla sam preko neta neku prodavnicu u NS-u ali moram za BG da ih vidim. Sa druge strane kostala bi 140.000 a nemaju ni sve delove za zoom vec bi ih kombinovali sa necim iz druge linije.

Probacu u pon da vidim preko distributera.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Koja kolica za blizance?
17.11.2014 22:15:18   
Štetica
sanjalice a ova?

< Poruku je uredio Štetica -- 17.11.2014 22:16:49 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Koja kolica za blizance?
24.11.2014 12:44:20   
Sanjalica1980
Stetice,sada sam videla da si pisala. I te su mi bas na knap. Iz dnevne ne bi mogla izaci bez rastavljanja a u lift jedva jer su samo za cm uza user posted image

Nasla sam u Nemackoj one Abc pa cu videti sta dalje.

user posted image user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Koja kolica za blizance?
24.11.2014 12:49:59   
Klarita
Ja sam odusevljena, ali odusevljena onim ABCuser posted image user posted image
a, svidjaju mi se i ova BUGABOO

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Koja kolica za blizance?
10.9.2015 11:36:36   
Bebana17
Nije baš živa tema, ali iščitala sam je celu, i opet ne znam koja kolica da poručim. Ova ABC mi deluju super, ali sa svim dodacima su preko 1000 evra, nama će drugi da kupuju kolica, naravno po našem izboru, ali mi je skroz bezveze da im nametnem tako skupa kolica. Možda da se više njih udruže pa da kupe zajedno... U obzir mi dolaze samo nova kolica koja imaju dodatke, i korpe, i sedišta itd.. Gledala sam i ona mnogo jeftinija, mislim da se zovu chipolino duo domino, slatka su mi, ali nemaju ništa od dodataka i široka su. Ima li ko još ideja za kolica za blizance? Živimo u stanu, pa moraju biti ona uzana, gde bebe sede jedna naspram/iza druge, jer neće moći da mi prođu kroz vrata od stana, najveća dozvoljena širina je 80 cm. Kad malo bolje razmislim, nijedna kolica neće moći da mi uđu u stan, jer namam dovoljno dugo predsoblje, već se odmah skreće u dnevnu sobu user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here