|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:15:34   
simke

IZVORNA PORUKA: gina

Mi smo sa takvih izgubili zadnji točak user posted image user posted image
Možda su naša bila neki feler user posted image

Vidis da su izgubili tocakuser posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:21:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: simke


IZVORNA PORUKA: gina

Mi smo sa takvih izgubili zadnji točak user posted image user posted image
Možda su naša bila neki feler user posted image

Vidis da su izgubili tocakuser posted image


IZVORNA PORUKA: gina


Prva su bila neka tipa Bertoni i bacili smo ih, ostala su bez zadnjeg tocka.




Na Bertoni su izgubili tochak....al ta stvarno izgledaju jadno...eno...stavila sam ja sliku shto sam u radnji slikala....

Koliko su ta shto ima gina....meni se isto svidjaju....boja pogotovo.... user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:25:05   
engimengi
Postoje i zelena,ja cu verovatno njih,samo teška su 20 kg i ne znam kolika su kad se sklope zbog auta!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:28:29   
šarolta
Mi smo naša kolica dobili na poklon, inače se naručuju preko neta, laka su, lako se sklapaju i rasklapaju, ja ih sama sklopim i stavim u gepek...

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:33:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: engimengi

Postoje i zelena,ja cu verovatno njih,samo teška su 20 kg i ne znam kolika su kad se sklope zbog auta!


Pa kolima svakako nigde necu itji sama...tako da tje kolica neko jachi da stavlja u kola.... bitno mi je da nisu teshka kad se gura... a poshto nosim dve devojchice....taman roze boja odgovara.... znash kolika im je cena? user posted image

(odgovor članu engimengi)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:35:25   
simke
Smeshki bitno ti je i da se lako sklapaju i rasklapajuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:36:58   
šarolta
Pa nikad ne znaš kad ćeš ostati sama i kad ćeš morati sama da sklapaš i rasklapaš kolica, mislim da ipak treba misliti i na to... Inače, čini mi se da su ova kolica koštala oko 26000 din kad smo mi gledali, a to što su teška ne znači da ih je teško gurati...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:38:16   
gina
Chipolino kolica za blizance sa tri točka su robusna, teška 20kg nisu za nosanje u zgradama bez liftova.... zaboravite! No, mi živimo u kući i nije nam problem. Kolica su kad se sklope ista kao i Bertoni. Točkovi su 25cm i imaju gume koje se pumpaju kao na biciklu user posted image . Ona prva varijanta Chipolino kolica (plava) nije ništa bolja od Bertoni kolica, točkovi su isti, plastični. Ova sa tri točka koja smo mi kasnije nabavili koštaju oko 28.000 i ima ih u toj bordo-roze boji i u zeleno-plavoj. Još jednom ponavljam, mi smo više nego zadovoljni!

Kao što je Simke rekla, za blizance, obavezno, trebaju jaka kolica sa jakim točkovima.

VIDI OVAJ LINK

(odgovor članu šarolta)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:42:14   
engimengi
znash kolika im je cena?


Ja sam na netu nasla za 25000,imaju torbu,zimski i kišni pokrivač!!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:42:16   
simke
Gina da li se ta vasa kolica lako sklapaju i rasklapaju?user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:45:00   
gina
Lako se sklapaju i rasklapaju... ima dva osigurača sa strane, stisnu se za obaranje i to je to

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:46:42   
simke
Smeshki eto ti info iz "prve ruke"user posted image user posted image user posted image Ne moras vise ni da gledas,nego spremaj lovuuser posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:47:41   
engimengi
Gina super je link nisam znala da imaju i druge vrste,a za ova domino si me sigurno ubedila i ja zivim u kući i bas mi se svidjaju!!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:48:27   
Anoniman
Gina....znachi ova chipolino kolica shto sam ja videla sa 4 tochka  nisu nishta bolja od onih bertoni? user posted image

Sve mi se chini da necu imati para za kolica koja mi se svidjaju user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:50:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: engimengi

Jel koristi neko od vas chipollino domino kolica,trotockas za blizance,zanima me kakva su uzivo,posto sam htela da ih narucim,a jako su teska?user posted image




Zbunjena sam.... ova kolica i ona sa gininog linka nisu ista.... user posted image

(odgovor članu engimengi)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:51:36   
simke
Smeshki ova kolica sto gina ima nisu toliko skupa,ja sam moja platila toliko,a jednosedna suuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koja kolica za blizance?
30.1.2010 23:59:31   
Anoniman
Pa meni je problem izdvojiti odjednom 20-30 hiljada...jer zivimo od jedne plate koja je 40 000, zato sam pochela da pravim spiskove....da polako kupujem...jer netju finansijski motji odjednom sve da kupim.... user posted image

Svidjaju mi se i ta sa linka...sa 3 tochka...i ta shto je engi stavila sa 4 tochka.... i ona shto sam ja nashla sa 4 tochka..

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koja kolica za blizance?
31.1.2010 0:04:32   
simke
Znam draga,ali kolica zadnja kupujes,pa polako stediuser posted image Ako uzmes npr.duplo jeftinija kolica,moze ti se desiti da otpadne tocak ili jos gore svi tockovi i mozes ih baciti,jer su tockovi od plastike,tu nema popravke,a onda bi morala da kupis drugauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koja kolica za blizance?
31.1.2010 10:49:43   
Anoniman
Znam da tju to zadnje....nego i do tada treba puno stvari kupiti...samo najosnovniju garderobicu i dusheke krevetninu kad saberem....bude 20.000 a nisam ni pochela da rachunam kozmetiku, flashice, avent pumpu i ostalo...user posted image Shteta to ona pomotj za blizance ne dolazi pre nego shto se rode... user posted image

No....da se vratim na temu.... i nashem tati se svidjaju kolica ta sa tri tochka.... pa tjemo gledati njih da kupimo.... a zamolicemo prijateljicu koja ide u Madjarsku da pogleda poshto su tamo...pa da nam donese.... poshto se nama ne isplati praviti pasoshe....jer bi time potroshili ono shto ushtedimo na odlazak tamo...

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koja kolica za blizance?
8.2.2010 16:20:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gina

Chipolino kolica za blizance sa tri točka su robusna, teška 20kg nisu za nosanje u zgradama bez liftova.... zaboravite! No, mi živimo u kući i nije nam problem. Kolica su kad se sklope ista kao i Bertoni. Točkovi su 25cm i imaju gume koje se pumpaju kao na biciklu user posted image . Ona prva varijanta Chipolino kolica (plava) nije ništa bolja od Bertoni kolica, točkovi su isti, plastični. Ova sa tri točka koja smo mi kasnije nabavili koštaju oko 28.000 i ima ih u toj bordo-roze boji i u zeleno-plavoj. Još jednom ponavljam, mi smo više nego zadovoljni!

Kao što je Simke rekla, za blizance, obavezno, trebaju jaka kolica sa jakim točkovima.

VIDI OVAJ LINK


Da li se ova pricha odnosi na ova kolica????

user posted image

Postajem zbunjena nachisto user posted image

Ako su kolica sa slike i iz teksta ista....ona mi treba informacija gde mogu da se kupe i poshto....poshto u Subotici nema nigdeeeeee user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koja kolica za blizance?
8.2.2010 18:47:36   
gina
Ono gore je model DOMINO i ima ga na našem tržištu. Model DUO nije još stigao u Srbiju. Odi do neke veće prodavnice koja prodaje Chipolino program pa pitaj da li možeš da naručiš. Cenu smo ti rekle od 25.000-28.000.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koja kolica za blizance?
10.2.2010 19:19:22   
Anoniman
Pa u Subotici nema takve prodavnice user posted image
Zato sam htela da pitam gde si ih ti kupila...da idem i ja tamo...user posted image

Nisam ni skontala da sam opet pitala za cenu user posted image user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koja kolica za blizance?
10.2.2010 19:28:09   
gina
Ja sam moja kupila u Zrenjaninu, a imaš ih i online preodavnicama na netu.

VIDI LINK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koja kolica za blizance?
10.2.2010 19:32:47   
Anoniman
Gledala sam neki dan u tom shopu....i nije bilo ovih kolica...bash sam engi pisala da ih nema...user posted image

Nego...i ti si ih kupila na slepo....ili si mogla da ih vidish pre kupovine? Nije meni ni Zrenjanin daleko user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koja kolica za blizance?
10.2.2010 19:39:06   
gina
Ja sam moja proučavala na netu a i prijateljica koja drži beby shop gde smo ih naručili mi ih je hvalila jer je neko pre nas kupio ista.
Ako ne možeš nikgde da ih vidiš i opipaš a ti dođi kod mene na kafu pa se igraj sa njima. Mogu i bebirone da ti uvalim da malo vežbaš user posted image user posted image

< Poruku je uredio gina -- 10.2.2010 19:40:15 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here