|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 10:31:56   
Rina
Nije mi najprivlacniji na planeti ali mi je mnogo privlacan od kad sam odgledala CHAOS RiDDEN YEARS koncert user posted image

ALEXI LAIHO

user posted image

user posted image

user posted image



(odgovor članu dadaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 10:35:16   
Anoniman
on je frizer u onoj seriji sa denise richards? znam da je svaku u toj seriji povalio hihihi . opasan ti ovaj frajer eugi.


IZVORNA PORUKA: eugenija

user posted image

Eric Balfour, valjda


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 12:16:37   
eugenija
Joj Miljče, ne gledam baš serije, ne znam na koju misliš, ovog Erika sam gledala u jednom filmu.
Veliš, opasanuser posted image user posted image E jesu našli glumca da redom povaljuje, uaaaaaaa.. hahahhaauser posted image
Čudi me što baš njega :P Hihihihihiihi


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 13:34:35   
Anoniman
Meni uopšte nije frajer taj Eric Balfour. Ne bih ga ni močugom od 20 m takla. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 13:49:37   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni uopšte nije frajer taj Eric Balfour. Ne bih ga ni močugom od 20 m takla. user posted image

user posted image user posted image user posted image
A ja ni nemam pojma ko je user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 13:58:19   
magnetic
user posted image
Dr.Shepherd mljacuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 14:54:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leki 77

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni uopšte nije frajer taj Eric Balfour. Ne bih ga ni močugom od 20 m takla. user posted image

user posted image user posted image user posted image
A ja ni nemam pojma ko je user posted image


I ja ga sada vidim prvi put, na slici, par postova iznad.

O Shepherd-u već možemo pričati! user posted image  I o onom iz Bekstvo iz zatvora, rado bih ćaskala. user posted image

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 15:00:49   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 15:27:17   
eugenija

ALEXI LAIHO
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Leki 77

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni uopšte nije frajer taj Eric Balfour. Ne bih ga ni močugom od 20 m takla. user posted image

user posted image user posted image user posted image
A ja ni nemam pojma ko je user posted image


I ja ga sada vidim prvi put, na slici, par postova iznad.

O Shepherd-u već možemo pričati! user posted image  I o onom iz Bekstvo iz zatvora, rado bih ćaskala. user posted image


Šta da vam kažem, važno da ste čule za ALEXI LAIHO-a, što mi je dragouser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 15:32:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija


Šta da vam kažem, važno da ste čule za ALEXI LAIHO-a, što mi je dragouser posted image


Što smo cinični.

Ne, i njega sada prvi put vidim u životu!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 15:34:31   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: eugenija


Šta da vam kažem, važno da ste čule za ALEXI LAIHO-a, što mi je dragouser posted image


Što smo cinični.

Ne, i njega sada prvi put vidim u životu!



Pu, pu daleko bilo, samo pokušavam da te nasmejem, ebemuuuuu...
Ni ja nisam čula za Erica, napisah još Eric Balfour, valjda, a to valjda jer sam čoveka samo jednom i to skoro videla u filmu i jedva izguglah ime...user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 21:45:31   
Anoniman
Lenka, ruke k sebi, Billy je moj, a ti se drzi Bajage user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 21:49:32   
Anoniman
A ha, cudo je radio u seriji. Postao frizer i radio sa manekenkama, nema koju nije dovatio. Glumio je jos u rimejku teksaskog maskra.



IZVORNA PORUKA: eugenija

Joj Miljče, ne gledam baš serije, ne znam na koju misliš, ovog Erika sam gledala u jednom filmu.
Veliš, opasanuser posted image user posted image E jesu našli glumca da redom povaljuje, uaaaaaaa.. hahahhaauser posted image
Čudi me što baš njega :P Hihihihihiihi


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 22:21:19   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

A ha, cudo je radio u seriji. Postao frizer i radio sa manekenkama, nema koju nije dovatio. Glumio je jos u rimejku teksaskog maskra.



IZVORNA PORUKA: eugenija

Joj Miljče, ne gledam baš serije, ne znam na koju misliš, ovog Erika sam gledala u jednom filmu.
Veliš, opasanuser posted image user posted image E jesu našli glumca da redom povaljuje, uaaaaaaa.. hahahhaauser posted image
Čudi me što baš njega :P Hihihihihiihi




Viđu, viđu šta sam našla: "He is of Russian, French, and Native American descent."

Pa ta mešavina ne može biti loša nikakouser posted image user posted image

E, glumio je i u seriji 24, i snimao neke TV filmove.. i još je BIK u horoskopu +  je pokazao "ponos" u Lie with me (ovaj film sam gledala i zato mi je on i pao na pamet)

Ili da otvorim temu: Upoznajmo Erikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 22:29:45   
Anoniman
+ je pokazao "ponos" u Lie with me (ovaj film sam gledala i zato mi je on i pao na pamet)


Nije on tebi pao na pamet, nego nesto drugo vidim ja, docim mu ni ime nisi zapamtila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 22:30:32   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

+ je pokazao "ponos" u Lie with me (ovaj film sam gledala i zato mi je on i pao na pamet)


Nije on tebi pao na pamet, nego nesto drugo vidim ja, docim mu ni ime nisi zapamtila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





Upravo tako!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 22:33:06   
Anoniman
Zato si i stavila ovu sliku user posted image user posted image user posted image A serija se zove Seks, ljubav i tajne. Cak je najboljem drugu povalio ribu. Kazem ti ja, opasan tipuser posted image  

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 22:36:17   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Zato si i stavila ovu sliku user posted image user posted image user posted image A serija se zove Seks, ljubav i tajne. Cak je najboljem drugu povalio ribu. Kazem ti ja, opasan tipuser posted image  


A kako ja uvek ubodem te opasne, majka mu stara..

Ali pazi, on i nije nizašta drugo, već za povalji*anje.. baš mi je u skladu sa temom sav.. ... hm.. hm... ceouser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 22:40:25   
Anoniman
ovo ti je da nocas ljepse spavas
"> user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
5.8.2009 22:42:18   
eugenija
 user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
7.8.2009 0:57:06   
MERYEN
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
11.8.2009 15:18:40   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

on je frizer u onoj seriji sa denise richards? znam da je svaku u toj seriji povalio hihihi . opasan ti ovaj frajer eugi.



Miljanaaa, ovo je čovek mog života... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sa 23 godine je radio kao bebi - siter, pa on zna sa bebama, što bi mom Viku super dobro došlouser posted image user posted image
Alergičan je na mačke, i to mu je + od mene

a iskopala sam i da peva

KLIK

Ceo dan pevušim pesmicu... la la la la lauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
11.8.2009 15:45:40   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image A tebi ce da pjevusi GIMME MORE user posted image user posted image user posted image user posted image naglasavajuci "Bodies movin , that's how we start this"

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
11.8.2009 15:47:00   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

user posted image user posted image user posted image user posted image A tebi ce da pjevusi GIMME MORE user posted image user posted image user posted image user posted image naglasavajuci "Bodies movin , that's how we start this"


user posted image

UHHHHHHHHH..

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Najprivlacniji muskarac na planeti?
11.8.2009 15:48:05   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here