|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
20.9.2013 23:19:00   
Dani.kv
Ja sam vam draga ono ili...user posted image . Naravno ne preterano ali sam dugo bila pod hormonima tako da me ima

(odgovor članu Blizici)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
18.10.2013 7:02:03   
Dani.kv
Merila se juce kod lekara u 24+1 bilo je +4kg. Ja prezadovoljna. Do kraja koliko kog da bude nije strasno. Kontrola za mesec dana

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
18.10.2013 15:31:09   
Milica cica
punih 16 nedelja, +2kg

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
18.10.2013 15:34:36   
Verolina
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
18.10.2013 15:43:11   
viking
PA vi ste heroji, ja već skoro 14 kg više nego pre trudnoće...user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
18.10.2013 15:46:35   
madre
i ja sam, vik, najvise nabacila u pocetku, sto je nekako cudno... ali to je zbog mirovanja. hocu reci, ne mora da znaci da ces se jos mnogo ugojitiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
18.10.2013 15:55:53   
viking
Ako zanemarimo prvi mesec kad se stvarno ništa dešavalo, ja dobiijam kilogram za 7 do 10 dana. Istina, meni su mučnine relativno kratko trajale, a gorušicu nisam imala ni jedan jedini put. Tako da jedem normalno, ali ne jedem slatko, ne jedem voće, ne pijem sokove, ne jedem junk food, a opet se baš gojim. Mislim, stvarno me boli uvo za kilažu, jedino što mi kičma dosta trpi zbog toga.

< Poruku je uredio viking RR -- 18.10.2013 16:01:36 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
18.10.2013 16:31:00   
viking
IZVORNA PORUKA: Gocavg

blizanacka trudnoca 30 nedelja-----14kg,sve mi je u stomaku da napomenem dvojajcani blizanci


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.10.2013 13:29:01   
cvećka
Suma sumarum (:
- do kraja se ugojila 19kg
- kuci dosla sa +10kg
- nakon mesec dana imam +8kg
Nije sjajno, ali dovescu se valjda u red, ne zurim sad, jer jos dojim...

A evo i slika stomaka prvi dan iz bolnice:
user posted image
i nakon mesec dana:
user posted image
da se ne prepadnete kad se vratite kuci, ja sam bila u soku koliki mi je stomak ostao, ali evo, vraca se polako u normalu. Oobavezno nositi pojas, ja nisam mogla prve dve nedelje zbog reza, stalno me je nesto bolelo kad ga stavim, ali posle je bilo ok i sa njim je tek poceo brze da se vraca. Pozdrav za sve duplice! *:

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.10.2013 13:42:36   
Dani.kv
Cvecka koji pojas? Trudnicki ili onaj duboki? Kako bebe? Jel sisaju il prihranjujete?

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.10.2013 15:20:48   
cvećka
Ja imam dva,
user posted image
ovaj je moja sestra koristila nakon trudnoce, a imam i onaj kao gacice, dubok, do grudi, Women''secret. Drugi je ok za stalno nosenje, ne steze previse, ali je prvi bolji za vracanje jer podesis da ti jako zategne, samo je on naporan za nosenje posle CR.
Bebe su nekad dobre, nekad ne, to im je posao, navikavamo se (: Za sada dojim, ponekad im dodamo 30ak ml dohrane kad nam se cini da su gladni i jedno nocno hranjenje je na bocicu, kad ne mogu da gledam na oci, oko 03h. Tako znam tacno koliko su pojeli i da ce lepo da spavaju, a i mnoogo krace traje, mm i ja istovremeno ih nahranimo, pa traje oko pola sata, a ne sat-sat i po koliko otprilike inace jedu jer se uspavaju, pa ih treba gurkati i terati, inace odmah se zale kad ih spustimo u krevetac (:
Kako ti izdrzavas Dani, koliko jos? Spakuj torbu, koliko god da je ostalo, nemoj kao Maki i ja! ((:

< Poruku je uredio cvećka -- 30.10.2013 15:24:01 >

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.10.2013 17:15:52   
viking
Joj, pa je ne mogu da ti gledam u stomak kad je i beba na slici user posted image
Što se kilaže tiče, ja sigurno prebacijem 20 kg, pošto sam već sad na +15. Ali, boli me uvce.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.10.2013 17:22:18   
17 joka
Vik,ni nemoj misliti na kg. Brzo ce se to srediti posle porodjaja ,trckaranje oko beba,muzica i brzo ce nestati.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.10.2013 18:50:03   
cvećka
A da, i ovo sve ide na mojih 1,74m visine, posto je i to vazno.
Ma ne sekiraj se Vik, treba izgurati tu trudnocu, nije lako, a posle kad telo ponovo bude samo nase, sve ce se srediti, samo treba vremena. A user posted image to je Dunja, bila je zgoljava tad, normalno, sad vec ima krofnice svuda redom, da je ne prepozna covek ((:

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.10.2013 19:47:08   
Milica cica
cvećka pa super si ništa nisi dobila u ruke i noge, a stomak se baš brzo vraćauser posted image

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.10.2013 20:25:21   
Dani.kv
Super ste se vi to snasli. Ja se nadam da ce i moji da sisaju. A sto se tice torbe spremanje krece za dve nedelje. Kazu da od 28 nedelje kriza po zivot beba prolazi. Meni je sutra 26+0 pa polako. Vas dve se docepaste devetog, ja za sebe sumnjam. I jos nesto. Sve sto ti pametno padne na pamet a nama duplicama moze da koristi javljaj

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
1.11.2013 8:58:58   
anajid
Cure nemojte se uopste sekirati za kile.Ja sam se ugojila oko 20 kg,vratila sam se sa 73 kg (8 vise nego pre trudnoce) a sada imam 59 kg.Devojacka linija.Sto se tice stomaka isti mi je kao i pre,ne mogu reci da sam ravna,ali stomakje sasvim ok.
Tako da cim oni pocnu da se krecu,puze,hodaju kile spadaju kao od sale,nema mirovanja ni sekunde.Moji su bas zivahna deca.

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
1.11.2013 9:10:11   
vikiveki
Anajid, svaka tebi čast,ja sa normalnom trdnoćom sam se ugojila 30 kg,mogu samo zamisliti koliko bi se ugojila da sam nosila blizanceuser posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
5.11.2013 9:28:52   
Gocavg
ja sam 35 nedelja i 19 kg nabacila ali je sve u stomaku videcemo kad se porodim valjda ce dobar deo da ode,svi mi kazu da je to ok s obzirrom da su blizanci,nosicu i ja pojas ali ja imam onaj sto se podesava
pozdrav drage moje duplice mame i trudnice jos uvekuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
9.11.2013 9:02:48   
Milica cica
Juče se merila, 19+0, +4kg

(odgovor članu Gocavg)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
14.11.2013 16:54:53   
cvećka
Anajid, svaka ti cast, ja bih isto tako ako moze user posted image I dalje sam na +8 user posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
22.11.2013 16:56:52   
Milica cica
Koliko se vi gojite (ili ste se gojile) nedeljno? Ja oko kilogram, sad ove nedelje ispada da sam se ugojila oko 1,5user posted image to mi nekako puno, a ništa se ne vidi na meni (mislim na rukama, nogama) samo stomak i nemam neki poseban apetit.

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
22.11.2013 17:02:41   
viking
Ja se gojim oko kilogram nedeljno, ja već imam +19.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
1.12.2013 16:07:30   
cvećka
Samo da vam kazem da se ne sekirate ako dobijete strije, ja sam ispucala oko stomaka u osmom mesecu i nekih dve nedelje nakon izlaska iz bolnice sam nastavila da se mazem Saljicem i skoro potpuno su nestale, danas me mm pitao gde su mi ((: user posted image

Joj Vik, mora da ti je haos da se kreces, ali zaista ti se na slikama ne vidi nigde ta kilaza, osim u stomaku user posted image

Ja sad na +7, brzinom puza napredujem ((:

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
3.12.2013 11:30:11   
nonni
Ja sam se trojkama se ugojila 40 kg, doduse sigurna sam da bi malo manje da nisam lezala od pocetka trudnoce, posle 15 meseci imam 12 kg vise, ne skidam ih ali mi i ne smetaju mnogo. strije nisam dobila iako sam bila ogromna, ogromna... celu trudnocu sam mazala Vichy kremu protiv strija i meni je stvarno pomogla.

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here