|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
27.10.2009 12:22:36   
Pansophia
Marija, to je super! Stvarno cudo! Necete imati problem sa nosom.

Moja beba se od rodjenja smesi i ima super kez, a od treceg meseca se i kikoce kao veliki decak.


(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
7.11.2009 17:56:00   
marince1
Moram vam reci st je David danas uradio!

Ukakio se i menjam mu pampers.
Dok sam okrenula glavu da izvucem vlaznu maramicu da mu obrisem guzu,on je umocio ruku u govanca i ravo sebi na facu!!!
Sva sreca pa sam se tad okrenula i zadrzala mu ruku,tako da je uspeo da izmaze samo obraz! user posted image

Usranko moj!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
7.11.2009 21:34:07   
Anoniman
hahahahahhahahhahahahha, crkoh od smijeha, kuku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: marince

Moram vam reci st je David danas uradio!

Ukakio se i menjam mu pampers.
Dok sam okrenula glavu da izvucem vlaznu maramicu da mu obrisem guzu,on je umocio ruku u govanca i ravo sebi na facu!!!
Sva sreca pa sam se tad okrenula i zadrzala mu ruku,tako da je uspeo da izmaze samo obraz! user posted image

Usranko moj!

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
7.11.2009 22:41:38   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Dora

Čitam tvoju temu i sećam se njihovog prvog pogleda tačno u moje oči. Kao da su me znali i pre rođenja. Kao da su me još mnogo ranije videli, ni malo se nisu iznenadili kad smo se prvi put sreli. Ja jesam. Pa čak ni taj prestravljeni izraz mog lica, taj zabezeknuti pogled u malo bebino lice nije mogao da ih pokoleba, uplaši, rasplače... da ulije sumnju i pitanje: da li me mama voli?
Beba zna sve i pre nego što se rodi... beba zna, a ja ne znam...
Neverovatno.



Rasplakala sam se.
Konacno je neko recima opisao ono sto osecam prema svom detetu.
Aleksi sam prvo rekla "Cao bebo ja sam tvoja mama.
Ja sam ona koja ti je pricala, i koja te je mazila preko stomaka.drago mi je sto si konacno dosao da se upoznamo."
O se samo promeskoljio i sklopio okice.
Svaki dan me odusevi, njegov prvi osmeh je bio zrak sunca.
Prvi put kad mi je jako stegao prst i nije ga pustao, prvi put kad je u toku dojenja zastao i pogledao pravo u moje oci,
svaki put mi izmami makar jednu suzu u uglu oka.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
23.12.2009 18:33:56   
Anoniman
Milan ima 6 meseci i  uzima igracku jednom rukom, premesta je u drugu i baca je na pod. Pre dva dana je poceo da namerno lupa igrackama o kolica. Omiljena igracka mu je tastaturauser posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
23.12.2009 18:49:31   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Dora


Pre neko veče sedimo mm i ja na plaži, pijuckamo pivo, a deca jurcaju oko nas. Pričamo kako ni jedan trenutak nema svoj pravi sjaj kad smo bez njih. Kako ni sami ne znamo o čemu smo pričali, kakav život vodili pre dece!?

Čitam tvoju temu i sećam se njihovog prvog pogleda tačno u moje oči. Kao da su me znali i pre rođenja. Kao da su me još mnogo ranije videli, ni malo se nisu iznenadili kad smo se prvi put sreli. Ja jesam. Pa čak ni taj prestravljeni izraz mog lica, taj zabezeknuti pogled u malo bebino lice nije mogao da ih pokoleba, uplaši, rasplače... da ulije sumnju i pitanje: da li me mama voli?
Beba zna sve i pre nego što se rodi... beba zna, a ja ne znam...
Neverovatno.




Ja se rasplakah! user posted image
Prvo pročitah Jecinu priču kako je muž dočekao iz porodilišta pa sad naletim na ovaj post.
A muž me pita dal me nešto boli !user posted image
eh ti trudnički hormoni!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
2.2.2010 13:29:00   
Markovicka
Moja bebe place kao jarence, meeee, tako meko I tuzno
ima lice kao od porculana, glatko I roze
Moja bebe pravi face dok sanja I stenje
i kaki rafale koji dosezu I dva metra duzine
Moja bebe voli pesmu You are my sunshine
i pocne da stuca kad god je presvlacim
Moja bebe je jaka ima sut kao Mesi
Kad je gladna ona skupi ustasca pa se isplezi
Moja bebe je glavna sve nas postrojava
Kad rucka nokticima siku grebe
Eh,da...to je ona, moja bebe

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
2.2.2010 17:50:34   
marija17
moj se sam okrenuo na stomak,uz muku od pola sata,ali je uspeo na kraju,ima cetri meseca,tata mu je pruio prst,on se uhvatio za njega i prosto cimnuo i okrenuo,ja nisam mogla da verujem!
igra se sam `baaa`,prekrije se cebetom po glavi,pa ga svuce i cici i sad je izvalio ristanje i vristi po ceo dan

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
2.2.2010 23:13:33   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Markovicka


i kaki rafale koji dosezu I dva metra duzine



Ahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
2.2.2010 23:34:55   
natty
luka se veceras kikotao od smeha kad god mu mila pridje i to je trajalo 15-20 min ciči i smeje se naglas a mila na to kaze :
nisam znala da me ovoliko brat voliuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
3.2.2010 0:00:07   
gagana83
Pre neki dan Una na krevetu lezi na stomaku,ja joj na metar od nje postavim zvecku ne bih li je naterala da dodje do nje.Muci se Una,stenje,vristi ali puzi,u jednom trenutku menja pravac i dok sam ja shvatila sta pokusava ona se vec dograbila mobilnog telefonauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu natty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
3.2.2010 8:25:47   
*Alexx*
Džabe zvečka, hoće oni stvari za odrasle - daljinski, kašike, mobilni...  user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
5.2.2010 12:29:49   
Anitaaa
IZVORNA PORUKA: gagana83

Pre neki dan Una na krevetu lezi na stomaku,ja joj na metar od nje postavim zvecku ne bih li je naterala da dodje do nje.Muci se Una,stenje,vristi ali puzi,u jednom trenutku menja pravac i dok sam ja shvatila sta pokusava ona se vec dograbila mobilnog telefonauser posted image

kod nas su mobilni i daljinski glavne igračke,pa kutije od krema,vlažne maramice,tastatura od kompa pa tek onda igračke one prave


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
5.2.2010 14:05:40   
Anoniman
Ja ne znam da li moja beba spada u "male"user posted image
Mi vec 20 dana znamo tasi-tasi, kad  ga pitamo "de je beba" okrece se put kompa jer mu ja stalno pokazujem bebu :)
A danas je maha rukom kada je teta koja ga cuva rekla pa-pa. Tome nisam svjedocila, ali bila je tu i moja mama. Za tasi-tasi nam mnogi nisu vjerovali, ali imam i snimak kao dokaz hihihi.

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
5.2.2010 14:11:57   
*Alexx*
user posted image za malog gangstera user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
12.4.2010 17:39:42   
gagana83
Mi znamo gde je tata,gde je baba,gde je tetka.
A vec odavno znamo gde je "piju-piju-dziv-dziv"user posted image ,tj. igracka pticica u nekom kavezu.
Sve zna samo ne zna gde je mamauser posted image user posted image
I znamo da pevamouser posted image
Kad mama peva"aj ja ja ja ja ja ja Puertorico" ona ponavlja za mnom:aj ja ja ja"user posted image


< Poruku je uredio gagana83 -- 12.4.2010 17:41:02 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
12.4.2010 19:28:11   
*Alexx*
Wow, gagana! Ovaj moj ništa, samo blebeće tatatatatatata i eeeeeeej user posted image I nema pojma šta priča.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
12.4.2010 20:45:48   
nina83
Mila je od pre jedno nedelju dana pocela da trazi da jede i pije. Ja je okupala i mm otisao da spremi flasicu, kad ona gleda u mene i krene da otvara i zatvara usta kao riba ili kao da kaze pa-pa, ali bez tonauser posted image  Ja pomislila da je slucajnost, kad ona opet. Stigao mm sa flasicom i ja joj pokazem i ona opet, sve cesce.. Nismo verovali. Sad tako stalno, i kad je zedna i kad ceka uvece da popije mleko pred spavanjacuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
14.4.2010 23:19:49   
mishur
Od juče je počeo da gleda u ruke , a kako je narav naraFki povukao na oca, mršti se pr tom. Napunio je tri meseca i već tri dana steže šake do znojenja j a brinem, trebam li?
A od nekih mesec dana kada god sisa obraz nasloni na pesnicu .. Čist primerak hedoniste :)

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
15.4.2010 2:56:22   
Verus
Drzi sirom otvorene oci od drugog dana zivota. Isto tako se i smesi, veoma rano...kaze pedijatar, da su to samo refleksi, mada, nekad se smesi kada joj pricamo i tepamo.  A mama i tata, naravno, vole da misle da se ona zato smesi.  Gleda pravo u tebe kao da sve jasno vidiuser posted image   Prati kljuceve ocima 9 dana zivota (kazem ja mm da prati zvuk, ali jok, on kaze da je ona naprednauser posted image ).

Od juce, 12 dana zivota, drzi dudu sama rukicama dok cucla.....

< Poruku je uredio Verus RR -- 15.4.2010 2:57:35 >

(odgovor članu mishur)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
15.4.2010 9:27:54   
LillyT
Pre neki dan je moja cera tako prdnula da se u momentu probudila i zabunila... Kao matora...

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
15.4.2010 9:55:41   
gagana83
Jao Lilly bas me nasmeja sa ovimuser posted image

Verus,napredan bebac nema sta.user posted image Ja ne znam ked je Una pocela da prati pogledom stvari,ali sigurno mnogo kasnije.A izvor zvuka bebe mnogo kasnije uspevaju da prate.
Ljubite mi bebiceuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
15.4.2010 15:20:42   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mi znamo gde je tata,gde je baba,gde je tetka.
A vec odavno znamo gde je "piju-piju-dziv-dziv"user posted image ,tj. igracka pticica u nekom kavezu.
Sve zna samo ne zna gde je mamauser posted image user posted image
I znamo da pevamouser posted image
Kad mama peva"aj ja ja ja ja ja ja Puertorico" ona ponavlja za mnom:aj ja ja ja"user posted image



user posted image user posted image user posted image
Svaka cas_t!!!!
Gago moglas i je uciti neku laksu esmicu,a ne odmah puertorico user posted image

Od svega ovoga sto vasi genijalci rade,moj zna samo da prdne i da uplasi samog sebe user posted image
Juce je prdnuo mnogo glasno i odmah pogledao u mmuser posted image  (ispalo je kao da je hteo da kaze da je tata prduo)
To je bilo mnogo smesno
Inace stlno ''''prica'''' brrrrrrrrrrrrrrr,brrrrrm i pljuje.
Jutros kod smo cekali da mu izvade krv jednog momenta se okrenuo prema devojcici koju je majka drzala odmah pored nas ,reko brrrrrrm i sve  je ispljuvao user posted image user posted image user posted image
Sva sreca pa se ona zena nije naljutila user posted image

< Poruku je uredio marince -- 15.4.2010 15:25:39 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
15.4.2010 17:29:23   
gagana83
user posted image user posted image user posted image Marince


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
15.4.2010 17:51:55   
LillyT
Marince, da stavimo tvoju i moju bebu jednu pored druge, ima da probude sve zive kada pocnu da prde user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here