|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prelomi kostiju
20.8.2013 21:41:28   
smeško
Ništa nije radio, što je najgore. Ustao je da sidje sa njega, pošto je ogroman rasklopljen. Odjednom je izgubio ravnotežu i seo na svoju ruku. Vodili smo ga na N.Beograd i tamo su mu snimali podlakticu. Prelom se jasno vidi.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prelomi kostiju
21.8.2013 17:57:32   
New Mom
smeško! Šta da ti kažem? Videla si da smo i mi prošli kroz to.user posted image Prođe i to! user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prelomi kostiju
21.8.2013 20:14:43   
smeško
user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prelomi kostiju
26.11.2013 15:44:27   
Figaro88
Brat se povredio na poslu pre nedelju dana,vrata od buldozera su mu se zalupila preko prstiju.Sreca samo je jedan polomio,srednji,ali kosta nije pukla popreko nego uzduzno.Ali posto je oderao i kozu i dokunuo nokat skroz rekli su mu da ceka da to zaraste pa da mu stavljaju nekakve sipke-predpostavljam da pricvrste kost posto ovako ne moze pravilno da zaraste.On je prestravljen.,pa ako neko zna kako se to radi-u lokalnoj ili opstoj anesteziji,da li se ostaje posle toga u bolnici?

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prelomi kostiju
26.11.2013 23:32:20   
Ivanka 75
Figaro, mojoj mami su obe operacije rucnig zgloba radili u lokalnoj anestziji, podvezu ruku iznad lakta, zaustabe krvotok, daju anesteziju i operisu. I meni su tako jednom radili intervenciju na ruci. Nista opasno samo malo nezgodno jer sve cujes sta rade.
Mojoj mami ugradjivali plocice u zglob i sipku u podlakticu pa cula sve, busenje, struganje, rad dletom...
Oporavak je brzi nakon te anestezije, ali sve je individualno.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prelomi kostiju
27.11.2013 9:43:45   
Figaro88
Ja sam isto mislila da ce u lokalnoj zato sto je to prst,kada mu kazem ima da odlepiuser posted image Obicno salju ili u Klinicjki centar ili na VMA,pa ne znam gde ce ga poslati da radi.U svakom slucaju bolje mu je sto pre da se oporavi,zato sto mu je gips i preko zdravih prstiju i kaze da kada mu previjaju tu ranu te preste ne moze da mrdne...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prelomi kostiju
16.6.2014 12:38:13   
branki*
kad ovaj moj boza odraste i kad ga osposobim da bude covek,ima da napisem knjigu-kako smo odgajali bozidara.
pored svega,sad mu je jos i ruka u gipsu.u subotu vece skakao po krevetu i kako je skakao i padao,lose pao na rucni zglob i nagnjecio ga.ja,reko,nije nista,proci ce,malo samo istegao.juce ceo dan stedi tu ruku i nista ne radi njome i ne da da mu je diram,malo oteceno.danas ga odvedem kod ortopeda,racunam rutinski,nije nista,ali kao da pogleda i da mi on kaze da nije nista.posalju ga na snimanje i...mora gips,cela ruka,3-4 nedelje.toliko je vristao tamo,jedva su uspeli da mu stave gips,njemu ne mozes da objasnis da mora da bude miran i da stvarno ne boli nista.sav se istraumirao...nemam pojma kako cemo izgurati 3 nedelje,ali stvarno..i sta da radim za vrtic,da ne ide?posto kod logopeda i defektologa sam mislila da ga vodim..samo problemi neki..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prelomi kostiju
16.6.2014 19:58:11   
mihi
Branki ne može da ide s gipsom, nama starijeg sina kad je izvrnuo skocni zglob i imao longetu na nozi nisu hteli da prime u skolu s gipsom. Stvarno moze neko da ga gurne tako ugipsanog pa jos gore. Ima li ko da ga cuva?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prelomi kostiju
16.6.2014 20:20:14   
serpica

IZVORNA PORUKA: branki

kad ovaj moj boza odraste i kad ga osposobim da bude covek,ima da napisem knjigu-kako smo odgajali bozidara.
pored svega,sad mu je jos i ruka u gipsu.u subotu vece skakao po krevetu i kako je skakao i padao,lose pao na rucni zglob i nagnjecio ga.ja,reko,nije nista,proci ce,malo samo istegao.juce ceo dan stedi tu ruku i nista ne radi njome i ne da da mu je diram,malo oteceno.danas ga odvedem kod ortopeda,racunam rutinski,nije nista,ali kao da pogleda i da mi on kaze da nije nista.posalju ga na snimanje i...mora gips,cela ruka,3-4 nedelje.toliko je vristao tamo,jedva su uspeli da mu stave gips,njemu ne mozes da objasnis da mora da bude miran i da stvarno ne boli nista.sav se istraumirao...nemam pojma kako cemo izgurati 3 nedelje,ali stvarno..i sta da radim za vrtic,da ne ide?posto kod logopeda i defektologa sam mislila da ga vodim..samo problemi neki..




Branki ako se secas prosle godine kad sam se porodila i dok sam jos bila u bolnici mladja cerka je polomila nogicu.zapravo je mm vozio na bickli i ona je gurnula nogu u tocak,cela podkolenica joj je bila smrskana,da zlo bude vece lekari su samo stavili longetu i rekli da dodjemo za dve nedelje.na tom pregledu ustanovili su da nije lepo srasla kost i sledila je operacija.Najgore od svega je sto nisam mogla da budem sa njom jer me bebac cekao kod kuce.Posle intrevencije nogica jos 6 nedelja u gipsu a nakon skidanja smo ucili da hodamo ponovo,bilo je jezivo,nakoj toga jos 4 nedelje fizikalna terapija.Na stopalu je imala prolaznu ranu od zica tocka pa je ta rana dodatno otezavala oporavak.
Evo nakon 10 meseci od povrede ona trci ko da nista nije bilo,hvala bogu,oziljak je ostao,ali to je najmanja briga.
Htela sam da ti kazem da je muka velika,znam,ali samo vreme moze da ti pomogne,budi strpljiva sa njim,moras tako,mi nismo isli u wc kako treba,a boga mi se nismo ni oupali posteno 4 meseca.Ali ssve prodje,drzi se...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prelomi kostiju
16.6.2014 20:45:10   
branki*
mihi,serpi,hvala na podrsci i savetimauser posted image
imace ko da ga cuva,ja sam sad na raspustu,a moze i moja mama da uskoci ako nesto zafali.ja sam mislila da bio sa decom,da se druzi,ali,jeste,uvek moze nekako da padne.razgovaracu sa vaspitacicama,ionako moram sutra da ih obavestim o ovome.
serpi,vi ste se bas iscimali i namuciliuser posted image ,stvarno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prelomi kostiju
16.6.2014 21:20:58   
Maslacak15
Branki procice tri nedelje brzo, a nadoknadice Boza vreme u obdanistu. Zelim vam lak oporavak i da nema dodatnih komplikacija...
Serpi ti si bas hrabra zena, stoicki se nosis sa svim problemima draga. Respekt! Ljubi malisane

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prelomi kostiju
16.6.2014 21:33:26   
doktorkakristal
BRANKI drzi se draga,sa decom uvek neka muka,valjda to tako ide,nego eto sto se tebi masa stvari zalomila,pa mogu samo da zamislim kako ti je user posted image ,nekako bas mislim da ce tvoj Boza da bude neko cudo u zivotu

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prelomi kostiju
16.6.2014 21:49:35   
dijana1*
Branki procice i tri nedelje i verujem da ce Boza biti dobar. bas mi zao sto se namuci user posted image user posted image
Serpice znala sam da si imala problem sa cerkicom ali nisam znala detalje. Zeno svaka ti cast sta si prezivela. Najbitnije da je cera sada dobro. Deca se mnogo lakse oporave od odraslih. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prelomi kostiju
16.6.2014 23:20:15   
jovicaa
joj zene... serpiceuser posted image
nadam se da ce bozu broz proci branki!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prelomi kostiju
17.6.2014 10:19:21   
branki*
hvala,zeniceuser posted image
danas mu opet snimali sa gipsom,kazu da je dobro i da nosi to.kod logopeda necemo ove nedelje,neka se malo privikne na gips,ada je on veseo,trci,skace..treba da zovem vaspitacice da vidim oko vrtica kako cemo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prelomi kostiju
17.6.2014 10:44:23   
NadaR
Brz oporavak drugari user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prelomi kostiju
17.6.2014 20:30:02   
serpica
Branki zaboravih da ti kazem neka ruka bude bas fiksirana prvih nedelju dana,mislim da je ne pomera bas uopste,kod nas je mozda to dovelo do pomeranja kostiju pa su pogresno srasle.Brz oporavak vam zelim,i znam da nije tema ali da znas sve izvestaje od lekara,ali bas sve cuvaj i idi u osiguravajucu kucu gde ti je dete osigurano ( preko vrtica ili kako vec) i predaj kopije tih papira,dobices odstetu koja uopste nije za bacanje.Znam da ti nije do toga u ovom trenutku,ali novac ce svakako dobro da ti dodje sad.ako te zanima napisacu ti u pp detalje.
P.S. Zenice drage,meni je ta povreda samo jedna od nesreca koja me zadesila bas u pogresno vreme,hvala vam,trudim se koliko mogu da istrajem a da deca ne primete to.Ljubim vas sve...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prelomi kostiju
17.6.2014 21:21:01   
Ana RR
Branki, brz oporavak malom našem drugaru user posted image

Serpice, strašno...user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prelomi kostiju
18.6.2014 6:37:02   
branki*
ana,nado,serpi,doco,hvala sto mislite na nasuser posted image
serpi,njemu je matene citava ruka u gipsu,od polovine nadlaktice,pa dole vire samo prsti.ali,on nece da nosi onaj zavoj oko vrata koji ide i preko ruke,mada bas pazi tu ruku,nece nista njom...je k to znaci da mora da nosi i taj zavoj?mada danas planiram da mu stavljam,pa nek se ljuti koliko hoce..ide po stanu i trci i skaci,samo se roni onaj gips,ne znam uopste kako ce da izdrzi citav mesec dana.i vec je stigao da ga umaze krm bananicomuser posted image
nije mi jasno to za odstetu..on je ruku povredio kod nas u stanu,niko nije kriv(sem mene i mm,eventualno).pisi na pp.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prelomi kostiju
18.6.2014 21:51:52   
serpica
Branki imas pp

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prelomi kostiju
19.6.2014 9:42:31   
vonavoj
branki,nema veze gde se nesreca dogodila! osiguranje je 24h!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prelomi kostiju
19.6.2014 9:45:11   
branki*
nisam znala,nisam ni razmisljala o tom uopste,ali predacu sad,videcu,pisala mi je serpi sta da radim.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prelomi kostiju
11.8.2014 6:28:13   
branki*
a propo osiguranja...boza nije osiguran preko vrtica.to je bilo na pocetku godine u septembru su roditelji to uplacivali,a on je krenuo od aprila i niko nije nudio..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prelomi kostiju
11.8.2014 6:36:59   
serpica
EEeeee branki,bas bzv,zao mi je...user posted image u celoj prici bar da si mogla dete necim da obradujes,ali nek jw ziv i zdrav ostalo nije bitno

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prelomi kostiju
11.8.2014 6:38:31   
branki*
pa,ajde sad...dobro bi doslo,da je bilo..ali,nema veze,bitno da je on skinuo gips...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here