|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ukrasi za svadbu
17.2.2010 17:54:40   
Unica
evo ako nekom trebaju ukrasi za goste nasla sam lep sajt... ja nisam pravila svadbu i nisam na mnogo njih bila ali ove ideje se meni cine super (mada, opet kazem ja sam neiskusna sa tim)

KLIK


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ukrasi za svadbu
17.2.2010 20:30:14   
NadaR
user posted image
user posted image
user posted image

Meni se ovi svidjaju user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ukrasi za svadbu
17.2.2010 21:29:34   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image  

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ukrasi za svadbu
17.2.2010 21:38:05   
viking
Ja ništa od ovoga nisam imala, meni je to iskreno bacanje para i gubljenje vremena... Potrudila sam se da dekoracija na svakom stolu bude lepa, bio je baš lep cvetni aranžman i neka ćasa sa vodom u kojoj su plivale sveće i latice (ako se dobro sećam) i to je to. Nismo kitili ni goste, ni automobile, ništa... Shvatila sam da je to potpuno nebitan detalj, koji gosti čim izađu iz restorana zafrljače u kantu za đubre. Ja se na primer ne sećam ama baš ni jednog ukrasa ni sa jedne svadbe na kojoj sam bila (a na mnogo svadbi sam bila), iako sam sigurna sam da su se sve mlade stvarno potrudile oko toga... Jednostavno, to je sitnica i ni jedna svadba nije bolja ili gora zbog toga. Zato sam odlučila da se ne mlatim bez veze.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ukrasi za svadbu
17.2.2010 21:40:39   
OTI2
IZVORNA PORUKA: viking

Ja ništa od ovoga nisam imala, meni je to iskreno bacanje para i gubljenje vremena... Potrudila sam se da dekoracija na svakom stolu bude lepa, bio je baš lep cvetni aranžman i neka ćasa sa vodom u kojoj su plivale sveće i latice (ako se dobro sećam) i to je to. Nismo kitili ni goste, ni automobile, ništa... Shvatila sam da je to potpuno nebitan detalj, koji gosti čim izađu iz restorana zafrljače u kantu za đubre. Ja se na primer ne sećam ama baš ni jednog ukrasa ni sa jedne svadbe na kojoj sam bila (a na mnogo svadbi sam bila), iako sam sigurna sam da su se sve mlade stvarno potrudile oko toga... Jednostavno, to je sitnica i ni jedna svadba nije bolja ili gora zbog toga. Zato sam odlučila da se ne mlatim bez veze.


ni mi. imala sam korpu sa vocem ispred mene i mm i to je to..nista na stolovima, nista nisam kacila na goste...a ni na sebe...u glavi jedna snala (kod kineza mama nasla 150 dinarA  user posted image user posted image )
ja ne volim te ukrase i to...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ukrasi za svadbu
17.2.2010 21:43:21   
viking
Ma da, bre, treba sve pare dati na muziku i eto super svadbe user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu OTI2)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ukrasi za svadbu
18.2.2010 22:02:13   
vesnakg
Ljudi kako se ovde dodaju slike?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ukrasi za svadbu
20.2.2010 16:16:29   
magnetic
Mi smo bas trenutno u odlucivanju kakve ukrase za svadbu.Nasla sam kakav bih volela bidermajer,ali ne znam dali ce cvecare moci naci ovakvo cvece
user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu vesnakg)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ukrasi za svadbu
2.3.2010 23:42:40   
terzzza
U mom albumu možete pogledati cvetiće koje pravim, ja volim ukrase i za svoju svadbu u septembru ću sve i svasta dekorisati, ima oko mene svi da polude... :) user posted image he he... a cvetiće sam prvo pravila iz hobija, a sada ih i prodajem. 

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ukrasi za svadbu
2.3.2010 23:58:43   
terzzza
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ukrasi za svadbu
3.3.2010 9:28:34   
Mari86
Uopste ne mislim da ukrasi nisu vazni za svadbu i da je to bacanje para,takodje sam 100 posto sigurna da gosti ne zafrljoce ukrase u kantu,jer kod mnogih nasih prijatelja u kucama jos stoje kartice sa imenima,pokloncici iz tanjira,i ukrasi kojim smo ih okitili...
Ne smatram da je to bacanje para,ali svako je individua za sebe,i svako pravi kako moze...
Ja volim kada je nesto ekstravagantno,takva sam bila i kao mlada i isto je bilo sto se tice sale,kola,gostiju...
I u principu kada bolje razmislim i moji gosti su takvi...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu terzzza)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ukrasi za svadbu
3.3.2010 9:40:43   
Markovicka
Slazem se sa tobom, Mari.
I ja sam frik za detaljeuser posted image , bas mi je bitno da svaka sitnica bude osmisljena.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ukrasi za svadbu
3.3.2010 22:03:25   
terzzza
I ja se slažem sa vama, Mari86 i Markovicka.
Pa to je taj jedan dan, naš dan i svakako da treba da bude poseban. Na bilo kakav način, nije bitno sad puno para potošiti na detalje, kada se malo upotrebi mašta, detalji mogu biti toliko jeftini a ipak vredni pamćenja i lepih uspomena.user posted image Bar ja tako razmišljam.
No, nismo svi isti, neki vole ovo, neki ono, neki ništa... user posted image


(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ukrasi za svadbu
4.3.2010 9:22:46   
Markovicka
ovo je bio moj bidermajer sa visuljkom

user posted image

(odgovor članu terzzza)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ukrasi za svadbu
4.3.2010 14:27:27   
kleopatra*
Mari i ja se slazem sa tobom nasi prijatelji jos cuvaju nase pokloncice sa svadbe,cvetice i ostalo i mislim da je to kicenje zaista lepo
Markovicka bidermajer ti je divanuser posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ukrasi za svadbu
4.3.2010 14:31:10   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Markovicka

ovo je bio moj bidermajer sa visuljkom

user posted image

Jao kako je lep!!!user posted image
Ja sam zelela takav,ali sam na kraju odustala pa su bile samo krem ruze.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ukrasi za svadbu
4.3.2010 16:51:13   
liliana
Jao, kako je meni sad žao što mi nismo pravili svadbuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ukrasi za svadbu
5.3.2010 13:35:18   
magnetic

IZVORNA PORUKA: terzzza

user posted image user posted image user posted image
Ovo mi je bas extra.Jos sam i ranije razmisljala da svojim drugaricama na svojoj svadbi poklonim nesto ovako.Mislim da ce to biti lep gest sa moje straneuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu terzzza)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ukrasi za svadbu
5.3.2010 20:17:22   
terzzza
Hvala, Magnetic. Drago mi je da ti se sviđa.Tako ću i ja u septembru pokloniti svojim gostima nešto na ovaj fazon. Ženama lepe korsaže, a muškarcima lepe revere. :))) user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ukrasi za svadbu
27.3.2010 16:47:26   
Anoniman
Mislila sam da imamo temu samo o bidermajerima...al poshto je ne nadjem...kontam da je ovo prikladna tema...

Naime...ja tju da shiznem... skoro pa tje me bidermajer izatji skuplje od haljine... znachi...neverovatno...

Trazim buket od 7 ruza...sa malo sitnog belog cvetja...i par velikih listova da sve to drze...sve to skupljeno gore...i umotana dugachka drshka od ruza... nishta komlikovano...ni zahtevno... a traze mi po 2500 din za ovo... samo zato shto je bidermajer.... kada udjem u radnju s tim da bih obichan buket...i opishem ga...bude 1400 din user posted image LOPOVI user posted image

(odgovor članu sephora)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ukrasi za svadbu
27.3.2010 16:52:17   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: terzzza

user posted image user posted image user posted image


Draga preslatkouser posted image

(odgovor članu terzzza)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ukrasi za svadbu
27.3.2010 16:54:40   
Anoniman
I moji bidermajeri su bili 2500 komad. Mislim da je to neka standardna cena.

Moja drugarica nije imala klasičan bidemajer, nego je imala kao buket. Bile su kale, naređane po dužini, tako da je buket bio duguljast i faktički joj je ležao na rukama, a nije se držai jednom rukom kao bidermajeri (ne znam dal me razumeš šta hoću da kažem).

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ukrasi za svadbu
27.3.2010 16:57:19   
Anoniman
Tasho,takav je bio i moj, buket, koji je morao sa dve ruke da se drzi, a imala sam jos jedan, obican, koji sam bacala da zene hvatajuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ukrasi za svadbu
27.3.2010 16:57:32   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

I moji bidermajeri su bili 2500 komad. Mislim da je to neka standardna cena.




čini mi se da je i moj bio toliko

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ukrasi za svadbu
27.3.2010 16:58:02   
Anoniman
Kontam... ja bi neshto na fazon tvog onog svetlijeg...ali da ostane skroz ona dugachka drshka... i sad kontam da tju da odem i naruchim OBICHAN buket... a ne bidermajer...da mi ne bi naplatili sam naziv.... user posted image

A tvoji buketi chini mi se imaju vishe od 7 ruza... user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here