|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
14.9.2017 12:58:37   
IvanaSK RR
Milena, ona je mali ljubomorko user posted image Neka, super je sve to. Lepo i sto je prihvatila vaspitacicu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
14.9.2017 13:04:47   
Duškić
E da se prikljucim ovde , moj mali ide dva dana po pola sata, tj.danas je treci..i toliko se dere, tek sad .
Kaze vaspitacica, place isto kao sestra..a sto je glasan. Hihiii..
Sve je promuklo jecao..Dusa moja.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
14.9.2017 13:06:06   
krin 40
Baš su vam se ok dečica adaptirala.Degu i moj je S krenuo sa tri godine.Lakše je."Veliki su".D će morati ovako kao ove mrvice zato i čitam iskustva

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
14.9.2017 13:07:00   
Milena18
I meni je drago što je prihvatila vaspitačicu, a ovo drugo će se već srediti. Ljubomorko i maza - ko zna šta još ne znam o rođenom detetu user posted image
Duškić, kod M u grupi je bila jedna devojčica koja je toliko vrištala prvih dana da sam ja mislila da će joj glasne žice nastradati. Nikad nisam čula tako nešto. I evo sada ništa, lepo se igra, kao da se ništa od toga nije ni dešavalo.

< Poruku je uredio Milena18 -- 14.9.2017 13:09:59 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
14.9.2017 14:26:21   
Duškić
Ma znam, Milence, tako mu se i seka dernjala. Sad voli da ide.
Drago mi je mamice za adaptaciju decice vase .. vi duze i idete.
Mi imamo jedno Romce u grupici, ono se najvise dere...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
15.9.2017 10:25:52   
Anck Su Nmaun
Mi i danas bili super, malo plakao kad sam ga ostavila ali posle sve 5
Kad sam dolazila mir i tisina, privikavaju se polako user posted image
Kaze Vaspitacica, svi su jeli polovicni jedino V krka kao pravi , bravo za Vukaaaa user posted image
Ne znate kako me to raduje, koliko sam imala problema sa devojcicama oko ishrane.
Sledece nedelje produzavamo.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
15.9.2017 11:17:12   
degu
Eto Anck a koliko si kukala kako ce on, samo jede blendano, nece da grize, nece da zvace...a vidi ga sad user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
15.9.2017 11:36:00   
IvanaSK RR
E jeste, degu, u pravu si.
Meni bilo zao i nje i deteta koliko je kukalauser posted image
Super za njega, bas mi je drago.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
15.9.2017 12:42:07   
Anck Su Nmaun
Hhehehe jao, jeste, al on je sve to nekako za manje od mesec dana savladao da tako kazem. Nece nece, pa se davi davi za dve nedelje trpao sve u usta i sad ga vicem strpa po ceo keks u usta ili ogromno parce hleba. I cim vidi neko da jede on juri i buni se hoce i on user posted image
sad je nezaustavljiv, samo da se jede .

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
15.9.2017 20:49:39   
Milena18
E tako i M, do skoro je samo pasirano jela, sad samo trpa ručicama. I u vrtiću isto. Jedino što tamo neće da sedi za stolom nego bi da jede stojeći.
Isto tako neće ni da sedi na noši, ustaje odmah. Vidim da vaspitačica baš insistira na tome, tako da ću početi i kod kuće da je stavljam, ali znam već da će to teško ići, nije ona još spremna za nošu. Najbolje mi je kad je uzme, pa je stavi na glavu kao šešir, nadam se da neće i u vrtiću tako user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
16.9.2017 8:19:43   
krin 40
Milena eto iz tvog posta se vidi zasto i koliko znači vrtić.Extra

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
19.9.2017 11:42:45   
Milena18
Danas sam se baš iznervirala. U 8 sam je odvela u vrtić, u 8:50 me zvala vaspitačica da dođem po nju jer vrišti, savija glavu i drži ruke na ušima. Toliko je ona to dramatično opisala da sam pomislila da ću morati odmah da je vodim kod lekara. Kad sam stigla, M vuče svpj rančić po podu. Smirila se čim sam je uzela. Vaspitačica mi je rekla da nije više mogla da podnese njen tužni plač user posted image Izlazimo iz vrtića i čujem da i druga deca iz njene grupe plaču, pogledam gore i vidim da vaspitačica najopuštenije sedi sama na terasi.
Nas dve smo kupile doručak, otišle u parkić, igrale se, divno nam je bilo. Ne izgleda kao da joj nešto fali. Ako me je zvala samo zato što više nije mogla da je sluša kako plače, ne znam šta da mislim.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
19.9.2017 12:31:40   
Duškić
Mi danas sat i 15min. Rekla mi malo duze ali nisam mogla da cekam vise. Sutra ce i suprug zajedno sa mnom pa cu lakse.
Ma njima opusteno, oni se deru, one vicu.
Sta da radimo , navici ce se.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
19.9.2017 12:41:04   
Anck Su Nmaun
Milena , oni stvarno nekad daju sebi previse slobode, vaspitaci. Zvati roditelja jer dete u adaptaciji place, pa mislim ja bih joj izrecitovala par recenica. Stavno kao da nisu na poslu nego na godisnjem.

Inace mi od sutra 2 sata i do kraja nedlje do spavanja. Zadovoljna sam Vukom, i vaspitacica ga hvali da je super.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
19.9.2017 13:04:43   
Milena18
Super, Anck! Bravo za drugara!
Ona je to meni predstavila kao da je dete bolesno, pa nisam imala ni vremena da reagujem, odmah sam je odvela. Ali izgleda da je ipak samo plakala. I kako da ne plaču, ostavi ih same, a onaizađe na terasu. To inače nije ona za koju se M vezala, nego druga vaspitačica.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
19.9.2017 13:52:19   
IvanaSK RR
Uf, sto se iznervirah, Milena. Ako im se ne radi njihov posao, nek daju otkaz. Sramota,bre.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
19.9.2017 14:36:28   
Anck Su Nmaun
Ja razumem sve, da se desava da jedno dete minira grupu i kvari mir. Ali iako je tako ne mozes poslati dete kuci jer place. Ma preterase ga. Detetu ce trebati duze da se navikne i to je to. nek se posvete njoj malo vise.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
19.9.2017 15:33:03   
Sanjica26 RR
Nas nikad nisu zvali zbog plakanja. Verujem da je bilo mnogo plakanja. Ako ona kao vaspitacica tako reaguje za svako dete stvarno nemam reci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
19.9.2017 16:12:39   
Milena18
Ona do sada nikad nije nešto mnogo plakala, ovo je bilo prvi put. Obično kad dođem je zateknem kako se igra. Ujutru nekad malo plače, nekad uđe sama u grupu. Ono što je meni podiglo pritisak je to što je rekla da ona nije mogla više da podnese njen plač. A i to držanje za uši mi je sumnjivo. Od kad smo izašle iz vrtića ni jednom se nije uhvatila za uvo, niti pokazuje znake bolesti. Ništa, videćemo kako će ići sutra. Žao mi je jer joj je dve nedelje išlo super, i sad ovo...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
20.9.2017 12:14:57   
Milena18
Danas je bilo mnogo bolje nego juče. Jedino nije htela da jede. Bilo mi je čak i malo smešno kad mi je to vaspitačica rekla jer kući proždire sve pred sobom. To je verovatno neka vrsta protesta, nadam se da će proći za par dana. Ali ta starija vaspitačica mi i dalje ostavlja loš utisak, nego hajde da se ne žalim samo. Biću zadovoljna danas jer je ipak prošlo ok.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
20.9.2017 13:15:44   
degu
Milena bas je stresno kad su tako mali user posted image
Ali proci ce, posle ce voleti.
Mi smo prosli bez adaptacije. Vaspitacice je hvale. Kazu da je jako dobra i pametna devojcica, da odskace od vrsnjaka, da je tako mala a izuzetno razumna...bas sam ponosna, znam da mi je dete posebno, ali svakom jje svoje posebno, al kad ti neko ovako nesto kaze ko radi s decom stvarno prija.
Ja sam se bojala danece hteti da jede jer kuci bira, nepoznato nece da proba, al ons tamo trazi uvek 2 tanjira user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
20.9.2017 13:45:23   
Milena18
Degu, baš mi je drago! Pametnica mala. A to za ručkanje mi je više ljudi reklo. Neke mame ne mogu da poveruju da im deca u vrtiću jedu ono što kući neće ni da pogledaju.
Meni danas kaže vaspitačica da je M sedela sa njom i gledala kroz prozor kako pada kiša user posted image Ona se od te mlađe ne odvaja, svuda za njom ide. Ali stariju nešto ne miriše, možda i zato što viče na njih. Danas mi je sama rekla "dere se ona, derem se i ja". Ne mislim baš da je to način da se smire bebe, ali šta da radim, nisam mogla da biram vaspitačicu.

< Poruku je uredio Milena18 -- 20.9.2017 13:46:30 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
20.9.2017 15:33:13   
degu
Ne znan, nemam iskustva, Doda je odmah upals u grupu gde uveliko idu, naviknuti su i nema plakanja. Ima jedna mala i redovno zaticem vaspitacicu kako je tesi u krilu i odusevila sam se tim odnosom. T mi dodje sva mirise na vaspitacicu, kaze ljubila je. Jako sam zadovoljna vaspitacicama.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
20.9.2017 17:16:15   
Duškić
Jao, Degu dusa mala.
Mojoj nedostaje stara vaspitacica, njena "Slava", ona kad god je dovedemo ujutru izljubi je.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
20.9.2017 20:10:41   
Milena18
I ova Martina je nežna prema deci. Više puta sam je zatekla kako ih drži u krilu kad plaču i mazi, nju nosi kad raširi ručice, zove je "moja mrva". Zato se i vezala za nju valjda. Po meni je to način da se gradi odnos sa decom, a ne "ona se dere, a ja još više".
Duškić, a kako ide tvom dečkiću?

< Poruku je uredio Milena18 -- 20.9.2017 20:12:06 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here