|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.1.2009 19:32:55   
Koka Loka
I BRE ŽENO RASPLAKA ME user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.1.2009 20:00:45   
guppy RR
rasplakale ste me sve
user posted image user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.1.2009 23:57:01   
Milica#n
Binice i mene si rasplakala, mada u poslednje vreme sam tako osetljiva da placem za svaku sitnicu. Ali ovo je zaista velika stvaruser posted image


_____________________________

Stefan 18.8. 2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
16.1.2009 9:12:45   
BINCE
hehheh,,,nisam imala namjeru da vas rasplacem,,,al,sad zamislite kolko sam ja plakala....user posted image user posted image user posted image user posted image ....al,sam sad presretna,al jos ne vjerujem da sam trudna....i da cu za 8 mj.akoBogda imati maju user posted image

(odgovor članu Milica#n)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.1.2009 1:49:00   
stella
Draga Sabina,bas mi je drago da je sve proslo super i da su svi emotivno  primili vijest.Zelim ti ugodnu trudnocu i lagan porod i zdravu bebicu.user posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.1.2009 10:33:14   
BINCE
hvala vam drage moje....kako bi volila nekad da se oako idimo na partijkoj kafi...heheheheh..ne pijem kafu al se to tako kaze....pa da  se dobro izmahalamo...ljubim vas

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.1.2009 11:27:02   
stella
Mi u Sa danas imamo druzenje,tj kaficuuser posted image
Pa Bince,dobrodosla,ako mozes dodji.
Zlatni restoran,Skenderija 17.ooh
Ko moze da dodje dobrodosliuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.1.2009 22:34:17   
sneza24
Ovako je to bilo:
Ja i mm smo radili na tome da dobijemo bebu vec 5-6 meseci i nista se nije desavalo.Kako ja nisam dobilauser posted image ,a nisam se nadala da sam user posted image ,mislila sam da nesto nije u redu jer mi nikad ne kasni.05.01.sam otisla kod dr. i na ultrzvuku se videla tek jedna tackica.mm je rekao da ga obavestavam o svemu ali ja nisam zelela da mu javim porukom,nego tek kad sam izasla.Zurim ja da ga nadjam na parkingu.I kad sam dosla nisam imala vremena da udjem nego sam mu odmah rekla;Medo(tako tepamo jedno drugom) imacemo malog medu.A on nije mogao da veruje pa kaze aj udji u kola.I opet sam mu ponovila sve a njemu oci zasuzile i sav se ucrvenio a bio je presrecan kao i ja,ja sam i plakala od srece,naravno.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.1.2009 22:48:11   
BINCE
bas slatko,.,,,,kako je znati da imamo tako dobre muzeve koji su sretni zbog nas i bebica...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.1.2009 22:54:48   
sneza24
i ja tako mislim.a stvarno imam dobrog muza koji se uvek brine za mene.boljeg od njega nisam mogla da nadjem

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.1.2009 23:01:53   
BINCE
i ja tako kazem za svog....da sam znala davno bi se udala za njega hvala Bogu da ga imam...za sve mi je tu....

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
17.1.2009 23:06:53   
sneza24
a ja da sam znala bila bih sa njim jos pre 5 godina kad me on pitao a ja sam bila nesto u fazonu _stariji je od mene_(6 god,).budala,sta da kazem

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.1.2009 0:37:32   
MERYEN
Bince draga cestitam ti od srca.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.1.2009 12:15:15   
pače
uh,kod nas je bilo mnooogo stresno,vantelesna je bila 28.12.,pa sam posle 9 dana išla da vadim krv,muž je išao po rezultat i zove me i plačući vrišti:DRAGA TRUDNI SMO!!! Uf isplakali smo se kao kiša!Nismo mogli da verujemo da smo uspeli! Međutim,dr.kaže za dva dana ponovo vadite krv,ako je sve u redu beta hcg treba da se podupla,i ja opet vadim krv,i muž ponovo ide po rezultat,dolazi kući i ja vidim nije nešto dobro,naime beta porasla sa 24,2 na 28,3. uf užas! Dr.ništa ne komentariše,sem da za dva dana opet vadimo krv.Ta dva dana su nam bila najgora u životu! Elem,opet ja vadim krv,ali već vidim ništa od bebe,užas,plačem,i idem kući i čekam da mi Zoki javi kad ono najlepše vesti BETA 200! Zovem dr.ona kaže superiška,to je to! srećni smo jako,on cvrkuće,stalno zivka sa posla kako su moje bebice,ljubi mi stomak(koji je inače ogroman od silnih hormonskih inekcija) i tako.Jedva čekamo ultrazvuk!      

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
18.1.2009 19:05:53   
prase
MM je odreagovao sledećom rečenicom: "JA ću da kažem tvojoj mami!". Ja rekoh da može ako želi, ali da sačeka da ja dođem sa posla... Onda me zvao na svakih 10 minuta na posao, dok mu nisam dozvolila da joj kaže (tada smo živeli svi zajedno, MM, mama i ja). Bio mi je sav smešan... Onda smo se par dana ponašali kao da se ništa nije desilo, dok nije došlo do mozga. Onda je MM krenuo sa mnom do ginekologa, ali je ostao napolju da puši cigaretu na cigaretu, toliko je bio nervozan user posted image

(odgovor članu pače)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
10.2.2009 12:45:48   
marjetica
Kako slatkouser posted image user posted image user posted image




http://decakilidevojcica.blogspot.com/

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
10.2.2009 20:29:12   
eugenija
... a on kaže... "Drago mi je, ja sam Nikola!" ??? Seća li se neko scene iz Mi nismo anđeli, ha? He he heuser posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu marjetica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 13:20:32   
marince1
a kod mene je prica isla ovako...ja sam ocekivala da ce biti neka bebica,jer smo svesno na to isli,ali posto je to bio 1. pokusaj,nekako su mi svi pricali da to nece kad ja hocu!
Kasnilo mi 2 dana,ja kupila test i on je pokazao negativno.Moj dragi se silno razocarao....
Prolazili dani,a ja jos ne dobijam.i kupim ponovo test i on on pokaze pozitivno!!!Doktor je istog dana to i potvrdio!!!E,njegovoj sreci nije bilo kraja...
Ja nisam ni stigla da se poradujem,nazalost druge stvari su krenule naopako...user posted image Neka prodje jos malo vremena pa cu i ja d uzivam u trudnoci ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 13:28:12   
kumara
Marince! user posted image Sta god da je naopako, nemoj da se sekiras!!! Uzivaj u svojoj trdunoci!!! To je nesto najdivnije na svetu!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 13:28:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

... a on kaže... "Drago mi je, ja sam Nikola!" ??? Seća li se neko scene iz Mi nismo anđeli, ha? He he heuser posted image user posted image



a on ne kaže user posted image ... I*m Zabezeknut user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 13:31:51   
marince1
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

Marince! user posted image Sta god da je naopako, nemoj da se sekiras!!! Uzivaj u svojoj trdunoci!!! To je nesto najdivnije na svetu!!!!



Hvala ti Lenka!!!!


< Poruku je uredio Lenka RR -- 6.4.2009 13:37:24 >

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 13:33:55   
Ana RR
Lenka jel stigla tvoja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 13:38:25   
kumara
Ma nije! Uzas! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 13:41:31   
Ana RR
Joj, bre! Pa šta kaže dr?



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.4.2009 13:42:54   
kumara
Aj sad cu doci u Crtice, da ne pisemo ovde.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here