|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
4.11.2009 19:57:23   
2002m
user posted image user posted image user posted image svaka castuser posted image user posted image ,srce mi punouser posted image zbog tebe i user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
5.11.2009 10:10:38   
Mari86
Joj kako je ovo divno...evo pune mi oci suza...Divne su vam price....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedva cekam dan kada cu ja moci da saopstim ovako nesto divno!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
5.11.2009 10:51:44   
Trudi
Ja sam testić sa plusem poklonila mm za rođendan :)
Nije očekivao, jer smo pokušavali i pokušavali i bili na klomifenu i svašta. Bili smo na odmoru, osvanu je divan dan, njemu je bio rođendan. Ja sam se prije puta osjećala nekako drugačije, pa sam uradila par testova i bili su negativni, ali sam srećom jedan ubacila u torbu. Dok se on borio sa odmotavajnem poklona koji sam mu kupila, ja sam vođena nekim čudnim odjećajem otišla u toalet, izvukla onaj test i za tri sekunde vidjela da ću biti mama user posted image
Sva sam se tresla. Samo sam neku mašnicu nabacila na njega i izašla. MM je bio oduševljen kupljenim poklonom, a ja sam ga držeći ruke na leđima pitala zar misli da je to sve. Onda sam mu dala testić sa mašnicom. Nikad ga nisam vidjela tako iznenađenog. Onda smo se malo grlili i plakali, pa smo se slikali sa plusićem user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
5.11.2009 10:59:46   
Trcosava
ja se ne sećam uopšte kako smo odreagovali,znam da sam odradila testić, stavila na sto i oboje gledamo i čekamo... pojavljuje se plusić..mi i dalje gledamo

e onda smo *trep-trep* pa opet *trep-trep* pa jedno u drugo...i kao...okeeeej, bićemo mama i tata user posted image user posted image

on otišao na posao... i onda je posle nekog vremena zvao..pa jel smem da kažem Lei (Lea, njegova sestra), pa posle zove, a jel mogu da kažem kumu... itd... iako sam pred porodom, mislim da mi i dalje nismo svesni user posted image user posted image user posted image
da se razumemo, nit smo planirali, niti radili na bebi....ništa user posted image
mislim da ćemo da se opasuljimo tek kad vidimo našu bebicu (biće samnom na porođaju)

sada je sve u fazonu - wow kakvih igračaka ima za decu!!!

nije neka priča, ali...naša je user posted image

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
5.11.2009 11:02:20   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Trcosava

...nije neka priča, ali...naša je user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
5.11.2009 11:04:03   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Trcosava

...nije neka priča, ali...naša je user posted image


user posted image user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
5.11.2009 11:04:26   
Mari86
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
5.11.2009 11:08:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trudi

Ja sam testić sa plusem poklonila mm za rođendan :)
Nije očekivao, jer smo pokušavali i pokušavali i bili na klomifenu i svašta. Bili smo na odmoru, osvanu je divan dan, njemu je bio rođendan. Ja sam se prije puta osjećala nekako drugačije, pa sam uradila par testova i bili su negativni, ali sam srećom jedan ubacila u torbu. Dok se on borio sa odmotavajnem poklona koji sam mu kupila, ja sam vođena nekim čudnim odjećajem otišla u toalet, izvukla onaj test i za tri sekunde vidjela da ću biti mama user posted image
Sva sam se tresla. Samo sam neku mašnicu nabacila na njega i izašla. MM je bio oduševljen kupljenim poklonom, a ja sam ga držeći ruke na leđima pitala zar misli da je to sve. Onda sam mu dala testić sa mašnicom. Nikad ga nisam vidjela tako iznenađenog. Onda smo se malo grlili i plakali, pa smo se slikali sa plusićem user posted image


OOOOOOOO suze mi krenule na oči. Postala sam prava plačipi*ka.

(odgovor članu Trudi)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
5.11.2009 11:16:20   
Trudi
Kažu da je to normalno user posted image
Ja se sama sebi iščuđavam šta me sada gane do suza user posted image

A taj dan, kada smo saznali da ćemo dobiti naše blago, nikada neću zaboraviti. Veću sreću mislim da ću doživjeti jedino kada ga primim na ruke.

< Poruku je uredio Trudi -- 5.11.2009 11:17:03 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.11.2009 14:05:28   
Minanina
E pa moj dragi upao meni u kupatilo jos dok sam drzala test u rukama i pokusavala sama sebi da utuvim da sam trudna :) Ja mu tutnem test a on mrtav ladan: A sta je ovo? Toliko mi je bilo smesno da nisam imala snage da mu kazem nego sam mu dala kutijicu pa nek prokljuvi sam :)

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
6.11.2009 14:40:30   
Ellenica
Moj dragi je bio ljut sto necu da ga pustim u kupatilo dok radim test (bilo mi je malo glupo da me gleda dok to obavljam)
I kada sam mu rekla samo me je zagrlio i oci su mu zasuzile.

(odgovor članu Minanina)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
7.11.2009 10:13:37   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: engimengi

Mi smo bebu cekali 9 godina i isli na vto i mm je toliko bio siguran da ce to da uspe da me je bas cudioa ja sam naravno bila sumnjčava,posto nam je bio prvi put!!!Jedva me je naterao da uradim test 13.dana! Pojavila se jedna crta pa sam ja pocela da placem i on me isterao iz kupatila!Posle 3 minuta me pozvao i rekao dodji sad da vidis,a onouser posted image !!Jaoo najsrećniji dan...i plakala sam i dalje!Sledećeg dana smo vadili krv i bio je pozitivan nalaz,a mm je otisao po njega i zvao me iz kola da mu kazem sta znaci 195!!Toliko je bio uzbudjen da je morao da stane i vikao trudni smooo(drug je bio sa njim u kolima zbunjen jako)I posle je redom zvao ljude i pricao im mi smo trudni!!Posle se dodatno obradovao kad smo videli 2 bebe na pregledu osmeh mu jos stoji na licu !!


engimengi placem od sreceeeeeeeeeeeeeeuser posted image , prelepa ti je pricica...

< Poruku je uredio dunja -- 7.11.2009 10:14:20 >

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
7.11.2009 10:20:29   
sanji
user posted image user posted image user posted image Pošto mm jako rano kreće na posao  ja sam bila sama u kući kad sam radila test. Slikala sam ga i poslala mu MMS. A on je isto ovako odreagovao.user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Minanina
A sta je ovo? Toliko mi je bilo smesno da nisam imala snage da mu kazem nego sam mu dala kutijicu pa nek prokljuvi sam :)




_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Minanina)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
7.11.2009 10:56:49   
LillyT
Kod nas nije bilo dileme da li sam trudna ili ne!! Da smo se kladili u glavu mog dragog, on bi je stavio na to da imam cistu, koliko je bio siguran da nisam trudna. Uglavnom, kupila ja test kada sam se vracala sa posla i dogovorimo se da cu sutra ustati ranije i da cu ga uraditi dok je jos on tu. Ustala ja, dragi spreman ko zapeta puska, otisla ja u kupatilo, on zamnom. Samo sto sam bucnula papir, covec, kao iz topa, dve crtice!!!!! A ja u dreku, pa sela na kadu (pre toga mi pao peskir, kojim sam vratila na ivicu kade) i pokvasim skroz dupe. Suza suzu stize, on me grli, a ja ne znam sta bih od sebe. Na poslu sam bila unistena, izasla ranije i otisla kuci i sa momkom pravac kod dr-a. Posle smo se smejali sami sebi , kako smo bili jadni i unezvereni, ali, nas je dete bas strefilo, onako neplanski. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
7.11.2009 11:07:58   
magnetic
Ovo mi je jedna od omiljenih tema,uvek se rasplacem kad ''svratim'' u njuuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
7.11.2009 11:12:23   
LillyT
Ti bar znas zasto places, ja nocas nisam spavala i blejala u TV. U pola pet sam drnjokala zbog filma (ne znam ko jos place na Vestacku inteligenciju). Evo me sada, glumim zombija.
Doduse, moja prica i nije za plakanje, nema tu nista romanticno (dve pogubljene glave, od kojih jedna dreci, hm nije neka lepa slika) user posted image user posted image



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
7.11.2009 11:24:02   
magnetic
Kako nije,bas slatka prica.Pogotovo deo sa pokvasenim dupetom.Odmah sam te zamislila onako mokru i zbunjenuuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
7.11.2009 16:01:25   
engimengi
IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: engimengi

Mi smo bebu cekali 9 godina i isli na vto i mm je toliko bio siguran da ce to da uspe da me je bas cudioa ja sam naravno bila sumnjčava,posto nam je bio prvi put!!!Jedva me je naterao da uradim test 13.dana! Pojavila se jedna crta pa sam ja pocela da placem i on me isterao iz kupatila!Posle 3 minuta me pozvao i rekao dodji sad da vidis,a onouser posted image !!Jaoo najsrećniji dan...i plakala sam i dalje!Sledećeg dana smo vadili krv i bio je pozitivan nalaz,a mm je otisao po njega i zvao me iz kola da mu kazem sta znaci 195!!Toliko je bio uzbudjen da je morao da stane i vikao trudni smooo(drug je bio sa njim u kolima zbunjen jako)I posle je redom zvao ljude i pricao im mi smo trudni!!Posle se dodatno obradovao kad smo videli 2 bebe na pregledu osmeh mu jos stoji na licu !!

engimengi placem od sreceeeeeeeeeeeeeeuser posted image , prelepa ti je pricica...

Hvala ti Dunja,zelim ti da sto pre napises svoju pricu!!user posted image da se svi radujemo!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
22.11.2009 18:26:35   
Anoniman
Magnetic ja samo da ti dignem temu pa kad se pojavis... NESTRPLJIVI SMO!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu engimengi)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
22.11.2009 18:27:48   
Anoniman
Bravo pčelice! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
22.11.2009 18:27:49   
Anoniman
E neka si Majo i ja dosla da vidim kako je prosla slava i saopstenje Magentic muzu...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
22.11.2009 18:28:43   
Anoniman
A ja bih bas da cujem a nje nemaaaaa...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
22.11.2009 20:46:06   
dzepna venerica
moja prica ide ovako:
Otisli smo do labaratorije po moje nalaze krvi, odnosno po betu HCG i ja sam mu rekla da me saceka ispred dok ja pokupim rezultate ...pokupim ja rezultat dok je on isao levo desno i pusio cigaru od nervoze, ja ne vidim lepo broj...prvo sam videla 2,8 i smorila sam se... kazem mu nista dragi,sledeci put...on kaze ma neverujem, i pogledamo mi zajedno ponovo kad ono 28 bez zareza!user posted image user posted image user posted image u tom trenutku smo oboje poceli da vristimo na sred ulice gde su ljudi izlazili i smejali nam se i govorili OVA DEVOJKA MORA DA JE SAZNALA DA JE TRUDNA user posted image user posted image user posted image najlepsi trenutak u zivotu user posted image


_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
23.11.2009 9:36:41   
magnetic
Dakle,'ajmo iz pocetka:
Arandjelov dan,nasa slava.Budim se u sest sati sa punom besikom.Test sam kupila dan pre toga i odlucila da ga uradim kad mi decko ode na posao.Ali ko ce cekati pola osam,upisacu se do tada.Ustajem i radim test,posle par sekundi pokazuju se dve crte.Mislim da mi u zivotu nije tako lupalo srce(malo sam se i zabrinula).Stojim na sred kupatila i sama sebi govorim : JOOOJ TRUDNA SAM.Vracam se u krevet,ali nema sanse da ponovo zaspim.Cujem decka kako ustaje,sprema se za posao....ja se pravim da spavam.Cim je zakljucao vrata sa druge strane,skacem iz kreveta,sedam za komp. da odmah javim mojim virtualnim drugaricama-VAMA CURE.
Otisla sam da kupim neku lepu cestitku i u nju napisala:''Sretnu Slavu i sve najlepse ti zelimo JA i moja mama,a sledece godine cu i ja slaviti sa vama.Vidimo se za 9 meseci,tatice.''

Sacekala sam ga sa slavskom trpezom i ruckom.
Dajem mu koverat i kazem mu da sam jutros izvadila iz sanduceta.Morala sam da odem u hodnik da me ne vidi jer sam se smeskala.Otvara on,cujem govori sebi u brk:ju ko je ovo?
Ja i dalje stojim u hodniku,samo odjednom on dolazi do mene,drzi i dalje onu cestitku,smeje se,gleda me i kaze:TRUDNA SI? Ja klimam glavom(kao da) i tada ide vec konacno ono grljenje i ljubljenje koje sam jedva cekala ceo dan.Ostatak veceti je stalno isao zamnom i govorio mi da sam ga odusevila i da mu nisam mogla na bolji,lepsi i originalniji nacin cestitati slavu i saopstiti radosnu vest.



A da i jos se sam sebi smejao kako nije primetio da je to moj rukopisuser posted image

< Poruku je uredio magnetic -- 23.11.2009 9:37:17 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu dzepna venerica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
23.11.2009 9:38:59   
buhla
magnetic ... user posted image  joooooooooooooooj rasplaka me!
svi smo sa nestrpljenjem ocekivali tvoju pricu! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Ime za seku
beba13

Aurori Lani stize seka, koje ime je najlepse uz njeno?

Dorotea Lena (40%)

Teodora Lena (34%)

Eleonora Lena (25%)


Ukupan broj glasova: 102

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here