|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
18.1.2012 18:27:51   
slavica.
user posted image
Ja sam se zaljubila u njega na prvi pogled! Dvoumila sam se malo zbog velicine,ali sam odlucila,kada ga vec dobijamo na poklon,nema veze,koristicemo ga dokle budemo mogli,a onda cemo nabaviti neki veci!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: kakav krevetac?
18.1.2012 19:55:19   
mejvis
Koliko sam shvatila krevetac je dugačak 1 m?! Dete od 2 godine je 92cm a od 3 godine 98cm (to je po veličini garderobice) a moje dete je izuzetno visoko pa se uklapa po tome. Možda ne baš do 3 godine ali ja mislim da ćeš do 2 sigurno moći da koristiš!user posted image

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: kakav krevetac?
18.1.2012 20:32:53   
slavica.
O,pa to bi bilo super kad bi bilo tako!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: kakav krevetac?
28.2.2012 9:35:02   
jance
sad cu biti malko dosadna, ali ja kad zacrtam onda krenem na sva zvona
jel ima neko iz NS da pozajmi putni krevetac za ovaj vikend slucajno? pazicemo ga user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: kakav krevetac?
28.2.2012 11:07:08   
Lilla
E ovdje moram da priznam da je mm bio u pravu kada smo trebali da kupimo krevetac, ovo kazem vama njemu to ne priznajem ni za zivu glavu user posted image Predlagao je da kupimo onaj "pokretni" krevetac koji je bas praktican jer se moze nositi gdje god da se krene, ja sam bila apsolutno protiv. E sad se ujedam za d..e jer je bebac naucio da zaspi samo i jedino u kreveticu, nema sanse da zaspi negdje drugdje (dobro, autosjediste ne racunam), pa se vec brinem sta da radim ako takav bude i kasnije a mi planiramo ljeto da provedemo u Bosni i Srbiji. Sad moram kupiti i taj drugi i polako ga uciti da spava u njemu da bi do juna navikao i na njega, tako mi i treba.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: kakav krevetac?
1.3.2012 16:48:00   
Victoria
Krevtci su bas najbezbrznija stavka jer ih ima svugde i po jako povoljnim cenama,ja npr.ne podnosim natur,boju tresnja,bukve i nikada ne bi kupila krevetac u toj boji,niti nista od namestaja...a hvala bogu u beloj boji ima jako puno lepih modela...Dobar dusek i posao oko kreveca je resen,a onda posteljinica i finese...Ja mislim da cemo uzeti Dormeo prostirku u dimenzijama kreveca i neka bebac uziva <3

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: kakav krevetac?
4.3.2012 14:08:46   
Cinderella7
Mi ovih dana gledamo krevece,pa imam jedno pitanje,da li je bolje kad je ona prednja stranica pokretna,tj,moze da se spusta,ili ne?

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: kakav krevetac?
4.3.2012 14:13:09   
Anoniman
Meni mnogo znači što se ta stranica spušta. Za spuštanje manje više al za uspavljivanje u krevecu mi mnogo znači da mogu da sednem pored i dam joj flašicu umesto da dubim na glavi, isto važi i za maženje i ljubakanje u krevecu. Takoće mnoooogooo znači da ima 2 položaja dušeka, dok je beba mala i ne podiže se gornji položaj je super, a najviše znači posle porođaja dok rana još zateže.

(odgovor članu Cinderella7)
  Direktna veza do poruke: 983
   RE: kakav krevetac?
4.3.2012 20:09:15   
Jelena80
Mi smo uzeli ovakav user posted image
Dusek ima dva nivoa, prednja stranica se spusta i ima fioku.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: kakav krevetac?
4.3.2012 20:41:13   
Cinderella7
Hvala na savetu puuunnoo...

A krevetac ovaj je divan,gde ste ga uzeli...

(odgovor članu Jelena80)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: kakav krevetac?
4.3.2012 21:44:10   
Bebilina
Mi imamo drveni krevetac-krevet koji raste sa detetom. On je 140/70cm, ima vise nivoa za dusek i kad je dete vec veliko skinu mu se bocne i prepolove ceone stranice i trebalo bi da je ok do 5god.
Mala nam iz njega izlazi na jesen, beba ce par meseci u kolevku i onda u isti krevetac, ali sa novim dusekom.
Prenosivi imamo Graco-v, ali ga samo za put koristimo ako ne mozemo da izbegnemo. Ja sam veliki pobornik kvalitetnih duseka i ono sto prenosivi ima mi nije dovoljno...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Cinderella7)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: kakav krevetac?
4.3.2012 22:17:10   
cockic
bebilina taj vas krevetic je super stvar do sad nisam ni cula a ni videla tekve.

a sto se tice prenosivih mi smo uzeli hauck i jako sam zadovoljna za ovih
mesec dana.ali ja sam u njega stavila obican bebeci dusek vidim da si rekla
da ti je onaj iz njega malo.

za put je nezgodno ali ima da se kupi deblji koji se doda na njegov onaj tanak
stvarno je bezveze ali kad se doda taj ipak moze da prodje na putu.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: kakav krevetac?
4.3.2012 22:30:19   
madre
uvek me nerviralo to sto beba moze da se povredi u drvenom kreveticu... ili da se udari ili da provuce kroz resetke i zaglavi nogu ili ruku ili ne daj Boze ispadne iz njegauser posted image ( mozda preuvelicavam, ali me je to plasilo)... zato sam uzela prenosivi i bas sam zadovoljna! a sto se duseka tice, to jeste problem, ali su male bebe tako lagane da i taj dusek nije neka negativna strana... taman kad malo porastu idu u krevet sa pravim kvalitetnim dusekomuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: kakav krevetac?
5.3.2012 12:17:51   
Anoniman
Mi smo nasledili neki obican krevetac sa tockicima i ja ga bas volim , a i Petra voli da ga vozi user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 989
   RE: kakav krevetac?
21.4.2012 18:43:28   
soni
mi smo danas ovakav kupili klasican je, podesavaja se visina i bas smo zadovoljni user posted image

user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: kakav krevetac?
18.5.2012 20:18:57   
Cinderella7
Mi smo uzeli ovaj...


< Poruku je uredio Cinderella7 -- 18.5.2012 20:20:40 >

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: kakav krevetac?
30.6.2012 15:44:40   
Linonina
Ja sam kupila onaj putni prenosivi krevetic Graco Electra Contour i cini mi se da je ok, ali sad kad treba i posteljinu da kupim, ne znam koju, jer su sve posteljine uglavnom vidim po sajtovima 120 puta 60, a ovaj krevetac je 104x73.! user posted image

Da li neko mozda ima ovakav krevetac?

< Poruku je uredio Linonina -- 30.6.2012 15:51:52 >

(odgovor članu Cinderella7)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: kakav krevetac?
30.6.2012 15:58:52   
Anoniman
Linolina , na prethodnoj strani je Slavica pisala o tom kreveticu , imate isti koliko se meni cini , pa joj posalji pp ne znam da li dolazi cesto .
mislim da nije strasno ako ti je posteljina veca od dimenzija kreveta, lako podvuces pod dusek user posted image
mi imamo prenosivi krevetic i koristili smo posteljinu za regularan krevet

< Poruku je uredio ribizla -- 30.6.2012 15:59:59 >

(odgovor članu Linonina)
  Direktna veza do poruke: 993
   RE: kakav krevetac?
30.6.2012 16:47:22   
Linonina
Хвала, Рибизла!
Да, да сад видим... Е мој је исти, тј. сличан јер ја немам ту пластику са стране за стварчице, јер немам ни простора зато смо и одабрали тај мањи модел путног кревеца. Величина и облик су идентични. Душек за њега сам нашла има у Акси, али што неко рече они су сунђерасти и тањи...Али можда и боље јер би неки дебљи превише подигао ниво, поготово онај до 3 месеца горњи.
А за постељину ћу сад опет да одем до аксе па да њих питам шта препоручују..
Дужина нема везе, нека је дужа нема везе, али не знам за ширину... Видећу!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: kakav krevetac?
30.6.2012 22:48:54   
Linonina
Е овако, ја била у Акси и узела сам постељину за Граков путни креветац...
Димензије постељине која се води као 120 са 60 важе за кревет тих димензија, а чаршаф је много већих димензија од тога као и навлака за јорган која је 120 са 80 уствари.
Ето, ја то нисам знала. Као што сад не знам где наћи јорганчић посебно, онај што има да се купи у комплету са постељином ми је некако много танушан па сам узела само навлаку, чаршаф и јастучницу...
Мало сам скренула са теме...

< Poruku je uredio Linonina -- 30.6.2012 22:52:05 >

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: kakav krevetac?
30.6.2012 23:15:38   
Anoniman
Taj što ide uz posteljinu smo mi koristili kad je bio najdeblji minus, ne treba ti deblji. On je topao.

(odgovor članu Linonina)
  Direktna veza do poruke: 996
   RE: kakav krevetac?
5.7.2012 7:18:53   
Anoniman
mi imamo esprit putni krevetac, medjutim ona ponekad zapada izmedju duseka i te mreze, a i mm hoce da joj ipak sad kupimo i drveni jer kao ovaj je dosta nisko, drveni je bolji kad pocne da ustaje i da se drzi...nemam pojma, ne znam ni da li ce ona moci da se navikne na drveni jer tako kako se baca po krevecu plasim se da ce udarati glavom o one drvene resetke...drugi problem mi je sto izgleda da njoj odgovara samo ona posteljina sa lastisem, jer ovu obicnu potpuno izvuce i plasim se da moze da se zapetlja.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 997
   RE: kakav krevetac?
5.7.2012 8:28:44   
Linonina
За овај Граков ми смо узели пре пар дана душек, морали смо тај такав јер је једини који му паше изгледа, али је он танак око 6 цм и не може (пробали смо још у продавници) на њега да се навуче тај чаршаф са ластишем. Може, али нема функцију јер виси и то доообро са сваке стране и по дужини и по ширини... Ја ћу морати са овим обичним да се малтретирам, намештам и завлачим али шта да се ради...

Али ако ти се бацака по том путном и ако је тако навикла, ја мислим да ће да се изудара у дрвеном сада. Још кад се опусти и очекује меко из навике, не знам..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: kakav krevetac?
5.7.2012 14:21:12   
cockic
kseno neces se spasiti zavlacenja sa strane kreveca meni se petar zavlacio i na drvenom pa sam zato bila kad je imao 8 meseci uzela prenosivi i spavao neko vreme i preso kod nas.

evo meni lena zavlaci ruke od 2-3 meseca posto je spavala na stomaku od rodjenja pa je ubrzo i pocela da se gmize po njemu.jednom je cak zavukla i glavu.uzas prestravi se ali to samo kad place pa histerise po krevecu ovako nocu setka ali dosta mirnije spava nego preko dana.sad je lena od rodjenja u prenosivom i bolje jer on je meni udarao glavom od ono drvo bas dosta a tek kad je ustao on ustane i onda se baci onako na ledja pa je i tako razbijao glavu.imaju svakave ideje.ali mozda je ona mirnije od ovog mog malog deluje mi da lena bas nece imati takve ideje bacakanja po krevecu user posted image

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: kakav krevetac?
5.7.2012 14:24:28   
Anoniman
toga se i ja plasim - da ce se udarati po drvenom, al mm vidim da je odlucio da joj kupi i taj drveni, valjda sad kad ju je upoznao smatra da zasluzuje i "pravi" krevetac user posted image

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here