|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.9.2010 20:24:36   
Anoniman
E, sad mi treba pomoć . Videli smo fin dušek za krevetac , Andrijašević , ovaj što "diše" što reče Jele u gornjem postu (ima neke otvore bočno) . Lepo izgleda , 20 cm , dovoljno je tvrd , pamučna je presvlaka , jedino što ima to žičano jezgro . Koliko je to stvarno bitno , vidim da ste sve izbagavale to žičano jezgro pri kupovini user posted image . Mi bi uzeli taj dušek , odgovara nam , nije antialergijski i nema te tandarabroć fore , ali je ok . Ipak , reših da pitam i vas za mišljenje ... Pa ? 

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.9.2010 20:59:50   
Lu
Pošto si odlučila da tražiš naše mišljenje...user posted image
Ja bi prije uzela komad obične spužve po mjeri (za bebu, ne za veće dijete) nego  to sa žicom.
Komad spužve sa navlakom naravno, ako već nećeš nešto drugo, da ne kažem skuplje.
Ja mislim da malim bebama ne trebaju neki extra skupi, kvalitetni, ovakvi-onakvi madraci, dok za dijete koje iz krevetića prelazi u krevet itekako treba, mislim da je tada najbitnije uzeti kvalitetan madrac i ja sam ga naravno uzela za svog sinčićauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.9.2010 21:29:11   
Sanjica26 RR
Bubo, mi smo kupili dusek antialergijski. Treba da preuzmem sutra, tako da ne znam koji je proizvodjac. Ali moja sestra ima isti takav i zadovljna je. Kad budem videla javljam tiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.1.2011 14:19:40   
strahinja11
Mi smo kupili od ekocell pene, antialergijski i 100% pamuk :)

Radnja se zove Slarafia, sajt www.schlarafia.rs

Cena duseka zavisi od velicine, nas je bio 4500rsd (131x90)


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dušek za dečiji krevetac
10.1.2011 0:08:06   
madre
a da li neka od vas ima onu dormeo prostirku preko duseka za krevetac? imamo je na bracnom krevetu i bogi lepo zaspi na njemu, a cim ga prebacimo u njegov krevetac oseti promenuuser posted image i probudi se. a i jako je prijatan za spavanje. da li ste cule nesto o tome?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dušek za dečiji krevetac
10.1.2011 1:01:57   
mati
IZVORNA PORUKA: madre

a da li neka od vas ima onu dormeo prostirku preko duseka za krevetac? imamo je na bracnom krevetu i bogi lepo zaspi na njemu, a cim ga prebacimo u njegov krevetac oseti promenuuser posted image i probudi se. a i jako je prijatan za spavanje. da li ste cule nesto o tome?

Ja nisam cula za prostirku, ali znam da ima dusek dormeo za krevetac, kosta oko 15000, ali bi verovatno trebalo da imaju i prostirku.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dušek za dečiji krevetac
10.1.2011 1:06:38   
madre
15000user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa to je skuplje od samog krevecauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dušek za dečiji krevetac
10.1.2011 1:12:24   
mati
Pa jesteuser posted image . Evo pogledaj OVO mozda ces pronaci nesto. A da je skupo, jeste...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dušek za dečiji krevetac
21.1.2011 22:41:13   
upgrade011
Da li je neko od vas stavljao dusek za putni krevetac u obican drveni krevetac i kakva su iskustva?


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dušek za dečiji krevetac
22.1.2011 12:08:03   
maja19
I ja sam bas htela da kazem da mnoge moje prijateljice stavljaju decu da spavaju u tom prenosivom krevecu non stop a ja sam se uvek pitala da li sme da spava stalno u njemu posto mi je tanak dusecic..doduse i u mojoj kolevci nije nesto debeo ali je ipak dusek..

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.1.2011 16:19:01   
upgrade011
Koliko ja znam bebe treba da spavaju na tvrdom i ravnom. Izmedju ostalog zato sam i pitala da li je neko probao te tanke duseke. Moj bebac vise nije tako mali (ima 11.5kg-75cm) i pitam se da li ce se takav dusek ulegati pod njim i da li moze da propadne ako ustane/skace po njemu???

Imamo drveni krevetac i dusek se drzi na letvicama a hocu da povecam visinu ogradice jer me strah da ne ispadne.  Najskuplje resenje je da kupimo putni krevetac koji je dublji. Komplikovano resenje je da izvucemo fioku i spustimo dasku na kojoj lezi dusek. Najlakse je samo kupiti tanji dusek, ali...Stvarno nisam pametna sta da radimo.

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dušek za dečiji krevetac
28.5.2011 23:44:50   
Anoniman
Ima u Aksi da se kupi neki skroz super dušek, memorijska pena, sa antibakterijskom i anti-ne-znam-šta navlakom, 10cm debljine, 120x60, za nekih 1300din. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dušek za dečiji krevetac
28.5.2011 23:55:07   
Ana RR
Mi smo mislili da kupimo onaj dušek što ima letnju i zimsku stranu. Kakva su vam iskustva sa njim?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dušek za dečiji krevetac
28.5.2011 23:59:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

a da li neka od vas ima onu dormeo prostirku preko duseka za krevetac? imamo je na bracnom krevetu i bogi lepo zaspi na njemu, a cim ga prebacimo u njegov krevetac oseti promenuuser posted image i probudi se. a i jako je prijatan za spavanje. da li ste cule nesto o tome?


Madre, ja mislim da Dormeo može da radi dušeke po meri, pa i te prostirke. Sigurna sam da sam negde pročitala tu info. Možda da pozoveš i pitaš?

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.5.2011 0:01:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo mislili da kupimo onaj dušek što ima letnju i zimsku stranu. Kakva su vam iskustva sa njim?


Mi smo kupili takav, neki "Luka" dušek user posted image Nebitno....
Iskreno, ja ne primećujem neku posebnu razliku između te dve strane... Meni su maltene identične, ali je sam dušek odličan, taman dovoljno čvrst, moj Mićko skače po krevetu k'o pomahnitao i ništa se ne vidi ni da je ishaban ni da je igde ulegao

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.5.2011 0:03:47   
Ana RR
Nemam pojma koje je marke, mm ga je video u jednoj radnji gde je gledao krevetac a nije pitao ko je proizvođač. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.5.2011 0:04:46   
Anoniman
Ovo sam ja htela da kažem, ovo što je Nina napisala. Ja sam uporedila moj dušek bez tih strana, kupljen u Andrijaševiću, i dušek drugaricine bebe taj sa dve strane - ja tu nikakve razlike nisam primetila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.5.2011 0:06:44   
madre
IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: madre

a da li neka od vas ima onu dormeo prostirku preko duseka za krevetac? imamo je na bracnom krevetu i bogi lepo zaspi na njemu, a cim ga prebacimo u njegov krevetac oseti promenuuser posted image i probudi se. a i jako je prijatan za spavanje. da li ste cule nesto o tome?


Madre, ja mislim da Dormeo može da radi dušeke po meri, pa i te prostirke. Sigurna sam da sam negde pročitala tu info. Možda da pozoveš i pitaš?


nije mi to palo na pametuser posted image bas cu sutra da zovemuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.5.2011 16:57:15   
Nina777
Evo i mi se ovih dana bavimo dusekom i iskreno ja sam sada bas u nedoumici, a bila sam resila da oko toga necu da komplikujem user posted image . Prvo sam mislila da kupimo u Simpu, na sajtu sam videla, imaju JUNIOR ANTI-ALLERGIC dusek, i pise da je od dve vrste pene, a prodavacica nam je rekla da je on od sundjera? Inace je debljina 10 cm, i ne znam da nije pretanak, i kosta 3000 dinara. Onda smo gledali taj Luka, isto bez zicanog jezgra, zimska i letnja strana, cene su od 2600-3000, zavisi od radnje.Kod njega se pitam, a to je neko vec zamerao ovde na prethodnim stranama, on ima velika udubljenja na sebi na mestima gde su kao prisiveni "dugmici od vate" koji spajaju gornju i donju stranu duseka, da li ce bebi tu da upada glava, u te rupe. Prodavacica kaze kao nece to se ne oseca kad se stavi posteljina, ali meni bas tako ne izgleda, zaista su veca ta udubljenja i jos izbocina od tog dugmeta, a beba treba da bude na ravnom. Ne daje mi se 10,000 za dusek ali nikako ni izmedju ovih jeftinijih da se odlucim. Ako neko ima neki od ovih ako moze da da neku sugestiju, znacilo bi mi. Pozdrav

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.5.2011 18:01:07   
Anoniman
I ovaj sa memorijskom penom je "Luka". Mnooogooo je dobar.
Varijanta je, sunđer, pa neki tanak sloj "nečega", i onda ta memrojska pena, kao Dormeo jastuci. Preko je antialergijska i antibakterijska navlaka koja se pere u mašini. Marko mnogo lepše spava od kada spava na njemu nego na običnom sunđeru.
Toliko je divan taj memorijski sloj, ja bih spavala na njemu. user posted image

(odgovor članu Nina777)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.5.2011 18:18:07   
Nina777
Tash, a u kojoj Aksi si ga kupila, mi smo danas bili u Aksi i to nismo videli a nema ni na njihovom site-u?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.5.2011 18:18:52   
Anoniman
Ja na sajtu nisam uopšte našla dušeke. user posted image

U NS u Aksi, tamo na Novom Naselju.

(odgovor članu Nina777)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.5.2011 18:28:09   
bubulence
IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: madre

a da li neka od vas ima onu dormeo prostirku preko duseka za krevetac? imamo je na bracnom krevetu i bogi lepo zaspi na njemu, a cim ga prebacimo u njegov krevetac oseti promenuuser posted image i probudi se. a i jako je prijatan za spavanje. da li ste cule nesto o tome?


Madre, ja mislim da Dormeo može da radi dušeke po meri, pa i te prostirke. Sigurna sam da sam negde pročitala tu info. Možda da pozoveš i pitaš?


nije mi to palo na pametuser posted image bas cu sutra da zovemuser posted image



kao neko ko je radio za njih mogu reci da prostirka renew ne postoji u dimenzijama za krevetice niti da se moze naruciti po meri ali znam ljude koju su uzimali vecu prostirku pa savijali na krajevima, nemam pojma kako je izgledalo uglavnom nisu se zalili...
ja sam iz pocetka htela da uzmem dormeo dusek za krevetic ali posto je cena sada oko 16000-17000 din, mislim da necu. kada joj budemo uzimali krevet u kom ce kasnije spavati sigurno necu stedeti ali za sada mi je stvarno bzvz da dajem tolike pare...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.5.2011 18:29:31   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tash

Ja na sajtu nisam uopšte našla dušeke. user posted image

U NS u Aksi, tamo na Novom Naselju.



Tash, jel to onaj sa letnjom i zimskom stranom? Jedino taj nije sa žičanim jezgrom (koliko vidim na sajtu).

KLIK


< Poruku je uredio Ana RR -- 29.5.2011 18:30:03 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dušek za dečiji krevetac
30.5.2011 11:42:36   
Anoniman
Ne, moj nema tu dugmad.
Slikaću vam ovih dana.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here