|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nugat torta
10.2.2013 13:50:50   
magnetic
treba mi neka brzinska torta za sutra i ovo mi deluje brzo i ukusno,ali cu probati sa biskvitom od belanaca,mislim da ce biti boljeuser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nugat torta
11.2.2013 15:59:06   
Anoniman
Divan recept user posted image
pravila bih ovu tortu ovih dana, i stavila bih plazmu u koru, samo mi pojasnite kako, da zamenim brasno ili neki drugi nacin?

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nugat torta
11.2.2013 16:07:34   
Figaro88
Za 7 dana mi je divan dan i bas sam trazila nesto lako da pravim,a ovo mi super zvuciuser posted image UM,ako budes pravila koru sa plazmom javi kako je ispalo i kako si napravilauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nugat torta
11.2.2013 17:42:42   
isidora88
nisam pravila ovu tortu, ali sam jednom zamenila brasno i stavila plazmu onoliko koliko je brasna trebalo i kora je bila strasno suva, tako da mozda da stavis manje plazme ili da prelijes koru sa necim ako bude suva

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nugat torta
12.2.2013 13:49:32   
Ana RR
Um, mozes da napravis obicnu koru od plazme, kao za cheese cake npr.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nugat torta
12.2.2013 16:28:17   
Anoniman
Zenske hvala vam na odgovorima, kupila sam sve sta treba, smao nisam nasla badem pa sam uzela lesnik, nadam se da nece biti problema...
Anci hvala na odgovoruuser posted image , e sada po tebi sta ide lepse originalna kora ili ova sa plazmom, mrzi me da pecem pa bih probala sa plazmom....

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nugat torta
12.2.2013 17:00:06   
Anoniman
eeee da i uzela sam da probam dr o. krem fix da probam umesto zelatina....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nugat torta
12.2.2013 21:57:08   
Ana RR
Um, izvini, dok ja vidim šta si pitala.. pa po receptu i ide lešnik, tako da će biti ok user posted image ja sam pravila samo jednom tako da sam po receptu spremala koru, drugi put ću probati sa keksom.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nugat torta
12.2.2013 22:06:44   
Anoniman
Hahahhaha tek sam sada videla, proplupala sam izgledauser posted image user posted image user posted image
sutra pravim, javljam kakva je bilauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nugat torta
13.2.2013 10:56:01   
Lu
IZVORNA PORUKA: isidora88

nisam pravila ovu tortu, ali sam jednom zamenila brasno i stavila plazmu onoliko koliko je brasna trebalo i kora je bila strasno suva, tako da mozda da stavis manje plazme ili da prelijes koru sa necim ako bude suva

Kora od keksa ide kao za cheesecake što kaže Ana, recimo ja sam napravila keks-med-margarin.
UM a zašto izbjegavaš želatin?
Ako uspije bez njega javiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nugat torta
13.2.2013 17:01:37   
magnetic
U nekim mojim receptima gde je kora od keksa ide samo plazma i neki sok,ili plazma i mleko.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nugat torta
13.2.2013 22:41:59   
Anoniman
Napravila danasuser posted image
u koru stavila plazmu, puter, kasiku meda, i malo mleka, u fil krem fix ispao superuser posted image otrta je u kalupu sada cu da je vadim da prelijem glazurom, i jedva cekam sutra da je probamo.... Izuzetno brzo se pravi, Una i ja smo je zajedno napravile za 25 minutauser posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nugat torta
18.2.2013 8:50:09   
Figaro88
Sinoc sam pravila,i bas je ukusnauser posted image I brzo bude gotova.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here