|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontracepcija
17.6.2009 12:34:52   
Rivana
Ma za Yasmin sam i ja cula ali ove kao neke nove ne znam sta da radim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kontracepcija
17.6.2009 12:39:13   
Rivana
Ako ste mladi ( 17-35.godina) dobrog opsteg zdravlja ( normalne vrednosti
krvnog pritiska i telesne tezine), poticete iz zdrave porodice i zdravih
ste zivotnih navika(fizicki aktivni nepusac) a ginekoloskim pregledom u
proteklih 6 meseci ste potvrdili da ste i dobrog ginekoloskog zdravlja (
tj. uredan nalaz pri pregledu i uredan papanicolaou test) mozete poceti sa
koriscenjem kontraceptivne pilule.
Moj savet je Dzez (Yaz) pilula koja predstavlja najsavremeniju
ultraniskodoznu pilulu sa brojnim nekontraceptivnim prednostima koju
korisnice odlicno podnose.
Naime, prema dozi ona lici na Logest ( ultaniskodoznu pilulu) a
poseduje ( za razliku od Logesta) sve najbrojnije nekontraceptivne
prednosti kao Yasmin ( dobro resava probleme PMS-a tj.bolnost i
osetljivost dojki, osecaj nadutosti, bubuljice u PMS-u, pojacan
apetit i promenljivo raspolozenje...zbog cega ste dobro
raspolozeni a telesna tezina je stabilna)
DR KOvacevic


Evo ja saznala o piluli, pa ako nekog zanima, ja cula samo reci hvale o njojuser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kontracepcija
18.8.2009 20:07:01   
Zoka81
Da li je moguce da zene koje godinama uzimaju te kontracepcijske tablete ili kako se vec zovu da tesko ostaju trudne....kao navodno organizam se navikne na vestacke hormone pa tesko reaguje bez njih tj tesko se prilagodi normalnoj proizvodnji hormone ili kao ulenji se....
Ja sam godinama uzimala Desmin pa sam presla na neke druge zaboravila sam kako se zovu pa je onda izasao onaj Nova ring sto se stavi u vaginu, evo godinu dana ne uzimam nista i moj organizam poludeo...jako sam umorna uvek...ma sve ali bas sve be boli....lenja sam da disem...eto tako receno....a i ustanovljeno mi je da mi je progesteron jako nizak.....
Moja baka mene uvek grdi sada-kaze sama si kriva pa si pila ta govna-ko te to naucio-u moje vreme to nije bilo pa smo sve na vreme decu radjale a vi danasnja omladina svakojaka govna pijete. Ima i pravo ali sta ces takva su sad vremena...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kontracepcija
18.8.2009 21:35:19   
Anoniman
Ne bi trebalo biti tako, Zoko.
Organizmu treba 3 meseca da se vrati u normalu nakon uzimanja antibebi pilula, i kažu dr da je baš u ta tri meseca najlakše ostati u drugom stanju. Ja kada sam prvi put prstala da ih pijem, posle 3 meseca sam ostala trudna. Sada ih ne pijem od januara, ali smo se pazili do maja.

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kontracepcija
18.8.2009 21:38:51   
Debeljuca
ja sam cula da je najbolja kontracepcija ASPIRIN...
treba ga drzati cvrsto medju kolenima user posted image user posted image user posted image

salu na stranu ni jedan metod nije 100% pouzdan.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kontracepcija
18.8.2009 21:41:03   
Debeljuca
Zoko pisala sam ti malo i u temi utrogestan..

ne se brini zbog antibebi pilula....

mozda samo niste uboli plodne dane... znaci ti nemoj da drzis aspirin medju nogama...

i stici ce beba....

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kontracepcija
3.9.2009 12:34:23   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ako ste mladi ( 17-35.godina) dobrog opsteg zdravlja ( normalne vrednosti
krvnog pritiska i telesne tezine), poticete iz zdrave porodice i zdravih
ste zivotnih navika(fizicki aktivni nepusac) a ginekoloskim pregledom u
proteklih 6 meseci ste potvrdili da ste i dobrog ginekoloskog zdravlja (
tj. uredan nalaz pri pregledu i uredan papanicolaou test) mozete poceti sa
koriscenjem kontraceptivne pilule.
Moj savet je Dzez (Yaz) pilula koja predstavlja najsavremeniju
ultraniskodoznu pilulu sa brojnim nekontraceptivnim prednostima koju
korisnice odlicno podnose.
Naime, prema dozi ona lici na Logest ( ultaniskodoznu pilulu) a
poseduje ( za razliku od Logesta) sve najbrojnije nekontraceptivne
prednosti kao Yasmin ( dobro resava probleme PMS-a tj.bolnost i
osetljivost dojki, osecaj nadutosti, bubuljice u PMS-u, pojacan
apetit i promenljivo raspolozenje...zbog cega ste dobro
raspolozeni a telesna tezina je stabilna)
DR KOvacevic


Evo ja saznala o piluli, pa ako nekog zanima, ja cula samo reci hvale o njojuser posted image


Jel koristo neko meni preporucili ali nisam jos pocela ne znam ima li neko iskustva sa ovom pillulom user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kontracepcija
3.9.2009 12:41:30   
gagana83
Sestri od mm prepisao doktor,kaze da imaju najmanje hormona i da su najbolje za mlade osobe. Ona pocela tek ovog meseca da ih pije,tako da ne znam kakve su

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kontracepcija
3.9.2009 12:43:48   
Rivana
IZVORNA PORUKA: gagana83

Sestri od mm prepisao doktor,kaze da imaju najmanje hormona i da su najbolje za mlade osobe. Ona pocela tek ovog meseca da ih pije,tako da ne znam kakve su

Ja imam 33 i jedan porodjaj i dr mi rekla za ove kaze da su jako dobre i da smanjuju PMS koji je kod mene izrazen, ali nikako da ih uzmem ne znam nikog ko je koristio da mi kaze utiske
Ranije pre nego sto mi je dr rekao nikad nisam ni cula za njih dao mi i neku brosuru da procitam o njima ali ne znam dok ne cujem utiske nekog ko je koristio

< Poruku je uredio Rivana -- 3.9.2009 12:45:56 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kontracepcija
3.9.2009 12:48:31   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Rivana

IZVORNA PORUKA: gagana83

Sestri od mm prepisao doktor,kaze da imaju najmanje hormona i da su najbolje za mlade osobe. Ona pocela tek ovog meseca da ih pije,tako da ne znam kakve su

Ja imam 33 i jedan porodjaj i dr mi rekla za ove kaze da su jako dobre i da smanjuju PMS koji je kod mene izrazen, ali nikako da ih uzmem ne znam nikog ko je koristio da mi kaze utiske
Ranije pre nego sto mi je dr rekao nikad nisam ni cula za njih dao mi i neku brosuru da procitam o njima ali ne znam dok ne cujem utiske nekog ko je koristio

Ona ima 24 i doktor joj je njih prepisao zbog regulisanja ciklusa i PMS-a,predpostavljam da ako je dobar za nju koja tek treba da radja,onda ne moze ni tebi da skodi.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kontracepcija
3.9.2009 12:54:51   
Rivana

IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Rivana

IZVORNA PORUKA: gagana83

Sestri od mm prepisao doktor,kaze da imaju najmanje hormona i da su najbolje za mlade osobe. Ona pocela tek ovog meseca da ih pije,tako da ne znam kakve su

Ja imam 33 i jedan porodjaj i dr mi rekla za ove kaze da su jako dobre i da smanjuju PMS koji je kod mene izrazen, ali nikako da ih uzmem ne znam nikog ko je koristio da mi kaze utiske
Ranije pre nego sto mi je dr rekao nikad nisam ni cula za njih dao mi i neku brosuru da procitam o njima ali ne znam dok ne cujem utiske nekog ko je koristio

Ona ima 24 i doktor joj je njih prepisao zbog regulisanja ciklusa i PMS-a,predpostavljam da ako je dobar za nju koja tek treba da radja,onda ne moze ni tebi da skodi.



ma uzecu sto kazes nece da fali nista

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kontracepcija
22.12.2009 0:58:59   
monus
ja trenutno pijem jaz i zadovoljna sam skroz...nikakvih problema nemam...cak sam oslabila dva kilograma!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kontracepcija
22.12.2009 1:55:39   
eugenija
Ja sam Logest uzimala. Evo koliko vidim, liče na na Jaz po sastavu.



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu monus)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kontracepcija
28.1.2010 10:50:02   
Rivana
Nisam uzimala ove Jaz pilule sad mi preporucila Jasmin zbog ciste na jajniku, ali procitala sam mnogo toga loseg o njima a opet moja dr kaze da su one najbolje bas zbog ove cistice koje imam.
Vidim devojke ovde su koristile, pa kakva su vas iskustva?

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kontracepcija
28.1.2010 10:51:41   
Anoniman
Ja sam ih koristila pre prve trudnoće, i posle porođaja. Bila sam zadovoljna. Prestala sam da ih koristim u januaru prošle godine, posle oko 2 god korišćenja, a razloge možeš naći u temi Posle antibebi pilula

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kontracepcija
28.1.2010 10:55:02   
Rivana
znaci nisi imala nikakvih probelema mene frka uhvatila kupila sam ih danas, cekam mecu da dobijem al me frka da krenem da ih pijemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kontracepcija
28.1.2010 10:57:37   
Anoniman
Ne, tek posle dve godine sam osetila neke promene koje mi jednostavno nisu prijale, ali ništa veliko. Pogledaj u temi u kojoj sam ti rekla.

Ona cela fama oko umiranja od Yasmin pilula, moja dr tvrdi da to nije tačno. Da zdravi ljudi ne umiru od antibebi pilula. Da su te osobe koje su umrle sigurno imale neku bolest koja je potpomognuta antibebi pilulama, i da to nije do Yasmina, da bi se to desilo od bilo kojih antibebi pilula.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kontracepcija
28.1.2010 10:58:25   
Anoniman
Inače, i ja sam ih pila zbog cisti.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kontracepcija
13.2.2010 20:40:16   
Markovicka
Mogu li se piti pilule za kontracepciju dok dojis?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   [Obrisana poruka]
13.2.2010 20:43:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kontracepcija
13.2.2010 20:44:37   
Anoniman
Ne. Kada sam rekla dr da hoću pilule, jer sam odlučila da je dosta dojenja (zbog ragada), ona reče "Onda nema nazad! Nema više dojenja"

Mada... ima nekih... negde smo pislae, mislim da postoje pilule koje smeju da se piju u toku dojenja. Čekaj da potražim.

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kontracepcija
13.2.2010 20:45:45   
Anoniman
Kontracepcija za vreme dojenja KLIKNI

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kontracepcija
29.3.2010 12:56:10   
Rivana
Ja pijem ove Yasmin pilule i najvise me nervira sto od kako ih pijem povremeno ubi me glavobolja, a i jako jako sam nervozna jadni ljudi oko mene. Pricala sam sa ginekologom preko telefona kaze to je normalno dok se organizam ne navikne na pilulu i to moze da potraje 5-6 meseci, jooooj pa izludecu. kako je vama bilo?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kontracepcija
29.3.2010 12:58:24   
Anoniman
Ja nisam imala problema sa njima, sem što sam prvi mesec ceo krvarila. 

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kontracepcija
29.3.2010 12:59:42   
Rivana
ja nisam krvarila nego samo nesto malo roze pred kraj kutije, ali glavobolja me ubila pred dobijanje mece ovaj put

< Poruku je uredio Rivana -- 29.3.2010 13:00:07 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here