|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
22.3.2013 13:23:18   
zmajče
Daco ti i ja se mozda sretnemo kod ivanovića user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Klinika Ivanović
22.3.2013 13:24:22   
daca77
Bolje da odemo na kaficuuser posted image

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 18:55:32   
dragana s.
Drage devojke, evo mog izvestaja sa klinike Ivanovic! Juce sam primljena(treci dan ciklusa) i to kod doktora Dragana! Da znate, (pogotovo moja drugarice Dacouser posted image ) procedura je takva, prvi pregled je kod doktora, a svaki sledeci kod doktorke Gordane. Doktor je super, sve lagano i lepo ispita, covek je vedar i nasmejan, sto izuzetno prija! Posle razgovora ide pregled, pretpostavljam da je to isto za svaku pacijentkinju, a onda nastavak price, naravno sa oba partnera user posted image i pre i posle, pogotovo ako je malo komplikovano kao sto je slucaj sa mnom. Odmah posle pregleda je laboratorija, da se odmah urade hormoni koji su neophodni, a sutradan odn.ujutru je radjen OGTT test, ali to verovatno vazi sa nas koje imamo PCO! I sada ce na osnovu rezultata odrediti da li je potrebna terapija! Naravno da ja nemam pojma da protumacim sta je i kako! A sto se tice VTO, doktor ne moze odmah da vam kaze kad bi mogla da se radi, sve zavisi od problema, analiza i svega prateceg. U svakom slucaju je sve proslo ok, a sledeci pregled je zakazan 13-og dana ciklusa. Cena prvog pregleda je 10.000 din., a svaki sledeci je 3.000. Nadam se da sam vam napisala najvaznije, ako imate neko pitanjce, tu sam! Da i mene neko nesto pita, a ne samo da ja ispitujem! user posted image

Drugarice Cvetjka i Klarice, vidite da sam prezivela! Ali, ali, ali, to je bio DOKTOR, a za desetak dana ce biti "vruca stolica"! user posted image Salim se malo, probila sam led, pa mi je lakse! A drugarice Daco, nemoj nista da brines, ti i ja smo iste, pa kako je meni bilo, tako ce i tebi, a bilo je super!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 19:02:39   
dunja RR
Izgleda da mi preko fonda idemo odmah u vruću stolicuuser posted image , ja nisam bila kod Dragana, nego odmah kod Bilje, pa zatim Bilja, Goca, Goca, Bilja.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 19:09:12   
Klarica
user posted image ja nisam preko fonda, pa sam odmah išla kod Goce, kod Dragana sam tek sad bila-da vidim mrvicu user posted image On će mi voditi i trudnoću.
Vidiš da nista strasno nije bilo, niti će biti. Veruj nam na reč user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 19:09:49   
daca77
Draga Dragana, bas mi je drago da je sve super proslo.user posted image

Ja sam do srede na kontracepciji, tako da za nekih 7-10 dana idem za BGD.
A ti nisi imala vec uradjene hormone, pa si zato radila sada?
A prisustvo m nadam se da nije obavezno, jer cu ja ici sama.user posted image

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 19:24:49   
Klarica
Mm je isao samo na aspiraciju i ET. Trazili su samo njegov spermogram/spermokulturu i krvnu grupu (to treba za oboje)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 19:49:26   
dunja RR
Mm nije siguran koja je krvna grupa, tj. zna samo da je B. Pitala me Boija, ali joj nisam tačno rekla, ne znam da li ću morati baš papir da donesem?

Klarice, jel tvoj muž morao baš papir da donese (sa krvnom grupom)?

< Poruku je uredio dunja RR -- 31.3.2013 19:51:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 19:52:32   
Klarica
Ja posto nisam znala ni svoju ni njegovu krvnu grupu, uradili smo oboje. Pa smo iskopirali papir i odneli naravno. Ja sam rh - a on rh +, pa je zbog toga isto valjda bitno, zbog antitela koje moram pratiti u trudnoći..
Mene je to Goca pitala odmah na prvom pregledu i rekla da nema šanse da se to ne zna-pa smo odmah i odradili

< Poruku je uredio Klarica -- 31.3.2013 19:53:38 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 20:02:58   
cvećka
Kod mene je bilo Bilja, Goca, Goca, Goca.... Goca user posted image tek sad Dragan, u trudnoci..
Nije obavezan zmu Daco, ne brini, moj je bio sa mnom na dva pregleda pre, cisto da mi pravi drustvo i na apiraciji i ET, naravno. I mi smo radili krvne grupe oboje, iako sam ja moju znala, laboratorija im je slala rezultate direktno.
Super Dragana, eto vidis, nije nista strasno, a nece ni biti user posted image javljaj dalje, cim bude nesto user posted image

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 20:03:28   
erato
Klarice, da li muz moze da prisustvuje na ET?

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 20:05:50   
dunja RR
Cvećko, zbunila si me, što si promenila nick, jedva te prepoznah? user posted image

Kako ide sa vođenjem trudnoće kod njih, koliko plaćate?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 20:08:45   
Klarica

IZVORNA PORUKA: erato

Klarice, da li muz moze da prisustvuje na ET?

Pa ne bih znala, kod mene i ostalih toga dana, ne..

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 20:45:52   
dragana s.
E, pa devojke, stvarno ne znam zasto sam ja bila prvo kod doktora! He he, kod mene sve naopacke, ali znate sta, ja sam obukla prolecnu varijantu, haljinica i tako to, a doktor je izasao do sestara pre toga, i sta da vam kazem - prolece je ucinilo svoje! Hahahahaaaaaaa, salim se! Ili je provalio da se plasim doktorke! user posted image Nemojte da mi zamerite, ja mnogo volim da se smejem i lupetam gluposti! user posted image

Daco, sto se tice hormona, ja sam ih odavno uradila, skoro godinu dana je proslo, pa smo onda ponovili samo neke, zbog mog PCO. A sto se tice muzica, ja sam videla da je pre mene zena usla sa muzem, pa sam i ja tako, a posto sam bila malo uplasena na pocetku, bilo mi je lakse sto je i on prisutan.

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Klinika Ivanović
31.3.2013 23:00:22   
cvećka
Pa videla sam da sam zeznula stvar sa onim tj, stalno sam bila cvjetka kod pola clanica, pa reko' da ne zbunjujem ljude ((: mene je prvi UZ, utvrdjivanje trudnoce, kostao 5.000, uskoro cu vam javiti za sledeci...

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Klinika Ivanović
3.4.2013 13:58:40   
cvećka
Ljudi, ja da se javim da sam bila na drugom UZ! (: do 10 nedelje se placa 5.000, posle toga 6.000 pregled.. Sve je super, user posted image user posted image sad imaju po 4cm i rekao mi je dr Dragan da se vidimo za 5-6 nedelja, pa da radim tripl test user posted image skroz sam se zbunila, a dabl?! user posted image kaze da ne treba...

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Klinika Ivanović
3.4.2013 14:15:05   
Klarica
Cvećka baš ste lepi i veJiki user posted image Mene tek krajem aprila čeka drugi UZ, pa ću videti šta mi sledi..Ne sumnjam da dr. Dragan zna šta radi user posted image

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Klinika Ivanović
3.4.2013 15:06:59   
Biki34
Cvetjka bebice super napreduju...
Sto se tice testova oni blizanackim trudnicama savetuju samo tripl test tako da ni ja nisam radila dabl test vec samo tripl...
Navijam za sve devojke koje su u postupkuuser posted image user posted image

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Klinika Ivanović
3.4.2013 17:29:08   
cvećka
Hvala zenskice! E dobro Biki, sad mi je lakse, nije mi bas tako rekao, pa ja odmah... Covek za svasta brine (: Pozdravljam vas sve puno, Klarice da sto pre prodje april, Daco, Dragana, Dunja, Zmajce, da sto pre stignete na red user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Klinika Ivanović
4.4.2013 15:51:22   
dunja RR
Cvećko, sjajan recept, bravo, evo ga KLIK

I ti si nam asda Ringerajin kuvar user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Klinika Ivanović
4.4.2013 18:21:00   
*Maki*
Evo i mene tamo,gladnice user posted image

Daco,prisustvo muza je bitno jedino kada je aspiracija, ako nesto treba od analiza dodatno da se uradi (muz) ,imacete vremena za to user posted image Srecno Daci svim srcem navijam i za tebe i ostale cure u postupku user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Klinika Ivanović
4.4.2013 20:09:02   
daca77
Hvala, Makiuser posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Klinika Ivanović
5.4.2013 9:51:38   
cvećka
Jejjjj, sad sam RR kuvar (((: jao vama sada ((: gde si ti Maki, ne vidim tvoj recept? user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Klinika Ivanović
12.4.2013 11:41:05   
Meisje
Daco,ti si zapocela pripreme za vto?? Srecnooooouser posted image user posted image user posted image

Svim zenama zelim pozitivne bete!!

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Klinika Ivanović
12.4.2013 11:44:38   
daca77
Mei, pripreme zapocete jos pre vise god.user posted image
Ostaje samo da me klinika prihvati i to je to.
Veliki user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here