|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 7:25:43   
daca77
Dragana, valjda ce i sa mnom biti sve ok. Moj dr predlaze da nakon UZ 5dc mi ukljuci kontracepciju, kako bih kod dr Goce bila spremna i bez ciste. Ne znam sta da radimuser posted image

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 9:20:21   
Klarica
I ja sam imala neku cistu, pa sam dva meseca bila na kontracepciji, dok jajnici nisu bili totalno čisti-tek onda akcija
I nema šta da brinete, biće sve to ok user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 9:30:23   
daca77
Hvala, Klariceuser posted image

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 10:29:17   
dragana s.
Daco, i ja isto brinem, kod tebe koliko sam videla je problem nizak AMH, a kod mene je obrnuto, meni prelazi gornju granicu zato sto imam policisticne jajnike. Onda se plasim sta ce mi reci za to. Inace nisam nikad bila na kontraceptivnoj terapiji, a mislim da bi trebalo. Tako da Daco, nista ne brini, valjda ce nas primiti obe, iako imamo razliciti problem. 

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 10:38:13   
Klarica
Nema razloga da vas ne primi, traba samo dobra terapija i biće to dobro user posted image
Bitno je da postoji lek za date probleme user posted image

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 10:45:03   
nadjaa
Cvjetka,Klarice, cestitam i zelim vam laku i skolsku trudnocu. Ostale zenice, sve najbolje i puno srece.Daco, tebi zelim da kazem da ne brines zbog LE.Oni jednostavno odbijaju sve pacijente sa malim AMH,e sad zasto, imam neko svoje misljenje ali dobro,sacuvacu ga za sebe.Znam za pricu jednog bracnog para, koji su oni odbili sa obrazlozenjem da je zena usla u menopauzu i da nema sanse da VTO.uspe. Otisli su u BG.(ne znam tacno u kojoj klinici ali mogu da se raspitam ako te zanima) i eto, vec imaju bebu.Bez obzira sto sam ja pacijent klinike u LE.mislim da je dobro sto si odustala od njih ali nikako ne odustaj od svog cilja.SRECNO!!!!!

_____________________________

Nemoj cekati savrsen trenutak...Uzmi trenutak i ucini ga savrsenim...

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 10:52:39   
dragana s.
He, he, Klarice, cekala sam tvoju reakciju! user posted image  Nemoj da nas grdis! user posted image   Joj, nadam se da ima resenja i za nizak i za visok AMH! Kad me Goca stavi na optuzenicku klupu, auuuu! Ne znam da li je ovaj moj PCO problem, jer koliko sam shvatila, nije toliko strasno. Mada po internetu moze svasta da se procita.user posted image    

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 10:55:48   
Anoniman
Hvala Nadja user posted image tako je user posted image
Dragana, Daco, kontracepcija nece nista da vam naskodi, slobodno je uzmajte... Meni nije bila potrebna u VTO postupku, ali sam koristila pet godina pre toga, jer sam sa mm skoro 8g.

(odgovor članu nadjaa)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 11:00:46   
Anoniman
Dragana, ista si moja kuma, ona je u stanju da analizira i konstruise apsolutno svaku sitnicu do besvesti ((: Opusti se malo, mozes li nesto da promenis? Ne mozes! Tako da bice sta bude, a svakako je zdravije za tebe da se ne nerviras unapred bespotrebno! Veruj nam, profesionalci su i bice sve ok! Idi negde sa muzicem i user posted image neces smeti posle user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 11:02:08   
dragana s.
A evo i Cvetjkice, moje druge drugarice! user posted image   A je l' mislis da to treba na svoju ruku da uzimamo, mislim ja? Daci je doktor savetovao.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 11:04:19   
dragana s.
He he Cvetkjice, stvarno sam takva, sve zivo analiziram, kad bih mogla da izvadim malo ovaj mozak, da ga malo isperem, pa da vratim! user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 11:20:15   
Anoniman
Ne, ne na svoju ruku, samo ako vam neko preporuci, kao sto je Daci.. Meni je moj tadasnji ginekolog na VMA preporucio... jer sam bila tek na pocetku fakulteta, a kako prezervativi nisu uvek obavljali sta je trebalo, a pilule za dan posle su hormonski shok... ovo je bilo najsigurnije. Sad pojma nemam sto sam ovo napisala, nema veze ni sa cim, ali neka user posted image

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 11:36:33   
daca77
Hvala, drage...uradicu UZ danas ili sutra i videcu oko kontracepcije, jer taj moj dr mi vec 4 god.predlaze iz meseca u mesec Mikroginon.
A sto se tice optuzenicke klupe kod Goce, ne znam kako cu se snaci...ja uvek sedim na klupi tuziocauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 11:48:16   
dragana s.
Hvala ti Cvetjkice! Lepo si sve napisala! Nek se zna! user posted image  Jedva cekam da odem, a tek onda kad krenem sa pitanjima i podpitanjima! user posted image  Onda ne ulazite na ovaj forum! user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 11:54:48   
daca77
Dragana, pa mi smo bas iste...daj Boze da nas Goca ne protera, a ringeraja zabrani pristup forumuuser posted image

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 12:04:08   
Anoniman
Na klupi tuzioca?? E ako, onda i treba neko da te preslisa malo user posted image Amaaaaaan zenske, Klara i ja cemo vas prijaviti Dunji, a ona ce da vam zabrani pristup ((: salim se user posted image
Ali stvaaarno, obe bih vas sad preko kolena, pa nece vas pojesti Goca aman, napraviste bauk od zene ((: sve cu da vas user posted image i user posted image

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 12:04:50   
dragana s.
Hahahahaha! Daco, blesava si! user posted image  Drago mi je da znam da postoji neko poput mene! A nece ostale devojke da nam zamere, makar ne jos! user posted image   Hahahaaaa!  

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 12:08:52   
dragana s.
E, pa Cvetjkice i ti si blesava! user posted image  Sad nas ima dve, kako ces sa nama da izadjes na kraj?! user posted image  Ali tu je i Klarica, pa ne brinem! user posted image   

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Klinika Ivanović
15.3.2013 15:20:17   
Klarica
user posted image
lude ste skroz
ajd sad malo se lepo opustite, ulazite u priču polako, nista na svoju ruku ne uzimajte, i sve će vam biti lepo pojašnjeno user posted image

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Klinika Ivanović
21.3.2013 12:48:09   
Anoniman
Daco, Dragana, kako ide, je li stigla neka od vas na red?
Klarice, kad ce UZ?

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Klinika Ivanović
21.3.2013 13:54:44   
daca77
cvetjka, ja sam jos nedelju dana na Mikroginonu, a onda idem na UZ kako bi mi moj dr rekao da li da nastavim jos koji dan ili da prekinem. Ocekujem da user posted image u svakom slucaju stigne oko 5.aprila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Klinika Ivanović
21.3.2013 14:35:03   
dragana s.
Cao Cvetjkice! Evo i mene! Ja jos uvek cekam, nikako da dodje user posted image , to se kod mene nikad ne zna zbog PCO! A vec sam postala nestrpljiva, bas kad treba, ono nikako da krene! Cim bude, javljam kad sam zakazala! Kako tvoj stomacic? user posted image


Pozdrav za Daciku! :*

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Klinika Ivanović
21.3.2013 15:15:20   
Anoniman
Znači jos malo ženskice (((: milina, navijam najjače da se kod obe završi brzo, efikasno i sa user posted image user posted image
Meni je stomače konačno počelo da se vidi malo, pa sam sad sva važna user posted image

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 223
   RE: Klinika Ivanović
21.3.2013 15:20:07   
17 joka
cvetjka  imas  PP

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Klinika Ivanović
21.3.2013 19:24:06   
daca77
cvjetka, samo vi rastiteuser posted image
draganauser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here