|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
12.8.2017 9:35:09   
Zmajica81
Na zalost ne. 😕
Prokrvarila dan pred betu. Opet septembar. 😇

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Klinika Ivanović
12.8.2017 11:05:16   
Maslacak15
Zmajica drzi se, zao mi je jako!

Dunja, kad si rekla da planirate transfer? U septembru?? Pozz za Savcetauser posted image

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Klinika Ivanović
12.8.2017 13:53:14   
Fiona88
Zmajice, drzim palceve.. sledeci put bice SIGURNO!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Klinika Ivanović
15.8.2017 23:23:51   
dunja RR
Zmajice, septembar je tvoj user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Klinika Ivanović
15.8.2017 23:25:40   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Dunja, kad si rekla da planirate transfer? U septembru?? Pozz za Savcetauser posted image



Maslačkonjo, nismo radili ništa, Goci se nešto nisu svideli jajnici posle mikroginona, pa je čekala, i dogovorismo se za kraj avgusta da sve krenemo. Videćemo kakav će biti UZ, javljam!

Ljubim te puno, baš si me obradovala vestima user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Klinika Ivanović
16.8.2017 0:51:32   
Zmajica81
Hvala devojke! 😘 Daj Boze. Ne mogu docekati.
Drzim fige jako i za vas.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Klinika Ivanović
25.8.2017 9:36:06   
ivannna
ja sam u maju radila fet i u junu iui i tad sam dobila ciklus na 40.dan
Goca se zacudila sto mi se ovulacija pomerila na 23.dan a taj mesec sam na kraju dobila posle 40 dana i evo sad opet na 40.dan

i prosli put ,prosle godine kad sam radila fet isto su mi se cilusi posle toga produzili na 48,43,35 dana...izgleda da mi tako telo reaguje na te hormone user posted image

bas me sve to nervira jer tako gubim i nekoliko ovulacija godisnje user posted image

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2017 17:33:40   
bokajeca
Veliki pozdrav za sve zene na forumu..bila bih vam zahvalna ako mozete da mi odgovorite na par pitanja,posto se tek upustam u proces vantelesne i zainteresovana sam za ovu kliniku.Da li mozete da mi kazete koliko se placaju prve konsultacije,i kada se one zakazuju,s obzirom da mi ciklus varira 2,3 dana a videla sam da se pregled radi prvog dana ciklusa. Moj problem su policisticni jajnici,imam ovulaciju ali folikuli kasno pucaju,ako neko ima slican problem neka podeli svoje iskustvo.Hvala vam unapred

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2017 17:43:02   
dunja RR
Bokajeca, dobrodošla!

Kada dobiješ ciklus, javiš se klinici Ivanović, i zakažu ti konsultacije, 2. ili 3. dana ciklusa, mislim da su meni 2. dana taj prvi put, ove godine.
A sada kada sam krenula sa postupkom zakazali su mi 3. dana ciklusa.

Koliko se sećam, ako ne grešim, prve konsultacije su 6.000, posle svaki naredni UZ košta 3.000, naravno ako kreneš sa postupkom, plaćaju se lekovi (cena zavisi od žene do žene naravno, po utrošenom) + postupak se plaća na dan aspiracije 240.000. Kada sam krenula sa postupkom, plaćala sam samo lekove, ne UZ.

To je to što ja znam, meni sledi uskoro aspiracija :)

Kod mene nije problem pcos, tako da ti tu možda može neko drugi pomoći. U svakom slučaju, verujem da ti je bitno da si bila prethodno kod endokrinologa sa nalazima, pre svega radi eventualne terapije za siofor/glukofaž.

Nadam se da sam malo pomogla, srećno user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bokajeca)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2017 18:00:57   
dunja RR
Zmajče, dokle si stigla, kada je FET?

IZVORNA PORUKA: Zmajica81
Opet septembar. 😇



< Poruku je uredio dunja RR -- 6.9.2017 18:01:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2017 19:15:25   
Zmajica81
Šmrc nema eskima za mene. Od 7 jajnih celija je uspela samo jednu blastu da izvuce. Tako da moram sve ponovo. 😯
Cekam sada 22 septembar pa da idem kod Goce. Mislim da cu nadalje ici na prirodni ciklus, videcu sta ona misli o tome. Nisam bas najbolje podnela stimulaciju, kazu da je to kod mene bila "blaza" hiperstimulacija ali sam se jedva sastavila nakon svega. Imam Hasimoto koji je takodje pobenavio pa su mi autoimuna tela skocila do neba. Sada sam na nekom Hasimoto protokolu bez glutena, secera i alkohola pa sam uspela da ih spustim ispod 500.
Nas je prosli put sa aspiracijom, transferom, terapijom, laboratorijom, hematologom kostalo 460 000. Koliko to kosta iz prirodnog kod njih saznacu uskoro. ;)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2017 20:48:21   
dunja RR
O bre, pa kako, zar nije bilo zamrznutih?


Ja sam do sada, za 8 dana terapije dala oko 120.000. A još me čeka ... Primam do sada samo menopur.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2017 20:50:39   
dunja RR
Zmajice, šta si primala od lekova?


Ja sam u prvom postupku pre 4 godine imala 12 jajnih ćelija, ali sam tada imala 37 a sada 41 godinu. Sada im deluje da će biti 5-6 ćelija. Goca je sa tim zadovoljna, za moje godine. Ako je ona, i ja sam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2017 21:21:54   
Zmajica81
Meni je prvi postupak sa punih 36. Primila sam gomilu Menopura, cetrotide i ovittrele. Pila san Profertil female, CoQ10, D3 1000, selen i eutirox 50. Jajnici su mi bili ogromni, bukvalno su se zalepili jedan za drugi, ali na zalost mnogo praznih folikula na desnom, i samo jedna celija, ostale iz levog. Tesko mi je bilo da udahnem, sedenje mi je bilo vrlo neugodno, a da ne pominjem voznju kolima po ovim rupama jezivo. Tih dana mi je mama slala sa Zlatibora po 4 litra surutke dnevno pa sam se nevoljno terala da to pijem i pred transfer se primirilo. Surutka sadrzi neku belancevinu koja prija jajnicima. A bas sam se uplasila da cu zavrsiti u bolnici. Ne potpisemo zalud onu saglasnost... Zato sada zaista radije ne bih da primam stimulaciju vec iz ciklusa, ako uopste uskoro bude ovulatornih, ova dva meseca sam radila test trakice ali nije bilo ovulacije. 😞

< Poruku je uredio Zmajica81 -- 6.9.2017 21:24:34 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2017 15:55:03   
dunja RR
Ja sam završila sa menopurom, od danas 3 dana ide cetrotid. Cetrotid se lakše preživi, em ne boli em je mnogostruko jeftiniji od onog menopura user posted image Aspiracija će verovatno biti u utorak, a vraćaće mi odmah, neće da zamrzava, jer kaže da je endometrijum više nego odličan.
Meni je jako zategnut stomak, teško sedam, teško idem u vc na veliku nuždu, a često piškim. Ipak, dosta se krećem, tako sam i u prošlom postupku.



Zmajče, probaj iz prirodnog, i ja ću isto, ako ne uspe sada.

Da li ti imaš policistične jajnike pa otud hiperstimulacija?


< Poruku je uredio dunja RR -- 7.9.2017 15:56:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2017 15:58:21   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Zmajica81

Nas je prosli put sa aspiracijom, transferom, terapijom, laboratorijom, hematologom kostalo 460 000. Koliko to kosta iz prirodnog kod njih saznacu uskoro. ;)



Meni za sada izađe 130.000 za lekove i analize hormona i 240.000 postupak, znači 370.000 bez ovitrela, ne znam koliko je on.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2017 16:02:50   
dunja RR
E da, Goca reče večeras i sutra druženje sa mužem, na taj deo sam potpuno zaboravila od prošlog puta user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2017 17:11:50   
Zmajica81
Hahah kakvo crno druzenje nije smeo ni da mi pridje koliko me sve bolelo. 😂😂😂 A tek kao posle transfera ne bi trebalo .. Nemam policisticne jajnike. Mi smo jedan od onih parova sa kojim je sve "ok" navodno. Sve analize do sada su dobre. Svi nalazi moji i njegovi super, a od bebe ni traga... Ovittrele je oko 8000 dinara. Drzim fige . 👌👌👌
Ja cu za dve nedelje na konsultacije ponovo. Drzim se jos uvek njih, ali cu ovaj put insistirati da imam vise informacija to je jedina zamerka koju imam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2017 17:21:09   
degu
Wow Dunja sad vidim, navijamuser posted image
A sto druzenje s muzem? user posted image mislim u cemu je caka? user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2017 18:26:27   
bokajeca
dunja RR hvala na odgovoru,dosta mi znaci.Ja sam vec dve godine na gluforminu,i to ogtt test je sada u granicama normale ali ipak ne dolazi do trudnoce,sve drugo je u redu,i resili smo da ne cekamo vise.

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2017 19:40:59   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Zmajica81

Hahah kakvo crno druzenje nije smeo ni da mi pridje koliko me sve bolelo. 😂😂😂 A tek kao posle transfera ne bi trebalo ..



Pose transfera naravno ne, ni prošli put mi nije prišao, 10 meseci - posle transfera user posted image




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2017 19:42:20   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: degu

Wow Dunja sad vidim, navijamuser posted image
A sto druzenje s muzem? user posted image mislim u cemu je caka? user posted image


user posted image

Caka je da ne budu "matori" spermatozoidi, a verujem da i taj neki kontakt ima značaja, u smislu opuštanja, dovođenja organizma u stanje kao kod prirodne trudnoće.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2017 19:43:53   
dunja RR
Bitno je da si šećer i insulinn sredila, s tim su i mnogo veće šanse da VTO bude uspešna.

Ti ćeš još malo za mnom, a meni je sve sveže, tu sam za sve što treba, i navijam! Za sve nas!

IZVORNA PORUKA: bokajeca

dunja RR hvala na odgovoru,dosta mi znaci.Ja sam vec dve godine na gluforminu,i to ogtt test je sada u granicama normale ali ipak ne dolazi do trudnoce,sve drugo je u redu,i resili smo da ne cekamo vise.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bokajeca)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2017 21:28:06   
Maslacak15
Hej dunjciiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image Navijam jako jakouser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2017 21:35:06   
dunja RR
Maslačkonjooo, hvalaa user posted image

Bilo bi lepo da trudnujemo zajedno user posted image



Sledeće nedelje sve završavamo pa onda čekanje bete ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here