|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2018 11:01:55   
Maslacak15
lavice molim te idi na pretrage hormonske i iscitaj tamo. Da se ne ponavljam u pogresnoj temi. Ali mislim da obavezno moras da odradis endokrinu. Taj prolaktin je visok. Ako je uvek takav, to treba proveriti jel prolaktin je jako dinamican i mozda je jedno off merenje, ali ako je uvek takav samo ta cinjenica moze da bude uzrok sto ne dolazi do trudnoce. zene kako se postavlja link za temu?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2018 11:14:21   
IvanaSK RR
Samo reci koja je tema, kopiracu ja.
Pretpostavljam da je ova Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.6.2018 11:16:00 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2018 11:16:52   
Maslacak15
Pretrage i hormonska terapija 2. deo..

hvala Ivanauser posted image nova je mozda se ne snadje sa pretrazivacom

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2018 11:21:59   
lavica76
ne, nista od toga, samo osnovna analiza, urinokultura,krvna slika, koagulacija,pregled kog interniste..cak nisam ni t3 t4 tsh radila...uradila sam ga skoro onako cisto da proverim

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2018 11:22:21   
IvanaSK RR
Zakljucala sam je, mozete da pisete ovde Klik a na prethodnom linku je drugi deo i nek procita sta je zanimauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2018 11:33:31   
dunja RR
Da ni meni Goca ne traži nikada TSH, ali ja to sve odradim pre postupka, pa joj priložim u izveštaju interniste, jer mi je endokrinolog internista.

Maslačkonjo, to za punktiranje te vode mi pade napamer jer je lesli čini mi se napisala da mi tokom aspiracije, mogu srediti vodenu cistu, samo ja ne znam da li je ovo cista, lli šta već, kada dr. kaže "vodurina", tim rečima. Bol mi ne smeta, taj UZ kratko traje, nego me strah da ta vodurina kasnije ne utiče na ishod postupka. Ali ako ja nemam jajovode, ne bi trebalo, zar ne? Malopre me moj endokrinolog pitala da li su mi zatvorenu jajovodi, jer to svi uglavnom zaborave, nije ni bitno, na meni je da ponovim. I Goca često zaboravi da nemam jajovode. Mislim ako su mi ih izvadili ja ih nemam? Nije isto zatvaranje jajovoda i vađenje jajovoda ili je to ista stvar, pojma nemam?

Bila sam malo pre kod interniste-endokrinologa, sve je ok, dobila sm potvrdu za anesteziju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2018 11:41:41   
Maslacak15
nemas ih dunja znaci materica nije u direktnoj vezi sa jajnicima. Budi bez brige. Odlicno za endokrinologa i internistu!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Klinika Ivanović
9.7.2018 22:03:20   
Coveculjak veseli
Drage zenice, da li znate u kom mesecu i koliko dana klinika Ivanovic ide na godisnji odmor?Pozz

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Klinika Ivanović
9.7.2018 22:07:14   
Maraj
Ranije je to bio avgust i februar. Ne znam da l je i dalje tako. Najbolje nazovi njih i pitaj

(odgovor članu Coveculjak veseli)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Klinika Ivanović
9.7.2018 22:11:20   
dunja RR
Ja mislim samo deo avgusta ne rae, ja sam prošle godine krajem avgusta krenula sa potupkom, a bila sam i u januaru na kontroli. U februaru su takođe radili.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Klinika Ivanović
9.7.2018 22:17:58   
Coveculjak veseli
Hvala vam puno na brzom odgovoru. Divne ste😘

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Klinika Ivanović
15.8.2018 12:54:18   
Sandra261095
Napunila sam 19 godina pre mesec dana ,nova sam na ovom forumu... Nevinost sam izgubila ove godine 31marta,Inace tad sam i udata.. Vec godinu dana nemam menstruaciju...Zelela BiH da ostanem u drugom stanju...Sta da radim...Treba mi vas savet...Kod ginekologa imam zakazan pregled sada 5septembra...Inace bila sam pre 2-3meseca i radila ultrazvuk i sve je u redu....Da li nervoza utice na to..Sta da pijem ,da li su neophodni lekovi...Hvala vam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Klinika Ivanović
15.8.2018 15:14:00   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Sandra261095

Napunila sam 19 godina pre mesec dana ,nova sam na ovom forumu... Nevinost sam izgubila ove godine 31marta,Inace tad sam i udata.. Vec godinu dana nemam menstruaciju...Zelela BiH da ostanem u drugom stanju...Sta da radim...Treba mi vas savet...Kod ginekologa imam zakazan pregled sada 5septembra...Inace bila sam pre 2-3meseca i radila ultrazvuk i sve je u redu....Da li nervoza utice na to..Sta da pijem ,da li su neophodni lekovi...Hvala vam user posted image


Sandra, vase pitanje cemo da prebacimo u temu "Pitajte doktora na Ringeraji". Nadamo se brzom doktorkinom odgovoru.

KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sandra261095)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Klinika Ivanović
15.8.2018 16:35:07   
Sandra261095
Hvala Vam puno ocekujem odgovor,jako sam zabrinuta...I jako mi je bitno ...❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Klinika Ivanović
3.9.2018 14:37:55   
Coveculjak veseli
Drage moje,da li znate kolika je cena postupka vantelesne u klinici "Ivanovic"?Sa terapijom u kratkom ,dugom postupku ,i bez terapije (samo postupak). Treba da krenem na proces pa da znam orjentaciono. Punooo hvala🤩😘.

(odgovor članu Coveculjak veseli)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Klinika Ivanović
3.9.2018 14:40:37   
Maraj
Coveculjak kod njih imas cenovnik na pultu. Kako nisi videla. Ja ne znam koja je sada cena. A dug/kratak protokol...zavisi od terapije , koliko budes primala

(odgovor članu Coveculjak veseli)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Klinika Ivanović
3.9.2018 14:41:42   
dunja RR
Ćovečuljak, jedan postupak je između 320.000 do 350.000 okvirno, sa svim pregledima možda i jače, hormonima itd. Ja sam oko 350.000 platila u oba postupka u poslednjih godinu dana. Milslim da su druge klinike u Bg skuplje.

Mislim da je transfer 240.000 ostalo su lekovi i UZ.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.9.2018 14:42:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Coveculjak veseli)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Klinika Ivanović
3.9.2018 14:45:35   
dunja RR

E da, ono što meni nije jasno recimo, kada sam pe 5 godina radila FET, nisam plaćala zamrzavanje uopšte, samo transfer 30.000. Ali zamrznute embrione smo dobili u postupku preko države, ali ne znam da li je država plaćala i zamrzavanje.

Sada sam posebno platila dodatno 70.000 zamrzavanje, 3 embriona imam u dve slamčice, za treće dete ako se odlučimo i ako doktori dozvole pre svega:)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Klinika Ivanović
3.9.2018 14:49:45   
Coveculjak veseli
Svaka cas_t Dunja na informaciji. Srce si,i hvala ti puuno😘. Da znam sta me ceka😀

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Klinika Ivanović
3.9.2018 14:50:37   
lesli
Ako se dobro secam i ako se nista nije promenilo u proteklih godinu dana, cena same VTO je 240.000.

Lekovi nisu uracunati u tu cenu. A koliko ce kostati zavisi od toga koji je protokol, koji ce ti lekovi biti prepisani i u kojoj kolicini. Znaci poprilicno su individualni troskovi.

I imas jos stavku zamrzavanja embriona. Tu nisam 100% sigurna, ali mi se cini da i tu zavisi od broja embriona tj. cevcica. Prva cevcica da li 50.000 ili 60.000, a svaka naredna valjda 10.000. U jednu cevcicu moze i vise embriona, ali tu se ne pitas vec oni odluce po koliko ce da stave. Doduse zamrzavanje je opciono, ali ga toplo preporucujem.

< Poruku je uredio lesli -- 3.9.2018 14:52:03 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Klinika Ivanović
3.9.2018 14:54:07   
dunja RR
Draga user posted image

Pretpostavljam da si mlađa, ja imam 42, pa je možda zato kod mene nešto jača cena jer je trebalo više injekcija, pa uzmi i to u obzir.

Srećno i javljaj nam ovde dešavanja i lepe vesti nadamo se :)
Puno je trenutno na Ringeraji trudnica iz Ivanovića user posted image

IZVORNA PORUKA: Coveculjak veseli

Svaka cas_t Dunja na informaciji. Srce si,i hvala ti puuno😘. Da znam sta me ceka😀



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Coveculjak veseli)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Klinika Ivanović
3.9.2018 14:54:19   
Coveculjak veseli
Hvala puno,Lesli😀😘. Svaka informacija dobro dodje. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Klinika Ivanović
3.9.2018 14:59:00   
Coveculjak veseli
Hvala Dunja,vrsnjakinjo😀😂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Klinika Ivanović
3.9.2018 15:27:43   
lesli
Ja mislim da je kod mene izasla stimulacija oko 70.000. Nije bila jaka, ali sam primala gonal i kasnije cetrotid. Gonal je valjda tu valjda bio najskuplji jer je ona olovka koja je meni bila za 3 dana bila katastrofa skupa. Cini mi se 18.000-19.000.

(odgovor članu Coveculjak veseli)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Klinika Ivanović
3.9.2018 15:29:44   
dunja RR
O, pa onda onda još jače navijam vršnjakinjo user posted image

IZVORNA PORUKA: Coveculjak veseli

Hvala Dunja,vrsnjakinjo😀😂


user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Coveculjak veseli)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here