|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
12.1.2019 9:46:38   
jess021
Dunja, zato je idealna kombinacija ginekolog, subspecijalista endokrinolog. Jednog takvo znam, to je dr Artur Bjelica iz Ns. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Klinika Ivanović
12.1.2019 9:48:05   
Maslacak15
Sanim kao sto je dunja lepo rekla ginekolozi treba da rade svoj posao. Zato je uvek puno bolje biti i u redovnom kontaktu sa andokrinologom. Insulinska rezistencija se ne leci ona se kontrolise. Znaci postoji terapija uz preporucljivu korekciju ishrane ali o tome ces morati uvek da vodis racuna. Drzim fige da novi pokusaj kod Ivanovica bude uspesan!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Klinika Ivanović
12.1.2019 10:04:55   
Maraj
Sta je dug a sta kratak protokol user posted image
Jel vi verujete da ja pojima nemam
Radila sam vto kod Goce.
1.vto neuspesna. Primala injekcije suprefakta i menopura. Ostao 1 zamrznut. I taj zamrznut se "primio" 2 meseca nakon 1.neuspele vto.
Tada mi je vratila taj embrion u prirodnom ciklusu. Samo mi je ispratila ovulaciju i vratila taj embrion
Al eto ja i dalje ne znam razliku izmedju dugog i kratkog protokola. Nikad mi Goca nije rekla koji je to postupak. Mada ja je nisam ni pitala. Verovala sam joj

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Klinika Ivanović
12.1.2019 11:22:43   
MojMiki
Bubice drzimo ti svi palceve za dobru betu i jos jednu bebu od Ivanovica.
Evo ga kraj mene sin od 2god i trudna 34n kod Goce radjena jedna stimulacija i dva uspesna FETa. I ja imam svog endokrinologa za IR i usporen rad stitne. A Goca mi se licno svidja bas zato sto ima individualni pristup.Srecno Sanim 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Klinika Ivanović
12.1.2019 14:44:36   
bbubica
MojMiki, hvala puno! Meni je ovo prva stimulacija, 4 zamrznute blastice, prvi FET. Ne bih imala nista protiv tvog scenarija😉😊

_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Klinika Ivanović
13.1.2019 17:03:04   
Sanim89
Hvala puno na odgovoru. Imam jos jedno pitanje. Posto znam da se zamrzavanje dodatno placa, jel zna neko cenu kod Ivanovica koliko naplacuju?

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Klinika Ivanović
13.1.2019 17:13:57   
bbubica
Prva slamcica se naplacuje 60 000din,svaka sledeca po 10 000din.


_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu Sanim89)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Klinika Ivanović
13.1.2019 17:33:19   
bbubica
Zaboravih da ti napisem, jedna slamcica=jedan pokusaj FETa. U svaku slamcicu staje 2-3 embriona, zavisi od velicine,a i doktorka odlucuje koliko bi ti embriona vracala u jednom postupku,pa samim tim i koliko ce zamrznuti u jednoj slamcici. Cuvaju ti slamcice 5 godina. 

_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Klinika Ivanović
14.1.2019 16:35:08   
Anoniman
Da li je neka od vas nastavila da vodi trudnocu kod Ivanovica? I ako jeste, gde ste se poradjale?

(odgovor članu bbubica)
  Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Klinika Ivanović
15.1.2019 12:46:06   
miss_miss
Cao devojke, da li neka od vas ima iskustva sa klinikom Sretenovic i sa dr Ankom Cirovic? Ona radi inace i u Narodnom Frontu. Hvala unapred na odgovoru.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Klinika Ivanović
15.1.2019 17:21:30   
Tulip
Zdravo svima..i ja sam kod Ivanovica u postupku..ovo mi je ujedno i prva vto .. iz stimulacije dobijeno 4 embriona koje smo zamrzli u 3 slamcice. Prvi fet u prirodnom ciklusu odradjen u oktobru ali bezuspesno beta je bila negativna:/..sada se spremam za novi fet. Ovaj put stimukisan ciklus. Terapija mi je diferelin 7 dana i estrofem 3x1 7 dana..ne znam mnogo o ovoj stimulacijii..jel imate iskustva sa ovom terapijom i kako vam je prosla? Imate li neki savet sta ste promenile ili primenile u drugom ET(FET) nakon sto vam prvi nije uspeo i uticu li neke nase promene na uspeh ili ste misljenja da je sve do kvaliteta embriona? 
Takodje posto imam problem sa cirkulacijom (noge su mi stalno hladne) dr mi je predlozila  neke tretmane PRESOTERAPIJE kojom se poboljsava cirkulacija u materici..cenu mi nisu rekli  samo da je skupo..koja je cena i sta mislite o tome jel izvlacenje para ili je stvarno dobra stvar? 


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Klinika Ivanović
15.1.2019 17:33:04   
bbubica
Meni je odradjen FET 7.01.,trenutno brojim sate i minute do bete, koja je u cetvrtak😬 Moja terapija je bila kao i tvoja, diferelin, estrofem, pred transfer dodat utrogestan 3x2 od 100. Sa estrofemom i utrogestanom sam nastavila i nakon transfera. Presoterapija je i meni predlozena, ali ja nisam zelela da idem na te tretmane. Ne kazem da je to nesto lose,nemam iskustva sa tim, ali nisam imala utisak da mi je to zaista potrebno, imam neko svoje misljenje u vezi sa tim, u vezi sa predlaganjem treceg sprata😒 

_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Klinika Ivanović
15.1.2019 17:35:33   
dunja RR
Javi da li treba obrisati drugi post?

Presoterapija je verovatno gore kod ćerke?
Meni je preporučila da idem gore na drenažu, kod ćerke, i to tokom postupka, navodno noge su mi bile pune vode. Mislim moguće i da jesu (ali je to rekla baš u trenutku kada sam skinula 7-8 kg). Odbila sam, evo me u 8. mesecu trudnoće. Za sve ostalo kod Goce od mene glas ZA. Osim ovog lobiranja za ćerkin biznis, ali i to razumem. Na nama je da prihvatimo ili ne.
Kod tebe je da kažemo druga problematika. Ne znam, odluka je na tebi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tulip)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Klinika Ivanović
15.1.2019 17:46:56   
Tulip
Hvala vam na odgovoru, znam i ja zasto se forsira treci sprat pa mi je prva reakcija i bila u startu ne nema sanse..pa sam htela ipak da vas pitam jer imate iskustva..  nisam pametna a mogu da zamislim koja je cena.. ne znam izguglacu jos malo oko cirkulacije sta moze da pomogne..
Bbubice nadam se da ce ti ova terapija biti pogodak✊Dunja RR na prvom postu mi je ostalo Anoniman pa sam zato ponovila sa nickname-om

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Klinika Ivanović
15.1.2019 17:55:09   
dunja RR
Ok, mislila sam da želiš anonimno da pišeš, pa sam zato pitala.
Brišem onda prvi post.

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.1.2019 17:57:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tulip)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Klinika Ivanović
16.1.2019 11:02:34   
lesli
Za cirkulaciju set_nja. I mozda aspirin, ali ga ja ne bih uzimala na svoju ruku.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Klinika Ivanović
16.1.2019 18:53:48   
Tulip
Da da krenula sam sa aspirinom i prepisan mi je sad pred Fet a pila sam ga i za prosli

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Klinika Ivanović
17.1.2019 13:22:59   
bbubica
Devojke, moja beta 11-ti dan od transfera je 301!!!🤗😀

_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu Tulip)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Klinika Ivanović
17.1.2019 13:42:28   
MojMiki
Jeeeeeeee divni divnooooCestitam ti od ❤

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Klinika Ivanović
17.1.2019 13:44:59   
dunja RR

Bravooooo! 
IZVORNA PORUKA: bbubica

Devojke, moja beta 11-ti dan od transfera je 301!!!🤗😀




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Klinika Ivanović
17.1.2019 13:49:34   
Maslacak15
Ooooioo😀😀😀 cestitke!!!! Pravac trudnicki topic...svaka cas_t

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Klinika Ivanović
17.1.2019 17:04:01   
Tulip
Prelepo bbubice! Iz prvog feta bravo! Cestitam ti i zelim ti laganu trudnocu..

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Klinika Ivanović
17.1.2019 18:26:37   
lesli


IZVORNA PORUKA: bbubica

Devojke, moja beta 11-ti dan od transfera je 301!!!🤗😀



Bravo, cestitam! 👏 

(odgovor članu bbubica)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Klinika Ivanović
17.1.2019 18:36:18   
bbubica
Hvala vam devojke! Nakon 5 godina cekanja, Ivanovici su mi podarili cudo❤️

_____________________________

Just hoping for a miracle.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Klinika Ivanović
17.1.2019 18:38:09   
Maraj
Bravo bubice user posted image cestitke user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je pravo vreme da uradite test za tru...
Da li da sačekate da vam izostane ciklus ili da ga uradite odmah? Evo nekoliko smernica koje mogu da vam pomognu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here