|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 18:16:53   
Anoniman
Hvala puno Brano! Videcu sutra sa njima... Zvali su me iz klinike da mi pomere UZ sa 12:45 na 10h (8
Dragana, radi se i u privatnim klinikama besplatno, odnosno preko drzave, kao i ovde, ali sam malopre videla na temi VTO da su popunjena mesta kod privatnika... Ne znam do kada to vazi, kako ide... Ja sam platila 220.000 IVF, oko 80.000 hormonsku terapiju i pre toga oko 40.000 na preglede i analize... Srecno i da ti sto pre prodje pripremni period! (:

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 18:39:37   
dragana s.
Cvetjka, hvala mnogo! A joj, znala sam da se na to dugo ceka, ali sam mislila kad ukljuce i privatne u sve to da ce ici brze. Ali sta da se radi. Ako uopste budemo i stavljeni u program, jer i kod mene i muza je sve uglavnom u redu, radili smo glavne analize, ali trudnoce nema, ja imam 35, a on 36 godina, i u braku smo od 2010. godine. Valjda je to dovoljan razlog da malo misle i na nas! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 23:33:22   
17 joka
Cveckice  draga  srecno  na  UZ  iuser posted image user posted image   uzivaj  i  javljaj  se obavezno  kako  je  bilo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 7:43:11   
J@n@
Klarice,navijam!Kada je dan D?user posted image
Cvjetka user posted image -za user posted image user posted image !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 8:33:54   
SanjaG
Nikako ne mogu da pronadjem sajt klinike Ivanovic.... Moze pomoc.... Hvala

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 9:04:59   
Klarica
Sanja, evo i ja pokušavam od jutros- i ne ide user posted image
Dan d spada nedelja, pa će verovatno biti subota, jer ponedeljak ne mogu baš čekati user posted image

(odgovor članu SanjaG)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 9:15:41   
J@n@
Klarice,user posted image !Jos malo!Drzim palceve jako,najjace!Ima li simptomcica?

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 11:23:11   
Anoniman
Naravno, ko ce čekati ponedeljak (((:
Ljudi, bila sam na UZ, sve je super, dva srcenceta kucaju, milina [: termin nam je 25.10. Želim vam svima ovaj prelepi osećaj cekalice drage, srećno! [:

(odgovor članu J@n@)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 11:36:49   
Klarica
cvetjka divne vesti user posted image da ti trudnoća bude laka user posted image
Nema nikakvih simptoma, sve utihnulo... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 11:43:05   
Anoniman
Hvala Klaro! (: nije ni kod mene bilo nikakvih simptoma, ne sekiraj se, please! Od ponedeljka mi krenule mucnine, svaki dan je sve gore : ali nema veze, sve za visi cilj! (:

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 14:34:15   
zmajče
Klarice jakoooooooooooooooooo navijam
da me opovučeš za nosić pod obavezno
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 17:05:01   
jess021
cvjetka bravo!!! bas mi je drago, uzivaj i mazi svoje bebice!!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 17:08:08   
*Maki*

IZVORNA PORUKA: cvetjka

Naravno, ko ce čekati ponedeljak (((:
Ljudi, bila sam na UZ, sve je super, dva srcenceta kucaju, milina [: termin nam je 25.10. Želim vam svima ovaj prelepi osećaj cekalice drage, srećno! [:


Čestitam ti draga!Mnogo mi je drago! Neka ti je laka trudnoća. Mozes li mi reci sta su ti rekli vezano za hranu,mirovanje-kretanje,u vezi same blizanačke trudnoce? Kako su ti racunali trajanje trudnoce,od embriotransfera ili od prvog dana poslednje menstruacije? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 17:17:09   
17 joka
IZVORNA PORUKA: cvetjka
Naravno, ko ce čekati ponedeljak (((:
Ljudi, bila sam na UZ, sve je super, dva srcenceta kucaju, milina [: termin nam je 25.10. Želim vam svima ovaj prelepi osećaj cekalice drage, srećno! [:


user posted image user posted image user posted image  za  ta  mala  dva  srculenceta  uzivaj  mila,  mukice  ce  proci


Klarice user posted image   jako

Maki  ,kako  si  ti  mila user posted image ovo je  godina  blizanaca

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 19:00:41   
dragana s.
Da li neko moze da mi napise tacnu adresu klinike Ivanovic i broj telefona, posto na internetu nalazim dve adrese, ne znam koja je. Hvala mnogo!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 19:23:44   
Encimenci
Kralja Bodina, broj dva na Lekinom brdu.

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Klinika Ivanović
7.3.2013 19:27:18   
dragana s.
Hvala mnogo Encimenci!

(odgovor članu Encimenci)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 9:24:01   
Anoniman
Kralja Bodina 6, ali ne bi mnogo omasila, mala je ulica ((: telefon je 2852111. Nije mi jasno sta im je sa sajtom, do skoro je radio...
Hvala vam "do aviona" sto bi rekao moj mali sestric, divne ste! [: Po ceo dan gledam ove slicice sto su mi dali sa UZ, kao da je ne znam ni ja sta user posted image
Maki, racunali su od embriotransfera koliko vidim na izvestaju, a i logicno je, buduci da je hormonska terapija produzila taj ciklus... Doca mi je rekao da se do 12 nedelje drzim dalje od guzvi i zatvorenog prostora sa vise ljudi, a da normalno mogu da proset_am napolju koliko mi prija, lepo je vreme... Normalno, da ne preterujem sa fizickim aktivnostima, da mogu sve normalno da radim po kuci, samo ipak da se pripazim koliko mogu... Klasicno, nista specijalno. Za hranu zbog mucnina su mi rekli da jedem na svakih sat vremena po dve kasike user posted image i iskljucivo sobna temperatura, da izbegavam zacinjenu hranu i voce. Jos nisam uspela da se dovedem u red jer kad mi nije muka gladna sam kao vuk i nazderem se kao prase, pa posle proklinjem sebe... A zacinjeno, ja tako volim zacinjeno ): straaasno mi se jede kineska hrana i pizza...
Super je doktor, preporucio mi je i kod koga u DZ Nbgd da prebacim karton (posto sam do sad zivela u KG) i za cetiri nedelje da dodjem opet sa onim standardnim nalazima iz krvi i urina. Pregled je 5.000 i odlucili smo da ipak tamo vodimo trudnocu, pa snaci cemo se nekako... Jer on je upoznat i sa mojom operacijom koja je bila bas kriticna, a i dve bebe su, pa nam se ne rizikuje... Sestra mi ima dva klinca, brat dve devojcice, bar nista od garderobe i krevetaca necemo morati da kupujemo user posted image
Ljubim vas puno!!

< Poruku je uredio cvetjka -- 8.3.2013 9:31:08 >

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 9:25:28   
Anoniman
I da, srecan vam 8. Mart dame user posted image user posted image user posted image
Promenili su nam okruzenje na RR, simpaticno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 9:45:20   
dragana s.
Hvala Cvetjka! Evo i ja da iskoristim priliku da ti cestitam na najvecoj sreci! user posted image  I htela bih da te pitam da li da ne razmisljam o klinici, nego da se odmah odlucim za Ivanovice? Dvoumim se izmedju nje i Jevremove, pa bi mi znacilo tvoje misljenje! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 9:46:01   
*Maki*
Draga hvala ti puno,isto to su i meni savetovali. Ljubim te punouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 9:53:36   
Anoniman
Hvala Dragana! Ja se uopste nisam dvoumila, imala sam vise preporuka za Ivanovice i zaista sam prezadovoljna, kako i ne bih bila (: od sveg srca ti ih preporucujem! Srecno mila user posted image
Koja si ti nedelja Maki i sto te nema u prvom tromesecju?? Blizu smo negde, zar ne? Zajedno cemo brojati dane ((:

(odgovor članu *Maki*)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 10:00:53   
dragana s.
Hvala ti Cvetjka do neba! Ja sam po prirodi inace neodlucna i za neke gluposti, a kamoli za ovako velike stvari! user posted image   Je l si ti bas kod Gordane?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 10:33:40   
Anoniman
Ne mozes nikada da budes 100% sigurna, moras nekada da preseces, ne vredi! Ima uspeha i kod jednih i kod drugih, to su dve najbolje klinike u Beogradu svakako, sigurna sam da neces pogresiti! Da, kod Goce sam bila, kad ona nije bila tu dr.Biljana me je pregledala! Nema na cemu, sta god treba!

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 10:42:33   
dragana s.
Hvala ti opet! Izvini ako te smaram, ti kazi ako sam dosadna! Ti si isto platila sve to, nisi o trosku drzave? Posto cu ja tako, ne mogu da se stresiram dodatno po svim tim drzavnim institucijama.   

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here