|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 11:17:10   
Anoniman
Klarice, jesu li stigli rezultati bete?? *:

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 12:15:20   
dragana s.
Cvetjka, evo opet mene sa novim pitanjem! user posted image  Reci mi molim te, je l' to stvarno doktorka Goca tako stroga i gruba? Citala malo juce po netu, i mnogi to kazu. Sad sam se posebno uprpila, jer sam inace osetljiva, kad neko drekne, ja se sva izgubim. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 13:02:49   
Anoniman
(((: ti onda biraj dr.Biljanu, svakako (((: jeste, malo je grublja osoba, ne mislim na pregledima, nego na recima, nikako ne voli da se pacijentkinje udubljuju u detalje koje nikako ne mogu da promene i koji su njen posao... Normalno, odgovorice ti na svako pitanje ako ne preterujes u tom smislu, ona samo zeli da se ne opterećujemo nekim parametrima i uporedjujemo ih sa drugim zenama jer je svaka osoba za sebe, neka vrednost koja je kod tebe dobra ne mora da znaci da bi ta ista bila dobra i za mene, razumes... Njena poenta je da se opustimo koliko god mozemo, a ona ce da radi njen posao. Ako ti ne odgovara takav pristup slobodno trazi dr.Biljanu, jer oni sve rade zajedno i konsultuju se, sigurno ti nece biti nista losiji tretman! *: bez sekiracije! Jesi li zvala?

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 13:54:12   
dragana s.
Hvala ti Cvetjkice mnogo! Da, da, kazu za Biljanu da je "neznija"! Nisam jos zvala, sva sam se poplasila! Ali ovih dana cu sigurno! Nadam se da necu dugo cekati da me prime! Mislim, na razgovor.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 14:35:19   
Klarica
današnja beta 180
Dr.kaze da je to sasvim ok, i da se vidimo za dve nedelje.
Nastavljam sa terapijom + progesteron bocama
Samo da sve bude ok..

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 14:37:25   
Klarica
dupla

< Poruku je uredio Klarica -- 11.3.2013 14:38:12 >

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 14:39:30   
17 joka
Klariceuser posted image user posted image user posted image   i  naravno  da  ce  sve  biti  dobro

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 15:33:37   
Anoniman
Divno Klariceeeee, naravno da ce biti OK, vidis kako lepo raste beta ((((: e bas si me obradovala, vec sam se zabrinula gde si! Uzivaj, odmaraj i pricaj sa bebom, bice sve kako treba *: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 15:35:14   
*Maki*
Klarice bice sve ok,dobro je to sto su odmah reagovali i uveli ti terapiju progesterona,nemoj da brines,opusti se i uzivkaj dragauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 16:36:12   
cicibanns
Cestitam Klarice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 17:00:30   
daca77
Klarice, cestitam od srcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 18:18:32   
dragana s.
Cvetjka, zvala sam, juhu! Bas ono sto si mi rekla, da se javim na pocetku ciklusa! Nista nije bolelo! user posted image A tamo je i doktor Dragan, e njega su svi ishvalili! Eto, pa cemo sto bi se reklo- boze zdravlja, videti sta i kako!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 18:22:43   
dragana s.
user posted image Klarice, samo pozitivno i opusteno! user posted image

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 21:11:20   
Anoniman
Eto vidis, pa sta ima da boli (((: super sto si prelomila! Kad ocekujes ciklus? Aaammm, mislim da dr.Dragan ne vodi VTO, vec trudnoce, ali ne bih se kladila, nisam sigurna user posted image samo napred user posted image

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 21:24:13   
dragana s.
Prelomila ja danas, ma rekoh - sta bre ima da cekam! user posted image user posted image user posted image Vidis kako mi dobro ide uz vasu pomoc i podrsku! user posted image A ne znam za doktora Dragana, rekla mi je sestra da su tamo njih troje, i da svi zajedno rade, tako da nije problem. A ciklus otprilike posle 20-og, pa videcemo. Valjda nece da me grde mnogo! Sto mozda nisam ranije dosla! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 21:40:21   
Klarica
Dragan vodi trudnoću, a Goca i Biljana sterilitet. Doduše na aspiraciji su bili svi na okupu.
Goca mozda jeste stroga, ali sa razlogom. Priča onoliko koliko treba da znaš, korak po korak, ne pravi dugoročne planove, ali sve bude jasno.Ja sam njen pacijent, i imam samo reči hvale.

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 21:49:32   
dragana s.
Hvala ti Klarice! U pravu si, najvaznije je da je doktor predan svom poslu! Da radi bez zurbe i sa strpljenjem, a ako me mrko pogleda, izdrzacu! user posted image I ko ce to bolje da zna od njenih pacijenata!

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 21:56:03   
Klarica
Neće te mrko gledati, ne brigaj. Ali da te neće grliti, maziti i govoriti samo ono sto zelis da čujes, i to je sigurno. Znas zasto tamo ides, slušaj sta ti kaze i savetuje, i nećes imati problema sa njom.
Jer veruj mi, radi sve za tvoje dobre i dobro svojih pacijenata user posted image

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Klinika Ivanović
11.3.2013 22:07:33   
dragana s.
Naravno Klarice, pa od lepih reci nema nista! A njena profesionalnost i njen pristup ne sme da odbija ljude, jer toliko sam ruznih stvari procitala, da ne verujes. Jer sto ti kazes, pa zna se zasto smo tamo, nismo dosli u spa centar! user posted image

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Klinika Ivanović
12.3.2013 10:25:27   
zmajče
Klaro draga evo da čestitam i ovde i da ti pozelim sve najbolje ali ti sve to već znaš i da pohvalim kliniku ivanoviće svaka vam čast najbolji ste
user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.3.2013 12:54:21 >

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Klinika Ivanović
13.3.2013 10:11:40   
mine
Dobar uspeh imaju ivanovici..steta sto ova tema nije otvorena ranije...
cestitam klarice

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Klinika Ivanović
13.3.2013 12:05:15   
Klarica
Hvala devojke user posted image
Ja čekam prvi uz, ima da svisnem do tad, uglavnom leškarim i odmaram i čekam... još nekih 10-tak dana

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Klinika Ivanović
13.3.2013 13:20:22   
daca77
Klarice, bice sve okuser posted image

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Klinika Ivanović
13.3.2013 14:11:52   
jess021
klarice cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Klinika Ivanović
13.3.2013 19:32:15   
Anoniman
Znam kako ti je Klarice, zanimaj se necim sto vise, da brze prodje (:
bice sve super user posted image

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here