|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ugaone garniture
1.11.2018 11:56:27   
Sanjica26 RR
Mi imamo garnituru na razvlacenje. Simpova je. Uzas koliko se lose spava na njoj. I to jedno vece sto spavamo kad dodju moji mama i tata budemo kao prebijene macke. Neudobna je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ugaone garniture
1.11.2018 11:59:37   
Ana RR
Nama je za sada favorit jedna garnitura kod Tahirovića, imaju je kumovi i oduševljena sam. Oni su imali i njihov trosed, nasledili od kumovih roditelja koja je i posle 20 godina bila kao nova. Čekam sajam nameštaja da vidim koliki će biti popust.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ugaone garniture
1.11.2018 12:06:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Gde se otvara? Kada?


Negde na NBG. Biće na njihovoj FB stranici info.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ugaone garniture
1.11.2018 12:16:32   
jess021


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mi imamo garnituru na razvlacenje. Simpova je. Uzas koliko se lose spava na njoj. I to jedno vece sto spavamo kad dodju moji mama i tata budemo kao prebijene macke. Neudobna je.



Sanjice, mi imamo Feydom vec 8 godina i stvarno je super, ali realno nijedna ugaona nije predvidjena da se svako vece spava na njoj, a za 2 ili 3 noci neka žulja malo manje neka malo vise😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ugaone garniture
1.11.2018 12:17:21   
vonavoj
Ja cu samo reci NE Numanovic, drugarica je dala 70.000 i posle 3 meseca je trazila pare nazad.nije se razvlacila uopste kako treba..i uzasno je bila losa..Mi imamo Vitorog,odlicna je..bila jd 38.000..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ugaone garniture
1.11.2018 12:24:15   
dunja RR
Von, našla sam ta negativna iskustva, i za Numanović, Simpo, Atlas, Dalas, najviše, i to ljudi daju po 150.000 pa i 250.000 a štof se arstegne ili se koža rašije posle 2 meseca.
A onda sledeća 2-3 meseca čekaju na reklamaciju. Ako im uvaže, jer vade se na dobavljače???
Iščitah forume, detaljno, jedino za Čarkića nema žalbi, svi prezadovoljni.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.11.2018 12:25:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ugaone garniture
1.11.2018 12:27:11   
Tiziana
Feydom ima u Bgd, kod Big Fashiona zaprabo prekoputa.Mi smo tu kupili.Mi smo stvarno prezadovoljni. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ugaone garniture
1.11.2018 16:22:07   
gagana83


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja cu samo reci NE Numanovic, drugarica je dala 70.000 i posle 3 meseca je trazila pare nazad.nije se razvlacila uopste kako treba..i uzasno je bila losa..Mi imamo Vitorog,odlicna je..bila jd 38.000..


Nas nasa Numanovic lepo sluzi vec neke 3 godine. Muz redovno zaspi uz TV i tu i ostane do jutra. Videcemo kakva ce biti na duze staze. Identicna ovakva, samo su mali ukrasni jastuci sareni. 
https://www.numanovic.com/proizvodi/ugaone-garniture/bologna-lux.html


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ugaone garniture
1.11.2018 16:35:08   
Maraj
Meni se ne svidjaju ove sad ugaone sa lenjivcima. Ne mozes lepo da sednes na njima. Moras da legnes. I sta kad odem kod nekoga u goste, da legnem na taj lenjivac?
Meni su prakticne ugaone koje imaju dvosed i trosed. I normalan naslon za ledja . Ove sa lenjivcima...treba da krivim kicmu na njima ili da legnem jer su za to i namenjene...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ugaone garniture
1.11.2018 17:36:11   
IvanaSK RR
Maraj, slažem se. I ja sam vise za to, ali mi nismo imali mesta, ovo nam je bilo jedino rešenje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ugaone garniture
2.11.2018 13:58:54   
Ana RR
Suzi, pogledaj i ovde https://darijananamestaj.com/

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ugaone garniture
4.11.2018 23:25:41   
Ana RR
Kako me nervira što su već svi digli cene pred sajam nameštaja. Onda kao fol dobiješ sajamski popust. Ma važi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ugaone garniture
29.12.2018 17:56:09   
dunja RR
Stigla garnitura malopre!Lepa je, udobna jako i prostrana a dobili smo sada vecu sobu jer je lenijvac super dimenzije, kraci a siri. E sad vreme ce pokazati koliko ja kvalitetna,javicu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ugaone garniture
29.12.2018 17:57:41   
Ana RR
Super Suzi user posted image fotkaj da vidim kako izgleda user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ugaone garniture
29.12.2018 18:05:21   
dunja RR
Sava je uronio u jastuke kojih ima milion, pa to sad ovako izgleda haha. Ovo taburence pored smo dobili gratis pa je on tu vec uskladistio sve vozove i pruge, sve je stalo. user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ugaone garniture
29.12.2018 18:07:49   
dunja RR
Slikacu je posle u normalnom izdanju. Stof je jako lep. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ugaone garniture
29.12.2018 18:09:29   
Ana RR
Haha uživancija user posted image super deluje Suzi, sviđa mi se boja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ugaone garniture
29.12.2018 18:23:50   
Maraj
Suzi user posted image super sto se zadovoljni. Bas javi, kakva je nakon nekog vremena. I mi bi uzeli al ne za sad dok su deca ovako mala...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ugaone garniture
29.12.2018 18:32:47   
vonavoj
Bas kvalitetno deluje. I lepe su boje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ugaone garniture
29.12.2018 19:48:10   
milicicak
Dunja, koje su dimenzije i koja je cena? Ja moram da menjam nasu cim bljuckavac prekine sa bljuckanjem 😃

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ugaone garniture
30.12.2018 1:46:18   
dunja RR
Mili, meni su radili po meri, jer sam tražila kraći lenjivac, sada ne mogu da uđem u sobu, dvojac spava, da vidim tačne dimenzije a tamo mi račun, širina je mislim 230 (ili 250), tolika nam je i stara garnitura bila, a dužina lenjivca je 165 (ili 160, zaboravih) inače je standardna dužina lenjivca dosta duža, na staroj je bio mnogo duži i gušio sobu Cena je 82.800, jer sam tražila najkvalitetniji štof, a cena zavisi od materijala, tako da se kreću od 60.000 pa na gore. Ima dve kutije dole, za odlaganje, baš veliki prostor, i naslon se obara za spavanje, jako je udoban ležaj i za svakodnevno spavanje, mada mu kod nas to neće biti namena. Super izgleda stvarno, štof je ekselent, i ukrojeno super.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ugaone garniture
30.12.2018 4:31:05   
dunja RR


user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ugaone garniture
30.12.2018 10:37:28   
Ana RR
Suzi, baš lepo izgleda, boja mi je extra. Kaži mi koja je dubina sedalnog dela? Mi gledamo da nije mnogo duboka, kad sedneš da su ti leđa lepo ispravljena a ne da ležiš. Zato i ne mogu da nađem ništa što mi odgovara jer su uglavnom dosta duboke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ugaone garniture
30.12.2018 11:05:15   
nata11
Materijal je bas super. 👌

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ugaone garniture
30.12.2018 11:30:56   
Maraj
Meni se bas svidja kako su zategli mebl. Bas izgleda dobro odradjena

< Poruku je uredio Maraj -- 30.12.2018 11:33:37 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here