|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:00:01   
Misha i Ljisha
Ana mi imamo sivu a tirkizne jastuke. Odlicna kombinacija boja. Pa ako ti je "frka" a ti poruci samo tirkizne jastuke. Jako lepo ide uz sivu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:08:02   
Ana RR
Uz tamno sivu? U salonu sam stavljala tirkizni jastuk uz taj sivi materijal ali nije mi nešto išlo. Imam fotke na telefonu ali ne vidi se lepo ta boja, na telefonu je baš plava a nije tako uživo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:08:47   
Ana RR
Inače, planirala sam da poručim neki dodatni jastuk u drugačijoj boji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:15:07   
Misha i Ljisha
Eh pa sad nasa nije svetlo siva. Bila je u ponudi svetlija siva mi smo uzeli tamniju. Jedino ako je bas jako tamna. Postavi slike pa da vidimo. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:17:47   
bebilule
Anci, divno. Postavi i sliku. I probaj zuti jastuk, ja kada tako mastam zamisljam sivi ugao i zute detalje hihihi 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:19:37   
Ana RR
Ne vidi se lepo na fotki ali evo... malo je blic ubio boje, jače su uživo.. ona zelena što se vidi pored je baš jaka..

user posted image

ovakav je materijal samo još malo tamniji

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.2.2019 21:34:31 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:21:39   
Ana RR
Taj tabure što se vidi iza mene, to je ta boja koju smo uzeli.. kao što je i materijal koji je raširen preko garniture. Ali ne vidi se tekstura, nije tako glat sivo. Na sajtu su im boje svetlije nego uživo.

Inače uz garnituru ide i taj veliki tabure na kome su uzorci materijala.

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.2.2019 21:32:39 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:22:35   
Misha i Ljisha
Da nasa def nije toliko tamna. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:22:46   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Anci, divno. Postavi i sliku. I probaj zuti jastuk, ja kada tako mastam zamisljam sivi ugao i zute detalje hihihi 




Bebi, ja sam htela zeleni ali mm se nešto mršti. Mada, na kraju uvek bude kako ja kažem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:43:47   
Maraj
Ana meni je super ideja da razbijes sa tim jastucima. Bilo tirkizni ili zeleni. Mada to najvise zavisi od vasih boja po stanu. Meni bi se npr uklapala vise zelena nego tirkizna. Nemam nista tirkizno u dnevnoj. A taj krem jastuk je klasika. Pa mozda uzmes 2 klasike i 2 tirkiz (ili zelena )user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:45:34   
Misha i Ljisha
Ana sad vidim materijal sto si okacila. Slikacu ti sutra nasu da vidis i jastuke 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:47:51   
Misha i Ljisha


user posted image
Evo nasla sam nasu na netu 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 21:48:41   
Ana RR
Maraj, nama je centralni zid u tamnoj zeleno plavoj boji, ali baš tamnoj. Ostali zidovi su svetlo sivi. Super ide boja uz njih. Ide i ova tamno siva ali ova plava je baš efektna. Ide uz parket, komodu, sve. Samo treba da prelomim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 22:05:31   
jess021
Ana, nasa je bordo, a jastuci su mi 3 kom krem, a dva bordo. Lepse izgleda sa kombinacijom boja, nego kad je sve isto.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 22:24:34   
Ana RR
Ljišo, da, vaša je dosta svetlija. Mi smo razmišljali i o svetlo sivoj ali ne uklapa nam se jer su nam zidovi sivi.

Jess, ja nešto ne volim dve boje ili možda prosto ne mogu da zamislim. Jedino da staviš fotku user posted image

Moj plan je da ovi veliki, glavni jastuci budu u jednoj boji a da kupim još neki (kao ovaj tirkiz i roze na slici) u nekoj drugoj boji. Sanjaću noćas boje, osećam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 12:44:06   
veselicaa
Ana bas je lepa i ima dovoljno prostora.Nadam se da si se odlucila koju ces boju user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 13:02:50   
Ana RR
Naravno da nisam, Vesi user posted image

Jeste, komforna je, dimenzije su 300x220.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 13:08:53   
mirana1
Bas lepa. A jastuci ce biti super. Volim zelenu boju.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 13:18:38   
veselicaa
Imacete bas mesta,i za vas i kada vam dodju gosti.Znala sam da se jos mislis user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 13:38:51   
Ana RR
Ne znam da li ću se smisliti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 13:41:22   
dunja RR

Nama su zeleni jastuci Anci
IZVORNA PORUKA: dunja RR



user posted image




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 13:44:02   
Ana RR
Znam Suzi i super se uklapaju user posted image

I mi smo odabrali boju kao što je kod vas, ta tamno siva (samo što mi tvoja deluje glat, naša ima teksturu). Ali gledam ovu boju tirkiznu i baš mi se dopada. Zašto nisam hrabra aaaa user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 13:45:09   
veselicaa
Dunja tvoja je dosta manja od Anine?
Bas je lepa boja garniture.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 13:53:31   
Ana RR
Nije ni isti model, Vesi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 13:55:58   
veselicaa
Da,znam to.Ako jastuci nisu mnogo skupi,ti uzmi u dve boje pa menjaj user posted image Boja garniture je prelepa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here