|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ugaone garniture
30.12.2018 12:10:04   
milicicak
Dunja, odlicna je i bas izgleda kvalitetno uradjena.  Dopada mi se sto rade po meri, meni sve treba nestandardnih dimenzija, svakako cu ih imati u vidu kad budem kupovala. Hvala!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ugaone garniture
30.12.2018 14:33:54   
Sanjica26 RR
Opa evo nas prvom prilikom. :)
Prelepa je garnitura. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ugaone garniture
30.12.2018 15:26:16   
IvanaSK RR
Lepa je Suzi. Neka vas dugo sluzi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ugaone garniture
31.12.2018 9:36:26   
Maraj
Dunja imam pitanjce
Sad gledam njihovu stof kartu na internetu...
Kako si odlicila koju ces boju odabrati....mislim...sve je drugacije na netu a drugacije kad izivo vidis...plus ne mogu da dodirnem taj materijal da osetim kakav je...kako si ti izabrala?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ugaone garniture
31.12.2018 9:41:03   
vocicana
Lepo ste se ponovili, bas je lepa. Mi necemo jos neku godinu, pa posle zdravlja boze planiramo da uzmemo vecu, imace prostora, pa ce se uzivati.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 11:36:49   
Ana RR
Suzi, kako vam se čini garnitura do sada?

Mi još uvek gledamo i gledamo... u subotu ćemo do Tahirovića, njih nikako nismo obišli. Dopala nam se jedna u Vitorogu ali ima žičano jezgro a sa tim nemamo iskustva pa se dvoumimo. Mm se dopada Feydom ali ne daje mi se toliko novca.

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.2.2019 11:37:44 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 16:25:35   
Sanjalicaaa
 sam cula dosta negativnih komentara za Vitorog.
Tahirović na Bulevarutrenutno ima rasprodaju jer se sele. Na eksponate imaju 50% popusta.
Mi smo gledali bracne krevete i svi koji su se nama dopali su se prodali. Ugaone nisam gledala. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 16:28:58   
Ana RR
Aha, videla sam da imaju rasprodaju. Idemo kod mojih pa ćemo taman prvo do njih u subotu.

Još nisam našla nešto da mi je wow.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 22:07:29   
vonavoj
Mi imamo vitorog,evo vec 2 godine.odlicna je..i materijal,nigde se nije isteglila..ja sam zadovoljna..a platili smo je valjda 39.000..bila je 56.000.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 22:18:50   
Ana RR
Meni se sviđa neka Atlantic, 75 hiljada. Ali nisam sigurna zbog tog žičanog jezgra. Ovakva, samo u tamnijoj boji

user posted image

Dopala mi se još jedna, sa nekim italijanskim mehanizmom, ali cena je 130 hiljada što mi je ipak previše.



< Poruku je uredio Ana RR -- 21.2.2019 22:23:50 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 22:24:01   
vonavoj
Ana,lepa je.Ja kazem nase iskustvo,pri tom smo.mi stalno ja njoj..nasa je bianca,ali sivo ljubicas_ta.BIANCA

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 22:25:49   
vonavoj
Vidim da je bila 53.000😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 22:30:22   
Ana RR
Pazi, nama je radnica u Vitorogu, sad u subotu dok smo gledali neku garnituru Tara, prišla i rekla tiho "Ovo niste čuli od mene user posted image ali imamo puno reklamacija na tu garnituru, otpada joj dno." A cena 90 hiljada. Ona je sa onim lift mehanizmom. I mi naravno batalimo.

Kažem, najviše mi se dopala ta sa italijanskim mehanizmom, ona ima poseban dušek od memo pene za spavanje i metalnu konstrukciju koja se izvuče. Mnogo je lepa i velika. I ne pravi je Vitorog već neki bosanci. Ali 130 hiljada - onda ću radije kupiti Feydom. Ali svakako ne želim da dajem toliko para.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 22:36:41   
dunja RR
Anci, odlicna!
Non stop smo na njoj, a nekih mesec i po D i S svaku noc spavaju na njoj, jer nam je ova soba toplija.
Udobna, stof zategnut, odlican.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, kako vam se čini garnitura do sada?

Mi još uvek gledamo i gledamo... u subotu ćemo do Tahirovića, njih nikako nismo obišli. Dopala nam se jedna u Vitorogu ali ima žičano jezgro a sa tim nemamo iskustva pa se dvoumimo. Mm se dopada Feydom ali ne daje mi se toliko novca.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 22:45:03   
dunja RR
Kada su dosli kod nas u stan, pokazali su mi stof kartu, ja sam znala da hocu tamno sivu i samo sam dodala da hocu najkalietniji stof i oni su mi ponudili ovaj koji sam izabrala a svideo mi se i na dodir. E sad sto se boje tice, jako je lepa, ali cesto skupljam mrvice, sve prijanja, jer S stalno dovlaci nesto. Zahtevna je, jer je glat tamno siva, nije melirana pa da zakamuflira. Ali ipak mi je lepsa nego neka svetla boja. Eventualno sam mogla neku svetliju sivu, koja mi je manje lepa ali cini mi se zahvalnija za odrzavanje.
IZVORNA PORUKA: Maraj

Dunja imam pitanjce
Sad gledam njihovu stof kartu na internetu...
Kako si odlicila koju ces boju odabrati....mislim...sve je drugacije na netu a drugacije kad izivo vidis...plus ne mogu da dodirnem taj materijal da oset__im kakav je...kako si ti izabrala?



< Poruku je uredio dunja RR -- 21.2.2019 22:47:52 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 22:48:13   
Ana RR
Da, i ja gledam takvu boju. To je model "Ana" je l'?

A kakav je mehanizam za razvlačenje?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 23:04:25   
dunja RR
Zaboravih kako se zove, mozda sam gora stavljala link.
Spusta se naslon za spavanje, mnogo bolje nego ono izvlacenje odozdole.
Takva nam je bila prosla, ovo je neuporedivo udobnije.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ugaone garniture
21.2.2019 23:09:45   
dunja RR
Mi nismo planirali da spavamo na njoj, osum kada n am dodju gosti, sad ce dolaziti svekrva itd. Ali S bio bolestan pa ga zato prebaciamo ovde, i hvala Bogu orija mu ova soba, zdrav je od kad spava ovde, ide u vrtic. Sad kada dodje svekrva ona ce sa njim ovde spavati, a mi u spavacoj sa bebom. Ja spavam sada u drugoj spavacoj koja je toplija, ususkana isto kao i dnevna, ne grejem, ne prija mi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ugaone garniture
22.2.2019 11:14:10   
Ana RR
Super Dunjči, hvala ti na info user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ugaone garniture
22.2.2019 11:24:14   
Maraj
Dunja, kako se spusta naslon, jel kao kauč?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ugaone garniture
22.2.2019 11:33:29   
dunja RR
Da kao kauč, jednim potezom, lako je sve. To me je Ljiša posavetovala, mnogo je kvalitetnije ovako i udobnije.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ugaone garniture
24.2.2019 9:18:07   
Ana RR
Mm i ja smo noćas do 2 sata sedeli i gledali koju ćemo garnituru user posted image sto puta smo premeravali, kombinovali, da li ovu ili onu (def. smo se odlučili za feydom samo još uvek nismo za kombinaciju). Kod jedne choice nam se dopada što ima naslon svuda tj te velike jastuke. Ali je preko 100 hiljada. Sviđa nam se i neka gemini L i dosta je velika (300_x_220 plus tabure 80_x_80) ali sa obe strane ima lufta bez naslona. Meni se dopada i manja gemini ali ona je 220_x_220 plus tabure. Ali to nam je malo. Mada se meni dopada što je nekako kompaktna. Od tahirovića smo odustali, sviđa mi se samo jedan model (sve drugo je nekako starinski) ali je 275x175 što nam je opet kratko. Komplikovani smo. Feydom ima popust do 28og pa se nadam da ćemo uspeti da odlučimo.



< Poruku je uredio Ana RR -- 25.2.2019 10:32:09 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 10:31:48   
Ana RR
Sinoć je mm opet premeravao sobu user posted image šou sa njim. Danas idemo u feydom a još uvek nismo def odlučili šta ćemo. Malo nismo normalni user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 10:54:27   
mirana1
Bas bi bilo lepo da postavite sliku kad uzmete.
Bas mi se svjdja ova gore od clanice sto je postavljala, za mene licno skupa ali lepa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ugaone garniture
25.2.2019 20:58:54   
Ana RR
Važi, staviću fotku. user posted image

Večeras smo poručili, još se premišljamo za boju (imamo fore da javimo ako se odlučimo za drugu). Mi smo poručili tamno sivu ali nam se mnogo sviđa neka tirkizna i super bi nam se uklopila uz ostali nameštaj i zidove. Ali nešto nemam hrabrosti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here