|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 16:46:53   
vonavoj
Evo i moja.nasla sam sliku,kad je bila nova..user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 16:49:44   
veselicaa
Bas je lepa,nije mnogo jaka nijansa ljubicaste.Koji je to materijal,deluje kao da se sija.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 16:50:03   
Ana RR
Može Nato user posted image

Nije boja baš plava, ima tu neku zelenu notu, baš kakav nam je centralni zid u dnevnoj samo što je on puno tamniji. Ja nemam dilemu da li će se uklopiti jer znam da hoće, uz zidove ide sjajno, uz komodu, tepih (mada ćemo i njega menjati). Ali velika je pa ne mogu da zamislim kako će zaista izgledati.

Mada gledam u salonu juče, stoji izložena jedna roze garnitura, svi se za nju zakačili. Kaže prodavačica, dok je nisu stavili tu niko nije uzimao roze materijal a sada skoro svi traže baš tu boju. I meni bi bilo lakše da je bila izložena u tirkiznoj boji, ovako mi je teško da zamislim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 16:51:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Von ubedicemo je user posted image user posted image


Hahahaha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 16:51:40   
Ana RR
Von, lepo izgleda. Ja ne volim ljubičastu boju (ni roze, pink) ali lepo izgleda.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 16:53:19   
vonavoj
Ne razumem se u materijale,ali se ne tegli, cvrst je.Mozda na slici deluje da se sija. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 17:02:53   
mirana1
Bas lepa ljubicasta boja!
Super je.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 18:30:07   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ne razumem se u materijale,ali se ne tegli, cvrst je.Mozda na slici deluje da se sija. 

Cim sam videla sliku,delovalo kao da se sija.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 19:15:35   
milicicak
Ana, koje su dimenzije garniture? I koliko parica ako nije tajna?
Btw, glasam za tirkiznnu 😉
Nasa je narandzasta i super nam ide uz taman namestaj

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 19:16:51   
veselicaa
Mili svi su za boje user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 19:28:25   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: milicicak

Ana, koje su dimenzije garniture? I koliko parica ako nije tajna?
Btw, glasam za tirkiznnu 😉
Nasa je narandzasta i super nam ide uz taman namestaj


Mili, dimenzije su 300_x_220 i plus tabure 80_x_80. Do kraja meseca daju 15% popusta tako da nas je izašla 95700. Sa jeftinijim materijalom je 88900. Dostava je 3000 (što me jako nervira). Ali popust važi samo za keš.

Sve mi se čini da će biti tirkizna. Evo gledam u materijal i uopšte nije napadna boja, pogotovo uveče (nama su upaljene samo lampe) i deluje skroz tamno.

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.2.2019 19:33:07 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 19:31:24   
veselicaa
Ana user posted image user posted image A i pisala si da ce ti se slagati,imas detalje u sobi u toj boji.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 19:33:10   
milicicak
Mislim da ce mm da me stavi u top kad mu budem rekla ali ko ga sisa 😂 Meni se Feydom jako dopada, nadam se popustu i kad mi budemo kupovali 😉

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 19:33:30   
Ana RR
Vesi, imam ceo zid u toj boji user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 19:35:09   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: milicicak

Mislim da ce mm da me stavi u top kad mu budem rekla ali ko ga sisa 😂 Meni se Feydom jako dopada, nadam se popustu i kad mi budemo kupovali 😉


Mili, ja poslednjih 10 godina maštam o feydomu user posted image nije bilo planirano ali eto odlučismo se za njih na kraju. Sačekajte sajam, tada daju 20% popusta.

E da, ova garnitura nema sanduk za posteljinu ispod, što je meni bilo bitno, jer te sa sandukom dosta brže propadnu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 19:35:43   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Vesi, imam ceo zid u toj boji user posted image

Eto user posted image
Mili,prvo pokazi sliku pa tek kazi cenu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Ugaone garniture
26.2.2019 19:55:47   
milicicak


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Mili,prvo pokazi sliku pa tek kazi cenu user posted image



Dzabe, vesi, mm-u je skupo sve sto nije elektronika 😂 al je dobar, odgundja i ne mesa se vise. Ko sto se ni ja njemu ne mesam u cenu elektronskih uredjaja koje kupuje 😁

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Ugaone garniture
27.2.2019 10:01:45   
Ana RR
Mm je gori od mene user posted image mislim da nije ni spavao user posted image samo premerava i gleda boje user posted image

Da probam da dočaram boje. Ovakvu smo poručili, kao što je fotelja

user posted image

A otprilike ovako izgleda ta tirkizna

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.2.2019 10:19:33 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Ugaone garniture
27.2.2019 10:11:20   
mirana1
Ni mog ne interesuje, mada bi gunjao da je neudobna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Ugaone garniture
27.2.2019 10:21:11   
Ana RR
Moj voli, uvek zajedno kupujemo stvari za kuću.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Ugaone garniture
27.2.2019 10:26:12   
veselicaa
Na sajtu deluje mnogo svetlije.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Ugaone garniture
27.2.2019 10:27:27   
mirana1
To je bas lepo. Bravo za muza.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Ugaone garniture
27.2.2019 10:50:10   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Na sajtu deluje mnogo svetlije.


Ma da, na sajtu su boje dosta svetlije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Ugaone garniture
27.2.2019 12:12:30   
vonavoj
Uh,tirkizna je mocnija!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Ugaone garniture
27.2.2019 12:13:49   
Ana RR
Da, izgleda efektno user posted image idemo večeras do salona da još jednom pogledamo boje i da def odlučimo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here