|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2013.
11.4.2013 15:02:08   
marince1
Fala,ali to je tek 06. septembra

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Letovanje 2013.
11.4.2013 19:41:39   
Moiraina
Mi smo još početkom februara uplatili Neos Marmaras za početak juna, apartman na Paradisos plaži, da ne ponavljam ono što je Torbica napisala na prvoj strani (komšinice user posted image ), treba da uplatimo ostatak do maja. Sad mi samo ostaje da se nadam da će nam dr definitivno dati zeleno svetlo za putovanje posle snimanja bubrega. Ako mi propadne deo para, to će mi biti najmanja briga, samo da sve bude ok sa bebcem (ja verujem da hoće, a i dr-i su rekli da bi mu more prijalo). Mislili smo da pomerimo za početak septembra, ali ja ću tada najverovatnije početi da radim, a u sezoni mi je skupo, a i ne volim preteranu vrućinu i gužve.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Letovanje 2013.
15.4.2013 12:18:34   
Sesilija 83
pozzz, evo nas na ovoj temi, mi smo ove godine resili da definitovno idemo za tursku ali neznamo gde.... zato pitam imate li neku preporuku za mesto,hotel, isli bismo avionom,sa bebom od tada16-17 meseci,da bude blizu centar mislim da nije hotel na nekoj livadi i samo more a okolo pustooooo,???

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Letovanje 2013.
15.4.2013 12:36:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mislim da je Pelion veliki, mi smo videli samo mrvicu; Grci se na Pelionu zimi skijaju, tako nam je pričao naš vodič. Čini mi se da je neka od RR "Grkinja" bila prošle godine na Pelionu na letovanju, čini mi se ksena, ako ne grešim. Mislim i da je pisala utiske, ali se ne sećam kakvi su bili:D



Nisam nazalost bila. Rezervisali smo, ali se onda nesto iskomplikovalo oko puta pa nismo otisli. Pokusacu ove godine da nagovorim mm da odemo na vikend. Rekli su mi da je jedno od lepsih mesta Ag. Ioannis. A tamo je bila Nina... koja vise nije aktivna na rr.


Afitos je jako lep kao selo, onako nekako drugaciji od ostalih na Halkidikiju, ali njihovo more mi se nije dopalo jer ima kamenje na ulasku, nisu mi se dopali ni beach barovi, a ni cinjenica da do plaze moras kolima (ili da se iscimas sa spustanjem niz brdo)

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Letovanje 2013.
26.4.2013 12:44:06   
Sesilija 83
Mi smo juce rezervisali ,hotel,idemo za Tursku,Alanja,hotel je bas super,od strane agencije ima dobre pohvale(on nam je bio 3 na listi ali ova dva nam bas nisu preporucili...)
elem, ima
4*ali je u rangu sa5(oni tako kazu) a i komentari na netu su super...
user posted image na samoj je plazi all inc, i sad je neki popust za rani bookig pa smo imali i 20%cenu nizu nego inace.... idemo u junu... jedva cekam...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Letovanje 2013.
16.5.2013 12:02:32   
nata11
Kolike su sanse da na Tasosu u sezoni sami nadjete smestaj u apartmanu ( pocetak jula)? Mislim da nije preveliak guzva pa da nema slobodnih apartmana? Jel ima neko iskustva? Mi uvek idemo do Grcke kolima i vozimo se pa gde nam se posvidja stanemo i nadjemo smestaj ali nismo nikada bili na Tasos.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Letovanje 2013.
20.5.2013 15:15:27   
Torbica
Nato, mi smo bili u septembru na Tasosu i naravno da nije bilo guzve, lako se mogao naci smestaj, da biras. A u sezoni kazu da se moze naci samo sto su cene kao i svugde. Mene su jedino nervirale ose, bas ih ima na sve strane, na ostrvu se gaji med pa zato. Pozz

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Letovanje 2013.
20.5.2013 15:46:07   
liliana
Ja sam juče rezervisala letovanje za nas troje. Biće to Šušanj, od 6.jula, ali ćemo morati da pomerimo od 10.jula, pošto sam previdela neke stvari.
Pošto ja tamo nikada nisam letovala, dobro bi mi došlo nečije iskustvo.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Letovanje 2013.
20.5.2013 15:57:41   
Maya21
e lili mi stizemo u susanj 20. jula ujutru, krecemo 19., steta sto cemo se obici user posted image
meni je tamo ok, vec deset_ak puta sam bila tamo, sto sama, sto sa decom, Taletova kuma, moja drugarica sa faxa zivi u Baru pa mi svake god odemo tamo, spojimo vidjanje sa njom i letovanje. Kafica ima na plazi, zezalica za decu ima na set_alistu ka Baru, ali laganom set_njom do centra Bara stizes za 10,15min... Gde cete biti? posalji mi pp

< Poruku je uredio Maya21 -- 20.5.2013 16:03:26 >

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Letovanje 2013.
20.5.2013 16:02:22   
MASHKA
Mi bili u Šušnju pre par godina, sviđa mi se što na plaži ima prirodnog hlada u borovoj šumici a ne sviđa mi se što je plaža sa krupnim šljunkom! Uopšte mi nije za decu, još ako ima talasa jedva čete ući u vodu koliko je nezgodno za gaženje.
Moja preporuka : obavezne gumene sandalice za vodu!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Letovanje 2013.
20.5.2013 16:05:32   
Maya21
Mashka kazu mi da su ove godine sitnili to kamenje po plazi... Talasi, bar svaki put kad sam ja isla a to je sredinom jula, nisu bili strasni

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Letovanje 2013.
20.5.2013 16:06:52   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: liliana

Ja sam juče rezervisala letovanje za nas troje. Biće to Šušanj, od 6.jula, ali ćemo morati da pomerimo od 10.jula, pošto sam previdela neke stvari.
Pošto ja tamo nikada nisam letovala, dobro bi mi došlo nečije iskustvo.user posted image


Malo cu biti off ali me za Susanj vezu prelijepe uspomene...Provela sam dosta vremena tamo...I na plazi user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Letovanje 2013.
20.5.2013 16:24:38   
liliana
Hvala, devojke.
Majo, imaš PP

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Letovanje 2013.
21.5.2013 11:18:05   
Anoniman
Mi planiramo da provedemo u junu jedan vikend na Pelionu, pa vam javljam kako je user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Letovanje 2013.
21.5.2013 17:04:03   
gagana83

IZVORNA PORUKA: nata11

Kolike su sanse da na Tasosu u sezoni sami nadjete smestaj u apartmanu ( pocetak jula)? Mislim da nije preveliak guzva pa da nema slobodnih apartmana? Jel ima neko iskustva? Mi uvek idemo do Grcke kolima i vozimo se pa gde nam se posvidja stanemo i nadjemo smestaj ali nismo nikada bili na Tasos.

Verujem da ce biti slobodnih mesta pocetkom jula. Da je avgust, to bi vec bila druga prica.
A ja ti mogu dati info iz prve ruke sredinom juna user posted image
Mi na Tasos idemo 12.06, Pefkari. Smestaj smo nasli na netu, kontaktirali vlasnika, sve se sa njim dogovorili, nakon toga uplatili depozit i sad cekamo 12. jun. Nadam se da ce nas vreme posluziti.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Letovanje 2013.
21.5.2013 23:02:19   
branki*
da li je neko letovao na kipru?iskustva?user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Letovanje 2013.
22.5.2013 22:36:47   
jovicaa
gde se osiguravate i da li postoje neka porodicna osiguranA?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Letovanje 2013.
22.5.2013 22:48:53   
Moiraina
Jovice, mi smo uzeli preko Delta Generali, porodičnu polisu. Za 13 dana za nas četvoro košta nešto preko 4.000, s tim da ako uzmeš i zeleni karton preko njih, dobiješ 15% popusta na iznos polise (zeleni karton je oko 2.000). Tako da nas je samo osiguranje izašlo oko 3.700.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 9:39:42   
jovicaa
zeleni karton? ja sam mislila da nam to ne treba, posto za bugarsku i grcku ne treba, a idemo preko bugarske.
da li je auto vec osiguran i u inostranstvu ako je osiguran u srbiji, uopste ne kontam kako to sve funkcionise.

< Poruku je uredio jovicaa -- 23.5.2013 9:41:03 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 10:09:38   
gagana83
A sto iz Zrenjanina preko Bugarske?
Dosta se duze putuje.
Mi razmisljamo da idemo preko Bugarske ali u tom slucaju bi prenocili u Pirotu kod rodjaka pa ujutru nastavili za Gr

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 14:32:33   
Moiraina
Mi idemo preko Makedonije, a oni traže zeleni karton. user posted image
A ovo za osiguranje automobila ne znam, pitaću mm večeras.
I prenoćićemo u Vranju u odlasku, a za povratak ćemo videti (zavisi kako prođemo u odlasku).

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 14:44:10   
nata11
IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: nata11

Kolike su sanse da na Tasosu u sezoni sami nadjete smestaj u apartmanu ( pocetak jula)? Mislim da nije preveliak guzva pa da nema slobodnih apartmana? Jel ima neko iskustva? Mi uvek idemo do Grcke kolima i vozimo se pa gde nam se posvidja stanemo i nadjemo smestaj ali nismo nikada bili na Tasos.

Verujem da ce biti slobodnih mesta pocetkom jula. Da je avgust, to bi vec bila druga prica.
A ja ti mogu dati info iz prve ruke sredinom juna user posted image
Mi na Tasos idemo 12.06, Pefkari. Smestaj smo nasli na netu, kontaktirali vlasnika, sve se sa njim dogovorili, nakon toga uplatili depozit i sad cekamo 12. jun. Nadam se da ce nas vreme posluziti.


Super javices user posted image Ma sigurno ce biti vreme pravo letnje.

Preko Bugarske je bas duze jedino ako ne idete u deo iza Kavale prema Turskoj mada neznam koliko je razvijen turizam u tom delu.

Za predah je po mojoj meri motel Predejane, i lepinjice sa kajmakom naravno mmm user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 15:20:48   
Anoniman
mi kad idemo iz srbije u grcku stajemo u srbiji na omv pumpi i posle toga cim predjemo u makedoniju ima lukoil pumpa koja ima najcistiji moguci wc i sobu za presvlacenje beba (trazis kljuc). imaju i klopu i sasvim je pristojno.

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 15:22:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jovicaa

zeleni karton? ja sam mislila da nam to ne treba, posto za bugarsku i grcku ne treba, a idemo preko bugarske.
da li je auto vec osiguran i u inostranstvu ako je osiguran u srbiji, uopste ne kontam kako to sve funkcionise.



odakle vam ta informacija da za grcku ne treba zeleni karton? koliko ja znam - treba. kao sto i grcima treba za srbiju.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 15:26:39   
marince1
Treba zeleni karton za Bugarsku koliko ja znam

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Samo mami nemojte govoriti da ja tatu isto...
Da bi primerno osetili šta se dešava u duši deteta, pokušajte da zatvorite oči i da zamislite pred sobom dvoje vama najb...
Drago dete, nekad zaboravim koliko sam srećna
I kada život postane naporan, kada se moj um bori sa mislima i luta na sve strane, uvek budi siguran da sam svesna kolik...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here