|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 15:27:55   
Moiraina
Ne treba zeleni karton za Grčku.
AMSS

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 15:52:04   
gagana83

IZVORNA PORUKA: nata11

IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: nata11

Kolike su sanse da na Tasosu u sezoni sami nadjete smestaj u apartmanu ( pocetak jula)? Mislim da nije preveliak guzva pa da nema slobodnih apartmana? Jel ima neko iskustva? Mi uvek idemo do Grcke kolima i vozimo se pa gde nam se posvidja stanemo i nadjemo smestaj ali nismo nikada bili na Tasos.

Verujem da ce biti slobodnih mesta pocetkom jula. Da je avgust, to bi vec bila druga prica.
A ja ti mogu dati info iz prve ruke sredinom juna user posted image
Mi na Tasos idemo 12.06, Pefkari. Smestaj smo nasli na netu, kontaktirali vlasnika, sve se sa njim dogovorili, nakon toga uplatili depozit i sad cekamo 12. jun. Nadam se da ce nas vreme posluziti.


Super javices user posted image Ma sigurno ce biti vreme pravo letnje.

Preko Bugarske je bas duze jedino ako ne idete u deo iza Kavale prema Turskoj mada neznam koliko je razvijen turizam u tom delu.

Za predah je po mojoj meri motel Predejane, i lepinjice sa kajmakom naravno mmm user posted image


Ja se nadam da nece 2 godine za redom vreme da nam bude lose, valjda nismo toliki baksuzi user posted image
Prosle godine avgust - Burgas - od 5 dana koliko smo bili 2 dana bila kisa
septembar - Sitonija - od 10 dana, cini mi se 4 kisa user posted image



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 18:09:31   
jovicaa
juce sam gledala za bugarsku i grcku ne treba zeleni karton.
idemo na sitoniju i mm je gledao na mapi, preko bugarske je duzi put samo nekih 50 km sto i nije neka razlika.
a morali bi da uzimamo 2 zelene karte zato sto nam istice registracija na moru, tako da bi nas preko makedonije kostalo jos plus 4 000 din

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 18:22:58   
ivaMark
Blago vamaaaa... ove godine tesko da cemo na more user posted image
beba je mala, mm u skripcu sa odmorom.... prosle godine je dobio par dana zbog vencanja pa smo pobegli 4 dana do Makarske! Mozda iskombinujemo produzeni vikend negde, iskreno se nadam..

Zelim lep provod svimaaaaa user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 18:47:57   
Jole84
Jovice koje mesto na Sitoniji? Meni se baš dopao taj deo Grčke.

Ove godine ako ne zatrudnim do jula,onda idemo na Maltu,ako ne,onda leškarim kući uz limunadu user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 19:43:39   
nata11
Jole daj boze da pijes limunadu celo leto i nemrdnes iz Nisa nigde.user posted image A popodne da sa ringerajkama pijuckas kaficu.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 20:00:28   
gagana83

IZVORNA PORUKA: jovicaa

juce sam gledala za bugarsku i grcku ne treba zeleni karton.
idemo na sitoniju i mm je gledao na mapi, preko bugarske je duzi put samo nekih 50 km sto i nije neka razlika.
a morali bi da uzimamo 2 zelene karte zato sto nam istice registracija na moru, tako da bi nas preko makedonije kostalo jos plus 4 000 din

Jeste mala razlika u kilometrazi ali je put preko Bugarske losiji, i putuje se 2 sata duze nego preko Makedonije
A da je jeftinije jeste jer ne treba zeleni karton jeste, mada se kroz Bugarsku placa vinjeta 10e u jednom pravcu :/

Bravo za Sitoniju, koje mesto user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 20:04:12   
nata11
Taman sam to htela da napisem. Ako mislite da ce put preko Bugarske biti brzi i bezbolniji za dzep grdno se varate :) U Bugarsku cesto putujem poslovno i morate se pripremiti i za losije puteve i za zaustavljanja od strane policije na manje prometnim putevima i cena vinjeta nije zanemarljiva.

Moj san sto se tice Grcke je MIkonos.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 20:12:28   
Anoniman
Gagana gde idete , u koji deo Tasosa?
Nato ja imam vizit kartu od nekih ljudi , imaju svoj smestaj, lep je, ako hoces mogu potraziti i poslati ti poruku, u pitanju je Limenas....

Evo ga Tasos iz moiz mog uglag ugla, nama je prosle godine bilo prelepo...

< Poruku je uredio Unina mama -- 23.5.2013 20:16:15 >

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Letovanje 2013.
23.5.2013 22:13:03   
nata11
Una nemogu da ti vidim slike. Ako pronadjes karticu bila bih ti zahvalna, kada stignes imamo vremena.. :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 0:02:41   
gagana83
Unina mama, idemo u Pefkari user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 9:31:02   
Anoniman
Nato u pitanju je villa molos, bila je pored nas, mi smo bili smesteni u albatrosu, poslacu ti kontakt telefon na pp, i nisu bili skupi, a divna vila, sa lepim dvoristem, dok smo mi dan u albratrosu placali 65 e, tamo je bilo od 25-35 e dan... pa sam ja od gazdarice uzela vizit kartu, ako jednom odlucim da se vratimo na tasos....

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 11:37:55   
MASHKA
mi idemo 26. avgusta na Sitoniju, mesto Vurvuru, Aleksa će tada imati 9 . meseci pa me interesuje šta predlažete : da nosim odavde kašice ili da kupujem tamo? da li neko zna kakve su im cene i kojih proizvođača ima? i koju vodu da kupujem da bi mu spremila formulu?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:36:48   
Anoniman
Maso, meni je Una imala toliko kada smo isli prosle godine, ja sam nosila kasice, jer tamo nisu imale hipp-ove... mislim d ati je najbolje da poneses, ja sam za nju sve nosila, a nama kupovala tamo...

(odgovor članu Moiraina)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:39:50   
Anoniman
Nas ovog leta interesuje Lefkada, pa ako neko ima iskustva neka pise, i ako zna neki dobar smestaj.... nadam se da cemo u pauzi izmedju mojih ispita uspeti da odemo, ako ne, onda nam ne gine CG...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:44:10   
MASHKA
ništa, onda nosim da ne rizikujem!
a vodu mogu bilo koju flaširanu za mleko?

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Maso, meni je Una imala toliko kada smo isli prosle godine, ja sam nosila kasice, jer tamo nisu imale hipp-ove... mislim d ati je najbolje da poneses, ja sam za nju sve nosila, a nama kupovala tamo...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:45:48   
Anoniman
Najbolje ti je da nosis, ja sam za nju ponela bila paket rose , one za bebe, ali ona je meni sisala, pa nije trebalo puno vode... a tamo mozes bilo koju njihovu flasiranu, svejedno je....

(odgovor članu MASHKA)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:50:37   
nata11
Unina mama hvala dobila sam izgleda lepo. Reci mi jeste isli do mermerne plaze i koliko je udaljeno?

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:52:03   
marince1
Jao MAshka bas ti zavidim,ja sam se zaljubila u to mestasce i plaze.Blago tebi.
JA sam kasice uvek nosila,doduse isla sam autom,neznam kako vi idete
IZVORNA PORUKA: MASHKA

mi idemo 26. avgusta na Sitoniju, mesto Vurvuru, Aleksa će tada imati 9 . meseci pa me interesuje šta predlažete : da nosim odavde kašice ili da kupujem tamo? da li neko zna kakve su im cene i kojih proizvođača ima? i koju vodu da kupujem da bi mu spremila formulu?user posted image



_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:54:29   
Figaro88
Mi ipak necemo sad u junu na more nego u julu ili avgustu user posted image MM nemoze da dobije slobodne dane.A kakvo je vreme mozda je i bolje tako,a i ja imam vise vremena da sredim kilazu.Idemo u Canj,jos nisam bila tamo,valjda je ok....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:54:59   
jovicaa
lefkada je predivna, samo sto treba stici do nje.
vinjetu se ne uzima u jednom pravcu, nego vazi neki odredjen broj dana, sto ce pokriti put i tamo i nazad. tako da ce nas izaci 10 evra umesto 40 evra preko makedonije.
plus nama taj autoput u makedoniji ne znaci nista posebno, zato sto idemo ladom nivom, koja ne ide vise od 80 km/h, tako da nam je isto. mi cemo svakako putovati duze nego standardni automobili i ako idemo preko makedonije.
a i citala sam iskustva na internetu, uglavnom su svi zadovoljni putem preko bugarske, put je ok, a policija retko zaustavlja. mi cemo svakako postovati propise sto se tice voznje, tako da nam je svejedno.
ali u sustini najvise smo se odlucili da idemo preko bugarske zbog auta, da imamo neki drugi verovatno bi isli preko makedonije da bi skratili put, ovako nam dodje na isto.
idemo u sikiu, to je selo, jedno od najstarijih na sitoniji. tj mi cemo biti u studiu do plaze, a centar sikie je 2-3 km udaljen od plaze.
idemo kolima tako da mi mesto ne igra preteranu ulogu, planiramo svasta da obidjemo.. a zelimo da imamo i mir istovremeno. a to mesto mi bas deluje privlacno, ne znam nadam se da se necemo razocaratiuser posted image
da li je neko bio tamo?

sto se tice kasica mashka ja planiram da nesto ponesem, a nesto cu i da mu spremam tamo.

< Poruku je uredio jovicaa -- 24.5.2013 12:55:44 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:55:07   
Anoniman
Ja sam ulazila, i lepo je opremljeno... i fini su ljudi... Mermerna je blizu, nekih 10-15 minuta kolima, odmah posle makrijamosa, i prelepa je... Ako idete kolima, nikakav problemn nije da stignete do nje, nije tako los put... mi smo bili kolima i sa bebom od 9 meseci, tacno 13 dana, i svaki drugi dan smo bili na drugoj plazi, bukvalno obisli smo ih sve, i bili smo u Panagii na veceri...jedino smo mermernu obisli 2x, ali tamo moras da ides ranije, da bi zauzela mesto, jer ume d abude guzve..user posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:55:12   
Modessty
ja ću imati najludje letovanje: u rodnom gradu, sa stomakom do brade i sladoledom u rukama user posted image user posted image user posted image

zavidim vama koji putujete negde...bilo gde

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:57:08   
Anoniman
Jovice , vi cete ove godine na Lefkadu?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Letovanje 2013.
24.5.2013 12:58:40   
Figaro88
I da vas pitamuser posted image Za nas troje,pun pansion,izadje 79600din,sa prevozom,8dana,jel to puno.Meni jeste,za CG,ali mm navalio...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...
Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here