|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 13:38:57   
Anoniman
Mrzim to da kazem ali...Svi su oni isti.
Moj nije jedinac ali je mezimac...Ma dovescu ga ja u red...polako...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 15:10:52   
Anoniman
Ja mislim da kad bih pocela da "ogovaram" mm ovde ne bi bilo kraja.
Nista, ali NISTA nece da uradi. Jednim delom sam kriva ja, sto sam u 9. mesecu ribala kupatilo, jer je on, siroma' radio, a njegovu sestru, koja je zivela sa nama, je mrzelo.
A drugim delom je kriva njegova draga majka sto ga je celog zivota stedela apsolutno svih poslova i ucila ga iz tog primera da zena moze sve sama. Ok, mozda i moze, ali se u takvim slucajevima kupatilo riba svake 2 nedelje, sporet jos redje...i da ne nabrajam. Ja nisam neka cistunica, da mora sve uvek da bude sredjeno, ali ne volim prljavstinu, naravno.
Zamolim ga juce da oriba kuhinju jer mi nesto opet nije dobro od hormona koje pijem. Nema problema, sutra cu. Ulazim danas u kuhinju, on obrisao sporet i pod brefomuser posted image user posted image user posted image i samo ponavlja "kako sam lepo sredio, jel ne vidis". A meni se kosa na glavi nakostresila. Elementi muzgavi, sudovi u sudoperi........a on obrisao pod.
I tako sve.
Kao sto je Atena rekla, i sijalice, i sve zivo...sve sama radim, i stvarno mi je dosta.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 15:13:48   
Anoniman
i u mom slucaju...Majka ga je naucila da mu sve secka, namesta i sredjuje.
I u pravu si...
Sve moze da ceka...Ja nisam isto luda za cistocom ali kupatilo moram da ribam cesce kao i kuhinju...Katastrofa...sve kapiram...

Ajde da ih prevaspitamo...Ja verujem da to moze.
Ali stvarnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 15:16:30   
Anoniman
user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ovako ćemo sve

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 15:22:51   
Anoniman
Mislim da moze. Ja sam dosla do granice da sam rekla mm da cu ga ostaviti i da mi je lakse da budem sama sa detetom nego da budem sama sa dva deteta. Njega je to, ocigledno, jako potreslo, jer je i ovo poluspremanje kuhinje jako veliki pomak.
Ne kazem da je to jedini nacin, ali moljakanje mi nije upalilo, pa sam morala na "prljavo"
Evo, sad odlazi, uzima smece, sto jako retko radi, i kaze  "jel treba jos nesto da uradim?Sutra cu srediti terasu"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 15:22:59   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nisam bas tako mislila ali...Ima nekih mera i pre toga


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 15:23:22   
gagana83
Ja nemam tih problema,mm hoce sve da radi. Istina,ne seti se sam ali kad mu kazem da nesto uradi u kuci,on poslusa.Hoce sudove da opere,da usisa,da pocisti,narocito od kada sam trudna. Jeste da to nije onako kako bih ja uradila ali dobro. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 15:25:14   
Anoniman
Ja vec godinu ipo pokusavam sa svim ostalim merama, trudna sam, boli me, lose mi je, molim te, kuco, maco, cico...nisam bas ponosna na metodu....ali nekako sam valjda moralauser posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 17:24:35   
Dora
IZVORNA PORUKA: Anastazija

Hoce da pomogne, ali kada se njemu radi.. I to je ono sto sam morala da shvatim.. Ako mu nije do posla, dzaba svako moje nastojanje da bilo sta objasnim. Onda lepo i ja ostavim sve (pa necemo umreti ako je posudje prljavo jedan dan, ili ves neispeglan ili neopran.. ili sta god), i sednem uz njega pred tv... Kada se radi, onda radimo oboje..


Tako je.
Ja sam od početka sve radila sama jer sam se ježila od onog- jel moram odmah?
Onda sam mu kupila pet prelepih košulja koje su mu se mnogo svidele, ali ih nikad nisam peglala. Onda kad god negde krene, zamoli me da mu ispeglam košulju, ja ga pitam- jel moram odmah, treba sad da.../...baš me mrzi.
Posle je bilo:on:Aj mi ispeglaj onu košulju za večeras!
                ja: E, treba da se baci smeće i da se dotegli voda iz auta, aj molim te dok ti ne bude gotova košuljauser posted image
To je upalilo. Posle sam shvatila da su žene bile u pravu da treba izbaciti ono: Mogu ja sama
Ništa ne radim sama. U svemu mi pomaže i zna se koje stvari ko radi, ponekad ja pomažem njemuuser posted image
I da, nikad mu ne peglam sve košulje, uvek po potrebi i to samo po jednuuser posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 17:45:42   
marince1
mmje u stanju da spava na djubretu,i nece se setiti da pomeri isto.Istina da radi po 12,13 sati dnevno,ali kad dodje kuci misli da da ce tamo sve samo da se uradi.
Kad mu kazem,treba to i to,on uradi,ne pravi pitanje.Ali i  to je nesto,kad hoce da poslusa.
Samo sudove nikad ne bi oprao,to sam sigurna!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 18:33:34   
Zoka81
Ja sam u pocetku imala takve probleme sada ne mogu dase pozalim. Kada smo jos ziveli odvojeno pa kad dodjem kod njega u onu prljavstinu gadilo mi se sve. Pokazala sam mu da mi se gadi sve. Pa sam prvo sve oprala pre nego sto sam nesto dotakla....casu pre nego sto sam pila iz nje, posteljinu...sve. I kada sam trebala da se preselim kod nje rekla sam mu da mora prvo stan da renovira kompletno pa cemo onda o tome da pricamo i uradio je sve to.... Sada se navikao na cisto i uredno pa da vidite kakv je sto se tice stana i cistoce, vise vidi nego ja sada. I krevete namesti ujutru i sudove opere cak i neke sitnice vidi koje ja ne primecujem..... jedino sto nisam bas uspela da promenimto je ono usrano brijanje. Svuda se obrija a lice ostavi. Pa uvek galamim pa ako jadan ne bio sve obrijo a njusku ostavio-sta je to. Kaze bubuljice dobija....i to je i dan danas tako....svasta sam pokusala ali ne vredi. kad vidi da sam ljuta onda ode i obrija se inace po nedelju dana zna da se ne brija......

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 21:26:31   
anitamo
moj ne digne ni čaše za sobom.nikad ništa nije uradio.sve moram sama .on kad dodje s posla odmah sjeda za kompjuter.i tako cjeli dan.i kolica nosim sama.ma neće ništa.majke mu se spomenem 100 puta dnevno.na izmaku sam živaca.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 21:28:22   
Anoniman
skroz te razumem, nazalostuser posted image

(odgovor članu anitamo)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 22:37:23   
Lu
Ja mislim da se mogu promijeniti ako žena to stvarno hoće,potrudi se i ne odustaje dok ne postigne željeni cilj!
Ja sam od toga odustala jer je kod mene specifična situacija-kako je kući samo 2-3 dana mjesečno ni ne očekujem od njega ništa i tako guram sama cijelo vrijeme...
zato sam za more sve spakirala i raspakirala sama a kad sam mu rekla daj molim te bar krevetić dječiji sklopi-kaže pa ne znam znaš da nisam nikad ja to radio-ne zna ni kolica sklopitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 22:51:24   
anitamo
ma ženam treba dati nobelovu nagradu.muškarci veze nemaju ni s čim.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
19.8.2009 22:53:54   
anitamo
moj vidio pčelinjak na prozoru,kaže skinuće ga on jedan dan.user posted image user posted image user posted image
da čekam da mi dijete ujede.reko samo ti sjedi ja ću ga skinuti.skinula ga ja za 2 sekunde.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitamo)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
20.8.2009 7:45:46   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Dora


Tako je.
Ja sam od početka sve radila sama jer sam se ježila od onog- jel moram odmah?
Onda sam mu kupila pet prelepih košulja koje su mu se mnogo svidele, ali ih nikad nisam peglala. Onda kad god negde krene, zamoli me da mu ispeglam košulju, ja ga pitam- jel moram odmah, treba sad da.../...baš me mrzi.
Posle je bilo:on:Aj mi ispeglaj onu košulju za večeras!
               ja: E, treba da se baci smeće i da se dotegli voda iz auta, aj molim te dok ti ne bude gotova košuljauser posted image
To je upalilo. Posle sam shvatila da su žene bile u pravu da treba izbaciti ono: Mogu ja sama
Ništa ne radim sama. U svemu mi pomaže i zna se koje stvari ko radi, ponekad ja pomažem njemuuser posted image
I da, nikad mu ne peglam sve košulje, uvek po potrebi i to samo po jednuuser posted image



dobar ti taj fazon za kosulje user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
20.8.2009 8:22:34   
mamanp
Ja sam zakasnila mnoooooogo godina sa vaspitavanjem mm. Nista, ama bas nista nece sam da radi. Mama ga je naucila da za sve ona skace i ja treba da postujem tu proceduru. user posted image  ti zivot bedni kad ja pored svih ostalih obaveza treba jos i za njim da skacem i da trcim. Cesto kad nesto trazi da mu dodam, ja se jednostavno napravim da ga nisam cula. Muka mi je vise od svega. Ma neka podigne lenju guzicu sam. Nisam ja svima sluskinja da rintam i slusam kako kome treba.

< Poruku je uredio mamanp -- 20.8.2009 8:23:49 >


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
20.8.2009 9:10:53   
Anoniman
E, citam sve ove postove i nista mi nije cudno - SVI SI ISTI! Nazalost, ja volim sredjeno i cisto i ne volim nista da ostavim za sobom - tipa: e, nigde sudovi nece pobeci, mogu i sutra, a do sutra jos veca gomila, pa ne znam sta cu pre! Imamo masinu za sudje, i ja praktikujem, kad znam da ce me mrzeti da perem rucno, odmah po prljanju, ja stavim to sudje u masinu, i tako je sudopera prazna (naravno, dok se ne pojave moj otac i mm, pa ne nagomilaju sve, ali ne u sudoperu, vec svuda po kuci)!
Prljav ves naravno uvek skupljam po celoj kuci, koji budja a da ja to ni ne znam... Kad kazem mm da nesto uradi, cesto bude ta njihova famozna recenica: samo da odigram jos jednu igricu na kompu, jos samo 10 minuta i eto me! aaaaaaaaaaaaaa, grozim se od toga!
I ja sam u braku tek 3 meseca, i nije mi bio problem na pocetku da ga cekam, ali sad me ubija nervoza i zbog trudnoce, bolova, neispavanosti... i ne mogu vise da trpim i da ga pravdam sto radi po ceo dan... evo juce je izasao na vreme u 17h, dosao po mene i otisli smo da narucimo mateijal za komodicu, vratili se i on je samo obukao sorc i zaspao u dnevnoj! A ja sve cekam da mi izmasira stopala i malo kicmu, ne bi li bar malo duze i kvalitetnije spavala, al eto, Boze moj, njemu je nesto bilo lose (od umora) i probudio se u neko doba i pita me sto ga nisam probudila! Pa, jeuser posted image o te patak, ja svaki dan cekam da ne bude umoran, da bi me bar malo izmasirao, a ne daj Boze da nesto pospremi za sobom makar, ne da sredi, i svaki dan izvisim zbog njegovog prokletog umora i rada! I onda ga uhvati bubica da se mazi i da me pita volim li ga jos, a ja bi mu samo oci iskopala koliko me iritira!!!
DOKLE BRE VISE?!?!?!

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
20.8.2009 9:15:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

DOKLE BRE VISE?!?!?!



dok ne upotrijebiš neku spravu za sport...recimo bejzbol palicu ...reket user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
20.8.2009 9:20:05   
Anoniman
Eeeee, Vucko, dobro mi dade ideju, pa bas skoro je mm kupio bejzbol palicu koju drzzi u kolima... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
20.8.2009 9:22:40   
Anoniman
zaplijeni mu je pod izgovorom da to policija drži za hladno oružje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
20.8.2009 9:26:24   
Anoniman
Sto se bre, muskarci takvi?! Ustvari oni ni nisu muskarci, nego decaci!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
23.8.2009 19:13:58   
tamaramarko
Iskreno,ja sam navikla da nista u kuci kod svojih ne radim,pa mi je tesko da se priviknem sad...kako citam vasa iskustva vidim da jos i imam srece.MM je veoma cesto raspolozen da uradi svasta umesto mene.Usisa,stavi ves u masinu,opere sudove,obrise laminat...ali dobrovoljno,kada bih mu ja rekla mislim da nikada nista ne bi uradio.Mada,mislim da sam ja malllko vise smotana,pa mu je zao da me gleda kako se mucimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
23.8.2009 19:18:27   
Nensi*
user posted image user posted image user posted image
Dobrodoslauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tamaramarko)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here