|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 8:53:03   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Trinny

Ja imam problem sto mm izbegava obaveze oko deteta i svaki put trazi neki izgovor...  ona mu je super samo ako ne place i ako ce je prodrmuskati par puta i staviti da spava... Pomoc?! user posted image

joj trinny - ja sam malo kreten po tom pitanju, jako sam tvrdoglava i verovatno bih je ostavila tipa subotom ili nedeljom, kad je kući sam muž, kao idem do prodavnice, pa se zadržim malo ovde, pa malo onde...mora da prihvati svoje odgovornosti, pa to je i njegovo dete
ili bi probala da pričam sa njim smireno (što verujem da si do sada već probala)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 8:56:06   
Anoniman
Uh, de nisam probala sa pricom! Sinoc je bilo, kad sam htela da vidi kako je presvlacim i kupam, da ima malo vremena, jer mora da uci, pa ide na basket... (retko kad ode na rekreaciju sada)... a malo pre je bilo kad sam ga probudila da je malo ljuljuska i uzme, da ga boli glava, mada sam mu je tutnula, kako bi mozda tako naucio! Al mislim da cu imati vece muke sa njim nego sa Sarom... ma sa njom mi nije nikakva muka, uzivam u tome!
Evo ja sam sad na netu sa vama, a on je tamo uspaljuje, sta li vec radi!

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:07:55   
Trcosava
jooooj, pa dobro da probaš da mu daš malo vremena da se prilagodi...ipak mi imamo ''urođen'' instinkt,
ako ne evo mm kaže lupi šakom o sto user posted image
muški malo čudno gledaju na bebe koliko sam mogla da primetim, kad smo već kod tata, šlogirala sam se kad su nam u školici rekli da očeevi ne učestvuju u ''vaspitanju'' deteta do godinu dana?!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:12:51   
Anoniman
molim?!?! Pa cemu onda lsuze, majku mu?! Eeeee, nece mene nijedna skolica da zezne! Ima da ucestvuje, pa makar morala svaki dan da se svadjam sa njim!

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:17:09   
Anoniman
Citam sad ovo sto pisete i bacam se na mozdikanje user posted image mm mi prica da jedva ceka bebu,da bi se non stop igrao sa njom i presvlacio je td. i u jednom trenutku sam bila ljubomorna na jos ni nenapravljenu bebu! Nego moje pitanje je jer su i vasi tako pricali pa sad beze od obaveza ili nisu tako pricali! Ne znam da li me razumete user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:19:24   
Trcosava
ista je bila i moja reakcija user posted image ma ta školica nam je bila više zbog papira, jer ovde neke bolnice traže da tata odsluša tu školicu da bi mogao da prisustvuje porođaju. Ne sećam se da smo išta pametno naučili, osim što smo čuli tamo da se i od opštine dobijaju neke pare.
A ja sve gledam kako će ovaj moj da odreaguje na bebu....još malo pa ću da saznam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:21:44   
Trcosava
@ pčelica maja - ništa ovaj moj ne govori user posted image muuuuudro ćuti, a ja brbljam i zezam ga jer jedino na šta je gadljiv je ljudsko govance - ima da ga jurim sa ukakanim pelenama po kući user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a realno gledano, dok maaalo ne porastu (to ja kao nešto mislim do nekih 6 meseci) i nema nešto mnogo da se igra - kao eto samo spavaju, sisaju i kake
to se ja kao nadam user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:22:29   
Anoniman
e da i mm je rekao da se samo toga gadi! user posted image  

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:24:17   
gagana83
Meni mm stvarno u svemu pomaze,presvlaci je,kupamo je zajedno,kad ima grceve nosi je ili mu ona spava na grudima. Kad bi jos mogao ponekad da je nahrani umesto mene bilo bi superuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:26:16   
Trcosava
ja ništa još ne mogu da kažem - još je bebac u trbi
na sve to, pošto su moji u srbiji, planiraju naravno da dođu da vide unuku i ostaće neko vreme (koliko dobiju vizu) pa kapiram da ću jedva i ja stići do bebe a kamo li muž user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:26:38   
Rina
Ja ne smem da se pozalim ,mm stvarno maksimalno ucestvuje u svemu,kupamo bebu zajedno,pricuva ga uvek kad izadjem malo,presvlaci i ljulja ako puno place jer je meni tezak...s tim sto je s prvom bebom sve to radio instinktivno a sada moram ja da mu kazem user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:28:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Meni mm stvarno u svemu pomaze,presvlaci je,kupamo je zajedno,kad ima grceve nosi je ili mu ona spava na grudima. Kad bi jos mogao ponekad da je nahrani umesto mene bilo bi superuser posted image


E ja bih bila zadovoljna kad bi me nekad odmenio sa presvlacenjem ili kupanjem, dobro do sad sam samo ja kupala na ruci, a od ponedeljka cemo u kadici, pa ce morati da prisustvuje svakom kupanju... valjda cu ga prevaspitati!

Pcelice, i moj je pricao kako jedva ceka da sve to radi sa bebcetom kad se rodi, iako sam mu ja pricala da se pripremi na neprospavane noci koje ce biti jako ceste... iako ga ja stedim toga, i ne budim ga skoro nikad nocu, vec sve ja sama radim - koja sam glupaca!

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:30:38   
Trcosava
joooj trinny

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:32:44   
simke
Trinny draga muskarci su uglavnom uplaseni kad dodje user posted image ,boje se da je nose,kupaju,presvlace,ili se osecaju odbacenouser posted image Ne znam sta bih ti rekla,jer mm mi je od pocetka pomagao u svemu:ucestvovao u kupanju,nocu je dezurao da bih ja mogla da se odmorim,presvuce ga ako ja nisam tu,itd.user posted image

< Poruku je uredio simke -- 17.10.2009 9:34:44 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:37:54   
Anoniman
Mislim da sam sama kriva za njegovo neucestvovanje, jer sam isla logikom, ma da ga ne maltretiram, radi od ujutru do uvece, pa je mrtav umoran... a nisam se pitala da li sam ja mrtva umorna... u pravu si da su oni uplaseni, jer vidim da mi kaki za svaku sitnicu oko Srae, kad je presvlacim, da joj ne povredim rucice ili prste na nogicama i sl. ma lud covek!


(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 9:40:48   
Anoniman
Trinny, mozda jeste malo manipulatorski, ali pokazi mu da ne mozes sama i ako mozes. Ako vidi da sad, kad si jos sveza mamika, i kad je najteze zbog nespavanja, mozes sve, posle, ako zaista ne budes mogla, neces moci da ga uveris u to. To ti je moj savet, jer sam i ja tako prosla, prvih par meseci sam mogla sve sama, i onda, kad sam postala kao zombi, mm nije mogao da razume kako sad ne mogu kad je lakse kad beba malo porasteuser posted image . Sad je sve ok, uspela sam da ga uverim da ne mogu, i necu sama da podizem dete, i oko SVEGA mi pomaze, al bilo je jako cupavo jedno vremeuser posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 10:05:13   
simke
Greska u startuuser posted image Zamoli ga da ti pomogne,znam da surovo zvuci,ali pravi se da ti nije dobro(kazi mu npr.pridrzi Saru zavrtelo mi se u glavi).I moj je radio po ceo dan,pa je ipak dezurao nocu,jer kad me video onako iscrpljenu,bledu,premorenu bilo mu je zaouser posted image A i ja sam se stalno zalila na umoruser posted image Moras mu dati do znanja da ti treba njegova pomoc i podrska.Da si mogla da vidis mm kad sam ih prvi put ostavila same na dva satauser posted image Sinisa nije hteo da zaspi,jer nema mene,pa je mitingovao sve dok ja nisam doslauser posted image .Mm je morao da ga nahrani,presvuce(jer se ukakio)user posted image Mislim da je tad shvatio zasto sam ja hronicno umornauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
17.10.2009 10:21:02   
Anoniman
E, to ti nije losa ideja, pa makar nemala gde da idem, da ih ostavim same, a ja odem kao negde napolje... mada mi je skoro uvek puna kuca, pa lako moze nekome da je utrapi! Moram da nadjem [ravi momenat!

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
23.11.2009 12:41:31   
Anoniman
E ja jesam otvorila ovu temu ali moram da kazem da je mm postao divan po ovom pitanju...Stvarno sam provalila: kad ga nesto mrzi, mrzi ga i ne diram ga.
Ali sad kad sam trudna hoce da pomogne...
U subotu je rekao: lezi ti posto te bole ledja i uhvatio i sredio stan...
ide samnom na pijacu i sve...
Hm,hm...da ga ne ureknem...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
23.11.2009 13:26:12   
marince1
IZVORNA PORUKA: Trinny

Mislim da sam sama kriva za njegovo neucestvovanje, jer sam isla logikom, ma da ga ne maltretiram, radi od ujutru do uvece, pa je mrtav umoran... a nisam se pitala da li sam ja mrtva umorna... u pravu si da su oni uplaseni, jer vidim da mi kaki za svaku sitnicu oko Srae, kad je presvlacim, da joj ne povredim rucice ili prste na nogicama i sl. ma lud covek!





ovakvu grasku sam i ja napravila.i terala bi tako do kraja da me nije iznervirao jer je cutao kao user posted image  pred njegovom mamom,vezano za pomoc oko bebe,a stalno prica kako je ona bezosecajna,i kako je bezobrazno od nje sto nista ne pomaza.

Sad sam rekla posto si takav,ustajmo nocu na smenu ili nadji dadilju,a ja idem da radim!
i pristao je,videcemo

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
23.11.2009 13:40:24   
Rivana
Meni ponekad zao zena bre ko neki robovi prvo se porode prezive sve to, pa onda oko bebe pa plus kuvanje spremanje stana itd....bas ko robovi user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 11:29:46   
Mari86
ja necu da se zalim....moj mm zeli da pomogne,on meni i skuva i pospremi kada ja recimo radim a on je na godisnjem..
ako ga nesto zamolim on ce uraditi,stvarno nikada mi nije odbio nista da uradi......user posted image user posted image

LEpo sam ga vaspitala.posto kod njegovih sve mama radi....otac mu vala nista po kuci ne radi..
jednom prilikom sam zamolila svekra da mi sipa casu vode...meni je to sasvim normalno,oni su poceli da se cude,kao svekar da sipa vodu...user posted image user posted image user posted image na sta sam ja pitala a zasto ne bi sipao...onako kao iznenadjeno,i gospodin je ustao i doneo casu vode...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 11:51:52   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Mari86

otac mu vala nista po kuci ne radi..
jednom prilikom sam zamolila svekra da mi sipa casu vode...meni je to sasvim normalno,oni su poceli da se cude,kao svekar da sipa vodu...user posted image user posted image user posted image na sta sam ja pitala a zasto ne bi sipao...onako kao iznenadjeno,i gospodin je ustao i doneo casu vode...user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 11:52:35   
Mari86
IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Mari86

otac mu vala nista po kuci ne radi..
jednom prilikom sam zamolila svekra da mi sipa casu vode...meni je to sasvim normalno,oni su poceli da se cude,kao svekar da sipa vodu...user posted image user posted image user posted image na sta sam ja pitala a zasto ne bi sipao...onako kao iznenadjeno,i gospodin je ustao i doneo casu vode...user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa da...


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 11:56:05   
Maza82
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Mari86

otac mu vala nista po kuci ne radi..
jednom prilikom sam zamolila svekra da mi sipa casu vode...meni je to sasvim normalno,oni su poceli da se cude,kao svekar da sipa vodu...user posted image user posted image user posted image na sta sam ja pitala a zasto ne bi sipao...onako kao iznenadjeno,i gospodin je ustao i doneo casu vode...user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa da...


Ma bravo Mari user posted image user posted image user posted image
Moj mužić je skroz razmažen, ali to sam sve ja kriva!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here