|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
11.6.2018 22:58:40   
jess021
Mama Jo, ali ovo nije ta tema user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
11.6.2018 23:08:59   
mama Jo
user posted image user posted image
Inspirisala nas je, pa mi pocele u svakoj da ih hvalimo user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
12.6.2018 8:24:45   
veselicaa
Ne verujem da treba vaspitavati,treba neke osobine koje nisu za pohvalu i prihvatiti a ono sto mnogo smeta promeniti.Moj muz je sa godinama sve bolji,inace se posvadjamo ali ja sam prilicno zahtevna i pomalo razmazena pa uglavnom popusta on.Oko bitnih stvari se slozimo bez pogovora i trudimo se da se postujemo pre svega,a mislim da se postovanje najvise izgubilo u danasnjim brakovima.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
12.6.2018 10:35:25   
Misha i Ljisha
user posted image e jeste blesave. Ja imadoh 30 godina da biram a mm 34. PA valjda smo dobro izabrali. Ja mu cesto kazem: Volim te ali me nervirasuser posted image

Ali bas to prihvatiti ono sto ne moze da se promeni a srz je ono sto nam se svidelo u njima. Ja kazem mm je izuzetno dobar covek. SVE radi za nas. Stvarno kolko god da kukam na njega svaki njegov korak je radi nas troje. Ja sam ustvari ta koja je sebicna nekad user posted image OSIM kad on ode i sebi kupi dvoje patika koje mu se ni ne svidjaju hahaha

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
12.6.2018 12:24:57   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Počinje mi biti muka od ovolike patetike, idite tamo u temi da ih hvaliteuser posted image


user posted image user posted image bljucnula bi malo, a?



Hahhahaha pridruzujem se bljuckanju user posted image user posted image sad su svi savrseni hmmm

Ko je rekao da nije hteo uopste muza da menja, boga mi sam ja odmah od starta menjala te neke sitnice koje su mogle kod mame kod mene ne! Kao npr. Ne jede gospodin ono ..ovo, bljak ..e pa nema! I sebe sam naucila dosta toga da jedem od kad smo u braku, a ponosna sam na sebe sto sam i njega naucila. Jer covek je jeo samo krmenadle i pomfrit user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
12.6.2018 22:36:38   
Misha i Ljisha
Anck user posted image ja mog ne mogu da prevaspitam da se grasak jede kasikom a ne viljuskom. On voli grasak toliko gust kao prilog a ne kao samostalno jelo. Izludjuje me i onda ja pravimt ako sta cu, udovoljavam.


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
12.6.2018 23:42:46   
Ana RR
Ljišo, imaš pametnog muža, grašak se zaista jede viljuškom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
13.6.2018 3:30:08   
mama Jo
Ma to su sitnice, bar po meni... user posted image
Ne prevaspitavam, ali i te kako ukazujem na to sto me nervira kod njega i otvoreno pokazujem... i daaaaaleko je to od savrsenog, naravno!! Ali, prosto, zasto bi me bilo sramota ili zasto bi bilo glupo da kazem da se mm i ja volimo i da se lepo slazemo... ne vidim nista lose u tome, pa vi bljuckajte koliko hocete user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
13.6.2018 7:30:16   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ljišo, imaš pametnog muža, grašak se zaista jede viljuškom user posted image

user posted image e kod mene u familiji je od vajkada grasak OBROK

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
13.6.2018 7:46:29   
amelia
Moj mene izludzuje kad trazi viljusku da jede rizu user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
13.6.2018 7:51:53   
IvanaSK RR
Mama Jo, ja se zezam. Nisam ni mislila da se pise drugačije nego sto jeste.
Amelia, i mi rizu jedemo viljuskomuser posted image grasak ako je prilog viljuskom, ako je čorbast kasikom.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
13.6.2018 7:54:23   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mama Jo, ja se zezam. Nisam ni mislila da se pise drugačije nego sto jeste.
Amelia, i mi rizu jedemo viljuskomuser posted image grasak ako je prilog viljuskom, ako je čorbast kasikom.



Hahahah, ma znam Ivancice, i ti volis svog jako, priznaj user posted image

Ja sve necu da napisem da i mi jedemo rizu viljuskom user posted image a i grasak isto kao Ivana user posted image
Hahahah, u sta se pretvorila ova tema user posted image



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
13.6.2018 7:59:54   
IvanaSK RR
Ma naravno, nije sto je moj, al je najbolji user posted image
Evo da donekle zaključimo pricu... Prevaspitati se retko moze, izmeniti neke sitnice da. (moj zakljucak) user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
13.6.2018 8:02:50   
mama Jo
Tako je, u potpunosti bih se slozila!!
Ja neke stvari kod sebe ne mogu da prevaspitam, a ne kod nekog drugog 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
13.6.2018 10:20:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ljišo, imaš pametnog muža, grašak se zaista jede viljuškom user posted image

user posted image e kod mene u familiji je od vajkada grasak OBROK


user posted image ja volim grašak kao prilog, gusto kuvan user posted image mm više voli na kašiku ali ja to retko spremam.

Naravno, i pirinač se jede viljuškom. Kako drugačije user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
14.6.2018 7:08:14   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Tako je, u potpunosti bih se slozila!!
Ja neke stvari kod sebe ne mogu da prevaspitam, a ne kod nekog drugog 😊


user posted image mm kaze da kod mene PEricin gen nikad nece moci da istera iz mene (PErica je moj tata user posted image ). Ja npr kad nesto przim u ulju, stavljam to ulje u teglu i onda kad napunim teglu tek onda bacim. Njega nervira to. Na salasu sam sve odvajala, i onda se desi npr da imam ciniju punu ljuski od jaja i povrca i voca na sudoperi pa uvece tek iznesem da bacim u kompost. Njega je to izludjivalo. Pa za psa ostatke hrane trpam u jednu serpu, i tako. Njega nervira sto ja to sve ne bacim u kantu za smeceuser posted image pa tamo onda plasticne flase nagomilam pa konzerve ostavim sa strane pa bacim u metal i td.Ovde nemamo tu opciju razdvajanje nemam gde tako da gomilam metal plastiku i nemamo kompost pa ja onda npr kad ljustim krompir luk i to stavim u jednu keu zavezem pa tek onda u kantuuser posted image izludjujem ga

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
14.6.2018 7:16:14   
Duškić
Ljisho, meni je to skroz normalno sto radis.
Narocito za kuce sto cuvas hranu.
A muz ce malo da gundja i to je to.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 342
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here