|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:11:50   
melania
Da vidis kako je moj muz smesno oprao prozore,covek ih je samo umazao.Ja ga pohvalila za trud iako mi je doslo da ga user posted image Sledeci put ih je oprao puno bolje,sad se vec cakle.Poenta je da ne ides na loptu mogu sve sama i da ti to puno bolje radis.Malo strpljenja i vere i za kratko vreme provalices da je tako puno bolje,mene je mama lepo ucila sta njima hrani egouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:12:35   
pahulja76
ja preksinoc pekla palacinke, i ostalo testa jos za dve... on za to vreme kuckao preko skype sa bratom i kad sam ja prisla  kaze on ja cu da zavrsim sa palacinkama... on preuzima kuhinju user posted image
predzadnju paklacinku je trebalo samo da izvadi iz tiganja i zadnju da sipa u isti... i onda je pocelo...a kako se ovo razmazuje... joj, sta sam uradio, sva je u rupama, pa se onda hvalio kako zna da je okrene u vis... pa onda opet joj, ispala je kao cips... i zavrsio... a onda, gde je dzem od sljiva, kad sam rekla dole na plocicama u spajzu (naravno da je tesko cucnuti i dohvatiti istu i procitati sta je sta na tegli da ne uzme ajvar ili slicno) da je na kraju rekao uzecu secer user posted image

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:18:16   
Iva979
Oooo, pa to je cuvena recenica : Evo sad cu! sad cu da usisam, sad cu da izvedem psa, sad cu izvaditi sudove iz masine... Ma i mi zene, gde toliko zurimo, kad ima vremena! Polako... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:21:02   
Iva979
To sam shvatila, ja znam da ja mnogo bolje od njega sredim kucu, ali nije poenta u tome. Treba i oni da se potrude... user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:27:00   
bebuska
Uh, ko ce mm natjerat da bilo sta uradi u kuci user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:27:01   
melania
Pa upravo ti to govorim,znaci poenta je da ih hranis.Malo ga pohvali za trud,malo za ideju,malo za ovo malo za ono i na kraju ces dobiti muskarca koji odrasta,pa zar to nije superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:30:31   
Debeljuca
naterace ga ta mala beba u stomaku...
promenice se on.... moj je postao domacica :)

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:33:27   
bebuska
Haha ne znam bas evo lezim vise od mjesec i samo mi na smjenu dovodi mame (cas moju, cas njegovu).

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:41:06   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: bebuska

Haha ne znam bas evo lezim vise od mjesec i samo mi na smjenu dovodi mame (cas moju, cas njegovu).


user posted image user posted image user posted image mame nece moci bas stalno da dolaze (kad padne sneg i zahladi) pa ce videti ondauser posted image

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:44:39   
bebuska
Volila bi ja da se malo angazuje i pokusavala da ga "vaspitam" al jednostavno nije on taj "tip". Ok, mozda ce se malo razvrijednit kad dodje beba...vidjecemo user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:49:43   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: bebuska

Volila bi ja da se malo angazuje i pokusavala da ga "vaspitam" al jednostavno nije on taj "tip". Ok, mozda ce se malo razvrijednit kad dodje beba...vidjecemo user posted image


svi se bar malo promene kad tad pa ce i tvoj muz...
mog muza od prvog dana njegovi roditelji zezaju kako sad sve ume da radi a kad je bio kod njih nista... niti je umeo da ustedi 1 din. a sad od njegove plate ima i za racune, i za hranu i higijenu, i za otplatu rate banci... i jos kad se ide na neciji rodjendan ili na slavu da se kupe pokloni... i jos puno sto sta...
znaci, sve se moze kad se hoce user posted image

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 15:57:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebuska

Volila bi ja da se malo angazuje i pokusavala da ga "vaspitam" al jednostavno nije on taj "tip". Ok, mozda ce se malo razvrijednit kad dodje beba...vidjecemo user posted image


Nije on taj tip????
A ti jesi taj tip da radis kao blesava? Bebuska nemoj da se ljutis ali...I on je taj tip. Svako je taj tip kad mora i kad treba.

E, posto mi je lekar rekao da se pristedim, mm rekao da ce danas da sredi ceo stan....Ja rekla: Zajedno cemo.,..
I sad cekam da dodje, da se malo odmori pa da krenemo!!!
Sve: usisavanje, brisanje podova, brisanje prasine, ribanje kupatila (ovo cu namerno da ga zamolim on da uradi jer nikad nije)...
A inace nije lenj..stvarno hoce da pomogne...

juce ga uhvatilo nesto, ustao, oribao sporet, kuhinju...

Bebuska, nemoj sebe da ubedis da ON nije taj tip!!!!

Sta bi da mora? A mora!!!

(odgovor članu bebuska)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 16:01:21   
minavb
OTI, taj tvoj je jedna velika dusa!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 16:04:43   
Anoniman
e stvarno jeste, majku mu njegovu

nego,dosta je on maza i emotivan pa ga je ovo sa bebom potpuno...

ima 37 godina a ja 28 i jedno vreme se plasio da ne moze da napravi dete, da je mator (user posted image user posted image user posted image user posted image )
a sad? kao lud zbog trudnoce!!!
sav raznezen...

prica sa stomakom, pomaze mi u kuci...


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 16:06:11   
LillyT
Jeste li vi vase muzeve "odbile od mamine sise"? Mislim, ziveli su sa roditeljima pre braka. Jbg, ne znam sta da kazem, lako je meni, kada je ovaj moj ziveo 10 god sam (s cimerom) pa ima naviku da sve sklanja. Treba ih nauciti sta i kako, sta ce biti kada dodje beba, pa ne moze mama sve da zavrsi!!!!
Ja izbegavam ovu temu, jer stavrno nismo iz ove price, ali kao da sve imate isti problem, a to je da su vam muzevi, od mame, dosli do vas. Mozda gresim....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 16:06:30   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: OTI

E, posto mi je lekar rekao da se pristedim, mm rekao da ce danas da sredi ceo stan....Ja rekla: Zajedno cemo.,..
I sad cekam da dodje, da se malo odmori pa da krenemo!!!
Sve: usisavanje, brisanje podova, brisanje prasine, ribanje kupatila (ovo cu namerno da ga zamolim on da uradi jer nikad nije)...
A inace nije lenj..stvarno hoce da pomogne...




user posted image user posted image user posted image user posted image PA bravo
Ovako se oni pripitome i istreniraju pa kad dođe beba onda nemoraš da pizdiš što sad neće da pomogne i nezna šta sve treba.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 16:08:23   
minavb
I moj je matoruser posted image  Skoro je prvi put nesto sebi podgrejao u mikrotalasnoj, inace je potpuno nesposoban kad je kuhinja u pitanju. Kad ima vremena da cisti, hoce da sredi stvari, usisava, brize prasinu, riba plocice...ume da bude bas dobar ali nikad ni za zivu glavu ne bi pokusao nesto da skuva.
Lilly, moj matori je ziveo sam samo par meseci pre nego sto je upoznao mene, a i tad mu je mama dolazila da cisti i donese hranu.

< Poruku je uredio minavb -- 4.12.2009 16:10:39 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 16:09:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ellenica

IZVORNA PORUKA: OTI

E, posto mi je lekar rekao da se pristedim, mm rekao da ce danas da sredi ceo stan....Ja rekla: Zajedno cemo.,..
I sad cekam da dodje, da se malo odmori pa da krenemo!!!
Sve: usisavanje, brisanje podova, brisanje prasine, ribanje kupatila (ovo cu namerno da ga zamolim on da uradi jer nikad nije)...
A inace nije lenj..stvarno hoce da pomogne...




user posted image user posted image user posted image user posted image PA bravo
Ovako se oni pripitome i istreniraju pa kad dođe beba onda nemoraš da pizdiš što sad neće da pomogne i nezna šta sve treba.



jedino sto primecujem da ima malo idilicna verovanja po pitanju bebe:
" nasa beba nece plakati i buditi nas"
"tebi nece raditi epiziotomiju, nema sanse, ne pricaj mi o tome...ti ces to lako i bez toga"
kad mu kazem da me bole ledja:"pa nateraj sebe da ne mislis na to (grrrrrrrr)

ne kapira bas najbolje sta sve znaci porodjaj i beba...ne moze da shvati da zaista nece biti toliko spavanja, da posle porodjaja zena zaista mora da se oporavi, da postoji rana, da postoje problemi...on to odbija da veruje...to me malo nervira.

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 16:26:58   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: OTI

jedino sto primecujem da ima malo idilicna verovanja po pitanju bebe:
" nasa beba nece plakati i buditi nas"
"tebi nece raditi epiziotomiju, nema sanse, ne pricaj mi o tome...ti ces to lako i bez toga"
kad mu kazem da me bole ledja:"pa nateraj sebe da ne mislis na to (grrrrrrrr)

ne kapira bas najbolje sta sve znaci porodjaj i beba...ne moze da shvati da zaista nece biti toliko spavanja, da posle porodjaja zena zaista mora da se oporavi, da postoji rana, da postoje problemi...on to odbija da veruje...to me malo nervira.



Možda se oseća nemoćno da ti pomogne, možda ga to sve pomalo plaši, pa se isključi i odbija da misli u tom pravcu.
Reci mu konkretno, bole me leđa, izmasiraj me
Ili mu objasni da postoji ako se te stvari dese, on će biti taj koji treba da ti se nađe, daj mu smernice, šta će konkretno morati da radi.
tako će se osećati kao da makar nešto zna, ane kao da je nemoćan.
Jer muškarci se malo pogube kad je trudnoća i porođaj u pitanju, nevide svoju ulogu u svemu tome, pa im je lakše da sve prepuste nama.
ali pošto smo davno odbacili neke tabue, moraju se i oni osvestiti.




_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 18:16:08   
bebuska
Ok, nismo se bas razumjele...Prvo, naravno da bi ja volila da mi pomogne u kucanskim poslovima ali...
1. radi skoro citav dan tako da nisam ni sigurna koliko mi moze pomoc
2. mislim da se to najvecim djelom uci kod mame al on to nije naucio tako da mislim da je sad tesko mjenjat neke navike odnosno stvarat nove
3.imam dosta primjera nekih nasih prijatelja, neko ko nije nikad nista radio ne radi ni sad ma sta supruge radile da ih na to nauce a s druge strane imam primjere gdje su muzevi kao curice samo sto jos kolace ne prave al za te ljude znam da su takvi bili i kod mame...
Zato sam rekla da nije taj tip jer nije to naucio kad je trebalo a sad je vec malo teze ga naucit...

< Poruku je uredio bebuska -- 4.12.2009 18:25:04 >


_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.12.2009 19:39:57   
anaoxa
Sto se tice pranja sudova ja sam iskukala jednu dobru masinu za sudove,lakse meni lakse i njemu.user posted image

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 171
   [Obrisana poruka]
15.12.2009 19:42:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anaoxa)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.12.2009 19:45:46   
anaoxa
Hvala,hvala na toploj dobrodoslici,super ste user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaoxa -- 15.12.2009 19:46:09 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 173
   [Obrisana poruka]
15.12.2009 19:47:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anaoxa)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.12.2009 20:00:42   
anaoxa
Kraljevo,gledam bas pa razmisljam kako se snaci u datoj situaciji.Eto na primer iskukati masinu.Zatim olaksati sebi da ne ribam kupatilo(plocice,solju,kadu,lavabo),kuhinju(plocice tepihe),da ne cistim prozore trljajuci pola sata kupis usisivac, ja sam konkretno kuila Karcher dala sam oko 600 e,ali tako je to kad je muz htede stari komjuter da zameni novim da bi igrao igrice,e pa i ja bi da se igram sa usisivacem od 600e.Sto ne bih sebi olaksala,imala sam neki usisivac bez veze al kazem ja njemu kad ti hoces jacu masinu za igranje igrica,hocu i ja hocu bolji usisivac, te eto zadovoljni oboje.Jos sam ja alergicna na grinje,prasinu,pa mi je taj usisivac dobrodosao jos sam ja oko te alergije malo preuvelicala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here